Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

tanidlo
31. dec 2008
centik
31. dec 2008

to je kraaasne 😵

zuzula25
1. jan 2009

ahojte.prajeme vam vsetko dobre do Noveho roku, aby bol lepsi ako predchadzajuci, hlavne vela zdravicka, stasticka, lasky, penazi, splnenych tuzob a snov, malo placu, aby vas vsetko zle obchadzalo, aby vam drobci robili len radost a krasne rastli vam z celeho srdiecka prajeme.

centik gratulujeme k prvym samostatnym krocikom a prajeme rychle uzdravenie, ak je to zo zubkov, tak nech rychlo vybehnu von, potvorky

tanidlo nadherny pozdrav a tiez prajeme rychle uzdravenie

my sme stale akysi uplakany,vcera vobec nebuval cez den asi len hodinku a dnes je maly znova stale hore, stale by len papal, zacinam pochybovat ci to moje mliecko mu vobec staci, ci ho zasyti, uz sme aj parkrat dokrmovali, co sme boli zufali z tolkeho placu.

ja uz som vyzdravela, len manzel zacina byt akysi chory, maly sa doteraz drzal tak to hadam aj vydrzi dalej takto.
to je z tohoto hnusneho pocasie, nech uz je jar, sice nam dnes trosku snezi 🙂

ked bude viac casu tak popisem viac

tak este raz vsetko dobre do Noveho roku!!!!

tanidlo
1. jan 2009

Dakujemeeee 😀

Tak vitajte v Novom roku babulky..ako po narocnej noci ? 🙂 My sme isli spat okolo pol tretej a teraz uz od obeda pozeram skoky na lyziach, takze si to vcelku vychutnavam, drobec spi, no veget ako ma byt 🙂

Zuzi..aj my sme zo zaciatku parkrat dokrmovali, lebo nas hlados stale pytal jest a tiez casto plakal, to sa nedalo dlho pocuvat..ale neboj, ono by sa Ti to postupne malo upravit, hlavne vela pi a dobre papaj, to bolo poradene aj mne..nuz, ale dlho sme nakoniec nevydrzali, len do troch mesiacov, potom to uz bolo tak na striedacku a nakoniec som musela prestat uplne..tak snad pri druhom to bude dlhsie 😎

Jani, uz je torticka upecena, zajtra-pozajtra sa uz bude riesit plnka a veci ostatne, tak podam priebezne hlasenie 🙂

centik
1. jan 2009

ahojte,
Tani wau to uz? a nepokazi sa? 🙂
Zuzi a kolko spapa umeleho mliecka naraz?

tanidlo
2. jan 2009

Jani, urcite sa nepokazi, vzdy sa pecie o nieco skor a plnka sa dava aspon den vopred, aby to pekne zmaklo a chytilo 🙂 Ved okostujes 😀 😀

centik
2. jan 2009

Tani posli mi na teba t.č. pleas 🙂

akurat sme prisli od dr

tanidlo
2. jan 2009

Centik..mas ho v IP 🙂 Ako u dr. ? Uz je Bibke lepsie..?

tanidlo
2. jan 2009

A ozaj, ze vsetko najlepsie k tomu jednemu rociku, nech je Bibka cim skor zdrava a nech jej to co najdlhsie vydrzi 😀

centik
2. jan 2009

TAni zajtra ti zavolam,
Bibka dostala antibiotika, teraz spinka, tak dufam ze nebude velmi slaba na tej oslave 😒
brali jej krv, z troch miest, ledva nieco sestricka nabrala, Biba tu ihlu vnutornou silou stale vytlacila von zo zilky, ale sa pritom naplakala, este aj na rengene sme boli

zuzula25
2. jan 2009

ahojte, bibke vsetko naaaj k prvemu rociku, aby bola zdravucka,krasne rastla a robila radost rodicom. 🙂
spapa po nakrmeni asi tak 40-50 ml, ale to asi len tak raz za tri dni, inac sa ho snazim kojit co najviac, ale az ked uz nevladzem tak so slzickami v ociach poslem manzela spravit umele mliecko, ale zas je potom spokojny a ja este dlho potom rozmyslam preco mam tak malo mliecka, alebo ho nezasyti?hadam sa to zlepsi, dnes v noci mu uplne stacilo, prespal potom 4 hodinky a napapal sa a potom zasa.tak neviem, co si mam o tom mysliet.

a aku si si davala torticku??akeho tvaru??

centik
2. jan 2009

Zuzi ziadne MM nieje slabe, cize ho zasyti dost, a skusas mu davat z oboch prsnikov? niektore deti papaju UM aj kazdu hodinu a pol dve, lebo ono velmi rychlo vytravi. a cim viac si ho budes teraz prikladat tak tym viac sa ti bude tvorit, a v tomto obdodi tusim prvy mesiac je to velmi dolezite, takze skus co najmenej to UM, on ani nemusi byt hladny, vyskusaj najprv vsetko ine ako ho dokrmis, pohojdat, ponosit, a tak, aby si nato nezvykol.... ja som takto prisla o mlieko, lebo som bola v tom ze je slabe, a je ho male, tak som to vzdala a dala Bibe UM...
skus to vydrzat, bez toho umeleho..

