Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
17. jan 2009

tak to teda fakt, dnes to tu zije 😉 ale to robi asi to pocasie, ked je trosku krajsie,tak treba ist s drobcami von 😉

no hadam by nam dala vediet mata keby nicky porodila 😉

centik
17. jan 2009

ja som tu, len sa mi nechce pisat 😀 mne zobrala malu dnes von svokra, a teraz spi,( nie svokra ale mala 😀 ) tak trosku vegetim

zuzula25
17. jan 2009

ktosi nam je tu lenivy 😀 aj ja si len niekedy citam a nepisem 😉

zuzula25
17. jan 2009

my sa chystame na kupkanie, este sa nam vyhrieva kupelka.ako casto ste kupali vy, ked ste mali malinke babtka??

centik
17. jan 2009

ja teraz kupem kazdy druhy den, v lete kazdy den, kozna mi vravela ze nemam kupat kazdy den

3558
17. jan 2009

aj ja ked nemam co povedat, tak len citam. ale dnes ani neni to. chyba tanidlo, tak debata viazne.
je doma pekne?aj tu je celkom fain. centik ty byvas pod kastielom,ze? ja tam mam svagrinu na cinskom mure a ona ma dve deti. 3 rocnu terezku a rocnu luciu.

centik
17. jan 2009

zuzi ja tam tiez byvam, a ako sa vola?

tanidlo
17. jan 2009

Tanidlo sa hlasi 😀

My sme sa akurat vratili z oslavy double narodenin, tak maly zalahol a ja som zasadla k TV, idu tam nejake dva filmy, tak jeden nahram a druhy mrknem 🙂

Jani, torticka bola fajnaaaaa, potom Ti poslem foto, taka zmena po tych orechovo-rumovych 🙂

Inak my kupeme tak rozne, zvycajne kazdy druhy den a ked je maly nejaky chory, prechladnuty a tak, tak niekedy aj kazdy treti, pripadne ked treba, len trochu zadok umyjeme pod sprchou alebo v lavori..ked bol malinky, asi dva tyzdne mi vydrzalo kupat ho kazdy vecer, ale potom som tiez dostala radu, ze to nie je potrebne, tak sa jej drzim a pohoda 😀

zuzula25
17. jan 2009

zuzi tu bolo dnes celkom fajn, aj slniecko vykuklo, sice zubate ale bolo, aj hlasia oteplenie, ale prsta tak dufam, ze to prsanie im nevyde. 😒

ja som tiez kupala kazdy den z porodnice, ale potom mi doktorka povedala, ze nemame kupat tak casto, ze staci raz za tyzden teraz v zime, ale to sa mi moc nezda tak kupeme aspon kazdy druhy den.maly miluje vodicku a dnes sa nam aj rehnil pocas kupania 🙂

aj sisa nam tu chyba, asi sa ucia na serblik 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzula25
17. jan 2009

centik perfektne fotky zo stretnutia s Klaudikou,hotove herecky 😉 .a tie komentare co si tam popisali nemaju chybu 😀 🙂 😀

zuzula25
17. jan 2009

tak dnes asi nikto, uz sa asi buva.tak dobru nocku....

3558
17. jan 2009

dufam ze bude pekne ked budem doma v marci. chodime previdelne kazdy marec a vzdy je clapkanica. 😝
tak bru noc. 😵

jajuska81
18. jan 2009

ahojte, tak ja vás nestíham vobec citat a reagovat,doma prerabame tak s k pc dostanem malo,......bola som obzriet IL porodnicu, zda sa mi to tam celkom v pohode,...uz len natrafit na personal,.........boli ste niektora z vas na tom nadstatndarde?tam tie navstevy mozu prist aj mimo navstevnych hodin?na to som sa zabudla opytat 😅

zuzula25
18. jan 2009

jajus ano navstevy mozu prist aj mimo navstevnyh hodin.ale je tam tazko sa dostat,lebo je rezervovany dost dopredu.mamicky si to zajednavaju na termin

jajuska81
18. jan 2009

zuzula25: tak teraz neviem 😀 ked som sa pytala na to ci to treba dopredu "zaistit" tak mi bolo povedane ze ani nie,ze vacsinou to byva tak normalne obsadene 😀 a co ked mamicka porodi skor alebo neskor ako na dohodnuty termin na nadstandardnu izbu?

lugu
18. jan 2009

Zuzula 25,ked mas take male babo skus si niekedy pozriet na stv1 nieco po 12:00 damsky magazin,tam preberaju rozne temy aj ohladom deti a vzdy je tam nejaky odbornik a ked si na tej materskej,tak mas aj cas.Akurat v piatok bolo o hygiene deti od tych najmensich a lekarka radila kupat kazdy druhy den,ale hygienu tare,ruk a zadocka kazdy vecer a tiez uz bolo o starostlivosti o zubky,vraj sa treba starat aj o dasienka malych drobcov 😀

