Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

kvetinkaaa
9. jan 2012

@zuzubabo hej od septembra by som chcela dať Mišku do školky ale ako vravim ked som na materskej neviem či sa nam ujde miesto..

@carrie4 neboj sa zvladnete to aj s novym surodencom 😉 moja Miška mala rok a pol, ked sa Bajka narodila 😉

brumca
10. jan 2012

ahojte zienky 🙂 nemate prosim vas niektora na predaj choditko?

kvetinkaaa
10. jan 2012

@brumca ja by som asi aj mala, dam ti vediet vecer 😉
chceli sme si vsetko odkladat ale uz sa tu nepomestíme o chvilu 😀 tak by som mozno aj to predala. moje baby v nom boli aj tak málo. potom by som ti poslala foto. pá

josie3331
10. jan 2012

A nemá niekto na predaj cestovnú postielku?

brumca
10. jan 2012

@kvetinkaaa ahoj 🙂 dakujem, tak mi potom prosim posli fotocku a aj cenu 🙂

brumca
10. jan 2012

@josie3331 ahoj 🙂 davnejsie si sa pytala na nastrelovanie nausniciek, uz ste dali Ninke teda nastrelit? ak ano napis mi prosim kde 😉 dakujeem

pancake
10. jan 2012

@brumca na 105ke nastrelujú ale najlepšie je ísť k pediatrovi, dohodnúť si schôdzku a zaplatiš 5e, prinesieš náušničky namočené v liehu a sestrička jej ich prepichne 🙂

brumca
10. jan 2012

@pancake ahoj 🙂 dakujem, viem, ze sestricky prepichuju, ale tej sestricke, ktoru ma nas doktor by som si ani ja nedala prepichnut usi 😔

pancake
10. jan 2012

@brumca ku komu patríte?

aela
10. jan 2012

@brumca mojim babam obom prepichovala usi sestricka u kadlubiaka a nemozem na nu dopustit, aj ked mozno nema vzdy dobru naladu, ale co sa profesionality tyka, nemozem na nu aj s doktorom povedat zle slovo 😉

kvetinkaaa
10. jan 2012

@brumca
mam pre teba tie fotky, kde ti ich mozem poslat? napis v IP bud fcb ako ta najdem, alebo mail. dakujem
(tu na konovi sa to musi tusim zmenšovať)

inneska
10. jan 2012

jééj díkes babule 🙂 🙂 ohladom cvičení...pozisťujem na tom štadione, to v tom prerobenom zelenom?? na zumbu som na II.ZS a na V.ZS chodila, bolo super..len keby to bolo o hodku skôr...ale uvidím čo sa bude dať, tam kúsom mám mamu, tak by vartovala...len malý mi chodí už o 19 spať a to potom ešte kým domov prídeme...a som neaktívny šofér, takže ani mimo dca nehrozí ísť 🙄 (sa hnevám sama na seba za to 😠 ) aj chlap chodieva neskôr domov, tak neviem či dačo budem stíhať...

josie3331
10. jan 2012

@brumca ahoj, v trencine na namesti, blizko posty... 10 eur so vsetkym....som spokojna... len mi extra nevysvetlila ako sa o to starat,len mi dala taky listok s instrukciami....skor by som prijala osobnejsi pristup...ale pani bola velmi mila...bola to taka rychlovka, bola som s kamoskami na prechadzke a isla som sa len spytat....a ked povedala, ze nic k tomu nie je treba, len dieta tak som sla do toho 😀

carrie4
12. jan 2012

@kvetinkaaa tiež sa upokojujem, že aj iné maminy to zvládli s dvoma maličkými detičkami. a môžem sa ta spýtať ako ste to riešili so spaním. spávali ste spolu v jednej izbe s detičkami, alebo to staršie už spávalo samé. ja sa tohto najviac bojím, ako to malá zvládne, tak neviem či budeme spolu spať všetci, alebo jej urobiť izbičku

