Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

judr
28. máj 2010

tanidlo-este raz vdaka, koznu mame za sebou, cakanie nebolo az take hrozne a prebiehalo to presne ako si napisala

josie- ak si chces dat vyberat nejake znamienka, tak az na jesen, my sme sa pytali, pretoze manzel potrebuje par odstranit a ze teraz na leto to nie je dobry napad

josie3331
28. máj 2010

tanidlo dakujem ti moc...a nemas nahodou magio internet? lebo aj mne vcera vypadol net 🙂

judr jasne, na jesen je to najlepsie, ale snazime sa o babo, tak neviem ako je to s tehotenstvom.....ci sa aj v tehotenstve mozu vyberat znamienka

judr
28. máj 2010

josie tak to neviem, asi bude lepsie pred, alebo po 🙂

tanidlo
28. máj 2010

judr - rado sa stalo, super, že ste už vybavení 🙂

josie 3331 - máš to tam aj s komentárom 🙂 A internet máme od T-Comu, asi mali včera obidva čiernu "hodinku" 🙂 Nabehol mi až ráno okolo ôsmej..

tanidlo
28. máj 2010

josie3331 - aha, vlastne to máme ten istý internet, mi to nejako nezaplo..hehe..potom je to jasné.. 😀

centik
29. máj 2010

aha Tani si sa tu objavila? xi xi si nasla heslo? :DD
a co sa koznej tyka ak chces nejaku kvalitnu tak dubnicu vobec neodporucam

tanidlo
29. máj 2010

Jani, no tak nejak 🙂 A aj k téme som mala čo napísať, tak jedno s druhým 😀 Neboj, ja už v DCA ku kožnej nechodím, bejvávalo, teraz mám Bojnice a som spokojná 😉

judr
29. máj 2010

takze Dubnicka kozna nic moc? sa mi zdala nejaka prispata
sak uvidime ci masticky zaberu, dufam ze hej

aela
30. máj 2010

ahojte kocky! aj ja som z dubnice, tiez mam pocit, ze kozna doktorka v dubnici nic moc, doktorka na novej je super, ale ma toho vela a nechce brat novych pacientov, mozno za uhradu by vzala, ja som kedysi chodila aj do trencina, tam som bola spokojna, ale tiez vela ludi, no ale mam pocit, ze ku koznej je vela ludi vsade...

judr
31. máj 2010

nooo, mali sme studovat za kozne 😀

adulik144
2. jún 2010

Ja sa už asi 4 roky chystam ku kožnej so znamienkami. Bola som už aj u obvodnej nech mi napíše odporúčanie ale ma odpísala,že ona sa na ne pozrie a ked sa jej niektoré nebude pozdávať,tak až potom ma pošle. Nič nenašla, takže odporúčanie nedala a ja som stále presvedčená, že chcem ísť ku kožnej, lebo mam vela znamienok a niektoré divne aspon podla mna. Sestra mi odporučila nejaku doktorku v Trenčíne ( nezapamätala som si meno, ak by niektorá mala záujem zistím a napíšem), je súkromná takže bere aj bez odporúčania.
Tu v Dubnici je Dr. Krupičková na UH barákoch-jední chvália, druhí nadávajú, ale ludí ma stále veľa.

dm1
2. jún 2010

adulik ja mam uz odporucanie ku koznej 2 tyzdne len sa mi akosi nechce ist cakat do cakarne na kozne kde stravim pol dna 😝 . a pritom zase clovek potrebuje len odporucanie na chirurgiu....

carrie4
2. jún 2010

ahojky babule, neabsolvovala niektorá z vás privítanie drobca na mestskom úrade? neviete ako to prebieha? aj ked malú nedávame krstit, môžeme si na "privítanie občana" priviest akoby krstných malej

dm1
2. jún 2010

carrie4 ake privitanie??? my sme ziadne nemali. len sme si boli na mestskom urade vybavit prispevok pri narodeni drobca od mesta

carrie4
2. jún 2010

volá sa to privítanie občana. to urobí mestský úrad, teda nejaká ta neziskovka mesta takú ceremoniu, že drobca vítajú. niečo ako krstiny pre nás neveriacich 🙂 len neviem ako to prebieha...

dm1
2. jún 2010

tak neporadim lebo v nasom meste nic take nie je. ty si z dubnice?

carrie4
2. jún 2010

ano z dubnice a na úrade to robia, vravela mi to teta na matrike

adulik144
3. jún 2010

Tiež sme z DCA a privitanie nam nerobili ani raz, ale možno sa vracaju do starých komunistických čias, lebo babky to spominaju a aj sestra. A aj ja mám fotku s mamou ako si sedíme na MSU, teda ja ležím v perinke 😀

zdenka112
3. jún 2010

ahojte ano to privitanie sa robi moja sestra to mala pri vsetkych troch detoch...normalne ides sa len nahlasit,a tak ho zapisu na matrike za obcana dubnice..ja som bola tiez krsna 😀

dm1
3. jún 2010

zdeni ano nahlasit to hej ale origos privitanie tu nerobia iba prachy davaju. privitanie sa robi tak ze pozvu vsetky detvaky naraz v jeden den nieco im daju a slavnostne naraz ich za obcankov prijmu. Vy ste take s viki mali?

centik
3. jún 2010

tak to privitanie to myslia asi krstiny na mestskom urade, nie? teda aspon predtym sa tu ziadne privitanie nerobilo

centik
3. jún 2010

adulik kozna v dubnici ma plno... ale asi preto lebo je jedina kozna v dubnici a ona nieje na uh barakoch ale normalne na poliklinike

zdenka112
3. jún 2010

dani my sme to s viki nemali ale teraz sa robi len tak rodina,zapises sa do kniky daju ti nieco pre dieta trva to asi pol hodku...

adulik144
3. jún 2010

Centik dik za info, ja som bola v tom, že je tam. Aspon sa nepreženiem.

dm1
3. jún 2010

zdeni a ked robia toto davaju este stalu tu tisicku pri narodeni 😨

carrie4
3. jún 2010

ja som to vedela, že parádnu ceremoniu urobia 😀 . pojdem sa na úrad popýtat... ved nech nás teda privítajú ked už sme tu na tomto svete 🙂

zdenka112
3. jún 2010

ano davaju teda sestra mala 😉

adulik144
10. júl 2010

Ahojte dievčata kam chodievate na kúpaliská,bazeník na balkone vie tie moje kočky pobavit len pol hodinku a keďže sme väčšinou bez auta, tak pošepkajte, kam sa dá isť v okolí.

zuzula25
17. júl 2010

adulik je aj v dubnici kupalisko,ale nie je tam nic pre deti,ani detsky bazen.....my chodime ne Lednicke Rovne,chceme vyskusat aj do Nemsovej,ze je tam pekne.ked som bola ja ako dieta chodila som na Novu Dubnicu,ale neviem ci tam to kupalisko este funguje

josie3331
17. júl 2010

do tej dubnice aj niekto chodi?
ja som bola v banovcach, odporucam radsej chodit cez tyzden, cez vikend je to zabijak, kopec ludi a tak.... a pre deti tam je taky detsky bazen, kde mozu byt s detmi aj rodicia....a neviem ako v detskom ale v normalnom bazene je teplucka voda