Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
28. jan 2010

zdenka, je to nejaka nova a vyzerala super. brala to tak, akoby pani ucitelku poznala a preto ju odtial vykazala. normalne s nami diskutovala a vsetko si zapisovala. a sama urobila zaver, ze na taketo problemy nestaci jeden vytrznik, ze problem musi riesit zhora. ked pani ucitelka nad tym zatvara oci, tak sa budu take problemy len zhorsovat...

zdenka112
28. jan 2010

no ved jasne ale treba to riesit.a to kolkatak je samko?ved nech to posunie teda hore.taka ucitelka tam nema co robit.

sisa.b
28. jan 2010

druhak je. minuly rok siel nadseny do skoly, strasnu radost mal, ked sa naucil citat, ze uz nie je od sestry zavisly a teraz chodi domov s placom pre pani ucitelku. doma zachvaty, ze nevie, ako ma napisat ulohu a potom prepadne - tym sa im vraj vyhraza od prvej triedy 😠 😠 😠

dm1
28. jan 2010

sisa ta nova riaditelka je moja velmi dobra znama fakt mozem potvrdit ze je super!

sisa.b
28. jan 2010

tak to som rada. zdala sa mi taka akcna a hlavne ferova. normalne som bola sokovana, ked ucitelku poslala prec 😅 a mala pravdu, urcite by sa tolki neozvali

ivetka5
28. jan 2010

Sisa, tak to je teda svi.ňa riadna. A výpoveď nech jej dajú, keď je aj viacero sťažností od rodičov, no comment 😔 A ako sa môže takým malým vyhrážať prepadnutím, keď prváčikovia idú do školy s nadšením, niečo nové spoznať, naučiť sa. To nechápem, isto niaka stará komunistická korytnačka je to. 😠

Zuzka, nov veru, ak nie aj ešte horšie zajtra, pokiaľ bude celú noc sypať. No neviem, nahodíme reťaze na kolesá 😀

dm1
28. jan 2010

ivetka to je taka ťapa co aj mna ucila a ja som ju neznasala uz vtedy

dream.d
28. jan 2010

Tak to by sa ta učiteľka mala pomaly začať baliť. Podľa mňa to len tak nenechajú aby sa na deťoch vyburovala. To je teda riadny šok.
ďakujem za gratulácie.
A dnes som v škôlke nič nevybavila, každý sa odvoláva na toho druhého. Ja asi prídem o ten zvýšený rodičovský. Asi ma šlahne.
Aj poradnu sme stihli, zaočkovali nás do oboch nožičiek, dala som hned obklady na ne, a sirup Nurofen a aj teraz večer a zatiaľ žiadne reakcie nemáme. Tak snáď sa to zajtra nedostaví.

centik
28. jan 2010

v spravach hovorili tusim o tom rodicovkom prispevku len som to neskoro zachytila ci to bolo otom... ze urad prace soc.veci a rodiny neopravenene ziada potrvrdenie od zamestnavatela... ze podla metodiky z centraly to nemaju ziadat.. ze ked to ziadaju je to nad ramec tej metodiky

ivetka5
28. jan 2010

Dream, a čo ti nechcú dať potvrdenie? to je sila, no ale choď si isto za tým, nemala by si prísť o korunky, nakoľko tvrdili, že spätne pol roka sa to bude dať doplatiť.

A inak je to blbosť, tie potvrdenia, veď všetko majú v systémoch 😒

dm1
28. jan 2010

ivetka tiez som hovorila ze to je len buzeracia tie potvrdenia od zamestnavatela. ved vsetko sme uz davali 1x. a pritom nie vsade to chcu. co pisali baby z majoviek tak niekde len dopisala na to povodne tlacivo ze ziada prehodnotit a bolo. no nechapem ze vsade inak robia

a si sa pytala na to fotenie - este sme neboli asi az ked sa otepli pojdeme

yvka1
28. jan 2010

ahojte 😉

sisa no škoda že si nespravila, ale neboj nabudúce už to vydá, keď dnes to bolo aspoň čosi 😉 inak to hodnotenie pekne od veci, mňa tak vyhodil minulý rok štátny tajomník za jednu chýbajúcu vec v grafe a pritom som mu celý graf popísala na stranu. mala som vtedy týždeň pred termínom pôrodu a on max s kľudom:prídte skúsiť nabudúce 😝 tak som skúsila ale až tento rok 😝 😀

