Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
27. okt 2009

zdenka, zabudla som - davali o tom, ako sa po ockovani na prasaciu chripku nakazilo 200 sestriciek 😒

zuzula25
27. okt 2009

sisa stolicku do pivnice 😀 bohuzial chlapi toho naslubuju a skutek utek 😠
hod link na tu tortu

sisa.b
27. okt 2009

zuzi, vazne, dojem salat a odchadzam tam 😠 uz toho mam plne zuby. za tyzden a pol skuska a ja neviem nic 😔 uz aby sme byvali u svokrovcov ☹

http://picasaweb.google.sk/geraldinarevisdetort...

yvka1
27. okt 2009

sisa no ja mám výhodu že malý mi spí už okolo 7ej a Vaneska potom o 8ej. Tak do 9ej si spracem a môžem sa venovať škole. a ked sa učím mi max. vyhovuje že manžel nie je doma, lebo to ako hovoríš zapnutá tv,ktorá mi pekne lezie potom na nervy...počuj a poobede by nemohla chodiť s Rebekou von Sárka? aspoň na hodinku-že by si sa chvíľku mala čas učiť.

sisa.b
27. okt 2009

tak ma po pol hodine vytiahol z pivnice 😒

yvka, sarka s nou urcite nepojde von, uz som sa viackrat pytala. ta ma problem ist aj so mnou na prechadzku 😒 a MD takisto nie, to vzdy dostanem prednasku o tom, aky je unaveny a narobeny 😔 navyse im v praci nekuria a ked musi lezat na zemi, nie je to bohvieco. mal operovanu chrbticu a kazde nachladenie si odtrpi ☹ zachranu vidim len v tom stahovani ku svokrovcom. tam bude dost ludi, ktori sa s nou vecer zabavia. keby sme mali uz konecne tie merace na radiatoroch, tak by som sa uz aj stahovala. takto by sme museli kurenie platit aj tak v plnej vyske 🙄

ivetka5
27. okt 2009

Lenka, dohodla som sa so Zuzkou, že to zaplatí, myslím do konca týždňa by bolo naj a my jej potom dáme korunky.
Asi ma šlak trafí, som mala komplet 1. seminárku a sa mi to všeeeetko vymazalo 😠 😠 😔 😔

yvka1
27. okt 2009

sisa ja mám mladšieho brách-apribližne rozdiel ako sárka a rebeka-u nás to venčenie bolo vždy rozkazom a ak sa mi nepáčilo tak ma postihli nejaké domáce práce tak som s ním radšej von chodila 😀

😝 ivetka porazilo by ma 😝

sisa.b
27. okt 2009

baby, a ako robite seminarky? 😕 my mame z matiky vypocitat 50% odporucanych prikladov a ja vobec neviem, aku to ma mat podobu. to mam pocitat na nejaky zdrap papiera, podpisat sa a odovzdat? 😅
asi sa spytam matikara, ked uz mi dnes taky pekny mail poslal 😀

sisa.b
27. okt 2009

yvka, ja ju nebudem nutit, som rada, ze sa s nou aspon doma zahra. mala ju zboznuje, lebo s nou vie robit ine somariny. take zachvaty smiechu ako pri sarke, pri nikom inom nechyta 😵 akurat som vzdy do toho zapojena aj ja, takze zas ziadny volny cas 😝 ale napr. v nedelu si ju rano vzala do obyvacky, aby sme si mohli s MD dlhsie pospat a so samkom ju prebalili - bola posrata 😀 obliekla ju a zabavili sa taku hodinu urcite 😵

sisa.b
27. okt 2009

tak som vesala pradlo, mala hucala a MD s nou na rukach vedla mna cakal, kym skonci. ona len trochu zamrnci a uz je s nou pri mne 🙄 a dieta hladne, zhltlo banan, vykakala sa a uz zalomila 😵 ja odchadzam do pivnice 😀

dm1
27. okt 2009

ivetka mne sa to stalo pri diplomovke - nastastie len 1 kapitola ale myslela som ze ma porazi....

yvka1
27. okt 2009

no z matiky sme to museli mať vypočítané na papieri,so všetkými škrtancami atď ako dôkaz že sme sa na tom namakali sami 😝

sisa.b
27. okt 2009

yvka, tak to si musim kupit aspon 60 - stranovy zosit 😀 na matiku minam zosit za dva dni, niekedy vydrzi dlhsie podla usilovnosti 😝

dm1
27. okt 2009

no ja som matiku mala rada len na zakladke. potom OA zabila vsetku moju lasku k nej a kedze som posledne 2 roky matiku na strednej ani nemala mala som dost problemy na vyske s nou. esteze bola matika len v prvom rocniku...

yvka1
27. okt 2009

sisa vždy keď je najhoršie tak si poviem-veď zvládol to aj väčší debil a to mi dodá odvahu 😀

dm1
27. okt 2009

yvka presne to som si aj ja hovorievala a aj sa podarilo 😉

ivetka5
27. okt 2009

Yvka a mňa dnes asi porazí na mieste, teraz som to odznova urobila a ko som to ukaladala, náhodou sa našlo aj to, čo som myslela, že je vymazané, ale nebolo to uložené, ani na lište, tak to nechápem, ako som zatvárala program, tak som to našla, tak moja hodka práce nanič☹(((( To som aj 2-hú mohla už mať. 😠

yvka1
27. okt 2009

tak to máte ale aj tak vcelku rýchle seminárky 😉 a z čoho to robíš?

