Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

inneska
11. nov 2009

ak bude takto zajtra, tak to stretko asi nebude....ale my ideme aj tak von, musíme..ideme na 12h na kontrolu na nožičky 🙂

centik
11. nov 2009

Inka a davas aj probiotika?

my sme boli vonku, stretli sme aj DM1 🙂

babullka1
11. nov 2009

Ja som ho videla len par krat v porodnici na vizitach,ale pocula som prave o nom vela dobreho,...len sa chcem opytat aj niekoho kto k nemu chodi 😉

sisa.b
11. nov 2009

my sme vonku neboli a uz sa ani nechystam 😝

inneska, ja mam problem sulat tie palicky, to ma hrozne nebaviiii 🙄 ale dopletiem veniec a balim, musim sa mrknut do matiky, aby som nesla na doucko uplne blba 😝

a teda divim sa vsetkym, co este farmarcia. mne to pride stale o tom istom - nasadis, pozbieras, nasadis,... nuda 😝

babulka, ja k nemu chodim, ale teda zatial kratko. odbornik vraj dobry, aj sa s nim celkom dobre keca, ale lezie mi na nervy, ako mi stale vnucuje mirenu 😠 navyse ju ma o polovicu drahsiu ako u inych 😒

babullka1
11. nov 2009

Ahoj sisa,dakujem za odpoved,chcem sa spytyt on ordinuje kazdy den ci ako?

sisa.b
11. nov 2009

babulka, asi ano, mal by do 14tej, ale minule tam uz o 13tej nebol, tak asi zavolat predom treba 😉

centik
11. nov 2009

Sisa a ako je tomu krstnej otcovi? zlepsilo sa to?

zuzula25
11. nov 2009

babulka ja chodim k Petrykowskwmu a som velmi spokojna,ordinuje kazdy den okrem stvrtka,odporucam.sice je drahsi ako pise sisa,ale odbornik dobry,mne vela pomohol

dm1
11. nov 2009

tak mna Petrykowsky rodil - teda robil mi cisarak a najradsej by som ho v tej chvili zabila. strasne vtipne hlasky tam hadzal ale mne to vtedy vtipne veru nepripadalo.... mala ukazka: "on nejde vytiahnut...ja ju asi na seba prekotim....". "dedko tahal repku, babka tahala dedka..." a podobne. ked mi prislo strasne zle a zima tak sestricka vypla klimu a on ze kto to vypol a ked mu sestricka povedala ze mi je zle tak povedal "a ja ked odpadnem kto ju zasije?" ale zevraj je dobry.

centik
11. nov 2009

ja chodim k Mokrasovi, tiez som spokojna 🙂

a zubarov mate koho baby? neviem ku komu mam prihlasit malu.. 😅

babullka1
11. nov 2009

u neho sa plati aj za vysetrenie ci ako?

sisa.b
11. nov 2009

centi, neviem ☹ nechcem tam zbytocne vyvolavat, vcera krstna nebola schopna ani rozpravat

dm 😨 fakt odveci hlasky. moja svokra k nemu chodi a stale ma nahovarala, aby ma on odrodil, lebo sa stale o mne rozpravali 😝 no ja uz som bola rozhodnuta pre trencin

mkatka
autor
11. nov 2009

Jůůů Sisa, na toto se chystám už od léta, teda to pletení. Jen se ne a ne dokopat koupit noviny 😠 chtěla jsem košík na věci, takový ty serepetičky, pro malou, krémíky, plenky a tak

Jsem jí normálně začala oblíkat na noc BL bambusky v M/Lku!!! Akorád musím uštrikovat nový vlňáčky, třeba jí větší

sisa.b
11. nov 2009

katka, naco kupit noviny? 😨 ved najlepsi je na to pardon, ktory chodi zadarmo. vcera som sulala aj z lidl, ale je to mastny papier a nerobi sa mi s nim dobre 😒

vlniaky mam rozstrikovane este od leta a nema ich kto dorobit 😅

centik
11. nov 2009

sisa keby som vedela tak ti ten pardon odkladam 😀

DM tak to mal ozaj divne hlasky... 😕 asi len chcel odlahcit situaciu, ale dost divnym sposobom 😅

