Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
1. feb 2010

Ahojte, ta sme sa boli vyzimiť. Je tam riadna kosa, brrrr.

Tak ventolin, ambrobene sme aj mi dávali, dokonca ten ventolin, keď mal cca 7,5 mesiaca, ale vraj je ok, hovoril, no ale fakt pomohol a malý ho mal strašne rád, už ústočká otváral, ešte len som lyžičku mu ukázala🙂)

Yvka, skoré uzdravenie, nech Vás tie potvory už obchádzajú. a čo to má, niaky víru, alebo chrípku? V Maxe neviem aký mali výber, ale tam ďalej sa dalo. Daj link, aké si to pozerala tie čižmičky.

yvka1
1. feb 2010

tak to naša suseda by už musela infarkt dostať-u nás večne beží práčka v noci. ale u nás sú byty do elka. na začiatku elka je kúpeľňa a až na konci spálne tak myslím že o tom ani nevie 😕

ivetka takéto čižmičky http://www.bata.sk/artikel/80763 ale to sa mi zdalo pomaly ako jarná obuv a nie čižmy. som si predstavovala že budú trošku teplé a prd.

kvetinkaaa
1. feb 2010

ahojte,

Yvka hej uz sme fialový 😅 ale tak hadam uz bude dobre. kašičku mi papala (kazal mi davat jej sladke ze vtedy ju to neboli, prikrm mi nechce).

No škoda, asi sme sa s Lenkou obisli, mohli sme sa prvy krat konečne vidiet 😉 Yvka sla do ordinácie hned po mne.

Pisala som aj Zuzke, dajte pozor aby vase detičky nechytili tu infekciu, my to mame asi z MC, si myslim, asi to tam nejake babo malo, neviem. Ved snád to tam umyvaju... 😖 Nerada by som bola keby nejake babo este ochorelo.

Skore uzdravenie detičkam 😉

kvetinkaaa
1. feb 2010

Inak Vaness bola dnes kočica, suknička, no ina paradnica 😵

zuzula25
1. feb 2010

ahojte

tak dedo mi zobral este maleho von do tej zimy.

nasi susedia tiez radi peru v noci a pracky im tu buchaju.asi setria energiou a peru na nocny prud.
a rano tiez dvere,ale nie vchodove-tie nepocujeme,ale od kocikarne,tie su strasne 😠

yvka tie cizmicky su kraaasne,len skoda ze Bata ani poriadne zateplene topanocky nema.takze uz ani ziadny vyber tam nie je?aspon tam nemusim ist.sice ja nie som typ,ze by som kupovala topanky vopred na dalsiu sezonu.

leni tak ked kupite ohradku na sanky,pojdeme sa spolu sankovat 😉

mkatka
autor
1. feb 2010

AHojte

asi mi tu něco uteklo...o jaký infekci nebo čem to tu psala kvetinka, že to ASI chytla v MC? Co fialového....? Nedočetla jsem se....

Naše princezna se včera MÁLEM otočila ze zad na bříško. Kousííííček chyběl.

Sisa, ty jsou parádní, taky jsem na ně koukala. No my jsme oproti vám trochu pozadu, teprve máme ty Ittky 😵 světla růžovou a fuchsiu a taky jsem přikoupila BL bambusku, mají te´d kráásnou fuchsiovou barvičku + ještě červenou a světle růžovou. To unosíme až do konce. Já je mám ráda + jsem si ještě udělala radost a koupila jsem svrchní kalhotky Blueberry 😵

zuzula25
1. feb 2010

kvetinka pisala,ze jej mala Miska asi chytila v MC afty v pusinke a teraz maju fialovu vodicku

centik
1. feb 2010

tak ale to nemusela byt v MC, afty moze chytit hocikde ked si pcha rucky do pusy, a hlavne ked idu zuby.. biba tiez raz mala a neboli sme nikdy v MC
inak to bolo cosi hrozne, nic vtedy nechcela papat ani pit ..

lenka0402
1. feb 2010

kvetinka aj sme sa videli...si mi otvarala vytah 😀 modry kocar trojkolka,,a hneda bunda 😉 a co ste chory?co znamena ze ci ste fialovy? 😕