a tá učiteľka -nechápem ako takýto niekto vôbec môže pracovať s deťmi. mňa tak vytáča jedna učiteľka v škôlke. Vaneska mi hovorí, že ich bije a aj mi vyrozpráva koho kedy a ako. a naposledy že sa pocikala keď zaspala ale bála sa jej to povedať lebo vraj nemôžu vyliezať z postele lebo po nich potom kričí, tak že chúďa ležala v tom mokrom až kým deti nevstávali 😝 neviem čo mám tej učiteľke povedať lebo sa bojím že sa bude potom na Vaneske vyvršovať. a presne ako hovoríš že Samko sa tešil do školy a teraz sa mu protiví tak aj vaneska s takou radosťou išla do škôlke a teraz každ ráno keď tam vidí tú fúriu strašne plakáva 😠 😠 😝

my sme sa boli dnes sánkovať-som vyzerala ako postih,kočár s peťkom pred sebou a sánky s Vanes za sebou 😝 😀 včera sme boli zas aj na klzisku. zobrali sme tam takú malú stoličku a mangel ju učil tak ako sa učí malých hokjeistov-no napodiv jej to išlo fakt dobre tak hádam do konca zimy bude z nej aj korčuliarka 😉

a ozaj ten náš zajac-to je strašne podarené zviera-normálne ako taký psík. chodí za mnou kam sa pohnem a stále mi olizuje nohy. dokonca už aj bobky hádže pekne na zajačí záchodik,by som ani neverilal že to môže byť také inteligentné stvorenie 😅

ivetka5
28. jan 2010

Yvka, tak to bol tiež niaky chuj, keď ťa vyhodila videl, že to máš za pár. V tej škôlke, no to teda sa absolútne neteším, keď pôjde malý to škôlky ☹ Veď to, ozveš sa a potom si to dieťa bude ešte viac zlizovať 😒 Ale zas, keď si to povedia všetky ammičky a nik s tým nič neurobí, tak tie fúrie budú buzerovať ešte aj naše vnúčence 😠 Ja by som strašne chcela v škôlke pracovať, no neviem si predstaviť, že by som na tých drobcov mala byť taká mrcha 😔
Neboj, veď on sa naučí korčulovať, veď ešte len tento rok začala, tak sa musí do toho dostať. No a zajka asi riadne kŕmiš, vie prečo má ísť za tebou 😀

ivetka5
28. jan 2010

ona sa naučí, malo byť, ale je tam viac chýb 😀

dm1
28. jan 2010

tak a je to vyriesene!!! aby sme nemali v skolkach zle ucitelky tak si Ivetka zriadi skolku doma a strazit nase deturence 😀

yvka to je sila teda s tou skolkou 😠 a kde chodi mala?

ivetka5
28. jan 2010

Dm, keby som mala na to financie, neváham a idem do súkromnej, lenže to je kopecc výdavkov.

dm1
28. jan 2010

ivetka to je fakt a to by bolo aj narocne financne pre mamicky. keby nezmenili ten zakon ze davaju rodicak aj maminam ktore nastupia pred 3. rokom do prace a nedaju dieta do statneho zariadenia deti by mohli strazit v pohode babky alebo aj nejaka ina mamicka na materskej ktora by si zarobila. teraz treba na to zivnost a tym padom odpadaju vsetky mamicky na MD. to by bolo super keby nejaka ina kamoska na rodicovskej mohla maleho strazit a este by si aj zarobila. no co uz

ivetka dala nove fotky!!!! som zbadala Noelka na prvej strane 😉 . krasne 😵

ivetka5
28. jan 2010

Dm, ako píšeš, keď vyhrám loto, poriešim niečo 😀

Ďakujeme, to z dneška, čo sme vonku boli.