dm dúfam že aaj mne sa podarí 😉

ivetka5
27. okt 2009

Sisa, my sme mali na matike tak, že sme si museli doma vypočítať, to bola vlastne naša práca, už neviem 20-30 príkladov, a zo všetkého čo sme prebrali, no a keď niekto nespravil, tak išiel ústne s tou prácou, musela si postup povedať, ako si to robila, a vysvetliť, inak leteli, to vedel, že to doma ani nevidel dotyčný. A aký mail ti poslal?

yvka1
27. okt 2009

baby už nepíšte -musím ísť spať 😀

dobrú nocku všetkým 😉

ivetka5
27. okt 2009

Yvka, ani nie rýchle, to je tak označené len 1,2,3,4, ale je to vlastne 1. Je to didaktika odborných predmetov, praktické a teoretcké časti, spraviť tématický plán, vyučovacia jednotka, harmonogram plánu pre žiakov, no bikoviny na N-tu. Kým sa človek do toho dostane a pochopí, čo od teba chcú, ale už som našťastie konečne v obraze, veď v paitok to odovzdávam 😅

Dm1, kam si chodila na školu?

ivetka5
27. okt 2009

Idem aj ja, ráno skoro vstávam k dokimu s drobcom, pa🙂

Sisa, to si fakt bola v tej pivnici??? 😀 😀 Neverím

dm1
27. okt 2009

ivetka na pobocku presovskej tu v DCA manazment ver.spravy

sisa.b
27. okt 2009

ivetka, jasne, ze som bola 😀 ale akosi mi to po polhodine vypina 😔 tak uz som spat a pozriem nejaku matiku, lebo tie vtakoviny z elektrikarskej boz mi nejak do hlavy nejdu 😒 snad budem mat stastie na sportku pri teste 😅

mail som mu napisala ja, lebo sme sa mali dohodnut, kto s nim bude komunikovat a da to vediet ostatnym, nech nemusi vypisovat kazdemu zvlast. tak to chlapci nechali na mna 😀 😝 a ked som mu pisala, tak som dodala vetu - dufam, ze si budeme vymienat len same pozitivne maily 😀 😀 😀 a on mi na to odpovedal, ze samozrejme 😀 a tiez mi zaprial pekny vikend - posielal to dnes 😅

sisa.b
27. okt 2009

na presovsku som kedysi chcela ist - na astrofyziku 😵 ale to este straaasne davno, ked som na gympel chodila. bud tu alebo mat-fyz 😀 no koza, tiez som si to mohla spravit, ked som to mala jednoduchsie a hlavne jedinu povinnost - ucit sa 😖

sisa.b
27. okt 2009

sakra, dieta zas hore, stary drichme, tak som zas dopocitala, jaaaaaaaaaaaaaaj ☹

sisa.b
27. okt 2009

tak dieta mi tu zalomilo, stihla som postahovat dalsie somariny do gimpu a mozem sa ist ucit dalej 😝

yvka, ty si chodila so zuzkou do skoly? 🙂 a ty si rovno pokracovala v skole a otehotnela s malou? tusim ste to tu tak spominali, ze ta preto aj zvyseny rodicak obide ☹ to ste tu tusim vsetko take mladice oproti mne starej korytnacke 😅
no ja mam aj tu nevyhodu, ze som u daaavno vsetko zabudla, lebo som roky von zo skoly ☹ aka som bola sprosta 😔 no mozno aspon tu univerzitu tretieho veku stihnem 😀

yvka1
28. okt 2009

dobré ránko,

sisa no ja som pokračovala v škole ale inej.chodila som do BA na biológiu a chémiu.ale potom som otehotnela a už len kvôli chemikáliam v labákoch to bolo pre bábo nebezpečné. Dalo sa to dokončiť tiež len denne tak som to nechala a ke´d mala Vaneska rok začala som chodiť do Tn. ale teda je to pekný rozdiel učiť sa ako denný bezstarostný študent a učiť sa teraz.
a so zuzkou sme nechodili spolu-ona je staršia a chodila na sestru a ja na laboranta.

dm tak ale staršne ti závidím že už to máš za sebou (samozrejme v dobrom) 😉

sisa.b
28. okt 2009

ahojte 🙂

yvka, to o kolkej vstavas? 😨 to som nebola este ani na jeden bok vyspata 😅
inak kamaratka chodi na trenciansku tiez na to osetrovatelstvo, to by ste zo zdravotky nemali lepsie? myslim, ze ci to nejak nenadvazuje na predchadzajuce studium. ona tiez vysla zo zdravotky.
takze to ty si tu taka mladica 😀 tak to mas lepsie, ked studujes takmer bez prestavky, no ale denne sa s tym neda urcite porovnat. ja len ked pocuvam, kolko mame rozdiel v hodinach a kolko cviceni maju oproti nam denni... a napr. mechatroniku nas uci dekan a ten nam hned na zaciatku oznamil, ze diplom budeme mat rovnaky ako denni, takze vedomosti musime mat tiez take iste, preto robime skusky s dennymi 😅
no trapime sa viaceri, teda skoro vsetci sme tam uz nejaky ten cas von zo skoly, ale mame aj jedneho, ktory si to vsetko opakuje. v tretom rocniku prerusil kvoli praci studium, ale kedze je tomu uz 5 rokov, tak mu samozrejme skusky neuznaju. a to mal vsetky 3 matiky za sebou 😅
vy mate aj nejakych starsich?

sisa.b
28. okt 2009

a fuj, ze biologia a chemia 😝 z toho by som ani nezmaturovala