Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

adulik144
19. aug 2010

Ahojkte kočky, ideme otvarať kaviaren s vnutorným ihriskom pre deti v DCA. Aký tovar mi odporučite, aby boli vsetci spokojní-deti aj maminky? Zatial som tam nakupila brumikov, lentilky a džusíky pre deti. mám v pláne nakupiť aj Hippikov, BEBE keksy, ale ak máte nejaký nápad ako to spestriť, alebo aký tip Hippikov je najoblubenejší kludne mi to popíšte. Postupne to podopĺňam.

ellinka1
19. aug 2010

@adulik144 adulik, uzasny napad otvorit takutu kaviaren!!!!!!!!! tesime sa 🙂

ellinka1
19. aug 2010

@zuzula25 uplne s tebou suhlasim... vyzera super, ale ked si predstavim ten cas, co stravim cestovanim... pojdem pozriet do salusu a uvidim. 🙂 . ty este chodis s malym plavat?

adulik144
19. aug 2010

@ellinka1 Dakujem, ale nechcem sa chvaliť cudzím perím, ten nápad nie je moj, ale MM. Ten o takomto niečom stale hovoril, ale až ked sme zacali chodit do Neposedka,tak zacal aj konať. 🙂

zuzula25
19. aug 2010

@adulik144 skvelyyyy napad,ani nevies ako si ma potesila..tu sa nikde nedalo ist s detmi,mne maly nikdy neobsedel ked sme chceli ist niekam si posediet,tak radsej ani nikam nechodime.a prezradis kde sa to bude nachadzat??uz je to aj otvorene??

zuzula25
19. aug 2010

@ellinka uz nechodime,skoncili sme takto pred rokom v oktobri,chodili sme od maja a teda mne sa to pacilo,malemu tiez,nikdy mi tam neplakal,vzdy bol spokojny

adulik144
19. aug 2010

@zuzula25 Je to v byvalej pizzerka na Zväzarme=Rozptyl=Dom brannosti (vyberte si, mám skúsenosť,že každý to pozná pod iným názvom). Máme to od júla v prenájme,ale otvárať to budeme asi až začiatkom septembra, doteraz sme to tam prerabali a opravovali (stara komunisticka budova s novou fasádou 😒 ) a teraz sme už zavolali hygienu,tak stojíme len na nich.

adulik144
19. aug 2010

Hodím Vám potom nejake foto a Vás poprosím o skvelé nápady na vylepšenie a doplnenie.

zdenka112
19. aug 2010

@adulik144 tak to je super taka kaviarnicka,ja by som to mala za rohom,malu sup do skolky a mama moze ist poklebetit 😀 a ja som videla ze sa tam nieco deje aj mi kamoska hovorila ze sa tam nieco ide robit alenevedeli sme co...

dm1
19. aug 2010

@adulik144 to je super tesim sa! a pizza tam uz nebude? asi bude len kaviaren teda... nevadi aj to staci uz sa tesim ako tam budem kavickovat a maly sa bude pekne hrat! Co sa tyka toho "ihriska" pre deti tak bazenik s gulickami by bol isto super a ponuka obcerstvenia tie chrumky kukuricne velke napriklad

adulik144
20. aug 2010

som rada,ze to ma dobry ohlas,kedze mame 2 dievcata,tak viem o com to je zabavit ich,ked prsi alebo v zime. ☹ varit nebudeme na to si netrufame.neskor tam asi dame bagety,ale len balene.bazenik s gulickami tam uz je, aj skakaci hrad.pre vacsie deti dreveny hrad so smykalkou.kavu budeme mat lavazzu a nepotesim pivarov,lebo capovat tam nechceme,aby sa z toho nestala krcma. Nad chrumkami (my ich volame slimaky) som uz tiez rozmyslala.napadov je vela,len prichadzaju postupne a necakane,nikdy nemam po ruke pero zapisat ich.

dm1
20. aug 2010

@adulik144 nevadi ze nebudete varit kaviaren staci aspon sa to tu trosku v DCA rozhybe 😎. Ponuka pre deti co sa tyka smykaliek a tak vypada super uz sa tesim. A ze nebude pivo mi vobec nevadi 😉 . Este taka marlenka ku kavicke by nebola zla 😀

josie3331
20. aug 2010

super, tesim sa, hlavne na lavazzu 🙂 🙂 deti este nemam, tak ohladom toho nepomozem...ale co sa tyka obcerstvenia, tak by som dala aj male chrumky, tie mam zase ja rada 😀 a nielen marlenku, ale aj ine kolaciky, napr. veterniky, kremese 😝