Centik aj s nim neplanujem chodit niako von,ale ja som sa ho na to aj pytala ze ci mozem aspon na chvilku tak mi povedal ze ano ze len nie pod minus 10.To mi kaslik mavame zo zadnych soplikov,nam to nejde cez nostek ale poza.. ☹ Ale ked dnes mal u nas doktor pristup asi taky ze ano,ano,nie,nie a prd vysvetli.. 😠

sisa.b
1. feb 2010

katka, videla som, ze maju nove farby, ale plienok, ku ktorym potrebujeme vrchnaky, mame dost. ja som este objednala z uk swaddlebees kapsy, lebo su krasne stihlucke medzi nohami a 3 stali menej nez jedna gro baby plienka 😝 tak nekup to 😀

sisa.b
1. feb 2010

yvka, tie cizmicky vyzeraju fakt super 🙂

lenka0402
1. feb 2010

uz som docitala afty..brrr aj kamoskin maly to mal..fuuuha rychlo sa vyzdravte 🙂

Zuzka plati pojdeme postavit snehuliaka 😉 a vygulujeme bimbou malych 😵 😵

Tak ani ja som neni typ pre kupovanie dopredu.dost ze ma maly vysoky nart,,u nas by som neriskovala..
Cez leto kupim sandalky a na jar tenisky a tym to konci 🙂

mkatka
autor
1. feb 2010

Já ty BL bambusky mám hlavně na noc a přes to vlňáčky (jo a jedny červený disany jsem si udělala taky radost) a na delší čas, kdy nebudu přebalovat, já je užiju. Kapsy jsem měla na Vojtu taky, to až když chodil - na přebalování v terénu parádní. Ty itty hlavně k dr. na parádu 😵 jsou krásný, ale obávám se, jestli se mi nebude počůrávat, resp. jestli to nepůjde mimo, jsou dost úzké.....

sisa.b
1. feb 2010

katka, nam to ide mimo, len ked ju ma dlhsie na sebe a je komplet mokra plienka 😉 ale zas kazdemu babatku sadne iny strih, tak uvidis. bambusky tiez pouzivam na noc, no uz su nam malo. aj hamburger nam je uz malo, ked cura ako slon 😅 najviac znesie upsy daisy nocna, ta je fakt mega. a tie hamburgery, ked pocura, tak mi dost smrdia, viac nez ine plienky 😒

sisa.b
1. feb 2010

ittku mame aj kravickovu, ta je krasna 😵 vyhrala cenu plienka roku 2009, tak nam nesmie v "satniku" chybat 😀 este som lutovala, ze sme tigra nechytili. inak to su nase vychadzkove plienky, lebo vela znesu. mam istotu, ze ich neprecika ani po troch hodinach. ona velmi vela caju zacala pit, tak prebalujeme o 106

mkatka
autor
1. feb 2010

co je upsy daisy? jako pozor, my máme do té BL i tu originál vložku + bambusový prefold na 1/3 a je to tak tak, ráno vlhké i pyžamko. ale kdybych se neválela do 9 hodin a přebalila ji dřív, tak je to lepší. noční dostává tak ve cca 22 hod

zuzula25
1. feb 2010

sisa ako si malu donutila pit cajik??

ivetka5
1. feb 2010

Yvka, hej tie chcela aj švagriná, len nemali číslo,ale to tak na jar mi prišli. No mne sa páčili iné, tie boli super na suchý zips, hnedo-ružové, tie tu na nete ani nevidím.

Kvetinka, akú infekciu máte? 😕 Žabu?

zuzula25
1. feb 2010

ivetka este ste nesli do TN?

mkatka
autor
1. feb 2010

ivetka afty

ivetka5
1. feb 2010

Kvetinka, už som dočítala, tak sa rýchlo vyzdravte, ja som to mala od malička, ešte ako bábo a mala som to do 20 rokov, kým mi nevybrali mandle, mala som oslabenú imunitu, no hrúza, ani jesť nič, hlavne sladké na to nič, lebo to ešte viac kvasí potom, no a u mňa čokoláda, to bola hrôza, viem, že vy ešte čoko nepapáte.

