Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuba
23. máj 2013

@katka_grac ja riešim prestup, tak uvidíme, idem o chvíľu po rozhodnutie

zuzanat
23. máj 2013

@zuba no ako, vzali ho?

zuba
23. máj 2013

@zuzanat co si, jasnacka ze nie a vy ste ako dopadli

zuzanat
24. máj 2013

@zuba nechapem, koho deti tam teda beru, asi len pani ucitelky z rodiny... 😖
Davida zobrali 🙂

zuba
24. máj 2013

@zuzanat tvrdila, že majú 16 detí s odloženou školskou dochádzkou jednej mamine predo mnou. Ale ako viem vlani pobrali mladšie deti ako sme my, lebo jednej tam robila na škole babka , druhej toto a tretej hento. Takže nemyslím, že tento rok je to iné.

zuba
24. máj 2013

@zuzanat tak ale super, že aj malého ti zobrali a budeš ich mať na jednej škôlke, som zvedavá do akej triedy dajú na rok Filipa tvojho

zuzanat
24. máj 2013

@zuba Tak vies, povedat moze hocico! Budu asi v inej budove, lebo David by mal chodit do tej kde Alexander. Ale tak vzdy lepsie, ako keby chodil uplne niekde inde. Filip by mal byt v inej triede ako teraz s predskolakmi...

kvetinkaaa
1. jún 2013

ahojte no čo baby ako ste dopadli zo skolkami? počula som ze v dubnici bieda...

sandrika1986
3. jún 2013

Ahojte, nepotrebujete niektorá z Vás peknú, zachovalú autosedačku - vajíčko od 0 - 13 kg, zn.Meggy ? Bližšie info aj cez IP.

sandrika1986
6. jún 2013

Chcela by som sa Vás opýtať, či niekto z Vašej rodiny nepracuje v Dubníckom metalurgickom kombináte ? Aké majú skúsenosti ? ďakujem.

kucminka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
josie3331
28. jún 2013

@kucminka aj sa plati nejaky poplatok?

kucminka
28. jún 2013

@josie3331 no zatiaľ neviem presne,platí sa nájom za miesto a podľa toho koľko nás bude tak počítam 3-maximálne 4eurá,inak už nič.

dasiacik
2. júl 2013

Ahojte kocky.Prosim vas,k akemu pediatrovi chodite
s detickami,a ako ste spokojne?Budem mat babätko a
prave sa rozhodujem ku komu pojdeme 🙂 Dakujem.

kristiii
6. júl 2013

@dasiacik ahoj, tak ja chodím s drobcom k Mudr. Baginovej a som veľmi spokojná, chodila som k nej aj ja ako decko a mala som ju veľmi rada, preto som ani neuvažovala o inej pediatričke. Počula som o nej aj negatívne aj pozitívne reakcie, takže ťažko radiť, za seba určite doporučujem

consuelle
9. júl 2013

baby z dca,27.7:bude v nemsovej detsky bazarik,ale aj damske oblečko..forma predaja je,že si každa maminka predava sama,čo je super,nemate zaujem?ak hej kontaktujte ma vysvetlim vam🙂🙂Evka

dasiacik
11. júl 2013

Je tu aj nejaka tehula? 🙂

kucminka
22. aug 2013

kočky,poznáte niekto zubárku Adamcovú Vladimíru z DCA,odporučili mi ju,len chcem vedieť ,či je dobrá. 😉

erickam
22. aug 2013

@kucminka ahoj je a veľmi milá, môžem odporučiť

kucminka
22. aug 2013

@erickam a chodíš k nej osobne?Lebo mám teraz zubára s k torým nie som spokojná a chcem zmeniť,preto sa pýtam,aby som nešla z lata do kaluže.A berie aj nových pacientov,nevieš?

erickam
22. aug 2013

ahoj, ja mám zubára, som s ním spokojná, ale Adamcovú som dostala doporučenú na detičky tak som ich tam dala a je super, keby mi nastal problém s mojim zubárom tak idem isto k nej, či berie neviem treba sa ísť opýtať alebo zavolať

sandrika1986
25. aug 2013

Ahojte, kto zbiera šmolkovské domino kocky ? Máme ich viac na výmenu. Na výmenu máme tieto čísla aj viac kusov : 27, 12, 11, 23, 8, 25, 1 a 17. My potrebujeme čísla : 2, 3, 9, 13, 15, 19, 22, 24 a 28 .

dzimdzam
26. aug 2013

@katka_grac
@vikijana
@carrie4
@ricko
@sandrika1986
@erickam
@kucminka
@zuzanat
@zuba
@josie3331
Ahojte,nepotrebujete niektora z vas,alebo vase zname..poupratovat byt,nakupit,opatrit dieta?V DCA

Vcase od 6 do cca 14-15 hodiny?....alebo aj v neskorsich vecernych hodinach....19-23...aj vikend ?

kucminka
26. aug 2013

@erickam až teraz som si všimla,že si mi odpovedala na tú zubárku,dnes som jej volala,ale nedvíhala,tak uvidím,či ma zoberie,díky za info

arcadia
1. sep 2013

@katka_grac Mala by som záujem o ten nutrilon. Aká cena?

katka_grac
1. sep 2013

@arcadia asi si si ma pomylila... 🙂

arcadia
1. sep 2013

Neponúkali ste vrámci diskusie "dubnica nad Váhom" nutrilon3 po 2 ks?

consuelle
11. sep 2013

pridite si žienky popredavat vecičky po sebe a detičkach,a stretnut sa🙂🙂budeme sa tešit,Evka

jojo161
23. sep 2013

baby chcem sa Vás opýtať, počula som že v kultúraku je nejaká posilovňa....neboli ste tam?????