adulik144
21. aug 2010

@josie3331 Rada by som tam dala koláče, ale to by sme museli mať presklenené chladiace vitríny (a už máme pomíňané peniažky, tie detské bazény a ostatné veci sú dost drahé) a bola by aj prísnejšia hygienicka kontrola. ☹
Ale ked prídu na kontrolu,tak sa ich popýtam, čo by sa s tým dalo urobiť (dufam, že budu v pohode). 😉

josie3331
21. aug 2010

to chapem, tie vitriny tiez musia vela stat...a ved postupne, ak sa bude darit, tak to budes postupne zveladovat....a podla mna bude 🙂 a niekde tam blizko je aj skolka, ze? takze celkom fajn strategicky vyriesene 😝

aela
22. aug 2010

@adulik144 ja myslim, ze keby sa capovalo pivo, nemusela by to hned byt krcma, co vlastne okrem kavy tam budete mat?

juliagregor
22. aug 2010

@adulik144 držím to palčeky, aby vám to tam fungovalo 😉 , v N.D. je Materské centrum, máme len kávu, čaj a vodičku pre deti, ale to uplne stačí, hlavne, že sa majú deti kde pohrať, maminky posedieť 🙂 🙂

adulik144
22. aug 2010

@josie3331 Skolka tam je to máš pravdu, len dúfam, že maminky sa nebudu ponahlať na nákupy alebo variť obed 😀

@aela Kedže to bude nefajčiarská kaviareň, tak tam asi moc pivárov nenaženiem 😒 , a ak náhodou budú sa musieť uskromniť flaškovým. Ja som tiež pivárka a ked som vonku si čapaka dam, ale po tvrdom rozmýšlani sme usúdili, že by to asi nešlo. My máme len bývalú pizzerku,druhú stranu zatial nikto nemá, tak možno....

@juliagregor možno dohodneme spoluprácu, ved mamičky z N.DCA si tiež vedia urobiť výlet do DCA 😀

juliankaaa
23. aug 2010

@adulik144
to je supeeeer, musim u manzela zistit kde to je (moc dubnicu este nepoznam) a az otvorite, urcite k vam prideme 🙂

adulik144
26. aug 2010

@juliankaaa najdeš nás bez problémov. Cestu ku Kauflandu určite poznáš a tesne pred Kauflandom je oranžová budova, v ktorej to je.
No a mám zatial len 3 fotky, neviem či ich sem možem hodiť, tak budem dufať, že ich admini nezmažu

zdenka112
27. aug 2010

@adulik144 vypada to krasne,deticky sa budu mat kde pohrat 😉

kvetinkaaa
27. aug 2010

Uz sa tesim ked tam s Miškou zavítame 🙂 neviem či sa do tych guličiek nevykotím aj ja 😝

dm1
27. aug 2010

vyzera to tam super tiez sa tesim ako si konecne pokavickujem

carrie4
27. aug 2010

ale na tu marlenku stačí len taký ten točiaci sa stojan, či nie?! ak bude marlenka, isto prídem 😀 . supeeeer nápad

dm1
27. aug 2010

@carrie4 preto som tu marlenku aj navrhla. aj v saluse podavaju marlenku a nemaju vytrinu

josie3331
28. aug 2010

ja by som radsej, medovu tortu nez marlenku, ta je lepsia..ale ja tam pridem aj ked tam kolaciky nebudu 🙂

adulik144
28. aug 2010

Tiež si myslím, že Marlenka môže byť, lebo aj v Kauflande som ju videla len tak volne medzi pečivom. Musím sa na to popýtať, ked prídu z hygieny.Už by veru mohli prísť, nech sa to už trošku rozbehne a ožije to tam.

@kvetinkaaa ty by si sa rada hodila do guličiek a páni (po 30.tke) by nám najradšej skočili do skakacieho hradu 😀

sierka
30. aug 2010

@adulik144 ahoj vypada to skvele uz sa tesim kedy sa to otvori byvam totiz hned vedla tak to bude super a uz sa tesim aj ja mam dve dievcata a teraz cakame dalsie tak to bude tam super.

adulik144
31. aug 2010

Tak dievčata hygienu máme úspešne za nami a marlenku odobrili.Tak vas pozývam od pondelka na kavičku.
Len vas poprosím nečakajte hned dokonalosť-original čašničku zatial nebudeme mať (najskor musíme zistiť, co a ako), tovar budeme postupne doplnať (ach tie bubačiky 😅 ), tvrdý alkohol tiež dodáme až po povolení od colníkov a budú sa nám asi triať ruky a hlas (tréma 😅 ).

aela
31. aug 2010

@adulik144 a ake budu otvaracie hodiny?