Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
2. feb 2010

ivetka, aj ja som to pocula, ale zda sa mi to zbytocne 😝 ona bola so mnou uz velakrat, aj vnutri, ale este jej do pusy nepozeral 😀 aj tak tam budem musiet po skuske skocit, lebo ma sem tam cosi zaboli a chcem si dat vytiahnut vsetky amalgamy von. a co by mi akoze mohli, ked nepojdeme? ved si aj tak vsetko platim, tak nech ma maju radi 😖

sisa.b
2. feb 2010

ja som sa dnes prehnala do tn, lebo pan docent je vraj chory. skoda, ze mi neodpisal na mail ☹

mkatka
autor
2. feb 2010

Ahojte, nebyli jste kukat v Tescu na karnevalové masky? Mají něco? Cenová relace?

dm1
2. feb 2010

ivetka aj ja som bola v MC aj s kamoskou

zdenka112
2. feb 2010

ahojte tak ja som uz doma tie deti daju zabrat....este stastie ze mam len jedno...mne zubarka povedala prvykrat by sa malo ist az ked vidu 5.tak neviem ja som s malou bola ked mala 2 roky a akurat jej jedna trcala...

zdenka112
2. feb 2010

a pohroma ja stracam nejako hlas a to som ani nekricala.nieco na mna leze...dufam ze do nedele to prejde 😉

yvka1
2. feb 2010

ahojte u nás sa už zase spí-no ja mám špičkové deti 😀 ešte som balila veci, lebo ráno po Vaneskinej kontrole ideme za mužíkom do Mt. no len keby sa našiel niekto kto mi tie veci ešte teraz ponosí do auta 😝 3.poschodie, výťah žiadny a vecí ako na dva roky 😝

zajtra som do toho MC chcela ísť ale radšej tam s Vaneskou nejdeme šíriť choroby 😔 inak náš malý už preventívnu prehliadku u zubára má za sebou 😉 😀

yvka1
2. feb 2010

katka kedy máte karneval? ty ideš masku kupovať?? mne sa to zdá také o ničom, no len akosi ma zatiaľ ani nenapadá nič čo by som vymyslela. zatiaľ ma napadla len ježibaba, princezná alebo cigánka. viem že pekné masky mali v dráčiku a nie som si istá ale cena tuším okolo 400,-

sisa.b
2. feb 2010

yvka, teda tisko zavidim 😉 ale prvych dvoch som mala aj ja takych. hlavne samko bol riadny spachtos - vydrzal aj 9 hodin vkuse spat. akurat toto krpate je z ineho vajca 😀

masky sme chodili kupovat do dracika, maju tam krasne komplety, ale lacne teda nie su 😝
yvka, my mame doma krasne saty pre vecernicu, len tie by boli vaneske este velmi velike. ale sare su uz male, tak za par rokov poziciame 😉 akurat korunku k nim treba dorobit a nove hviezdicky s alobalom nasit. tie su po kazdom karnevale donicene. sara v nich parkrat vyhrala 🙂

yvka1
2. feb 2010

sisa takže žiadne tretie si už radšej nemám robiť ? 😀

no Vaneska chce byť snehulienka ale práve tá cena ma odrádza 😝

sisa.b
2. feb 2010

yvka, ale tvoje tretie by bolo z rovnakych vajec, nie? 😀 tak by to malo byt v pohode

a snehulienka kupovana vyjde asi na menej penazi, nez keby si jej to davala usit

yvka1
2. feb 2010

veď preto ju chcem ukecať na cigánku, to by som nemusela ani kupovať ani dávať šiť - iba by som ju doobliekala a domachlila 😀

z ronakých vajec? to sa ešte uvidí 😀

sisa.b
2. feb 2010

yvka 😀 😀 😀 tak to uz necham na teba 😉 😀 a ciganka by bola super 🙂

ivetka5
2. feb 2010

Centík, tak veru neviem, ktorá si bola ty. Ale zas veľa nás tam nebolo. Mala si do mňa kopnúť 😀

Yvka, tak to veru poznám, keď niekam ideme aj my, tak to je strašne veľa vecí, no a ty ešte pri 2 deťoch 😀 , nechcem to vidieť. Ešte že máte veľké auto, to uveze všetko.

Sisa, netuším, čo by mohli, keby tam človek neišiel,a le asi im to budú normál rátať do budúcna, ako aj nám, keď nemáš preventívku z predošlého roka, všetko si hradíš, ale či to aj v tomto prípade, netuším. Ja mám ísť na preventívnu nejak v júni, tak sa ho an to spýtam, by som rovno aj drobca dala pozrieť.

