Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
13. jún 2011

ahojte

no v sanghaji teda preliezky...zopar konikov na hupanie, smykala vydrata a hupacia pneumatika skor pre vacsie deti..ale dobre je tam,ze sa tam da sediet priamo s detmi na ihrisku

aela
13. jún 2011

@dm1 do pizza mamy sa da chodit aj z boku bez schodov 😉

katka_grac
14. jún 2011

ahojte... neviem ci ste to tu uz rozoberali alebo nie, nechce sa mi citat tolko stran... akeho mate detskeho lekara? ja chodim s malou ku kadlubiakovi, ale ked bude uz aj druha, neviem si predstavit cakat tam tolko s dvoma detmi... strasne vela ludi tam byva... diky za odpovede a rady...

julianka777
14. jún 2011

@katka_grac my chodime ku Baginovej,chceli sme ku Kadlubiakovi,ale ako sama vravis,chodi tam vela deti 😖

katka_grac
14. jún 2011

@julianka777 a aka je baginova? ja s nou nemam dobru skusenost este ked som ja chodila k detskej... 😅

julianka777
15. jún 2011

@katka_grac no je to zvlastna doktorka,vsetko skoro pripisuje splnu mesiaca a podobnym veciam 😖

aela
15. jún 2011

@katka_grac aj my chodime ku kadlubiakovi uz 17 rokov, nepaci sa mi teraz, ze zrusil poradne a vsetko k nemu musi chodit v normalnom case s chorymi detmi, ale aj tak nechcem od neho odist k dakej dochodkyni, veru uz by sa tu ti detski lekari mohli vystriedat a omladit

katka_grac
15. jún 2011

@julianka777 no sak ten spln mesiaca som zazila aj ja, preto ju zamietam... :D

josie3331
15. jún 2011

keby si mam z dubnickych doktorov vybrat, tak Poliacika, chodila som k nemu a som spokojna, prisla som tam raz s nafuknutym bruchom, vpodstate som si myslela, ze je to len zle travenie a chcela som sa vyhnut skole 🤐 on to ale zacal hned riesit a posielat ma kade tade a nakoniec z toho bola 20cm cysta, z ktorej sa potom vyklulo cosi este horsie, takze mozem povedat, ze mi vlastne zachranil zivot

pri mojom dietati som sa ale rozhodla pre Pruske, lebo Poliacik uz podla mojho nazoru pojde coskoro do dochodku, tak som si povedala, ze nech radsej od malicka chodi k tomu istemu lekarovi....

katka_grac
15. jún 2011

@josie3331 no oni su tam v podstate vsetci uz skoro v dochodkovom veku... 🙄

josie3331
15. jún 2011

@katka_grac to mas pravdu veru
inac vidim, ze si tu nova... tak ta tu vitam.... pochadzas z DCA alebo si sa sem nastahovala? vidim, ze uz aj ty budes coskoro rodit tak ako ja, tak ti drzim palce, nech je vsetko ok.... mozno sme sa aj videli u doktora, zalezi ku komu chodis, nikdy nevies 😀

zuba
15. jún 2011

No tak čo ja viem, tak Poliačik s atak skoro do dôchodku nechystá - teda podľa toho čo sa mojej známej vyjadril, chcel by tam vydržať kým jej deti dovršia 18 a to jej syn je prvák na ZŠ - ako a tiež am štve, že tam nie je poriadne mladého doktora.
JA chodím s malým ku kadlubiakovi ale tiež ma vytáča to nekonečné čakanie a prístup sestričky.

cupilupi
15. jún 2011

HURAAAAAAAA.... OTVORENEEEEEE!!!!!!!
Detičky, mamičky, babičky, ale aj ostatní srdečne vás pozývame a tešíme sa na vás 🙂)))
Najdete nás v polyfunkčnej budove vedľa Kauflandu v Dubnici nad Váhom (bývalý Smajlík).

mirabelluska
15. jún 2011

@cupilupi, hura budeme medzi prvymi navstevnikmi, kazdu prechadzku sme nakukali cez sklo ako pokracujete 🙂

josie3331
15. jún 2011

chystame sa tam piatok s kamoskou, snad neporodim 😀

katka_grac
15. jún 2011

@josie3331 videli, minulu stredu... 😉

josie3331
15. jún 2011

@katka_grac ano? tak posli fotku, mozno si spomeniem....dubnica je asi fakt mala 🙂

dm1
15. jún 2011

@cupilupi my prideme zajtra doobeda tesime sa 😉

julianka777
15. jún 2011

kocky,aj my urcite zavitame,tak hadam sa aj zoznamime 😀

brumca
20. jún 2011

ahojte zienky 🙂 chcem sa vas opytat, kde ste davali svojim dcerkam nastrelovat uska v Dubnici? alebo ste davali prepichovat u doktora?

zuzik1983
20. jún 2011

@brumca my sme dali prepichnut u doktorky a nemali sme ziadny problem

brumca
20. jún 2011

@zuzik1983 dakujem 🙂 a kolko mala vtedy malicka, ked ste jej dali prepichnut? niekde som citala, ze sa ma az okolo 6mesiacov, ale niekde prepichuju hned v nemocnici, tak neviem 🙂

zuzik1983
20. jún 2011

ona mala presne 2 mesiace,podla mna cim skor tym lepsie,male dieta nevnima tu bolest ako vacsie,ja by som dala rovno aj v nemocnici,keby som vedela,ze tam prepichuju,len som nemala nausnicky

aela
21. jún 2011

@brumca ono to zalezi od toho, ci chces dat uska prepichnut alebo prestrelit, prepichnut ti aj v porodnici, alebo u detskeho lekara hocikedy, prestreluju sa az po pol roku, myslim 😉

aela
21. jún 2011

@brumca inac ja som dala obom prepichnut u sestricky u kadlubiaka 😉

aela
21. jún 2011

@cupilupi no je to tam pekne ale nic pre male deti, iba pre die skolkopovinne by som povedala 😉

dm1
21. jún 2011

@aela @cupilupi nas sa tam zabavil veru pekne aj hore si lozi a hra sa. Jedine sa boji toho bubna pred smykalkou kde je len ta siet aj by sa chcel smykat ale ma strach tade prejst. Skoda ze nie je pristup na smykalku aj inokade

aela
21. jún 2011

@dm1 tak je potom sikovny, inac to vobec nie je pre deti do 3 rokov, lebo vsetko je za sietou a samu ju tam nepustim, tie schody hore na smykalku su tiez dost velke, ako pre vacsie deti je to super, ale pre tie mensie tam nie je nic

dm1
21. jún 2011

@aela no ale zase tvoj je o pol roka mladsi a to je dost v tomto veku. My sme tam boli s kamoskami co maju vsetky podobne stare deti cca. po 2 rokoch a v pohode jedine ten tunel nie. Prvy krat som s nim musela byt casto hore aj ja, druhy krat uz ma len 1x zavolal ked sa chcel smyknut a potreboval sa dostat cez ten tunel. Ale najviac sa mu veru paci trampolina a aj odrazadla boduju

aela
21. jún 2011

@dm1 pocuj a ty si majitelka, ci preco to tak vychvalujes? ja som len napisala svoj nazor a za tym si stojim a urcite o pol roka tam za malou nepoleziem, podla mna v takej herni by malo byt nieco aj pre mensie deti, kde by sa rodicia nemuseli strkat do tunela, ked budu chciet smyknut svoje dieta do guliciek, videla som fotky z bratislavskej herne, su tam choditka, vsade koberce, tu je v strede hrb a kachlicky a preco by tam nemohla byt aj daka mensia smyklavka, ci viac hraciek