3558
18. jan 2009

zuzula25 tak to kukavaj a potom mi hlas co tam bolo. ja si to nemam kde pozriet ☹ ☹ ☹
jajuska a co prerabate? aj my sme prave doprerabali a uz v marci idem len objednat linku a skrine. 😅

lugu
18. jan 2009

Zuzana29,najdes to aj v archive na stvecke,takze si tam mozes pozriet aka tema ta zaujima 🙂 a nemusis kukat celu relaciu,ak nemas cas 😀 ja som to este neskusala lebo ten archiv spustili len nedavno 😵 a vela stastia pri zariadovani 😉

jajuska81
18. jan 2009

zuzana29:kukni na stranku www.modrastrecha.sk pod mojim loginom najdes album, mam tam foto z prerabky 😉

3558
18. jan 2009

lugu diky idem pohladat
jaja idem vam to okukat 😉

3558
18. jan 2009

jajus som myslela ze mate byt a uz prerobeny. 🙂

zuzula25
18. jan 2009

jaja,kamoska si to tam davala zajednat,oni si to len predbezne zapisuju.ale ked som tam bola ja,tak som mala zaujem o ten nadstandard,ale bol obsadeny stale.ale nakoniec som bola rada,ze som bola na normalnej izbe,aspon som sa mala s kym porozpravat,poradit.ked som v noci kojila tak sme aspon kecali.pre mna to bola velka psychicka podpora 🙂

zuzi a nepisala si,ze sa chces naspat stahovat na Slovensko,preco potom prerabate???

lugu a co tam davali o tych dasienkach??zacnem to kukat,vtedy akurat kojim,tak mi to rychlejsie ubehne 😉

lugu
18. jan 2009

zuzi,mas ich cistit handrickou po kazdom dojceni,ja som to sice nikdy nerobila,ale v tej relacii to bola tema hnijuce zubky nasich detitak pri druhom si uz budem davat pozor,lebo hnijuce zubadla sa mi na detoch vobec nepacia 😵

zuzula25
18. jan 2009

lugu a to uz teraz v takomto skorom veku??nie je to zavcasu??

jajuska81
18. jan 2009

zuzana29: byt nemame, byvame u svokrovcov ako pisem v albume,momentalne mame 2izby +kupelka s WC na poschodi no a dufam ze stihneme obyvku s tou kuchynou, kym sa drobec prihlasi na svet 🙂

zuzula25: ok,dakujem za info, ja zatial neviem ci klasika ci nadstandard,.........uvidime este 🙂

centik
18. jan 2009

jajus pokial nebudes mat navstevy skoro cely den tak ti bude asi dost smutno na nadstandartke 🙂

lugu
18. jan 2009

zuzana25,prevencia zacina uz rannom veku babu treba umyvat dasienka s handrickou po kazdom dojceni,pretoze vraj za zubky su do 6 rokov zodpovedni rodicia 😉

jajus ak si prvorodicka lepsia je normalna izba uz len z toho dovodu,ze tam nie si sama a ak si nevies dat rady baby radi pomozu,teda ak tam nebudete vsetky prvorodicky 🙂 🙂

3558
18. jan 2009

zuzula tu v uk mame dom. ale na slvensku mame byt, ktory nebol prerobeny a preto sme tam nemohli byvat. byvali sme predtym na cinskom mure vedla centika vo vchode. asi rok alebo dva. uz nepamatam.no a teraz sme 5 rokov v uk, a ked chodime domov do dca, tak musime byt u svokry, lebo nemame kde hlavu sklonit. tak sme sa mnuly rok nastvali, a dali sme si prerobit komplet byt.okna, sterka, plavajuce, kupelka,plynove kurenie, radiatory,nova elektrika v stenach.... a uz mame vsetko,len na to aby sme tam mohli byat aj s malym potrebujem kuch. linku a roldory. to objednam v marci ked budem v dca, a potom uz az ked tam budeme byvat, tak mi chybaju drevene zarubne, dvere, a vchodove dvere. to uz bude koplet vsetko. 🙂

zuzula25
18. jan 2009

zuzi aha tak ty prerabas bytik tu,ja som si myslela,ze tam,preto mi to neslo do hlavy 😒

my sme boli vsetky prvorodicky na izbe 😉 ale podpora tam urcite bola,nieco jedna vedela, nieco druha a skojenim sme sa trapli spolu,teda az na jednu ta mala mlieka ako dojka 😀 ta si odstrekovala,to mala odstriekane aj tri deci za pat minut a krmila len cez flasku.
a ked sme sa chceli ist osprchovat,alebo ist na WC tak sme si navzajom postrazili mrnousov a nemuseli sme ich stale odkladat na novorodencov a otravovat tam sestricky.ale vyhoda toho nadstandardu su tie navstevy.

lugu mne sa to zda strasne skoro takto ho trapit po napapani mu vytierat dasienka to sa mu akurat tak poblije.ja viem cierne zubky su skarede,fuuuj 😒

sisa.b
18. jan 2009

ahojte 🙂 tak my sme boli na vikend u svokrovcov a bolo super 🙂 ale doma je doma...

pozeram, ze riesite zubky. tak ja som nevytierala dasienka ani jednemu 😕