Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

kvetinkaaa
28. okt 2011

@juliankaaa
@zuba
aj ja k nej chodím a bola som tam so staršou dcerou ked mala okolo dvoch rokov (tusim v lete sme tam boli)
a pozrela jej zubky, ale preto ze som ich poprosila ze jej vidim asi kaz...... 😉 ale nejako neriešila, len poradila čo a ako.

juliagregor
28. okt 2011

v Novej Dubnici je zubárka, kt. chodí väčšina detí, má velmi dobrý prístup k deťom...sídli v budove bývalej VUBky, (smer do kostola, velká budova, zelená strecha, hore na poschodí)...
ja chodím s deťmi dr. Rebrymu mladšiemu, uplne v pohode, deti tam chodia od 18 mesiacov,,,

zuzula25
28. okt 2011

ahojte..ja som dala maleho k adamcovej..sice o nej vravia,ze je draha..ale k malemu ma velmi dobry pristup, teraz v decembru uz ideme na tretiu prehlaidku,maly sa vobec neboji,dostal od nej aj hracku,vzdy nas prednostne vezme na prehliadku s dietatom

aela
28. okt 2011

my chodime cela rodina k dusanovi rebrovi do ilavy a velmi sme spokojni, boli sme tam uz aj s malou, posadila som sa s nou do kresla, napustila si vodu do poharika, spocital jej zubky, som s nim velmi spokojna aj co sa tyka kvality, aj co sa tyka pristupu 😉

zuba
28. okt 2011

@zuzula25
@aela tak by to malo nejako byt, proste pripravovat na to, že sa zabára nemusí báť a nie posadiť ho do kresla až keď je prúser

juliankaaa
28. okt 2011

baby dakujem za odporucania, asi uprednostnim niekoho z Dubnice n/V....a mala by som si tu najst zubara aj pre seba 🙂

mysenac
31. okt 2011

@juliankaaa ahoj, ja som dala syna k Rebrymu - v škôlke pri ABC v Dubnici...zatial sme boli na jednu prehliadku, Maťko zvládol výborne - našiel mu jeden kaz, takže za dva týždne ideme na to...zatial sa nebojí 😎 Najskôr sme chceli ísť k Ondriškovej, ale povedala, že ak nepatríme do jej spádovej oblasti, tak nás nevezme, lebo má vela pacientov (pred pol rokom) 😒

centik
4. nov 2011

@mysenac my tiez k nemu chodime 😉

brumca
5. nov 2011

ahojte 🙂 viete mi prosim poradit ci funguje v dubnici detska pohotovost? na internete som nasla cislo ale nik mi nezvdiha...mali by tam byt od 7hod-22hod, len neviem ci to nieje stara informacia.

zuba
5. nov 2011

@brumca mala by fungovať

zuba
5. nov 2011

@brumca a ak by nefungovala tak potom do trenčína, ako sa ide k nemicnici, tak tam pri kruháči je taká nenápadná budova

zuzula25
5. nov 2011

@brumca isto funguje

aela
5. nov 2011

@brumca uz je asi neskoro, ale detska pohotovost tu funguje, len uz nie je tam, ako byvala, my sme isli hlavnym vchodom 😉

dm1
5. nov 2011

@aela ja som bola v tyzdni s malym na pohotovosti a sli sme ako kedysi tym bocnym vchodom ako je parkovisko. Tak asi sa da aj tak aj tak 😉

aela
5. nov 2011

@dm1 asi, ale hlavne je, ze funguje 😉

dm1
5. nov 2011

@aela jj presne 🙂

brumca
5. nov 2011

@dm1
@aela
@zuzula25
@zuba dakujem vam zienky 🙂 uz sme boli na pohotovosti, na nete som nasla zle cislo, preto som sa nevedela dovolat.

aela
5. nov 2011

@brumca a uz je lepsie? 😉

brumca
5. nov 2011

@aela ahoj, no malinka ma anginu ☹ dostala sirup, tak dufam, ze nam rychlo zaberie

zuba
6. nov 2011

@brumca tak jej prajeme skoré uzdravenie

stankadca
6. nov 2011

Ahojte maminky, chcem sa spytat, ci ste s detickami mali aj obdobie neustaleho placu resp. celodenneho vrieskania ☹ nas Lukasko doteraz plkal malokedy, krasne sa hral, stale sa usmieval, bol pokojne babatko. zrazu pred tyzdnom zacal strasne pistat, nebol nauceny na nosenie na rukach, teraz ked chcem aby aspon na chvilku prestal plakat, tak si ho musime vziat na ruky.
asi dva mesiace prespal cele noci bez jedineho zobudenia. zrazu sa budi aj tri-styrikrat za noc ☹(( viem, ze to mozu byt aj zubky, lebo vsetko hryzie, ale tak davame mu calgel a hryzatka. ale zvlastne je, ze pokial si k nemu lahnem a "rozpravam" sa snim, tak je tisko. len to sa neda cely den.
aj vonku v kociku zacal pistat, co sa mu predtym nestalo. ked tolko place, ma stale aj upchaty nostek, dokonca uz tyzden ma teplotu 37,5. Bola som u Kadlubiaka, ze co mam robit a on, ze nech sa prideme teda ukazat, ale ze to nie je velka teplotka a ze to budu asi zuby. neviete mi poradit, ako by som ho mohla zabavit, aby tolko neplakal? ja uz neviem ako a je mi ho strasne luto,. sdce mi trha ☹(( dakujem

