Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
1. jún 2009

dobre ranko.
prajeme vsetko naaaj detickam k ich sviatku 🙂
Matko posiela cmuk Rebeke,Sarke a Bibke,velke tapi Samkovi,Mackovi,Vojtiskovi,Samkovi,Vladkovi,Alexovi... 😉

zuzula25
1. jún 2009

a este cmuk Vaneske a tapi Petkovi 😉

zuzula25
1. jún 2009

sisa som ta videla,prechadzala si cez cestu,kdeze si sa tak ponahlala 😕

sisa.b
1. jún 2009

zuzi, do skoly, lebo som zabudla poplatit seky za obedy detom 😅 teda ja som o nich vedela, ale zrazu som zistila, ze je uz prveho 😝

my posielame tiez cmuky vsetkym dnesnym oslavencom 😵 😵 😵

centik
1. jún 2009

ahojte deturence, aj bibi posiela vsetkym bočky a ide buvat 😀

tanidlo
1. jún 2009

Ďakujeme za pusinky a tiež všetkým drobcom k MDD posielame 😀 😀 😀 My sme vybúvaní, doslovne my, lebo aj mamina si pospala 🙂 a vyrážame von..papaaaaa..

lenka0402
1. jún 2009

Ahojte dakujeme za pusky,taktiez aj mi sa pripajame a posielame veeeeelku pusku 🙂 🙂 babi neviete kde by som zohnala kupit taku sietku na odkladanie hraciek?ono sa to da zavesit z hora na stenu je to take sietkovane a je tam par otvorou na vyberanie.Pozerala som aj v hrackarstve a nikde nic. ☹ ☹ Ani neviem ako sa to vola 🙂videla som to u kamosky a dobre vyriesene na plysaky.

yvka1
1. jún 2009

ahojte tak my sa pripájeme ako poslední, všetko najlepšie tým našim detičkám prajem,nech sú šťastnučké a zdravučké 🙂

plienky už sú na ceste-juuj už sa teším 😀 a manžel sa asi poteší keď mu ukážem faktúru 😠 😀

zuzula25
1. jún 2009

tak yvka si sa dala na to??a co si objednavala???

yvka1
1. jún 2009

Lenka my sme tú sieťku kupovali v IKEI ale to je asi ďaleko že? 😀 😝

centik
1. jún 2009

Leni my sme ju tiez kupili v Ikei

sisa.b
1. jún 2009

yvka, tesim sa s tebou 😵 ake si si objednala?

lenka0402
1. jún 2009

yvka,centik dakujem pomohli ste mi. 🙂 prave som pozerala stranku ikea a vola sa to nastenne vrecka,ulozny kos,maju tam dost vyber.No daleko nedaleko.aspon si spravime vylet 🙂 neviete kde je najblizsia ikea?asi v ziline vsak? 🙂 🙂 🙂

yvka1
1. jún 2009

podľa mňa len bratislave alebo žeby nie?
noo objednala som si
2 x Vložka Bamboo S (VLOZKA-BS) = 4,32€[130,14Sk]
farba tyrkysová
4 x Nohavičky FIX M () = 19,24€[579,62Sk]
3 x Vložka Bamboo L (VLOZKA-BL) = 7,47€[225,04Sk]
farba bledožltá
1 x Bamboo POPPY limetková () = 9,47€[285,29Sk]
veľkosť M-L
1 x Organic SEA BLUE () = 8,77€[264,21Sk]
veľkosť M-L
1 x Bamboo POPPY tyrkysová () = 9,47€[285,29Sk]
veľkosť M-L
1 x Organic GOLDEN KID () = 8,77€[264,21Sk]
veľkosť M-L
4 x Organic S-M-L () = 29,20€[879,68Sk]
1 x Štvorcová Bamboo vkladačka (BX) = 2,66€[80,14Sk]
farba bledožltá veľkosť 40x40 cm
3 x Vložka Bamboo L (VLOZKA-BL) = 7,47€[225,04Sk]
farba azúrová
1 x Štvorcová Bamboo vkladačka (BX) = 7,60€[228,96Sk]
farba azúrová veľkosť 75X75 cm (tú som chcela do kočára 🙂))
1 x Bambus.plienky Kikko 70x70 (3ks v balení) = 8,49€[275Sk
2 x Baby Lucy Organic 3 v 1 = 13,90

A asi to budem kombinovať so štvorcovkami-dnes som začala-len ich bolo sakra že dosť no a teraz večer som dala pampersku -pre kľudný spánok všetko 😀
Dala som to tu celé. sisa čo na to hovoríš ? dúfam že som to moc nepokašľala 😨 😅

mkatka
autor
1. jún 2009

Hele Ikea je jen v Ba, ne?

Yvka, super, pak se jdi pochlubit do MC 😉 😀 a taky ku nám, ti Peťka okukám, jak mu sluší 😵

Tak byl ten pohádkový les nebo ne? Tolik příprav a těšení a celý vikend jsme kvasili doma.

