Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
21. dec 2009

Len som mu zabudla červené pančušky obliecť ☹

sisa.b
21. dec 2009

ale ved to vobec nevadi. my mame aj cervene pancusky, ale k tej suprave su take cervene gate s bielymi bodkami a ciernymi nasitymi akoby papuckami. uz sa tesim, ked ju do toho navleciem 😵 😵 😵

ivetka5
21. dec 2009

Bude slečna supiš v tom, neboj, a kedy sa fotíte? idem do ahjan, dieťa plače, tak idem uspať. Dobrú nôcku, paa

dm1
21. dec 2009

sisa ide zmazat aj cely prispevok aspon som to predchvilou skusala a islo to. ked v pravo sa postavis mysou sa ti objavi zmazat a zmazes. alebo sa da vybrat kdo ten status moze iba vidiet

ivetka aj my pojdeme sa fotit tak za mesiac uz sa tesiiiiim. dufam ze aj nas drobec sa bude tak krasne ksichtit ako ten vas

inneska
21. dec 2009

ivetka...máš krásne fotečky 😵 😵 😵 noelko je fešák veliký...

dm...ja som tiež raz chcela zmazať príspevok na FB a nešlo mi to 😒

dm1
21. dec 2009

inuska tak som to prave skusila este raz a ide to 😉 . treba sa pri tom prispevku postavit vpravo a ono sa tam v rohu objavi ze zmazat. skusala som to teraz aj ked som si tam uz pridala komentar a ide to.

inak inneska krasnu vahu teda mate!!! my sme mali 10dni dozadu len 6580g!

sisa.b
21. dec 2009

dm, mas pravdu, islo to, dakujem. skoda, ze som na to neprisla skor 😝

dm1
21. dec 2009

sisa neva vyuzijes nabuduce. ono sa hodi aj to nastavenie aby to videli len urcity ludia a pri fotkach niektorych ani nehovorim

sisa.b
21. dec 2009

tak ja mam nastavene, ze to vidia len priatelia, ale to staci 😝

dm1
21. dec 2009

sisa sak aj ja ale niekedy sa hodi aj vybrat len par priatelov ako napr. aj dnes tebe lebo v tych priateloch ma clovek od spoluziakov a kamosov az po rodinu kdekoho 😉

sisa.b
21. dec 2009

aj to sa da?

inneska
21. dec 2009

dm...no sme papkáči riadny, tak preto tá váha...kojím každú hodinku, ked mu dám poobede kašu, tak aspoň po nej mi 2-3 hodky vydrží 🙂 a mne sa tam aj objavilo, že zmazať, ale nešlo to..čosi mi tam vypisovalo, už nepamätám čo..a možno to bola len nejaká dočastná chyba...potom som už neskúšala...

sisa.b
21. dec 2009

uz ich rozdelujem 😀 😝

dm1
21. dec 2009

ano da ale to musis urobit uz ked status pises - vedla toho zdielat je taky zamok, vyberies prisposobit a das len toho koho chces. pri fotoalbumoch zase kliknes na upravit album a v zalozke upravit informacie v sukromi das prisposobit a zase vyberies len koho chces. velmo prakticka vec to je

dm1
21. dec 2009

ineska tak to teda nezavidim ze kazdu hodinu 😝
ale nas to ma geneticky po nas ja som strasne slabo priberala aj o rok neskor do skoly som kvoli tomu isla (zato teraz si to vynahradzam 😀 ) a mm tiez bol dlho jak cverna

sisa.b
21. dec 2009

dm, ten zamok som vzdy kontrolovala, aby to videli len priatelia, ale nedalo sa mi vybrat, ktori. mozno ked ich naskupinkujem, tak sa bude dat, nie?
a neboj, ani sa nenazdas a maly ta prerastie 😉

inneska, to mas fakt riadneho cvalika 🙂
ja som mrkla samkovi do karty a v 4,5 mesiacoch mal 9,78kg 😅

sisa.b
21. dec 2009

jaj, tak uz to vidim, ako sa to da 🙂

dm1
21. dec 2009

sisa no vidis nasla si 😉

sisa.b
21. dec 2009

dobra vec 🙂

sisa.b
21. dec 2009

len skoda, ze tam neviem hodit celu skupinu 😝

sisa.b
21. dec 2009

to moje male stale cosi srotuje 😵 😀

inneska
21. dec 2009

sisa...tak to sa na tvojeho samka nechytáme 😝 😝 on mal kolko ked sa narodil??

dm...jasne, nemôžu byť všetky detičky rovnaké..hlavne, že sú zdravé 😉 veru, každú hodinu, som si to dnes sledovala, sa furtom vyzliekam, obliekam 😀

idem zalahnúť...papa 😉

dm1
21. dec 2009

sisa da sa aj cela skupina 😉 . zacnes proste pisat nazov skupiny ludi ako ju mas pomenovanu a ono ti ju najde a potom uz len potvrdis. no uz idem spat dobru noc!

