Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

3558
20. mar 2009

mne sa tam pacili tie privesky s fotkami. 😵 a salky a tricka...

zuzula25
20. mar 2009

sisa,kde vo fotolabe??tam na 1O5??

sisa.b
20. mar 2009

zuzula, to plati len pre internetove objednavky a tam si zadas, v ktorej zberni si ich vyzdvihnes. valentinske mi nevysli, lebo som to zistila dve hodiny pred polnocou a uz mi to nezobral ich server 😒

zuzula25
20. mar 2009

aka to je stranka na webe??to potom je aky postup.este sme tak neobjednavali,ale pocula som uz o tom 😉

sisa.b
20. mar 2009

http://www.fotolab.sk/fotoprodukty/fotoservis
ono ta to uz same navedie, ako to mas robit 😉 ak by si nieco nevedela, tak pisni

zuzula25
21. mar 2009

sisa tak to dnes skusime.oplati sa to,no nekup to 😀

dnes je nadherne vonku,uplne teplucko-bola som dat maleho pred vchod dedovi,tak ho isiel kocikovat. 🙂

zuzula25
22. mar 2009

😕

sisa.b
22. mar 2009

tak mne to v noci zase neslo natiahnut ☹

zuzula25
22. mar 2009

sisa co ti neslo natiahnut?? 😕 tie fotky???my sa s nimi uz se...e dve hodiny,pokila je maly s dedom vonku a stale nam tam ukazuje nieco ine ☹

sisa.b
22. mar 2009

zuzula, jednoducho som si tam tie fotky oznacila a odoslala, napisalo mi to, ze sa odosielaju (alebo nacitavaju) a mam cakat. nechala som comp zapnuty celu noc a rano tam bolo to iste 😒 takze mozem skusat dalej ☹ este ze som tie fotky dala bokom a mozem to oznacit vsetko naraz, lebo minule som to robila po jednej a slak ma triafal 😖

zuzula25
23. mar 2009

sisa tak nam sa to vcera konecne podarilo,nacitavalo to skoro hodinu,ale nastastie uspesne.tak uvidime co to bude zac.najprv sme nevedeli,ze ako tam mame oznacit fotky,ktore chceme viackrat,ale potom na to manzel prisiel 🙂

3558
23. mar 2009

ahojte. tak ja stale nachcipana, boi ma hrdlo, mam kasel nadchu a maly uz to dostava tiez. neviem co mam s nim robit, ci mu zacat davat imunal alebo nic.... 😕 😕 😕
teploty zatial nemam.

sisa.b
23. mar 2009

ahojte 🙂 tak aj mna boli hrdlo ☹ a mala ma stale sople a kasel

aurrelia
23. mar 2009

Ahoj maminky, tak ja som zatiaľ len maminka čakateľka, ale teší ma, že som tu našla baby z Dubnice. Chcem sa vás opýtať, či mi neviete poradiť, či sú v Dubnici niekde cvičenia pre tehotné.

sisa.b
23. mar 2009

aurrelia, ja vobec neviem ☹

centik
23. mar 2009

aurrelia su v pri abcku tusim tam je MC slniecko? gynekolog Mokras ma na nastenke cislo na tu pani co vediet tie cvicenia

zuzula25
23. mar 2009

babule tak sa rychlo uzdravte az ste fit,lebo ze uz cez vikend hlasia pekne 😉

aurelia-tak ako pise centik,viem ze je to u mokrasa na stene nalepene.a odkial si z dubnice ??????

zuzula25
23. mar 2009

sisa uzasne nove fotecky a nadherne capicky,si sikula 😉

sisa.b
23. mar 2009

zuzula dakujem 🙂

aurrelia
23. mar 2009

Dakujem, ked u neho budem nabudúce tak sa mrknem, to som si tam veru ešte nevšimla. O tom centre pri ABC kamoška vravela, že ho zrušili a že je teraz na 2.zš, tak neviem čo je pravda.
Ja bývam pri ABC.

centik
23. mar 2009

aurrelia alebo aj sestricka ti da cislo, tusim ta pani co cvici sa vola Zapotocna alebo tak nejak a je fakt velmi mila

zuzula25
24. mar 2009

dobre ranko 🙂

my ideme dnes na ockovanie ☹ hadam to prdola zvladne

3558
24. mar 2009

ahojte. tak dnes ideme na kontrolu na klbiky. druha a posledna. dufam ze vsetko bude ok. inak je tu 15 stupnov a fuka. ale teplejsie ako doma. 🙂
samka uz ockovali na vsetko ked mal 2 mesiace,potom 3 a ako 4 mesacneho. to bola troj vakcina. uz ho nebudu ockovat vobec. tak on uz to ma zdarne za sebou. 🙂 🙂

sisa.b
24. mar 2009

ahojte 🙂

tak my sme od doktorky spat, ale malu este neockovala pre tie sople a kasel ☹ uz ju radsej ani so soplom nebudem von tahat 😔 a samko je zas chory. je nas tu vela, tak si to predavame ako stafetu 😝

zuzula25
24. mar 2009

zuzi to tam je akesi zvlastne ockovanie.u nas je ich ovela viac a to sa ockuje teraz sestvakcinou+pneumokoky.-tie su tro do roka a potom este v 15 mesiacoch do ramienka

sisa tak u vas teda stafetujete.hadam to uz dostafetujete.dnes sme boli vyzdvihnut fotky z toho fotolabu a uplne nam domylili objednavku.tie fotky co sme chceli viackrat tie nam prisli po jednej a tie co jednu tie aj 5.

my na ockovani celkom v pohode,maly sa rozplakal az po vytiahnuti ihly,dovtedy sa tam vyskieral na vsetky strany.teraz buva.len dufam,ze nebudeme mat teploty ☹

centik
24. mar 2009

Sisa krasne plienky 😉

sisa.b
24. mar 2009

centi 🙂 sa v nich vyzivam 😵 este operiem tie najnovsie chlpatucke a pridam

zuzula, mne sa este nepodarilio ani urobit objednavku ☹

tanidlo
24. mar 2009

Sisa, veru plienky paradne a aj zajusko je krasny, taka chlpata gulicka, ako ho volate ? 😀 Skoro sa uzdravte..

Ja som to tu trochu flakala, som bola leniva pisat, ale hadam to uz trochu napravim 🙂

sisa.b
24. mar 2009

zajacik sa vola tommy, lebo mu kupili taky dreveny domcek s menom 🙂 akurat samko stale vymysla, ze ho uz nechce 😖 presne som vedela, ako to dopadne...

tanidlo
24. mar 2009

No teda a coze sa mu tak rychlo omrzel ? Ini clenovia rodiny sa ho nechcu ujat ? 🙂 To vies, deti..bud rada, ze je to len zajo a nie nejaky vacsi zver..ale aj tak je zlaty 😀 😀