Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

addrrianna
13. nov 2012

a na kedy ťa objednali?.... ja som tam dne volala a najbližši volný termin mi povedali 18. december...skoro ma slahlo...a aj ked som sa spytala, ci nemaju nieco prednostne aj za poplatok, tak povedali, ze vobec nic....uz som zufala...moja Nina ma nieco podobne asi...ale jej sa to vyhodi az ked sa vratime z vonku do vnutra....nioeked je to strasne skarede....a tvoju maliku to aj svrbi?...lebo nasu nie..... 😨

addrrianna
13. nov 2012

@josie3331 a na kedy ťa objednali?.... ja som tam dne volala a najbližši volný termin mi povedali 18. december...skoro ma slahlo...a aj ked som sa spytala, ci nemaju nieco prednostne aj za poplatok, tak povedali, ze vobec nic....uz som zufala...moja Nina ma nieco podobne asi...ale jej sa to vyhodi az ked sa vratime z vonku do vnutra....nioeked je to strasne skarede....a tvoju maliku to aj svrbi?...lebo nasu nie..... 😨

josie3331
13. nov 2012

@addrrianna ani moju nie...no ona ma to strasne skarede, urcite si ludia myslia, ze je nejako chora alebo co, lebo to ma samy pluzgier
nas objednali na 4.12. a to sme sa objednavali pred par dnami... neboj, ak ju to nesvrbi, tak vydrzte do toho TN

juvimail
17. nov 2012

ahojte, viete mi poradit najlepsieho detskeho lekara v okoli dubnice nad Vahom? Dakujem!

josie3331
18. nov 2012

@juvimail ja chodim az do Pruskeho.... a som velmi spokojna

juvimail
18. nov 2012

@josie3331 a kto tam ordinuje?

josie3331
18. nov 2012

my chodime konkretne Bortelovej

careamell
18. nov 2012

@josie3331 Ahoj, aj ja už dlhšiu dobu hľadám dobrého detského lekára. Prosím ťa, vedela by si mi napísať, v čom si s ňou spokojná? Čo sa týka antibiotík, predpisuje ich často? Urobí ti na požiadanie CRP vyšetrenie krvi? A aký má postoj k povinnému očkovaniu? Ďakujem

josie3331
18. nov 2012

@careamell urcite spravi na poziadavanie CRP, ale samizda je tam minimalny poplatok... co sa tyka povinneho ockovania, viedli sme debatu...ja som chcela odmietnut, ona hovorila svoje argumenty,vlastne zazitky..nakoniec povedala, ze spravime malej komplet vysetrenie, ci je zdrava....krv, vyter z hrdla, moc....ci je naozaj zdrava...aj tak som sa rozhodla neockovat no .... este mame zopar tyzdnov na rozmyslenie, uvidim co sa stane potom....
naozaj je velmi ustretova, nedava len tak antibiotika, velakrat odporuca skor take starsie osvedcene recepty, ale tak to niekedy nie je na skodu...
a ma velmi milu sestricku

careamell
18. nov 2012

@josie3331 CRP za poplatok? u našej neplatíme nič...my sme očkovanie odmietli a chcem aj všetky ostatné, u oboch detí, preto sa pýtam, či by som sa vyhla nejakej konfrontácií 😒 Ale stojí to zváženie, ďakujem.

brumca
19. nov 2012

Ahojte zienky 🙂 trosku mimo temy, ale chem sa opytat ci nechcete niektora pre vasho drobceka choditko Chicco Activity, mam ho v inzerate, davam ho za velmi dobru cenu, lebo nam na nom nejdu zvuky, sem tam idu, sem tam nie, asi je tam zly kontakt,. Neopravovali sme ho, lebo mala s nim aj tak nechodila 😀 ale velmi rada si do neho vkladala lopticky a vkladacky. Tak ak mate niekto zaujem, kuknite moj inzerat a kludne piste IP 😉

mysenac
19. nov 2012

My chodíme k Poliačikovi a sme veľmi spokojní, antibiotiká dáva až ako poslednú možnosť (kamarátke dal ich doktor pre deti antibiotiká pri dlhodobejšom kašli - to u Poliačika nehrozí) - Maťko mal prvýkrát antibiotiká ako 3-ročný, vie dobre poradiť, aj také ľudové recepty, sestrička je tiež zlatá. Len doktor má už svoj vek a myslím, že je otázkou času kedy pôjde do dôchodku - a netuším kam pôjdeme potom. CRP nám robil, ale nie na naše požiadanie a čo sa týka očkovania, tak my sme očkovali, takže neviem ako to rieši s mamičkami, čo nechcú

brumca
20. nov 2012

@mysenac ahoj 🙂 my sme boli len raz u Poliacika na pohotovosti a hned malej predpisal antibiotika, ani jej poriadne nekukol do hrdla, ani neurobil CRP, tak neviem ci mal zly den alebo co....

