Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

centik
27. nov 2008

no Zuzi to uz je na tebe, mne stacilo co som onej pocula a asi by som k nej nesla a mozno ked pojdes tak bude dobra, nikdy nevies, na kazdeho hadam niekto nieco povie a na kazdeho odbornika sa nieco najde
Zuzi chces si dat aj epiduralku?

Taani si na vecernej prechadzke?

Inessssss spiiiiiissss? 😀

zuzula25
27. nov 2008

rozmyslala som nad epiduralkou, ale neviem ci mi ju daju, lebo si picham, respektive mi picha manzel injekcie na riedenie krvi kvoli krcovym zilam, tak neviem ci mi mi ju daju, zalezi ake budem mat vysledky.najprv som bola velka frajerka, ze nie ja nu nechcem, ale ako sa to blizi tak rozmyslam nad nou 😀 ty si ju mala??

tanidlo
27. nov 2008

Zuzula..my to zatial zvladame, aj ked je pravda, ze sami by sme byvali radsej, ale ved aj to snad casom bude, ci uz v Dubnici alebo niekde inde, momentalne nam to takto celkom vyhovuje, tak uvidime casom. A mas pravdu, v dnesnej dobe je to s byvanim katastrofa, uveru zatial odolavame, radsej by sme nejaky maly domcek, tak este cakame a rozmyslame, este tak aspon vyhrat v LOTE 🙂

tanidlo
27. nov 2008

Centik..dnes veru ee ee, som nejaka leniva cely den a aj maly je ospaty, asi z toho skaredeho pocasia, tak sa len povalujeme doma, zajtra si to snad vynahradime, ak nepride nejaka kalamita 😀 Idem sa presunut pred telku, aby som nesedela stale len za PC..hehe..

tanidlo
27. nov 2008

Este k epiduralke..ja som ju nemala..pozerali na mna vsetci ako na blazna, ze prve dieta a v mojom veku bez epiduralky, ale ked tej som sa ja bala viac ako celeho porodu 🙂 Povedala som si, ze to nejako zvladnem aj bez nej a zvladla..nic extra sice, ale prezit sa to dalo..a ani pri druhom s nou zatial neratam, uvidim, ked to pride..mozno zmenim nazor 😀

centik
27. nov 2008

ja som epi mala a keby som mala mat druhe tak ju chcem znova, aj ked v Ilave nebol nejak extra ochota mi ju pichnut ale ja som sa nedala odbit 🙂

chymenitta33
27. nov 2008

Cicky Dakujem za uvítanie🙂)

Ja som s Nemšovej však to je na skok?! či nie? 😀

My sme dnes s Davkom boli skoro celý den vonku, a u kamarátky a teraz je okupkaný a spinká. Mala by som žehliť tak sa mi nechce☹(

Ja som rodila v Tn

centik
27. nov 2008

no my sme akurat malu prezliekali aj postel, lebo som jej dala ATB a ani nie 5 sekund vygrcala celu veceru 😒
ale uz spinka tak hadam jej je uz dobre

3558
27. nov 2008

ahojte tak ja sa hadam nikdy nepripojim do debaty. ja pisem az ked maly zaspi. a to uz ste tu vy neni. 😅 😅
ja som rodila epiduralom a nobelovu cenu tomu kto to vymyslel. 😀 druhe uz budem rodit v ilave a tiez s epiduralkou.
asi som moc ustrachana. ale myslim ze uz nezijeme v 18 tom storoci, tak preco si nepomoct. naco mam trpiet? ale to je kazdej maminy vec. 😉 😉
tak zatial ahojte

centik
27. nov 2008

ja som este tuuu moja mala akosi dnes nespi 🙂
Zuzi o tej epi si to tiez myslim, ale keby si vedela ako ma od toho v ilave odhovarali, ze to uz rokyyy nedavali atd... ze nech si to este rozmyslim,

centik
27. nov 2008

TAni ty by si mala Marcelka s tymi fotkami niekde prihlasit, to je uzasne ako pozuje 🙂

tanidlo
27. nov 2008

Ahoj Zuzi..ja som este tu 🙂 Maly spinka od 18:30, tak mam volna a volna 🙂 Predpokladam, ze si stihnem este do takej tretej v pohode pospat, kym si vypyta svoju nocnu davku caju 😀 Inak, s tou nobelovou cenou suhlasim, aj ked nemam odskusane, je to super, ze su teraz taketo skvele moznosti, co by za to kedysi maminy dali, ze ? Ja sa hrozim uz len predstavy, ze by mi mali do mna cosi pichat, tak som si povedala, ze jednak si chcem odskusat ake je to tak "na prirodno" a jednak ze skusim cosi vydrzat. No a potom posudim, co by bolo lepsie 😉 Ono zalezi aj od porodu, keby bol nejaky hrozny, tak to neriesim a dam si ju pri druhom automaticky, ale myslim, ze kupodivu to nebolo az take zle, ako sa povodne zdalo, takze sa asi rozhodnem az ked to bude ozaj aktualne..zase skusit si to aj relativne bez vacsich bolesti tiez nemusi byt na zahodenie..no a teraz babo rad 😀