sisa.b
21. dec 2009

inneska, on mal 4,7kg a 54cm. bol tusim lahsi ako tvoj erik. ale do pol roka bol na 100% len na materskom mlieku. takze to mna tak vysaval 😝

dm, tak to ma nenapadlo 😀

zuzula25
22. dec 2009

ahojte.
ivetka super fotecky,nas maly tiez krcil tak nostekom a skeril sa,este aj teraz to robi-nasa mamina hovorila,ze som to aj ja robila a volala ma krčinoštek,teraz to pomnovanie zdedil Matko.ale asi to robia vsetky deticky
si spokojna teda s nakupom??

dnes sa chystam ist na bytove a do banky 😝 a bordel ako v tanku doma 😠

sisa.b
22. dec 2009

zuzi, ja bordel prehliadam 😀 vcera som este dorabala kolace, urobila som aj nepecenu roladu a spratala kuchynu, no mlada tu stiha rozhadzovat vsetko naokolo. spracem az zajtra, aby to do stedreho dna vydrzalo 😀 dnes ideme na nakupy

ivetka5
22. dec 2009

Ahojte, no ja mám na ježkov upečený plát, rafaelo sa chladí, som rada, že aspoň niečo. Dám malému papať, a ideme tatovi Ježiška kúpiť 🙂

Zuzka, ako si dopadla na bytovom? jasné, super, som rada, aj svokruša si zobrala jednu so sprcháčmi. Viac som nedala 😀

Inesska, fakt máte riadnu váhu, ale on to vybehá, neboj. No my ani neviem, koľko máme, lebo nám aj poradňu nerobili, keď sme tam boli, že až na konci januára, to nás asi aj 3 mesiace nevážili 😠 No nič, odvážim ho na digit. u babky. Ale počítam takých 8 kg, že máme.

Dm, Maťko to dobehne, ani sa nenazdáš. mne tiež vravia niektorí, že je chudučký, asi si myslia, že mui nedám napapať, ale tolko toho zošrotuje za deň, že ja by som mala niekedy dosť. MM hovorí, že bude ako ja, veľa jesť a málo priberať 😀

zuzula25
22. dec 2009

ivetka ja tiez mam upeceny plat na jezkov,ale robila som nakoniec trene cesto na ne.za chvilku pojde matko von s dedom a ja ich dorobim.ako si robila rafaelo??zo salka ci zo suseneho mlieka??ktore si dala svokruse??aj si to ratala,vyslo ti to rovnako??
na bytovom som nedopadla ziadno,teticky uz pecu doma kolaciky-maju dovolenku.takze az po novom roku.

sisa nezavidim ist nakupovat-ja nie som na take plne obchody,nervy ma z toho chytaju.vcera v tescu som uz bola nervozna,tam som isla v niektorych ulickach akokeby som stala v rade.dakujem,nemusim
ja tiez doma bordel prehliadam,ale niekedy je to vela aj na kona 😝

inneska
22. dec 2009

helou...sme domaaa 🙂 doobeda som ešte upratovala, na obed vypadli von(celkom fajn počko, aj teraaz mám otvorený balkon a vetrám)darčeky dokúpené, babka vytešená, že sme tam zase boli...zatial erik spí v kočíku, ja som sa najedla..idem ešte povybalovať tašky, prezliecť sa ... konečne všetky darčeky kúpené, už len zabaliť 🙂
a zajtra ani prst von nevystrčím 😀

sisa...tak samko bol tiež riadny macko, aj ked mu chýbalo ešte necelé polkilečko na erika...slušný základ 😉

ivet...jasne, vybehá to, začne loziť zachvílu, potom sa stavať, tak tá váha nepôjde tak prudko hore..my ideme na poradňu tiež koncom januára 😉

ivetka5
22. dec 2009

Zuzka, no nakoniec som nerobila piškótové, ako som myslela, lebo mi mamina povedala, že to bude moc mäkké, aby sa to nerozpadalo, tak mi dal iné na to, išiel tam aj med. Aké je to trené cesto? 😕 Dala som jej Palmolivko modré s penou. Nie, nepočítala, ani ten bloček si mi nemusela dávať. Rafaelo som robila 1 salko a 200g kokosu, zamiešala, dala na 3 hodky do chladu, lebo sa mi to rozpadalo, a ešte do koku obalila. A samozrejme mandlu dnu. Som ich šúpala, v utierke 😀

Dnes sme boli na pizzu, ešte teraz fučím, malý bol ok, aj keď chvíľkami sa jedoval, ale chcel spinkať, aj nám po ceste zaspal. Ale bolo super🙂 No huspeninu až zajtra robím, dnes nebolo ani kedy a aj paprčky som nemohla zohnať, až MM doniesol🙂 Som sa smiala, či diviaka zrazil, keď široko ďaleko som ich nemohla kúpiť 😅 No a darček pre MM už mám, tacháč na bike. Snáď sa mu poteší, chcel taký 😵

Inesska, tak sa tam možno aj stretneme.