Dneska jsem koupila malýmu barevný křídy (s pocitem, že je nejvyšší čas, že určitě o něco přichází, když je nemá) a nakonec jsme malovali my s tátou a Vojta si akorád počmárat boty a polovinu kříd polámal. Kluci jsou prostě s vývojem nějak pozadu 😅

Jdeme už pomalu chrupkat

sisa.b
1. jún 2009

yvka, celkom pekny zaciatok 🙂 😀 ja som akurat nebrala bambusove vlozky, ale namiesto nich tie stvorce. a stale ich mam akosi malo, lebo mam vela kapsovych plienok a vobec - dost ich pouzivam do vsetkych plienociek. s vlozkami je to jednoduchsie, ale tie nepasuju do vsetkych plienociek. no ked mas jednu znacku, tak nemas problem 🙂 tie organic velurky su velmi dobre aj na noc, ja do nej este supnem jeden bambusovy stvorec a v pohode vydrzime 🙂 chystas sa latkovat aj v noci, ked ti to pride?

mkatka
autor
1. jún 2009

Ještě si uštrikuj vlňáčky - na noc jsem nejlepší...už jdu fakt chrupkat. Zítra vás dočtu. papa

zuzula25
2. jún 2009

dobre ranko.
katka pytala som sa vcera kamaratky ci bol ten rozpravkovy les,lebo ona tam mala hrat v jednej rozpravke,ale ze nakoniec nebol.tak ste o nic neprisli a dufam,ze vyde pocasie na nahradny termin.tusim 13?
tak ste sa aspon zabavili s tatinom,pospominali na casy skolske 😵
dnes sa ti opytatme o to cvicenie

yvka chcem sa ta opytat,kde si kupovala tu zirafku lamaze??maju aj tu niekde tie hracky v Dubnici??

sisa dnes plavanie 😉

ikea je len v Ba

tedina
2. jún 2009

Ahojte Dubnicanky,
v juli cakam babetko a zacinam rozmyslat o detskom lekarovi. Nakolko nepochadzame s manzelom z Dubnice, nepoznam tu lekarov. Mohli by ste mi poradit? Kolegyna mi odporuca dr.Cilekovu. Podla obvodu patrime k dr.Kozempelovej. Mate nejake skusenosti s tymito dvoma lekarkami, alebo ktoreho lekara by ste mi odporucili? Budem vdacna za kazdu radu a nazor. Dakujem.

tanidlo
2. jún 2009

Dobre ranko..tak snad sa na tom Rozpravkovom lese zideme toho 13-teho 🙂

Ahoj Tedina, vitaj u nas 😀 K Cilekovej chodime my s malym, je to tak trosku nasa znama a sme spokojni, az na to cakanie tam niekedy, lebo to byva dost nadlho, hlavne ked je poradna..ale inak pohoda, mozem odporucit..teraz tam sice nie je, lebo je po nejakej operacii a maroduje, ma tam zaskok, ktory mame odskusany, ale uz sa tesime na nu..takze asi tolko k nej a Kozempelovu nepoznam, mozno sa k nej bude vediet vyjadrit niekto iny..

centik
2. jún 2009

vitaj tedina
ja ti mozem odporucit dr. Kadlubiaka, my chodime k nemu, ja som spokojna 😉

Tááni ze sa aj ukazes, 😀

tedina
2. jún 2009

Dakujem. S tym cakanim u doktora je to asi vsade rovnake, clovek sa nacaka pol dna, kym ho vybavia. Pocula som, ze Cilekova sa zaobera aj homeopatiou, nevies ci je to pravda?
A nevies nahodou dokedy bude marodovat?

zuzula25
2. jún 2009

vitaj tedina.dufam,ze budes chodit castejsie.ste sa pristahovali do Dubnice??kde byvate??
ja som spokojna s Baginovou,tiez uprednostnuje homeopatiu co som pocula.my sme zatial boli len u nej na poradni

sisa.b
2. jún 2009

ahoj tedina 🙂

zuzi, uz sa tesim 😵 idem kupit krabicku na mydlo a pofrcime pre samka.

baby, mne zacala vcera mala prekladat kolinka, takze uz plnohodnotne stvornozkujeme 😵 😵 😵 to je carovne 😵

zuzula25
2. jún 2009

gratulujeme k stvornozkovaniu 🙂
ja idem skusit este uspat maleho aby bol sviezi

sisa.b
2. jún 2009

zuzi, aj ona si este potrebuje pospat. snad to zvladne aj v kociku 😕 kazdy vecer poctivo cvicime, ale nezda sa mi to ok. akoze uz vie, co ju caka, ale zavrie oci a otvori pusu 😅 drahy sa mi vcera vyhrazal, ze ma tam uz nepusti, lebo mu decko utopime 😝

mkatka
autor
2. jún 2009

Sisa....ona si na to zvykne. Děláte to zatím jen mokrou dlaní ne? Chce to pár lekcí, však jste teprve začaly....

Já mám taky Čilekovou, jsem spokojená. Sice je taková pomalejší, ale zdá se mi pečlivá, k dětem je milá, a dá se s ní mluvit. Homeopatka přímo to není, ale kolikrát mi nabídla místo jednoho léku takové to komerční homeopatikum např. od Boironu.
Baginová je zase taková akční, zažili jsme párkrát na pohotovosti, můj si jí pochvaluje, na mě je trochu hrrrr....vybalí na mě co mám dělat a za dveřma už nevím, čí jsem 😝 . U Čilekový si to stíhám psát 😅

sisa.b
2. jún 2009

sakra, mlada mi este buva ☹ ☹ ☹

zuzula25
2. jún 2009

aj mne este buva,ale mi to stihame,asi pojdeme aj dnes na aute,je to tak dalekooo,dnes sa rozhodol ze pojde so mnou manzel a bude kamerovat

sisa.b
2. jún 2009

zuzi, ale ja mam este dieta v skole hore na kopci 😝 no uz som volala svokrovi, aby ho isiel vziat, lebo nestihame