centik
2. jan 2009

a ak chces skus o svojom probleme napisat Annag ona v tomto velmi dobre radi, a viem ze vela babam pomohla ked si mysleli ze drobcom nestaci ich mliecko

3558
2. jan 2009

ked som kojila tak ku annag som chodila na rady kazdy den. my sme mali reflux a maly plakal dva mesiace v kuse a ja s nim. on od hladu a ja on stresu. potom sa uz polepsilo, ale musela som prejst na umele ml. ☹
tiez mi annag vela poradila. skoc na jej stranku. ona nechce o sebe hovorit, ale je lepsia ako doktori. na 100%
a akko centik pise, materske mliecko nikdy nieje slabe. ak chces vediet viac,, klikni na kojeni.cz a tam je laktacny poradca, ja som jej ppisala. ale odpise iba desiatim ludom denne!!!! je fakt super. ale pockaj do polnoci, aby si bola prva, a napis jej. ona ti posle naspat mail presne co potrebujes. musis jej ale vsetko dopodrobna napisat. ja som sa o nej dozvedela neskoro, a uz mi nebolo rady ☹ ☹ ☹

centik
2. jan 2009

zuzi ale to na tej stranke asi neodpoveda annag, ze? 🙂

3558
2. jan 2009

nie nie. tam je profesionalna poradkyna na kojenie. ona nic nerobi, len pomaha a radi. je to ,,pani,, odbornicka. 😉

zuzula25
2. jan 2009

davam aj z obidvoch prnikov, kolkokrat ich vystriedam aj styrikrat po polhodinke a niekedy ma staci sa napapat z jedneho a je nadmieru spokojny, dokrmujeme az ked sme uplne zufali, manzel ho nosi na rukach, je prebaleny, pomojkany...nechcem ho davat vobec, snazime sa bojovat...

a ako mam napisat tej Annag??to som este nepocula

3558
2. jan 2009

zuzi klikni hore na tejto stranke na FORUM, potom na BABATKA a tam je tema DAKUJEME ANNAG. a jej napis 😉 😉 😉
a to co pises je normalne zo zaciatku. neskor sa to upravi.mozno nevies spravne kojit ako ja. ☹ ☹ alebo matko nieje hladny. nemozem ti radit, lebo ja som zhorela na plnej ciare. ☹ ☹

3558
2. jan 2009

ale to tu zije, co??? 😀 😀 😀

tanidlo
2. jan 2009

Jani, jasne, zavolaj 🙂 Chuda Bibka, takto ju na jej narodeniny trapili s tou krvou, dost, ze mala stresy z doktora, este aj toto, no nezavidim, nas drobec znasa ihly celkom dobre, v porodnici mu brali krv viackrat kvoli zltacke a ani nepipol, ale teraz, ked je vacsi, asi by uz tiez protestoval..

Dobru noc zienky, idem zalahnut..

centik
3. jan 2009

dubnicAA heja hej dubnica 🙂

zuzula25
3. jan 2009

zuzi,preco si myslis, ze si zhorela na plnej ciare??
idem tam kuknut 😉

centik
3. jan 2009

Zuzka25 hod nejake fotky tvojho chrobacika 🙂

3558
3. jan 2009

ja som kojila len 2 mesiace a to som si prisahala ze budem aspon 6. ☹
maly mal silny reflux a len teraz sa upravil.a do toho som aj bola na dovolenke v dca a odsavala so, a mlieko sa mi stratilo. len uz neviem kde, a doteraz som ho nanasla. 😖 😖 😖 😖

tanidlo
3. jan 2009

Ahojte..

Kto ste boli dnes vymrznut vonku ? Ja mam normalne dost, aj maly bol ako cencul, ked sme sa vratili..ale asi to uz potreboval po troch dnoch zavretych doma..

Jani, na torticke sa prave pracuje..podam hlasenie, ked bude uplne hotova 😀

tanidlo
3. jan 2009

Janka, hotovoooooooo 😀 😀 😀

zuzula25
3. jan 2009

užo som napísala annag, už aj odpisala, neviem ako to stiha pri tolkych detoch 😉 a ideme sa riadit podla jej pokynon

už som aj vytvorila album, vianocne sme este nestiahli z fotaka do PC

tanidlo
3. jan 2009

Jeeej, Zuzi, aky zlaty drobcek, uz som aj zabudla ake to bolo, ked bol aj ten nas takyto malinky..nejako rychlo to ubehlo, tak si uzivaj Matka dokial sa da, zachvilu z neho bude velky chlap, ani si nevsimnes 🙂

3558
4. jan 2009

spravi si dalsie, no nie zuzi?
ja to mam tak na plane. 😀
zuzka matko je naaaaaaadherny. 😵 😵 😵 😵 😵

juliankaaa
4. jan 2009

Ahojte,
dakujem vam za radu.
zuzula25 - Inak ani mne sa pani Oralkova nezda ako dobra odbornicka, da sa povedat ze som ku nej ani nemusela ist pretoze som sa nic nedozvedela. Lenze musela som podpisat u nej dohodu inak by ma nevysetrila a teraz prevdepodobne budem musiet k nej chodit pol roka ☹ , rozmyslam ako by som sa od nej dostala prec, neveiete poradit?