Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
1. feb 2010

No ja som bola tie 22, za 23. Uvidíme, ak nám nebudú, posunieme ďalej, ale myslím, že budú ok. Ja viem, že deťom to prospeje, my sme tiež dnes to zas prešvihli, vyše 2-ch hodín.

sisa.b
1. feb 2010

toto je super 😵 http://www.sarka.webgarden.cz/knizecky po skuskovom, ak zbucham ten nanoznik, tak sa do niecoho takeho pustim

dm1
1. feb 2010

sisa to je peknucke 😉

yvka1
1. feb 2010

ivetka tak sa choď korčuľovať hore na dutaf ako aj my 😉 tam je to každý deň od 15.00

sisa.b
1. feb 2010

teda ake sportovkyne z vas 😨 ja mam akurat kolieskove korcule a ani v lete som sa na ne neodvazila 😝 teda bola som asi 2x po 5 minut - smrt v ociach 😅

yvka1
1. feb 2010

som si na jar tiež kupovala kolieskové al enakoniec som bola veľmi málo-max 5krát do Kolačína a naspäť. sa teším keď sa bude dať aj decká viac zapojiť a budeme môcť robiť viac vecí spolu 😵

zuzula25
2. feb 2010

dobre ranko 🙂 tak my sme dnes uz o 7 hore,tak neviem ci teraz my nepofrcime z MC s placom

ivetka -20 hlasili na Orave nie u nas.ja viem,ze vcera ktosi spominal,ze -16,ale kde by sme to nabrali.na priemyslovke tym teplomerom by som sa moc neriadila,ked v lete tak ukazuje aj 70 stupnov.

tak kolieskove korcule som som minuly rok vytiahla len raz na dovolenke a tiez sa uz tesim,ked uz bude maly vacsi a budeme sportovat spolu.tento rok asi len bicykle,musime nakupit helmy a sedacku pre maleho.MM a korcule muj nic nehovoria

idem varit este brokolicovu kremovu polievku,aby sme mali ked prideme domov.

zuzula25
2. feb 2010

Erikovi prajeme vsetko naj k meninkam,aby bol zdravucky,stastnucky,aby robil len radost rodicom.

inneska
2. feb 2010

dobré ránko 🙂

tak dnes do MC nepôjdeme...poobede máme to prvé plávanie, tak nechcem aby bolo toho na erika moc, uvidíme ako to zvládne a o týždeň možno pôjdeme aj do MC aj na plávanie 🙂

zuzka...dakujeme za gratulku 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵

zdenka112
2. feb 2010

dobre ranko prajeme aj my.vsetko najlepsie k menimkam erikovi nech je zdravucky a a nech vam robi radost stale....yvka my sme isli vcera okolo dutafu o 6 a chalani tam hrali hokej.my by smee tiez chodili ale moj chlap korcule su jeho nepriatel 😀 teda ja som tiez na nich stala hadam 5 rokov dozadu no neviem ako by mi to slo....

ivetka5
2. feb 2010

Ahojte,

Eričkovi prajeme všetko len to naj k meninkám 😵

Zuzka, neviem ako my, malý bol o 7 hore a ešte zaspal a spí doteraz, tak či stihneme. Budiť ho nechcem, lebo to zas budú v MC revy.

Yvka, super vedieť, ale ja tak musíme počkať do nedele, nebrúsiť si ich dať. No ja mám tiež kolieskové, naposledy sme sa vozili asi 3 roky späť 😀 Ale kolieskové sú podľa mňa oveľa lahšie ako na lade. Tam sa mi hockedy šmyklo 😅

centik
2. feb 2010

ahojte,
INka vsetko naj naj naj Erickovi k meninam, nech je stale take stastne a vesele a sikovne dieta 🙂

mna dnes hrozne bolia lytka, ani vcera ma tak neboleli 😝 asi uz zumba neni na moj vek 😀

sisa.b
2. feb 2010

aj my prajeme Erikovi vsetko najlepsie 😵

inneska
2. feb 2010

moc všetkým dakujemeeee 😵 😵 😵 a posielame pusinky 😲 😲 😲 😲

a zrovne je dnes erik zlý...vstával o pol 8...a ešte nespí(väčšinou po hodke a pol až 2 už znova spí)tak už 2 hodky mi tu reve a mrnčí, ale spať ani za svet...uvidím, aký bude poobede..máme to plávanie...

