Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

3558
5. feb 2009

ani my sme este nedavali prepichovat usi. 😀
mata akeho doktora ste to vybrali? stale sa neviem rozhodnut, lebo mi ani jeden neni dobry. ved ja ked som mala 6 rokov tak odvtedy su tam ti isty. ☹ ☹ ☹ komunisti 😝

zuzula25
5. feb 2009

no veru velky vyber pediatrov ☹ nic moc

zuzula25
5. feb 2009

maly zaspal,tak idem hodit tiez sipku do postele za nim.dobru.....

hadam sa to tu uz zajtra polepsi 🙂 😉 🙂

3558
5. feb 2009

no tak ja prave peciem broskynovy kolac s posypkou a opekam si slaninku s bagetkou. 🙂

tanidlo
5. feb 2009

Zuzula..nahodou dnesok nebol az taky zly 🙂

Zuzi..provokujes, ze ? 😀 Mas fajn zalubu, po veceroch vyvarat a vypekat, este keby si nam chute nerobila..hlavne s tou slaninkou a bagetkou..este ze tu mam vedla seba otvorenu Milku, tak aspon aka-taka utecha 😀

3558
5. feb 2009

no ale teraz tie vycitky svedomia ☹ ☹ ☹ ☹

nemala som si dat

3558
5. feb 2009

tani, marcelko uz beha? kedy zacne ten moj to netusim. moj sa este len stava na 4. ale je zlaty. uz treti den. niekedy vydrzi aj 5 sekund

tanidlo
5. feb 2009

Aaaaale vykasli sa na vycitky, treba si sprijemnit zivot..trebars aj takto nezdravo neskoro vecer..mne vtedy najviac chuti (a to ani nie som tehotna) a cim vacsia nezdravost, tym lepsie 😀

Marcellino este nebeha, teda nie sam, zatial len za obidve ruky, ale o to radsej 🙂 Akurat sa par dni dozadu prvykrat sam postavil, tak som happy..len ho teraz musime ovela viac strazit, dnes skoro vyskocil z postielky 😀 Vy mate este casu dost..este si toho uzijes az-az..my sme stvornozkovanie tusim preskocili..krpec sa len plazi ako taky had, ale zase zavratnou rychlostou, vsetkych nas tu cvici 😀 😀 😀

3558
5. feb 2009

no aj mna samko civici od rana do vecera. uz chcem aby chodil. no to si ale pockam. myslela som ze tak do toho jedneho roka by mohol,nie?aj mne maly stale pada. my spime len na matraciach manzelskych, a ked ho tam mam, tak vzdy padne dole na koberec. som rada ze nemam postel. vzdy ho najdem dolu hlavou zaboreneho.a len vykrikuje. 😀

tanidlo
6. feb 2009

🙂

zuzula25
6. feb 2009

🙂

tanidlo
6. feb 2009

Zuzi..do jedneho roka zvycajne deti uz ako-tak chodia, takze by ste to mali stihnut, ale su aj pripady, ked to byva neskor..ved sa nechaj prekvapit 🙂 Tie matrace mate fajn, my na velkych posteliach musime stale striehnut, lebo maly je v momente zaveseny dole hlavou pripraveny skocit 😀

tanidlo
6. feb 2009

hmm hmm

3558
6. feb 2009

no to mame super, aj ked tak nechctiac. kupili sme drahe kvalitne matrace, a prisli sme na to ze k nim postel nezozenieme, lebo su na mieru a taku postel nekupim v obchode ale musela by som si ju dat vyrobit. a na to uz kaslem lebo mi to vyhovuje presne takto. 😝 😀

centik
6. feb 2009

tani nejdes von? 😀

tanidlo
6. feb 2009

Jani, idem 🙂 Len maly este spi..vy uz ste isli, alebo sa chystate ?

centik
6. feb 2009

Tani my uz sme aj doma 😉

tanidlo
6. feb 2009

Jaaaaaj, skoda, my prave vyrazame..ideme pozriet na stanicu vlaciky 😀 Tak ked nahodou pojdete zas, tam nas najdete 🙂

tanidlo
6. feb 2009

Dnes to tu tusim zas nejako pokapalo, kde ste vsetci ? 😀 My sme sa vyprechadzkovali, pospali a teraz sa nahaname po obyvacke v choditku 😎

zuzula25
6. feb 2009

😉

tanidlo
6. feb 2009

Ludia, ja to balim..som unavena ako kon a navyse ma boli zub, tak sa lucim a zelam dobruuuuuu noc 😀

martina35
6. feb 2009

😀 😀 😀 posúvam dopredu

centik
6. feb 2009

tak ja tiez 😉 😀

zuzula25
7. feb 2009

😎

tanidlo
7. feb 2009

Jaaaaj, vsetci len posuvate a clovek tu potom nema co citat..sa neoplati ani posuvat 😀

3558
7. feb 2009

tanidlo tak aj ja to posuvam.

tani vtip pre teba:
na dedinskej zabave: Slecna vy ste perla!
- Ja neperla, to stolicka verzla!!!!!! 😀 😀 😀 😀

martina35
7. feb 2009

tak už neposúvajte a píšte ako sa máte alebo čo varíte prípadne vypekáte. Ešte som nevymyslela čo zajtra uvarím.

Ozaj detská nás objednala na nožičky už 19 tento mesiac. to sa chodí tak skoro???Ved vtedy bude mať 3 týždne. kedysi sme chodili až po 2 či 3 mesiacoch.

3558
7. feb 2009

mata a komu to chodite, jurisovej?
vypekala som vcera, robila som placky plnene masom udenym, a dnes len upratujeme s palinom. 😝
a robila som slivkovy kolac s posypkou.mnam no ale ten je davno fuc 😔 😔 😔 😔

zuzula25
7. feb 2009

tak ja sa teda pridavam, varila som morcacie prsia v jogurte,to uz mame na zajtra, aby si manzel mal co zobrat do roboty.uz som ich teraz dopiekla,krasne to vonia a su super,to ma dala svagrina recept,tak som skusala.

mati aj my sme boli tak skoro na nozicky, a potom sa chodi este na jednu kontrolu v 2-3 mesiacoch

zuzi dobry vtip 😀

3558
7. feb 2009

zuzka to su tie co sa namocia do jogurtu, nechaju ce noc odstat a potom sa obalia v struhanke a vyprazia? uz som o nich pocula.mnaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