Zuzka, aj idete zajtra von?

yvka1
2. feb 2010

kamrátka má 2-ročného syna,ešte neboli na preventívke keď ho začal boleť zub,ďasno(??už ani neviem ) tak si museli celé ošetrenie hradiť 😝

yvka1
2. feb 2010

keď robil zubár prehliadku malému tak povedal že hneď ako narastú prvé zuby ale skôr to urobil kvôli bodom,ktoré z neho bude mať 😝 😀

ivetka5
2. feb 2010

Tak to asi v tom bude, veď robia z toho, od roka, veď to je na hlavu, aj keď viem, že niektoré deti majú zanedbané zúbky, ale dala by som to asi od 2 rokov. Vlastne dovtedy ešte rastú, takže máloktoré má pokazený zub, a chcela by som aj tak vidieť toho zubára, vŕtať zub 1,5 ročnému bábu. 🙄

yvka1
2. feb 2010

s tými zubami je to hrozné-Vaneske čistím úplne poctivo zhruba od roka a pol ráno aj večer. Zubár sám povedal že hygiena veľmi dobrá a aj tak má kaz vpredu a to totálka čierny a cez celý zub.kým ju ale nebolí povedal že s tým nebude nič robiť. tak u nej to už vidím že ,,vyhrala" zuby po mne. nech som robila čo chcela u zubára som bola varená pečená, všetky zaplombované a 6 vytrhnutých 😝 ☹

idem ja do toho auta 😝

ivetka5
2. feb 2010

Yvka, ono ke´d je to rodové, s tým asi nič človek nespraví ☹ Ale možno tie druhé budú lepšie. A umývaním to človek nenapraví, keď tam ten kaz má byť, tak je. Ja tiež nie som nasuperlepšie s tým, ale klop-klop celkom sa držím. nemala som ani jednu stoličku pokazenú až pokiaľ som nezačala brať dlhodobo lieky ☹ tie urobili svoje.
už s z auta späť? Sa nebojíš, takto večer?

yvka1
2. feb 2010

fuuj tam je zima - brr . ivetka čo mi zostáva, ráno by som ich musela buď nechať sedeť v aute alebo samých doma. som to tam všetko nahádzala-už mi zostala len kabelka kozmetika a zajac 😀

ivetka5
2. feb 2010

No veď jasné, to bude zajac cestovateľ 🙂 Už i si na neho zvykla?

dm1
2. feb 2010

yvka a este deti 😀 aby si bez nich neodisla!

ja som sa tiez takto musela sama zbalit aj vybalit z auta ked bol mm v anglicku a isla som sestre. hrozne to bolo pre kocar som si isla do auta v noci o 11 a navyse som vobec nevedela ako sa rozklada vzdy to robil mm ked som sa trapila asi 10 min. mala som chut ho tahat domov taky zlozeny. nakoniec som do neho od jedu kopla a potom sa mi to nejakym zazrakom podarilo

yvka1
2. feb 2010

ale hej zvykla, mi to príde fakt ako taký psík-ešte nás aj olizuje 😀 ale niekedy ma vytočí keď sa netrafí s bobkami a cikaním tam kde treba.to potom len vyhukujem, že ho spravím na obed 😅

sisa.b
2. feb 2010

baby, ale moj zubar nerobi na poistovnu, takze u nas sa ani preventivky nepocitaju. my si hradime vsetko

yvka1
2. feb 2010

dm to bolo dobré 😀

yvka1
2. feb 2010

sisa ale to je dosť nanič nie??

yvka1
2. feb 2010

ozaj baby som aj zabudla-hádam nebudeme museť navštíviť urológa- pipíka sme predvčerom úplne pretiahli 😅

sisa.b
2. feb 2010

yvka, ja som zuby vyhrala po tatkovi 🙄 tiez robim vsetko mozne a stale nejake problemy 😒 MD sa az pri mne naucil, co je to zubna nit a ustna voda 😅

dm1
2. feb 2010

co sa tyka zubarov tak mam pocit ze je uplne jedno ci ste mali preventivku alebo nie. ja som jeden rok nesla a na rok som hradila komplet 2 zuby co mi vrtala a na dalsi rok ked som preventivku mala som platila za opravu toho zuba co mi robila min.rok lebo mi vypadla blomba tolko isto ako pred rokom ked som mala preventivku.... zubari su zdieraci jedni obycajni!!!!!

ivetka5
2. feb 2010

Dm, tak vidíš, super patent 😀

Yvka, buď rada, že mu nemusíš ešte plienky dávať mu, veď on sa naučí 😉 Veď by ti chudák ani nechutil. alebo by si ho spravila niakej návšteve, ktorú máš "rada". 😀

Sisa a to prečo??