dm1
11. nov 2009

no mozno by mi inak tie hlasky aj prisli smiesne ale ked som na akutnom cisaraku tak mi do smiechu teda nebolo.... a este mi bolo fakt strasne zleeee. potom som aj hovorila ze radsej ma mali uspat uplne aby som tie reci nemusela pocuvat

sisa.b
11. nov 2009

centik, aj ja som ho vyhadzovala 😝

sisa.b
11. nov 2009

dm, ale hadam ta to od dalsieho mimi neodradilo 😉

inneska
11. nov 2009

centik...hej, papá aj probiotika 🙂 a ja chodím turčanovej a som zatial spokojná s ňou 🙂

sisa..aj ja robím z pardonu, príp. ešte aj kaufikové letáky sú dobré...a mám aj našúlané zo zlatých stránok, sú pekné žlté, len som z toho ešte neplietla..a mňa celkom baví aj to šúlanie, ked to ide...

centik
11. nov 2009

DM1 maly sa ti narodil predcasne? ci preco si mala akutny cisarak?

dream.d
11. nov 2009

ja som sa dala teraz na štrikovanie, drobec má už zimný šál a už pracujem aj na svetríku. Len ten som ešte nerobila, tak neviem ako to dopadne. Ale to pletenie, tiež možno vyslúšam. Keď som bola malá, robila som uzlíkové náramky z bavlniek. 😀
centík aj ja mam dr.Mokráša a som tiež nadmieru spokojná.Vynikajúci lekár aj človek. Len tam má dosť veľa ľudí. Ale to nevadí. A vyšetrenie sa tuším neplatí.
Drobec mi zrovna začal čítať MD knihy čo má do školy. Asi chce byť hneď vzdelaný. 😀

sisa.b
11. nov 2009

dream, tvoj drahy studuje? 🙂

uzlikove naramky priatelstva som robila aj ja 😀 ja mam tiez doma kopec vlny a nema mi kto strikovat 😝 chcela som kuklu pre malu, ale asi kupim vlnenu. salu sa trochu bojim 😕

inneska, to by sme mali dat dokopy 😀

dream.d
11. nov 2009

jj študuje študium jednotlivých premetov v tn, dorába maturitu, lebo za mlada to odflákal. Hádam sa mu to už podarí. Má na to x rokov. Ked urobí, vtedy má.
Prečo sa bojíš šálu?

dm1
11. nov 2009

centik nerodila som predcasne ale mala som vysoky tlak, bielkovinu v moci a opuchy. tyzden som bola v nemocke a mali mi to vyvolavat ale ked pichli vyvolavacku tak nist a este aj malemu slabli ozvi pri kazdej kontrakcii a tlak bol stale vyssi a vyssi tak pre istotu urobili cisarak. narodil sa 5 dni pred terminom takze nacas.

sisa.b
11. nov 2009

dream, lebo bolo dost odstrasujucich pribehov, ked sa dieta s nim obesilo ☹

a ja sa tiez ukludnujem, ze ked ju nespravim za 6 rokov, tak za 10 a bude 😀 uz mi aj profesor odpisal, aby som sa pohla s tym programovanim, ale zistila som, ze nemam dost placu v compe a este som neskusala rozdelovat disk pod systemom, aby som si tam plac urobila 😅

inneska
11. nov 2009

sisa...ja budem šúlať a ty pliecť?? 😀 😀

dream.d
11. nov 2009

sisa ☹ ja som ešte nečítala ani nepočula o žiadnom. No ale zas som sa o to ani nejak nezaujímala.
drobec spí, ide sa štrikovať, aspon tých prvých 40min spánku, potom budeme zas buntošiť do polnoci. 😀

sisa.b
11. nov 2009

dream, to mas tak asi so vsetkym. aj kable su nebezpecne a moja slecna sa s nimi velmi rada obmotava 😝 starsi dvaja frcia na saloch odmalicka, ale ta kukla sa mi zda praktickejsia.

inneska, tak nejak som to myslela 😀 dobra som, vsak? 😀

inneska
12. nov 2009

ránko 🙂

tak čo to dnešné stretko??? a kde sa to vôbec máme stretnúť?? písalo sa?? bo ideme na 12 na nožičky a ak stretko bude, tak už domov asi nepôjdem, ostanem u mamy...

inneska
12. nov 2009

pred fixom ?? ako obvykle?? 😅