ivetka5
2. feb 2010

Inesska, on asi cíti, že dnes ide plávať 😉 My sme dnes spali do 9:20, a to teraz zas zaspal, tak sa potom napapá a pôjdeme von. Dnes je akýsi spiaci.

centik
2. feb 2010

boli ste niekto v tom MC?
nemata byt zajtra prednaska? o surodeneckom vztahu?

INka aj si mu cosi naliala? ak nie tak mozno sa hneva, sak oslavuje 😀

ivetka5
2. feb 2010

Centik, my sme neboli, neskoro sme vstali, mali ísť Zuzka, Lenka, Dm a jej kámoška, ale či boli všetky, neviem.

zdenka112
2. feb 2010

ahojte tak ja sa chystam k sestre strazit deti,ani sa mi nechce ist do tej zimy ale musim....ivetka to ste si dobre pospali.kedy ti noelko chodi spat vecer?este ti papa v noci?

sisa.b
2. feb 2010

tak sa mi dnes konecne podarilo prezriet malej papulku a ona ma uz dve vrchne stolicky vonku 😅 ani neviem, kedy vyliezli. tak uz mame 10 zubov 🙂

zdenka112
2. feb 2010

no super sisa.niekedy zubky vidu bez problemov....

centik
2. feb 2010

zdeni a ake deti ma sestra?
zajtra sa chystate niekto na tu prednasku ci nie?

zdenka112
2. feb 2010

tak sestra ma 6 rocneho ten je autista a duhy chaln o mesiac mladsi od viktorky.ide na zapis so star.synom do skoly a chlap ma pobednu..a moje dieta ani nechce ist von...asi citi ze je tam zima..

zdenka112
2. feb 2010

centik ma 3 chlapcov...veselo ma doma

centik
2. feb 2010

my sme uz boli v obchode, dost je tam veru kosa.. ale da sa.. a este by som mala ist na postu, keby sa mi chcelo.. nejdete niekto? 😅
ozaj nechcete niekto 2 e zlavu do tesca na nakup nad 20 e? plati to od 4.2 do 10.2 a mam tri, a ja urcite pouzijem len jednu, lebo na jeden nakup sa da len jedna pouzit

zuzula25
2. feb 2010

ahojte.my sme boli v MC,potom sme sa este chvilku s Lenkou prechadzali,lebo drobci zaspali.bolo super.
zajtra je ta prednaska:tema:Tazky zivot so surodencom este tazsi bez neho.my nepojdeme.ak by niekto chcel zacina to o 10.

sisa gratulujeme k dalsim zubkom,nam tiez tak vyliezli lave stolicky aj horna aj dolna,ale prave nechcu ist.ma cervene licko ako Marfuska uplne horuce(teda ja dufam,ze to ma z toho)no a uz ste nas zas dobehli s poctom zubov

na zajtra hlasia dost snezit-takze ideme sa sankovat???

centik
2. feb 2010

ja som za sankovacku 😀

zuzula25
2. feb 2010

takze zajtra poobede sa ide sankovat 😀 😀 😀

dm1
2. feb 2010

aj ja by som sa pridala na tu sankovacku 🙂

ivetka5
2. feb 2010

Ahojte, centík bola som veru na pošte aj ja 😉 Mne až taká zima dnes neprišla, asi som bola naobliekaná 😀

Sisa, gratulujeme k zúbkom, ani sa baby nenazdáte a budeme si písať, kedy ktorá išla k zubárovi. Ozi, bola si už s malou? Vraj v roku by sa malo ísť na prehliadku 😕

Zuzka, super, že ste sa zabavili, len vy dve ste boli?

centik
2. feb 2010

Ivka tak predsa si to bola ty, videla som ta 😀 ja som bola bez malej.. som bola poslat balik, v ciernej bunde som bola, tak uz ta nabuduce isto spoznam