Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
4. jan 2009

dakujeme, snazili sme sa, ved to bola aj dlha vyroba-2 roky 🙂 🙂 😀 a vytuzene babatko

zuzi mas pravdu, tani kedy planujete druhe?ja viem este je cas, ale aky odstup?
zuzi a ty kedy?pisala si aj do temy porodnica v ilave, ja ju odporucam, urcite nie je na takej urovni, ako u vas, nie je tak dobre vybavena, ale pristup tam je uzasny.ked si vypytas od bolesti bez problemov.

julinka tak to ti neviem poradit.uz to nejako vydrz, hadam ju nebudes potrebovat.

krasny vecer prajeme 😉 😉

tanidlo
4. jan 2009

Zuzula..tak planovat je jedna vec a zadarit sa je druha, ale tak zhruba nejaky ten 2-3 rocny rozdiel by bol asi taky idealny, ja by som to teda rada stihla este do 35-tky, takze mam tak akurat na to cas 🙂 Pocitam, ze najneskor do roka na tom zacneme pracovat, aj ked mne sa este velmi nechce, stale mi nas drobec pripada maly, tak sa chcem venovat hlavne jemu 😀 Ja Ilavu tiez zvazujem, aj ked nestazujem sa ani na Banovce, ten pristup tam az na par vynimiek bol tiez skvely..mne to asi vyhovuje viac, taky rodinny typ nemocnice, kde je to take mensie a kludnejsie..ked mi svagrina hovori ake frmoly a velakrat aj 15 porodov za den maju v Trencine, tak mam dost, ale zas je tam aj viac doktorov a sestriciek, takze na malo starostlivosti sa tam urcite nikto stazovat nemoze..

pekny vecer aj my zelame 🙂

centik
4. jan 2009

dobry vecer 😀

tanidlo
4. jan 2009

Ahoj Jani, tak aka bola oslava ? Bibke je uz lepsie ?

centik
4. jan 2009

cau Tani, oslava v pohode, skoro nikto nic nechcel jest ani pit 😠 ale tortu som do nich tatlacila 😀 vsetkym chutila aj sa pacila 🙂
a povedali mi ze nemam robit oslavy po sviatkoch ze vsetci su prejedeny, tak neviem ci nebudem robit Bibe narodky v lete 😅

3558
4. jan 2009

tak sa hlasim a prave som napisala prispevok na destat riadkov a sa mi to vymazalo. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

inak chcem zostat tehotna zase tento rok, takze dufam ze to vyde ako pri samkovi hned po dvoch tyzdnov. myslela som ze ked som uz stara/31/ tak mi to bude trvat rok. a som okoktavela ked som zbadala hned po dvoch tyzdnoch dve ciarky. a aj drahy okoktavel,lebo si myslel ze to pojde pomalsie, a dohoda bola tutuli mutuli kazdy den. tak cvakol na prazdno 😀 😀 😀 😀
no a rozdiel medzi detmi /vekovy/ je najlepsi do dvoch rokov, alebo potom az viac ako 6. to sa mna uz netyka,lebo nechcem rodit v 40-tke. ☹ ☹
poznam to aj z vlasntej skusenosti. takze ked som v kolotoci, tak nech to mam naraz,aby som si to nerozmyslela a nezostala len pri jedom dietati 😉

pekny citat: ,,Ak milujes svoje dieta, daruj mu surodenca."

zuzka ja proti ilave nemam nic.kamosky turzovky tam odrodili teraz 4 deti za dva roky, a tiez si nevedia vynachvalit. ze pohoda 😎

julinka ona zase neni az taka zla. no ale nenarobis nic,musis to pol roka vydrzat.alebo chod za riaditelom zdravotneho strediska a pokecaj s nim. 😉 on ti poradi. ale ja by som pockala.

ozaj my dnes mame 6 mesiacikov!!!! 😵 😵 😵 😵

no to je hadam vsetko. nech sa bibka uz konecne uzdravi, a napis aka bola ta torta 😔 😔

tanidlo
4. jan 2009

Jani, tak som rada, ze torta mala uspech, odkazem aj mame rano 😀 A veru, hostia mali pravdu, ja by som asi tiez teraz po sviatkoch bohvieco nejedla, mam dost aspon na pol roka, este ze bude mat maly narodky az v aprili 😀 😀 😀

centik
4. jan 2009

inak Marcelko je strasne zlaty, len skoda ze sa mu nepacim 😅 okale ma poriadne 😀

centik
4. jan 2009

Zuzi vsetko najlepsieeee 😀 a torta bola super

tanidlo
4. jan 2009

Zuzi, co su to z reci, ze stara, ved 31, to su najlepsie roky, teda aspon si to tak treba hovorit, hehe..aj mne uz nic ine nezostava 😀 😀 😀 Ved to, ze to druhe babo treba stihnut cim skor, lebo si to tiez potom rozmyslim a to som chcela povodne tri, no, neviem, ci stihnem, iba ze by to boli dvojicky 😉 Inak dobra trefa s tym vekovym rozdielom, u nas to vyslo, brachovia su od seba cca dva roky a ja potom od nich mladsia cca o tych 6 a mozem potvrdit, je to super, odporucam 😵

