Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
10. nov 2009

my uz zase pletieme 😝 bolia ma zas prsty a teraz aj chrbat, ked to motam postojacky 😅

zuzula25
10. nov 2009

sisa a co mu je??a kde lezi??

dm1
10. nov 2009

a kde teda bude to stretko?

sisa.b
10. nov 2009

zuzi, v ilave. mal dva infarkty po sebe a vraj bol 7 minut bez kysliku ☹

zuzula25
10. nov 2009

v ilave asi na jiske,tam som robila.ale treba dufat a verit,boli tam aj ludia v kome minutu pred smrtou a dostali sa z toho.ale nerozumiem ako by mal byt 7 minut bez kysliku,ked tam sa kyslik hned podava

sisa.b
10. nov 2009

zuzi, on bol tu v dca u doktorky a este v ambulancii chytil prvy infarkt. a druhy potom cestou do nemocnice

zuzula25
10. nov 2009

je to veru tazke a kolko ma rokov??a nechali ho v ilave??nepeviezli ho niekam??

sisa.b
10. nov 2009

mali ho previezt do tn, ale uz ho asi neprevezu. vraj uz volali farara 😢 a rokov neviem presne, nieco okolo 60ky

zuzula25
10. nov 2009

fuuuha tak to je mlady chlap.drzime paste aby to dobre dopadlo,neboj urcite mu tam daju kvalitnu starostlivost.

sisa.b
10. nov 2009

zuzi, ja nepochybujem a tiez sa modlim 😔 a dufam, ze aj svokrova operacia dopadne dobre. moja babka pred 10timi rokmi bola na podobnej a je tu este v 80tich rokoch - teda 81 aby som bola presna. bez operacie jej davali pol roka.

ivetka5
10. nov 2009

Je to tu smutné teraz, aj keď ho nepoznám, myslím na neho 😔 je taká blbá doba, že umierajú mladí, fakt☹

Dream, aj my sme sa min. týždeň s MM o tom bavili, že ho niekedy tak zatrasie, ale keď mu niečo vezmem, ako keby nervy mal, alebo chce niečo dočiahnuť a nedá sa mu to. Tak neviem, či je to normál, alebo niaky problém 😕

dream.d
11. nov 2009

Ivetka ja som to považovala za normál. Podlľa mna len nevie ovládať ešte svoje emócie. Až keď sa ma svokra pokaždej neopýtala či to nemá nejaké krče, no a to asi aj 100krát za den. Tak neviem. 😝
Sisa, knaz chodí vždy každý piatok a na zavolanie dáva pomazanie chorým, to ale neznamená, že je to posledné pomazanie.Iba má pomôcť v ťažkej chvíli chorobu zvládať. Takže až do poslednej chvíle nič nie je stratené a budeme myslieť na to, aby sa s toho dostal.
Dm, dobre vedieť, že už ich majú.
Zuzka, to je sranda, že druhé, ale tak nie je na škodu mať aj dve po sebe, ja ešte tiež radšej nič nehovorím, lebo už sú to tri mesiace čo som nedostala, ale tri testy mi vyšli negatívne, tak neviem dokedy môžem čakať 😀

ivetka5
11. nov 2009

Ahojte, krásny deň pred nami, ja idem na kontrolu, no ale drobca nechávam doma, to je tak na chorobu, toto počasie 😠 Hlásia sneh, no len či bude, radšej by som brala kopec snehu ako toto. Ale v Rakúsku vraj sneží. Tak možno to príde aj k nám, nieje to až tak ďaleko.

Dream, ja si myslím, že to nieje žiadna porucha, ale mi to máme pár krát za deň, nie až toľko čo si písala, ale veď sa môžeme dokiho na to spýtať, keď tam budeme.

No ak bude takto aj zajtra, tak to stretko asi zas odložíme. No otras, ale aj tak prajeme pekný dník 😉

centik
11. nov 2009

ahojte,

sisa tak ako stryko?

toto je hrozne pocasie, ved sa ani neda ist von 😒

zuzula25
11. nov 2009

ahojte.
my sme sa boli predsa len vonku vyvetrat,celkom sa da,lebo neprsi moc,len mrholi,dokonca som bola bez dazdnika.maly si pobuval.
no veru sneh by som aj ja brala,aj ked este nemame sanky.
zajtra hadam uz bude lepsie
podla mna to trasenie obcas za den je normal,ma to kazde dieta,tiez som sa cudovala tomu,ale raz prisla kamoska a maly sa striasol a on hned na to,ze cika.takze teraz som kludnejsia,aj ked my to mame asi tak 4 krat za tyzden.ved aj nas niekedy strasie

dream.d
11. nov 2009

ja sa chystám na poštu, tak budeme mať tiež prechádzku aj ked je tak škarede.
tiež nás trasie len tak tri krát za den, niekedy vôbec. niekedy viac. tiež myslím, že je to normal. to ma len svokra stresuje.