mysenac
20. nov 2012

@brumca no tak to neviem 🙂 a bol to určite poliačik? lebo ten paličku tak pchá do hrdla, že ho už isto nejedno dieťa ovracalo 😀 😀 to si pamätám ako malá, že sme sa desili so sestrou aby nebol na pohotovosti poliačik, práve kvôli tej paličke 😀

brumca
20. nov 2012

@mysenac isto to bol on, myslim, ze on sa neda s nikym pomylit 🙂 jedine co ho zaujimalo bolo ,ze vtedy asi v polroku nemala prepichnute usi, ze mame doniest nausnice 😒

addrrianna
20. nov 2012

@mysenac Ahoj, prosím ťa , odpísala ti tá kožná z novej?...lebo mne nie a už naozaj neviem čo si mám o nej myslieť 😠 ...idem pozerať trenčín a zajtra budem obvolávať kožné tám...Ďakujem za info

mysenac
20. nov 2012

@addrrianna Ahoj, neodpísala ☹ myslím, že je teraz v Poľsku

addrrianna
20. nov 2012

@mysenac no práveže mala by ť na SVK ... poslali mi tento info mail...
Vazeny klient,
prosime o kontakt s Koznou ambulanciou MUDr. Beata Witczak-Snapko, BEADERMA, s.r.o. v Novej Dubnici, len formou sms spravy na cisle 0911 613 614.
V oktobri 2012 pracujeme do 22.10.2012. Dna 22.10.2012 v pondelok nepracujeme vo vecernych hodinach.
V novembri 2012 pracujeme od 5.11. do 21.11.2012. Dna 9.11.2012 v piatok nepracujeme vo vecernych hodinach.
V sms spravach uvadzajte prosim o co ziadate (napr. kontrola, prve vysetrenie, zakrok, kozne testy, predpis receptov, dalej coho sa problem tyka napr. akne, ekzem, bradavice atd.) a aky den tyzdna Vam vyhovuje,
Tak už fakt neviem.... ☹

mysenac
20. nov 2012

@addrrianna fuha 😒 tak to neviem, mne nič nedošlo...

brumca
3. dec 2012

ahojte zienky 🙂 neviete prosim vas o kolkej je Mikulas v MC Slniecko? Viem, ze 5.12, ale nepamatam si kedy to zacina 🙂 dakujem za info

zuzik1983
3. dec 2012

ahojte dubnicanky, viete mi prosim vas poradit, ci tu v dca chodia tesco busy k tescu?ak ano , tak ako casto alebo kedy ide od sps?dakujem velmi pekne

josie3331
7. dec 2012

ahojte
* milionkrat omielana tema, ja viem...ale chodi niektorej dieta momentalne do Julinky? rozmyslam ju tam davat 2x do tyzdna..vobec to nie je pre mna lahke.....ale asi budem musiet

* a pre tie, ktore riesili kozne..ja som sla do TN do toho Dermatopu ci ako sa to vola 😀 zaplatila 5€, ale predpisala kvapky, krem, poslala nas na alergologiu, na odbery k detskej a potom na kontrolu...mlada doktorka, mila...Ninka jej vyberala fixky zo stola, vymyslala tam...a ona uplne v pohode 🙂

aela
8. dec 2012

@zuzik1983 autobusy k tescu chodia, aj od tesca do mesta chodia, stoja na rozptyle aj pri spš, rozpis kedy chodia, majú v tescu na informáciách, viem, že chodi 10.15 h od spš, ostatné busy neviem 😉

zuzik1983
8. dec 2012

@aela dakujem, potrebujem nejaky o hodinu skorsi kvoli vychadzkam.aj sa plati nejake cestovne?

aela
8. dec 2012

@zuzik1983 ono to chodí možno 3x za deň, nie každú hodinu, cestovné sa neplatí 😉

suzicka
10. dec 2012

@zuzik1983 ahoj aj si zistila kedy chodia tie busy?

zuzik1983
10. dec 2012

@suzicka ahoj, no len to co pisala aela,zatial som si viac nezistovala

suzicka
10. dec 2012

@zuzik1983 aha vdaka 🙂

mysenac
11. dec 2012

@addrrianna Ahoj, podarilo sa ti zohnať nejakú dobrú kožnú? ja už som zúfalá, fakt neviem čo s malou, Šnapková absolútne neodpisuje už vyše 3týždňov (ani známym, čo mám v okolí a chodia k nej), tak sme išli do ilavy - tam berie aj bez objednania...vyzerala sympaticky, ale po jednom dni aplikácii jej mastičiek, tinktúr mám pocit, že tadeto cesta nevedie... ☹ dcéra má na zápästiach a v zahybe ako je lakeť niečo ako ekzém, ster u šnapkovej ukázal, že je to zlatý stafylokok (ale výsledky steru nám nedala do karty), vyskúšala na nej všetky možné mastičky, a teraz najbližšie plánovala nasadiť lieky (ale tiež neuviedla do karty, že aké), malej sa to zatiaľ veľmi zhoršilo, urobili sa jej veľké chrasty, ktoré stále praskajú, veľmi ju to bolí a to čo nám táto z ilavy predpísala jej to všetko ešte viac vysušuje 😒
nemáte niekto podobnú skúsenosť, čo by pomohlo? V priebehu 3 mesiacov sme mali fucidin, baneocin, dalacin, aknemycin, advantan, kúpeme sa v oilatum, premasťujeme s lipobase, proti svrbeniu máme už 3. kvapky, skúšala som repíkové zábaly aj bambucké maslo...myslím, že na 2. ročné dieťa je to až dosť a nechcem na nej robiť zas pokusy 😒 Ďakujem za každú radu

careamell
11. dec 2012

@mysenac Ahoj Miška, choď do toho Trenčína http://www.dermatop.sk/kontakt.php. Ja som tam bola cez leto s malým, boli sme u tej Karmen Perutkovej a teda ja som bola s ňou veľmi spokojná a ani netrvalo dlho, kým nás objednala, platili sme za každú návštevu 5,- EUR. Boli sme tam asi 2X. Ak som potrebovala mastičky, tak som len zavolala, ona nám recepty napísala a už som si len skočila po ne. Vyskúšaj. 🙂