kvetinkaaa
12. jan 2012

@carrie4 no ono zavisí od toho, ake su deti a čo vyzaduju.
moja starsia mala od malička sama izbu, prve asi 4mes som spavala v tej izbe s nou potom som uz bola v spálni, s tym ze mala otvorené dvere. ked sa mladsia narodila, dali sme tu starsiu do druhej detskej.
do tej povodnej islo zase miminko a to isté, prve 4mes som tam bola s nou, potom uz tam bola sama ale zatvorene dvere a vysielačka, lebo ju vsetko rušilo. doteraz to je tak. miska v svojej ibičke, bajka v svojej. a rodičia v spalni. zalezi od toho či mas viac izieb, mne to takto vyhovuje. ked bude mat bajka asi dva roky, by som ich rada dala spolu do izby 😉

my este teraz vyuzivame surodenecký kočík, lebo miska sa rada vozí a ked chcem aj do obchodov ist a tak, tak ked chce ju posadím a to je super pomoc. ja nan nedám dopustit a lutujem ze sme ho hned ked sa B. narodila nekupili. ak niečo este treba kludne sa pytaj 😉

mikaela123
16. jan 2012

ahojte kočky, potrebujem POMOC. Nepoznáte niektorá, nepočuli ste, resp. nemáte nejaké skúsenosti akékoľvek s Liečiteľom od Vás z Dubnice nad Váhom, ul. Bratislavská 20, meno Šuvara. Pracuje s bylinkami Joalis.

katusska1
17. jan 2012

@mikaela123 😨 to počujem prvýkrát, na nete o ňom si nič nenašla?

mikaela123
17. jan 2012

@katusska1 pošlem IP

julianka777
17. jan 2012

ahojte 🙂 chcem sa spytat,ci mate niektora dieta v Dubnicanke v skolke,alebo v tej pri Abc-cku...potrebujem vediet,ze ako je to s detmi,ktore nevedia este chodit na nocnik,lebo som pocula,ze beru aj deti s plienkami,len si treba priplatit.dakujem

zdenka112
17. jan 2012

@julianka777 ahoj ja mam malu pri dubnicanke a nechcu tam brat deti s plienkou,ale isty cas chodil s mojou malou chlapcek co mal 3 roky a mal stale plienku a cumel.ale bol len na 4 hod.ale tvoja je este malinka,skus skor tu sukr.skolku,stat by ti ju preplatil ked si este na materskej 😉

julianka777
17. jan 2012

@zdenka112 myslis tu na tych domoch pri zubarke?

zdenka112
17. jan 2012

@julianka777 ano tam beru aj mensie deticky

julianka777
17. jan 2012

@zdenka112 aha,pojdem sa tam popytat,dakujem 🙂

julianka777
18. jan 2012

ahojte kocky,tak teraz by som potrebovala nejake informacie o tej sukromnej skolke v Dca,rozmysla ze tam dam malu,len neviem ake su tam sestricky a tak...takze ak mate nejake infosky,dajte mi vediet 🙂

julianka777
18. jan 2012

@zdenka112 dakujem 🙂 len ja som aj chcela vediet,ci su tam dobre ucitelky a tak 🙂

bambinkaa
22. jan 2012

@julianka777 pocula som od kamosky, ze su tam velmi zlate, celkovo personal super, aj deti tam radi chodia.

Ja sa zase chcem opytat kam chodite v zime s drobcami napr. so 7-8 mesacnymi? Boli sme v cupi-lupi, bolo tam paradne, ale chcela by som zobrat malu aj na ine miesta kde su tiez deti. Zatial sa iba pozerala na deti, ako sa santia, na farebny interier, je este drobulinka, ale velmi sa vytesovala, cela je taka vesela a komunikativnejsia odvtedy 🙂 Neviem ci Slniecko funguje.

stankadca
22. jan 2012

@bambinkaa Ahoj a MC Bambulka si skusala? tam by sa jej mohlo pacit. moj drobec ma tirz osem mesiacov a chceli by sme tam zacat chodit. len asi este trosku pockame, aspon ked uz bude sam sediet, aby sa aj trosku zahral.

zuba
22. jan 2012

@bambinkaa slniečko nefunguje už veeľmi dlho

marry26
23. jan 2012

@stankadca
@bambinkaa my chodime do Bambulky, teda obcas, lebo este spava aj doobedu, ale aspon 1hod sa tam pohra, videla som tam deti take co ani nestvornozkuju, len sa plazia, ani same nesadnu, aspon si zvykaju na kolektiv a je tam kopúec hraciek, aj pre take male deti, aj choditko, hupačka,...