brumca
6. nov 2011

@stankadca ahoj 🙂 to je mi luto, ze tvoj malinky ma taketo uplakane obdobie...my mavame taketo obdobia pravidelne od narodenia...moja malinka bola dost uplakane a nespokojne babatko, cize viem co prezivas, do 3,5mesiaca mala strasne koliky a cele dni preplakala 😔
v kociku placeme skoro na kazdej prechadzke doteraz, aj ked ideme von aj ked sa zobudi a ideme domov, uz som si nato aj zvykla 🙂 pomaly sa to ale zlepsuje...
zacali nas ale tiez trapit zubky, dva uz mame vonku a asi nam idu vrchne, cize je tiez teraz mala mrzutejsia a vsetko hryzie 🙂
podla mna vas trapia zubky, ale bude dobre, ked Lukaska Kadlubiak skontroluje...ja som tak bola teraz s malou na pohotovosti...od piatka poobedia mala zvysenu teplotu a bola uplakana, myslela som, ze su to zubky, ale nedalo mi to a sla som vcera na pohotovost...dobre ze som sla, lebo doktor zistil, ze mala ma anginu, ze ma zapalene hrdielko..ja som to veru netusila, lebo jej sa mi neda len tak pozriet do hrdielka a nemala ani kasel ani sople.
drzim palce aby maleho toto obdobie rychlo preslo a bol spokojne babatko 😵

centik
7. nov 2011

@stankadca mali sme to aj my, to prejde neboj 😉 a nam sa tiez pokazil spanok, tiez cca do pol roka spaval krasne a odvtedy az doteraz sa budi a papa niekolko krat v noci
37.5 myslis bez odratania? ak ano to je v pohode teplota. ale nedas nic zato aby ho dr pozrel 🙂

brumca
7. nov 2011

ahojte baby 🙂 zase k vam idem po radu, kedze niesom Dunicanka a byvame tu kratko 🙂 chystame sa stahovat do noveho bytu a chcem vas poprosit ci nepoznate niekoho kto robi stahovky, alebo niekoho kto ma nejake vacsie auto-dodavku a robi sem tam stahovky 😉 dakujem

julianka777
7. nov 2011

@brumca ahoj,my ked sme sa stahovali tak som si opisala cisla z pardonu,obvolala a zajednala si najlacnejsieho...boli sa mi zda z Trencina...stahovali sme sa z Novej Dubnice sem do starej a platili sme nieco cez 20e...len uz nemam cislo,skus pokukat v pardone e poobvolavat 🙂

brumca
7. nov 2011

@julianka777 ahoj 🙂 dakujem za radu, vobec by ma to nenapadlo 😉 teraz prisiel manzel z roboty a vravel, ze niekoho zohnal..ale keby sa nieco zmeni ,tak skusime ten pardon 🙂

julianka777
7. nov 2011

@brumca za malo 🙂 my sme nemali koho zohnat,tak sme to nakoniec hentak vyriesili 🙂 a kam sa stahujete?

krpcek2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stankadca
7. nov 2011

@brumca
@centik
Kocky dakujem 🙂 boli sme u toho lekara, povedal, ze to zrejme budu zubky, ale pre istotu mame prist rano na ster z nostea, kedze ma vela soplikov a v nasom pripade treba vsetko poriadne prekontrolovat, lebo Lukasko sa narodil v 29tt. ☹
snad bude vsetko ok. nechcem to zakriknut, ale dnes bol pokojnejsi, aj v noci sa zobudil len dvakrat.
tak drzte palce 🙂
a Nelke prajeme skore uzdravenie...chudatko, take male a uz musi bojovat s anginou ☹

stankadca
7. nov 2011

Maminky, ste by som sa chcela spytat /kedze nas teraz caka iba prve ockovanie/, ze ktorou vakcinou ste dali ockovat svojich drobcov proti pneumokokom? tou 1O alebo 13 zlozkovou? ja sa neviem rozhodnut a mam to uz nahlasit a z toho, co mi povedal doktor som velmi mudra nebola. v podstate mi len dookola opakoval, ze rozdiel je v cene.