Lenka, moc by som tu gulovačku s tou vašou chorobou neskúšala 😅

ivetka5
1. feb 2010

Dík Katka,🙂

Zuzka, ešte čakáme tatina, malý to teraz zalomil, no a idem na tie korčule si vyskúšať a tie topánky vymeniť, ak bude za čo ešte.

ivetka5
1. feb 2010

Yvka, a v Maxe si pozerala, aké mali chlapčenské?

kvetinkaaa
1. feb 2010

Centik ja som to nemyslela v zlom na MC. ako som aj zuzke pisala isto tam este pojdeme, medzi detmi sa stava ze ked je jedno chore bude aj dalsie, ak ma slabsiu imunitu. Ja len neviem či to tam kazdy den umyvaju, asi nie, tak ak to nasa mala minuly utorok uz mala, čo myslim ze hej lebo uz v stredu sme horučkovali a jedli malo ale to som jej este v ustach nič nevidela, ..., a neumyli tie hračky, tak tam ten nas bacil bude.

Ivetka mame afty na jazyčku viacej ich tam je a horne zuby jej idu tri a to sa jej tiez zapalilo asi ako tam mala otvorenu ranku pri prerezavani. v piatok to mala az zahnisane pri tych zubkoch, teraz uz to ma ok akurat ten jazyček.
niekolko dni sme mali horučky, ale nastastie sme 39st neprekročili. ale nespíme v noci dobre, uz dlhsie, no teraz sme aj niekolko hodin hore.plačka čo ju to boli, kase som jej nedavala iba mliečko aj to ju bolelo a malo pila a budila sa aj na hlad ale nechcela jest kvoli bolesti,taky začarovany kruh.

Lenka tak to som asi slepá 🙂 ja som tam dost dlho čakala na výtah tak som bola asi zamyslená. nabuduce si hadam vsimnem 🙂

kvetinkaaa
1. feb 2010

Ivet dakujem. mne praveze dr kazal jej teraz davat sladke, ze kysle jej to drazdi (jablčko, jogurt) ze to mi jest nebude, prikrm mam skusat ale sladke papa, no čo uz asi takym drobcom nerozkazes tak aby jedli aspon niečo. len potom asi nebude chciet prikrmy.. 😒

ivetka5
1. feb 2010

Kvetinka, je to hrúza, keď drobcom niečo je☹ A hlavne, keď nemôže papať. Mne to mamina to biele úplne sťahovala vodičkou, no to bola iná bolesť. Raz som mala až hrdlo vysypané, dúfam, že Vám sa to nerozšíri ☹

yvka1
1. feb 2010

lenka minule bolo v ženskom magazíne, že pokiaľ sú len kašlíky a soplíky bez teploty, dieťa môže úplne normálne chodiť von,lebo čerstvý vzduch je to čo mu pomáha.jediné kedy povedala nie-sú tie -10 mrazy a silný vietor.

ivetka5
1. feb 2010

No veď hej, lenže vždy to sladké mi to rozširovalo po ústach, ale možno jej to nebude, uvidíš. A keby sa ti dalo, po každom čo spapá, jej aspoň čistej vodičky kojeneckej daj do pusinky, aby si to prepláchla, aby tam nemal zbytky na tom.

yvka1
1. feb 2010

chlapčenské som práve ani nepozerala to aj tak nemám odvahu kúpiť na ďalší rok, Vaneske už ako tak hej lebo jej už tak rýchlo nožička nerastie a na jar chem pre neho len botasky.

kvetinka ono je to fakt že to nemuselo byť MC, veď som ti vravela že Vaneska to mala tiež a to ani do žiasdneho MC nechodila. v podstate, tak zo 3krát viem že som to mala v puse aj ja. neboj odíde to tak ako prišlo 😉

kvetinkaaa
1. feb 2010

No ja som to nenapisala uplne tak ako som to myslela, ze ak sme to nedostali v centre, tak sme to tam mozno nechali na hračkach 😒 Vo stvrtok som s Tamarou chvilku pisala na fcb a som jej vravela ze mame horučky a tak ale to som este nevedela o tomto, by som jej povedala, aby to poumyvali pre istotu po nas.

Ivetka niečo to do seba má, s tym sladkym, no uvidime. ale kazdopadne-kazal mi spravit puding...ako baby ani 5minut a plny poharik smotanovo-vanilkoveho preč a take usta som vzivote na jedenie od nej nevidela 😅
este som s pudingom chcela počkat kazal minule od 10m ale dnes povedal ze mam dat, tak som dala. teraz sa hrá tak idem este upratat ...vodu jej striekam z flasky cez cumel s velkou dierkou a konečne to vcera pochopila ze sa jej toho nedotknem a ma z toho velku srandu tak aspon ze začala piť.