A gratulujem k pol roku, ze to rychlo ubehlo ? 🙂

tanidlo
4. jan 2009

Jani, dakujeme a neboj, pacis sa mu, len bol trosku vyburany, ked sa prave zobudil, navyse mu dnes vyliezol treti zub, tak je cely den nejaky rozhadzany chudacik..inak by isiel aj s certom, na ruky ide v pohode k hocikomu a este sa aj vyskiera, holt, dnes nebol spravny den..zopakujeme nabuduce.. 🙂 A okale veru neviem po kom ma..hehe..

3558
4. jan 2009

dakujeme. ano rychlo to ubehlo. a dnes som bola u kamosky a kukali sme slovensku telku zo zaznamu. a bol tam ten vilo rozboril v relacii modre z neba. inak telku nekukam ale toto vianocne mi pustila a taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak som plakala. 😔 😔 😔 😔 😔
fakt neni nic dolezitejsie ako zdrave deti. vykaslat sa na peniaze,dovolenky,novu umyvacku riadov a hovadiny. ked vidis ako ti rychlo rastie dieta, tak vidis ako rychlo starnes. a potom co po mne zostane? takze povodne som chcela len jedno dieta, a drahy 3. lebo aj on je z troch.presne ako ty tanidlo. on ma 29,brat31 a ich sestra 19. a krasne vztahy. sestra ho tak lubi, ze ked pride domov na dovolenku, tak place. a to je vysokoskolacka a pubertacka. takze keby som to nevidela tak neuverim. mne to prislo zo zaciatku divne, a pretacala som to na srandu pri odchode alebo prichode./ked plakala/ ale teraz vidim ze to je zlateee. a chcela by som aby sa aj nase deti tak mali rady. pretoze ja a moja sestra /4 roky rozdiel/ si nemame co povedat.
ona 8rokov zije v rakusku a domov chodi raz za rok /do dca/ a nikdy si to ani nedame spolu. ona pride o mesiac vo februari a ja az v marci.takze sa zase neuvidime. a akosi sa ani nemame k cinu.no skoda, ale my si fakt nemame co moc povedat. volame si dva krat za rok, piseme si mail 4 krat za rok. aj zrovna vcera mi volala a hovorim jej: poslem ti maleho fotky. uz ma pol roka. a ona na to : ved uz si mi posielala ked sa narodil. ved uz nemusis. 😒

takze ona taky rodinny typ 😠 😠
baby koncim a prepacte ze tak vypisujem, ja si tu nemam s kym pokecat, tak potom pisem do sveta taketo veci. musim sa polepsit.pa

centik
5. jan 2009

dobre rano kazde rano 🙂
ale nam nasnezilo 🙂

tanidlo
5. jan 2009

Halooo..nespite tu 🙂

Zuzi..kludne sa vypisuj, ved na to sme tu 😀 My si vsetko radi precitame, vsak je tak, baby ? Inak, my s bratmi sme vekovo 41, 39 a ja v marci 33, takze podobne ako u Tvojho draheho, akurat trosku starsie rocniky 😵 Je to fakt super, neviem si predstavit byt jedinacik, alebo mat len jedneho surodenca, ked sme boli mladsi, mali sme sa strasne radi, aj ked ma bratia pri kocikovani vraj bezne chceli vymenit za sladkosti, teraz uz viem, ze to nemysleli vazne..teraz sme v kontakte uz pomenej, kazdy mame svoj zivot, ale stale je to medzi nami fajn, aj ked zas az take zlate ako u Tvojho draheho a jeho sestry az nie..to sme si uzili, ked boli bratia na vojne a stale sme si pisavali a vzdy som sa tesila, ked prisli domov..hmm.. s tou Tvojou sestrou je to uz horsie..to si nejako neviem predstavit, ale zas kazdy z nas je iny, ja som pred narodenim maleho napriklad nejako extra k detom neinklinovala, teda cudzim a teraz si neviem predstavit vacsiu radost, ako mat maleho drobca..vsetko ide bokom a uz sa tesim aj na druhe 🙂 Mozno aj sestra sa casom zmeni, ked k tomu bude mat nejaky dovod..drzim palce.. 😉