centik
11. nov 2009

Biba ked bola mensie tak ju tiez striasalo, min. raz za den-dva, teraz to uz nerobi, ale viem ze pritom necikala, lebo mala suchu plienku vtedy, ale uz to preslo

sisa.b
11. nov 2009

ahojte,

ja som trasenie zistila pri nasich plienkovych akciach 😀

a von sa mi vobec nechce 😝 mozno pojdem farbu na tie nase opletance kupit, ale nejake dlhe prechadzky nie, brrr

dream.d
11. nov 2009

sisa a aké opletance robíš?

sisa.b
11. nov 2009

to papierove pletenie 🙂

ivetka5
11. nov 2009

Sisa, aj tak neviem, aké papierové pletenie, čo pletieš z papiera? 😕

Zuzka, ja som sánky videla v akcoške v Tescu, oddnes platí mylím, aj operadlo, ale každé zvlášť, my ešte nebudeme kupovať, až na rok, vlastne teraz po Vianociach vo výpredaji, aby sme už bud. rok v novembri mali, ak by snežilo. A možno aj v marci teraz ak by bol sneh, by som ho tam šupla, nech má zážitok 😀

Malý mi spí od 12:30, som zvedavá dokedy potiahne, aj som pozerala, že neprší, ale je zima, brrr.

zuzula25
11. nov 2009

tiez rozmyslam,ze ich kupime az po Vianociach vo vypredaji,ked tak mame od koho pozicat.a este sme sa pytala MM brachu,ci nam nepredaju,oni maju nove,raz pouzite.uvidime aku cenu hodia.v rodine sa najlepsie predava 😒

sisa to je ake papierove pletenie??

vonku nie je az taka zima,aspon doobeda nebola.my cakame krstnu a svagrinu.idem este dorobit ocka

sisa.b
11. nov 2009

ivetka, toto http://bernuska.weblahko.sk/Ine_moje_dielka.htm...
momentalne sa snazim o adventny veniec

babullka1
11. nov 2009

Ahojte mozem sa spytat,nechodite niekto dk dr. Petrykowskemu?Ak ano ako ste snim spokojne,uvazujem ze k nemu prestupim.dakujem za odpovede. 😉

ivetka5
11. nov 2009

Sisa, dobre to vyzerá, si šikulka 😉 Nebolia ťa z toho ruky? Môj ujo má zlaté ruky tiež, krásne z prútia hocičo spraví.

Zuzka, príjemnú návštevu. No oni teraz boli za 50 eur+10 eur opierka.

ivetka5
11. nov 2009

To moje dieťa láme rekordy 😕

ivetka5
11. nov 2009

babullka1, ja nechodím, takže asi neporadím, ale sú tu holky, čo sú u neho 😉

centik
11. nov 2009

mne spava mala tie 3 hodiny poobede vacsinou,

Sisa to je supéér ani to nevidno ze to je z papiera, skoda ze ja mam obe ruky lave.. 😀

Baulka baby co somnou lezali v porodnici ho chvalili, ale neviem aky je.. snad doby 😅

inneska
11. nov 2009

ahojte...dnes sme len doma zavretí 🙂 do takého počasia by ani psa nevyhnal...dnes som varila, prala...do toho erik a človek nemá na nič ostatné čas...ešte som za farme úrodu zberala 😀

včera večer sme dali atb, po pol hodke sa vykakal a o polnoci ho začalo bolieť bruško, resp. nemohol sa vykakať..tak o 00,15 som vyťahovala rr a šlo sa na vec...pomohlo to, kako išlo nazelenalé, čo viem, že sa hovorí, že zelené ide ked bolí bruško...potom si len párkrát cucol a spinkal 🙂 a dnes doobeda asi 2 hodky po atb to isté..nedalo sa mu vykakať..tak zase rr...asi to bude takto po každej dávke(dávam o 9,30 a 21,30)sa teším 🙄

sisa...mna to pletenie chytilo posledné 2 týždne tehotenstva, čo som bola doma...tak som si naplietla, len to ešte nemám namorené...mám asi 10 rôznych výtvorov(košíky, misky), veniec som sa snažila, ale vôbec mi nešiel, tak som sa na neho vyprdla 😝 a mám ešte kopec našúlaných paličiek, len neni kedy vypletať 🙂

ivet..super, že ti noelko takto spinká...aj mne dnes erik láme rekordy...naobed spinka 1h15min a teraz spí druhý krát už hodinku...to je u nás zázrak, bo on mi spáva tak 3x20 min. denne ...

babulka..ani ja ti neporadím, ale tiež som na neho počula len samé chvály 🙂

no a sánky...kedysi sme mali, ešte po nás, ale zachovalé, len netuším kde sú 😕 ak sa nenájdu, tak budem chcieť kúpiť aj ja nejaké, k budúcej zime, teraz tiež ešte nevyužijeme...