Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
27. sep 2010

@zuzik1983nie oni to neodkupuju,zaplati sa 3.30 eur a das si tam veci,kolko sa popreda tolko mas,ostatne dostanes naspat

juliankaaa
28. sep 2010

@sierka
ahoj, ja v Dubnici byvam zatial len druhy rok
Pytala si sa ohladom pediatra, tak my mame Poliacika, je starsi, svojsky, ale podla mna super odbornik....a co mi vyhovuje najviac, tak to, ze mu mozem kedykolvek zavolat, ked ma mala nejake zdravotne tazkosti a v pripade potreby pride aj k nam domov.....mozno je taky aj Kadlubiak, neviem
Nasa mala sice place, ked sme u neho, ale zacala nam vyplakavat po ockovaniach...no a place vsade, aj u koznej ☹ asi bude po mne, ja som tiez vzdy plakala ked som videla doktora a ani teraz mi neni vsetko jedno pri doktoroch 😀

sierka
1. okt 2010

@juliankaaa dakujem za radu uz som sa prihlasila isla som aj ja k poliacikovi zatial som spokojna uvidime vdaka 🙂

juliankaaa
3. okt 2010

@sierka takze sa tam mozno budeme stretavat 😉

brumca
4. okt 2010

ahojte zienky 🙂 uz som vam sem davnejsie pisala, este ked som bola este snazilka 🙂 teraz som uz tehulka, z coho sa veeelmi tesim a tak by som sa vas rada popytala nejake veci...byvam v Dubnici len od oktobra minuleho roka ale pracujem tu uz stvrty rok...chcela som sa spytat ci tu byva niekde nejake cvicenie pre tehulky...planujem rodit v Trencine, viem, ze tam mavaju cvicenia v nemocnici, len som zvedava, ci sa aj tu da niekde cvicit 🙂

dm1
4. okt 2010

@brumca cvicenie pre tehulky je aj tu v DCA ja som chodila do SALUSU je to na kolonkach v jednej z tych bytoviek. Teda aspon boli ked som bola tehu ja 😉

brumca
4. okt 2010

@dm1 dakujem 🙂 viem kde je Salus, uz som tam davnejsie bola...tak skusim zistit, ci sa tam este cvicieva 🙂

bamarama82
5. okt 2010

@brumca cvicia, kazdy utorok 16.00 vedie to sestricka mojho gynekologa

bamarama82
5. okt 2010

@brumca ale chodi sa tam najskor od 26tt, co je dost skoro podla mna, je to 6 sedeni.

aela
6. okt 2010

kocky poradte mi, chcela by som chodit v dubnici na kalanetiku, kedysi sa to cvicilo na III.ZS na centrume I., ale teraz neviem, ci sa to este cvici tam alebo niekde inde, viete mi poradit?

aela
31. okt 2010

kocky, mate niektora doma ergo nosic alebo manducu? uvazujem nad kupou a rada by som to videla z blizka, pripadne vyskusala 😉

adulik144
1. nov 2010

@aela ahojky ja som mala klokanku, ale malej sa tam nelubilo a neviem ako ostatne dievcata,ale mna z toho celkom bolel chrbat.ale to bolo na nosenie dopredu,tak asi preto.
A nasla si nejaku tu kalanetiku?ja by som brala nieco doobeda,ale v dca asi tazko a posilovna ma nebavi.

aela
1. nov 2010

@adulik144 tak doobeda netusim, iba ak nieco v saluse, co viem, tak tam boli take speci stroje na cvicenie pre zeny... no klokanka je asi taka max do 1 roka, no ved preto by som bola rada to vyskusat skor ako vycalujem 100 eur za nosic 😕

zuzula25
5. nov 2010

@aela my sme mali klokanku,tam sa malemu velmi pacilo,lebo sme ho otacali smerom von,potom sme kupili manducu,predsa sa viac odporuca a tam mi nechce vobec byt.
ak tak by som ju mohla poziciat na vyskusanie,ci ti bude chcet byt mala v nej.

brumca
7. nov 2010

ahojte zienky 🙂 chcem sa spytat ci nemate nejake informacie o cviceni Pilatesu pre tehotne v CVC v DCA, nasla som na ich stranke, ze ponukaju aj cvicenie Pilatesu pre tehotne, ale v tom rozvrhu, kedy sa co cvici nieje nic o takom cviceni 🙂 a este sa chcem opytat, ci to MC Bambulka je tiez v tej budove CVC?