A pekny dnik vsetkym..

tanidlo
5. jan 2009

Jani, no veru, nasnezilo a my mame akurat rajony..tak bracho bol helfnut a odhrabal sneh pri panelaku, aby sme sa nemuseli nadrapovat my s mamou.. 😀

centik
5. jan 2009

pridala som fotky z oslavy 😉
mne mala este stale spi od vcera 😕

tanidlo
5. jan 2009

Jeeej, pekne fotecky 🙂 Bibka je este asi spolocensky unavena z oslavy..to vies, to da zabrat 😀

centik
5. jan 2009

uz je hore 😀

zuzula25
5. jan 2009

centik uzasne fotecky, ved akoby aj nie s takou krasnou slecnou.

zuzi kludne sa rozpisuj, ved ako pisala tana od toho sme tu, aby sme si pokecali.

tak za chvilku tu zas bude novy babyboom 😀 😀 😀

centik
5. jan 2009

Zuzi25 diky 😀
ja uz by som tiez bola za babyboom ale som nato sama 😀

3558
5. jan 2009

moj drahy uz chcel pred par rokmi, ale ja som stale cakala a cakala.....
a teraz lutujem. uz som mohla mat dve, a mohli chodit do skoly. takto ma to vsetko este len caka 😀

lugu
6. jan 2009

Ahojte,my sme sa uz vratili a vy by ste tu spustili dalsi babyboom.Ja by som radsej sla aspon na rok do prace a ked sa my tam bude pacit,tak aj na rok a pol,ale nie dlhsie,pretoze ak by sa nam podarilo dalsie babo,tak rodit musim do vranova,pretoze so Samkom by nemal kto ostat doma 😀

centik
6. jan 2009

dobre ranko 🙂
Lugu vitaaj ako bolo na vychode? 🙂

centik
6. jan 2009

TAni taak torta je dojedena 😀 miska je umyta, napisem ti cislo do IP lebo vtedy som ti volala s Lubovho, keby si sla okolo nas prezvon ma lebo neviem kedy pojdem s Bibi von, este neni celkom OK

centik
6. jan 2009

to sa dnes vsetci sankujete? 😀

jajuska81
6. jan 2009

Ahojte, hlasim sa do klubu, aj ked nie priamo z DCA ale spoza vahu 😀 je tu uz niekto taky?Uvidim ako casto sa mi sem podari dostat,ale budem sa snazit 🙂 V marci cakame drobca,tak uvitam aj info o porodnici v IL pripadne TN,hlavne co sa tyka vybavicky a poctu kusov do nemocnice,.....dakujem.Viem ze su tu aj samostatne diskusie o IL aj TN ale tam sa niekedy nedockam odpovede,ked potrebujem.

eva770
6. jan 2009

jajuška,ja som rodila v TN.Budeš potrebovať plienky,tyčinky do uši,navlhčene obrusky a oblečenie,ale to az pri odchode domou.skvor tam oblečenie nepotrebuješ

3558
6. jan 2009

ahpj jajuska, ja ti neporadim, lebo neviem, ale vitaj medzi nami. a odkial z poza vahu si??

centik
6. jan 2009

Vitaj Jajuska 🙂 ja som rodila v Ilave, ak zajtra nezabudnem skusim si pospominat co som tam potrebovala, dnes jz nejak nevladzem 😀

tanidlo
7. jan 2009

Ahojte, ja az teraz, skor som nejako nestihala..

Jani ako si vedela ? Ja som sa veru bola sankovat, aj ked len chvilu, vytiahla ma neter, ze s nou nikto nechcel ist a sama sa bala spustit z kopca..ale uz som to nejak zabudla, lebo mam teraz svalovicu jak fras 😀 😀 😀 A dik za cislo, ozvem sa, len tiez neviem kedy, lebo sa chystame zas k svokrusi, neviem ci zajtra, alebo az vo stvrtok..ste si nejak svihli s tou tortou, my me tu z krstu dojedali hadam tyzden 😵

Ahoj Jajuska..mas pekny termin, aj ja som chcela rybku (po sebe), ale sme si to nejak zle nacasovali, ci co..hehe..s porodnicou Ti neporadim, iba ak by si chcela rodit v BN, ale ved poradkyn tu mas vidim dost 🙂

Tak dobru noc, utekam uz spat konecne..