ivetka5
28. jan 2010

Idem ja do hajan, prejem dobrú nôcku🙂

dm1
28. jan 2010

my sa chystame na vikend k nasim do Hornej poruby tak tam aj sanky konecne vytiahneme sa tesim! aj dnes sme chceli ist ale doobeda snezilo a ja neviem ako zariadit aby mu nesnezilo na tvaricku. baby ako to riesite ked su to este takyto drobci? poobede uz bolo lepsie ale zase sme isli plavat a po plavani uz som nechcela s nim byt vonku

yvka1
28. jan 2010

súkromná škôlka?ivetka idem do toho s tebou 🙂)

yvka1
28. jan 2010

ivetka inak-to by bolo fajn, ty budeš mať pedagogiku, ja to budem manažovať a účtovať, ešte zohnať nejakú kuchárku a upratovanie zvládneme aj sami, hmm ? 😀 a vlastne kým ty budeš vychovávať ja môžem variť 😅 😀

dream.d
28. jan 2010

a ja potom otvorím súkromnú základnú školu, inak podľa zákona sa to môže, budem fungovať ako súkromný učiteľ. ale len prvý stupeň.
ivetka pekné fotečky.
som zvedavá čo zajtra vybavím. Ide v podstate o to, že nejaký zamestnávateľ ma neodhlásil zo sociálnej poisťovne a kvôli tomu som vedena akoby som mala ešte jednu prácu. preto nemám nárok na zvýšený rod. príspevok. nechce si to však nikto priznať a neviem ako ich to zajtra donútim na sociálke prepísať, len podľa potvrdení ktoré už mám. no nevyznám sa v tom. Chceli si nájsť štrbinu, tak si ju našli. a pritom ja za to v podstate nemôžem. A dali mi na to len tri dni aby som to asi naschvál nestihla. nechápem ako dokážu byť takí...

yvka1
28. jan 2010

alebo upratovať budú chodiť naši manželia 😉

dream.d
28. jan 2010

no veru mužom by sa sem tam taká robota hodila, aby nemali čas vymýšlať sprostosti a stále na niečo hundrať

yvka1
28. jan 2010

dream tak to si presne trafila 😉

a ozaj všetko najlepšie k narodeninkám 😵

sisa.b
29. jan 2010

tak ja som sa zas vyspala a mozem sa ist ucti 😅 musim si este podopisovat poznamky, lebo som si z tej blbej prezentacie vypracovala normalne skripta, aby sa mi lahsie ucilo. no on od nas nechcel len veci, co sa priamo tykali otazky. samozrejme chcel k tomu cely uvod do tematiky, co su 3 latky pred tym a aj zaver, co su dalsie tri latky potom.
inak mam hroznu dilemu, kedy mam ist na tu skusku. dalsi termin je v pondelok a potom zas vo stvrtok. obavam sa, ze do pondelka vsetko nestihnem, no zas si to nechcem nechat na posledny termin. chlapci mozu ist len na ten posledny. a co sa stane, ak to neurobia? da dalsie terminy, ci im ostava skuska do letneho? ak by dal dalsie terminy, tak by som si nerada odpalila jeden pokus v pondelok, co asi do vtedy nestiham do hlavy natlacit. ale zas ak neda dalsi termin, tak budem mozno lutovat, ze v ten pondelok mi mohli lepsie sadnut otazky.... no ked si odpalim oba opravne, tak co potom? uz len rocnik zopakovat? 😕 v tom pripade by som sla niekde inde, lebo na mileho docenta nepocuvam nic dobre. jedneho znameho uz 2x nepustil cez statnice. este ma jeden pokus a ak ho ani tak nepusti, tak ma 6 rokov v prde.li 😖

sisa.b
29. jan 2010

baby, jake sukromnicky 😀 a ja aby som setrila, nech vam tam tie deti mozem poslat 😀 😀 😀

yvka, ved tvoja mala je este malicka a nemas jej preco nedoverovat. u nas to bolo tak, ze uz su velki a samozrejme zatlkaju aj nos medzi ocami.

sisa.b
29. jan 2010

ivetka, fotecky krasne 😵 videla som sice len tri, lebo ten hnup mi nechce moc velke nacitat, ale maly je zlatucky. pacia sa mi tie cervene licka 😵

centik
29. jan 2010

Ivka a kde chodi Vaneska do skolky? nevies ako sa vola ta ucka?