aela
7. nov 2010

@brumca chodila som na pilates normalny a mam cislo na pani, ktora cvici pilates v cvc v dubnici, ak chces, mozem ti ho napisat a mozes sa jej sama spytat, ci to cvici a kedy, ja by som sa jej mohla spytat, len tento tyzden sa tam asi nedostanem 😒

brumca
7. nov 2010

@aela ahoj 🙂 dakujem za odpoved, budem rada ak mi do IP posles to cislo 😉 ona cvici asi aj s tehulkami,ze? v tom rozvrhu maju rozne druhy cviceni ale nieje tam napisane, ktory je pre tehotne, ale mozno je to aj ten Pilates Core 🙂

zuzula25
21. nov 2010

ahojte
MC Bambulka v dnoch 30.11 a 1.12 robi kurz masaze pre deti a kojencov,ak by ste mali zaujem kontaktujte priamo vychovavatelku Tamaru bud priamo v centre alebo na mail nacitoo@gmail.com

adulik144
21. nov 2010

dievcata ake mate skusenosti so zubarmi a detmi? Potrebujem ist s Terezkou k zubarovi a potrebujem nejake odporucania.

juliagregor
21. nov 2010

@adulik144 ja chodím s deťmi dr. Rebrymu ml....zatiaľ pohoda, on vlastné deti myslím nemá, tak ho treba trošku usmerniť, boli sme už 3 krát, deti povozil v kresle, popozeral zubky...chlapci neprotestovali a dalai sa vyšetriť ,
v Novej Dubnici je ešte jedna mladá lekárka a tú si maminy veľmi chvália, ale nemá zmluvu s poisťovňami, nepamätám si ako sa volá, ale robí nad bývalou VUBkou (zelená budova ako sa ide do kostola)

adulik144
21. nov 2010

dakujem on ma ambulanciu pri Abc ako bolo slniecko?o tej mladej zubarke z novej dca som uz pocula a aj som nad nou rozmyslala,len ma odradza cestovanie autobusom z novej.

juliagregor
23. nov 2010

@adulik144 on má viac ambulancií, ja chodievam k nemu v Novej...

aela
23. nov 2010

@adulik144 zubarku tu chvalia horejsi na zdravotnom stredisku, ked bola laura mala, chodila som s nou ku kotrikovi, ale potom som s nim uz bola menej spokojna, tak teraz chodime cela rodina k dr. dusanovi rebrovi do ilavy

adulik144
24. nov 2010

ahojte v pondelok sme boli u zubarky adamcovej a po 3hodinach cakania nam vytrhla 3zuby a vypytala si 30eur,ale musim uznat,ze k malej sa spravala perfektne.teraz je uz Terca odpuchnuta a dufam,ze ju aspon 10rokov nebudu boliet zuby.

brumca
25. nov 2010

ahojte 🙂 zacinam sa pomalinky obzerat po kocikoch, tak sa vas chcem opytat ci mi viete dat nejake tipy alebo referencie na kociky, s ktorymi ste boli spokojne 🙂 neviem ci mame kupit kombinaciu, alebo najprv hlboky kocik, babatko sa nam ma narodit na zaciatku aprila a potom na zimu poriadny sportovy...pri tych kombinaciach byva bud mala vanicka alebo sportak, na ktorom mi vzdy nieco vadi..no neviem sa rozhodnut co by bolo lepsie 😔

adulik144
25. nov 2010

@brumca ahoj ja ti v tomto moc neporadim,lebo my sme kupovali kocar pred 5rokmi a to sme ho kupovali v polsku. Teraz je veliky vyber a co mne na mojom chybalo, bola ta moznost,ze ked sme mali druhe dieta,tak sa tam nedalo pridat,aby sa prve dieta postavilo na stojan (neviem ako sa tomu hovori) a viezli sa obidve.bolo to namahave jedno dieta tlacit a druhe tahat za ruku. Ale dievcata ti budu urcite vediet odporucit.

zdenka112
26. nov 2010

@adulik144 aj my chodime k adamcovej a som s nou spokojna..a ako to Terezka zvladla?ze tri zubky,chudatko...my mame ist na buduci mesiac na prehliadku

adulik144
26. nov 2010

@zdenka112 terezka uz teraz v pohode uz ani nevie,ze mala problemy,len vravi,ze uz nechce ist k tete zubarke,tak jej musim vysvetlovat,ze teta za to nemoze,ze to bolelo, to ten cervik nechcel odist.myslim,ze zachvilku zabudne zatial je to cerstve. Prajem ti pevne nervy,lebo tam chodi teraz pred koncom roka vela ludi na preventivky.a cakaju aj objednani.

zdenka112
26. nov 2010

no my sme dohodnuti ze ked zaklopem ma zoberie..aby som tam dlho necakala...a oni vzdy najprv zoberu deticky,som prekvapena ze si tam dlho cakala

adulik144
26. nov 2010

mali naozaj naval, ked som tam prisla bola plna cakaren a brali aj tych co prisli po mne,len na prehliadku. Neviem ci to striedali problem-prehliadka,alebo to bolo tym,ze sme nemali u nej kartu (uz mame),ale odsedeli sme si to a hlavne,ze je to za nami.