Ozaj, ktore ste rodili v Ilave, koho ste mali pri porodoch ?

centik
27. nov 2008

ja som mala nejaku mladu doktorku, uz neviem meno

centik
27. nov 2008

ale sestricku som mala naj naj naj naj najlepsiu

tanidlo
27. nov 2008

No teda Centik, dnes tu mame my dve tusim debatny kruzok 😀 Zajtra by sme si mali dat pauzu..hehe..

No ja Ti neviem, po kom to dieta je, my mame s drahym dokopy mozno zo 20 fotiek, co sa tak strasne neradi fotime a ten nas drobec by sa len pretrcal pred fotakom, to sa potom super foti 😎

3558
27. nov 2008

ja som rodila v Uk ale druhe chcem v ilave. chodim ku dr mickovi a je fain.
tanidlo to ti spi od pol siestej? mne maly o siedmej zaspal, ale 7.15 som ho pomalicky zobudila lebo by mi nespal v noci. takto mam od 8 vecer pokoj az do deisatej do rana. len s dvoma krmeniami. 😝

tanidlo
27. nov 2008

chymenitta33 a v TN ako s porodom, dalo sa ? Co personal ? Robi mi tam totiz svagrina na porodnici, tak ze ci posluchali 🙂

centik
27. nov 2008

fuha no keby som dala malu spat o 18,30 tak by bola hore od... Tani t o kolkej rano vsavate? ja som si zvykla uz tak najskor o 8-9 hod, 🙂

centik
27. nov 2008

uz viem Janegova sa volala ta doktorka

centik
27. nov 2008

Micku nepoznam, iba jeho zenu, robi svokrovi uctovnictvo 🙂

tanidlo
27. nov 2008

Zuzka, ja som chodila k Dr.Durkechovi do Puchova, tiez rodieva v Ilave, aj som tam planovala povodne rodit, ale potom sme sa prestahovali do Banoviec, tak som sa dala prepisat tam a som maximalne spokojna, aj ked sa mozno raz do Puchova vratim, lebo je to tiez super doktor..a Ilava je po ruke teraz 🙂 Dr.Micka tiez poznam, je ozaj fajn 😎

No a nas spachtos nam to takto robi bezne, on spaval od siedmej-osmej vecera do rana do siestej vkuse bez zobudenia uz odmalicka, teraz si to trosku prehodil, ako mu idu zubky, tak sa zvykne okolo druhej-tretej v noci zobudit a vypit cajik, ale hned zas zalahne a pokracuje do rana..no zlate to dieta 😀

centik
27. nov 2008

teda TAni rad sa foti, vela spi, no neviem neviem to uz sa pripravuje na drahu modeliu 🙂

tanidlo
27. nov 2008

Centik..nieco mi hovori to meno Janegova, ale asi len z pocutia..

A vstavame ako som pisala, okolo tej siestej, ale Maco je vtedy este ochrapany, tak len vypije mliecko a potiahne este skoro do deviatej, takze na nedostatok spanku sa ozaj nestazujem 😀

No nic babenky, idem ja zalahnut, tak dobru noc vam vsetkym a zas zajtra 😎

centik
27. nov 2008

dobru noc 🙂

3558
27. nov 2008

tanidlo luba durkecha poznam je to pekny suknickar. haha
bru noc

tanidlo
28. nov 2008

Pekne ranecko sa zela 😀

Zuzi, no, pocula som to o nom, ale ja som ho vnimala len ako doktora..hehe..kedysi mi dost pomohol, ked som mala zdravotne problemy, chodila som k nemu dlhe roky a nemozem sa stazovat, co sa odbornosti tyka 😉

ivka07
28. nov 2008

dobré ránko 😉

tanidlo
28. nov 2008

Tak my uz sme aj doma z dvojhodinovej prechadzky..dnes je celkom pekne, aj ked trochu fuka..ale Maco si dobre pospal v kociku, tak je teraz spokojny 🙂

Centik, no ved nech si zvyka odmalicka, aspon nas potom na stare kolena bude zivit, ked z neho bude slavny model 😀 😀 😀

centik
28. nov 2008

caute babulky 🙂
my sme sa pred hodinou zobudili tak musiim utekak so psom von a potom sa uvidi, ale s malou este nemozem ist, stale kasle a sopli

centik
28. nov 2008

haloooo