Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
22. dec 2009

ahojte, tak ja som za dnes poriadne nabehana 😝 ale kalendare vytlacene a zviazane, pre MD som darceky pokupila, este chcem zajtra detom dokupit a svokrovcom nejake sprchace a mam pokoj. tento rok snad 23. s nakupovanim koncim 😀 dokonca tento rok ani piect nemusim z 23. na 24. ale som sikovna 😀 😀 😀

sisa.b
22. dec 2009

zuzi, nahodou tesco bolo pred 22hou teraz prazdne 😉 aj v maxe som mala kde parkovat

yvka1
22. dec 2009

ahojte, tak hlásim vylízaný byt a hurá aj čosi napečené je-ale na vás sa teda s počtom druhov veru nechytám 😅

lenka no až mi zimomriavky prebehli po chrbte, zlé sa stane vždy rýchlejšie ako dobré 😠 ale chvalabohu že je alex v poriadku a budete mať krásne Vianoce 😉

ivetka fotky úplne úžasné - malý bude asi ,,modelko" 😵 😵

dnes sa decká tuším prvýkrát spolu hrali, zdobila som konečne bytík a zrazu strašné smiechy - oni sa obhadzovali vianočnými guľami - ešteže ich máme umelé 😀 vaneska si ešte aj bránku postavila malý bol akože brankár a on chúďa ostrelovaný sa jej to rýchlo snažil pokotúľať naspäť. no a dnes konečne pokroky-síce stále neštvornožkuje ale začal sa plaziť - vyzerá ako vojak ktorý leze do zákopu a takým spôsobom sa už preplazí cez celý byt. dnes si večer prvýkrát sám sadol a aj sa postavil k posteli ale len jednou nohou a druhú mal na kolene 😅
darčeky už mám hurá všetky -len dúfam že aj potešia. zajtra ešte stromček postavíme ale až keď príde mangel domov. ešte som teraz rýchlo navarila na zajtra a už sa teším že od rána sa budem s deckami len hrať 😵 😵

yvka1
22. dec 2009

leni a ozaj čo mu potom vlastne v nemocnici urobili?

sisa.b
22. dec 2009

yvka, ty si teda sikulka, tak ta mozem zajtra cakat? 😀 deturence musia byt podarene, ked sa tak spolu hraju. maly ma teda tvrdy vycvik odmalicka 😀 u nas naopak mlada vsetkych cvici 😅 😝 dnes sa samko tulil k jej babike u babky a tak ho mlatila, kusala, stipala... 😅 normalne nervy pri tom, az sa triasla od jedu 😕

yvka1
22. dec 2009

tak veru u nás je to naopak-chúďa malý si musí pri krpatej na všeličo zvyknúť 😉 😀 najhoršie a v podstate aj najzlatšie je keď si ho chce pritúliť ale ona tak tlačí, že mám pocit že ho rozpolí 😀 a sa mi zdá že ako sa začal pohybovať po byte tak aj Vaneska je k nemu akási lepšia, že ho začína brať ako kamaráta a nie ,,vec, ktorá stále otravuje mamu " 😅

yvka1
22. dec 2009

s rebekou sa veru tuším máš na čo tešiť 😅 a čo vlastne spravíš keď sa začne takto hnevať? 😕

sisa.b
22. dec 2009

yvka, zatial nic, len sa snazim nesmiat 😀 😀 😝 ale uz je toho teda dost, bije a kuse kazdeho, aj mna. parkrat mi vyrazila z ruky lyzicu s jedlom. ja si to vsak nenecham, snazim sa ju objat a znemoznit jej dalsie tyranie 😀 takze taka mala terapia pevnym objatim. myslela som, ze sa to uplatnuje u deti tak nad dva roky, ked pride obdobie vzdoru, no nasa slecna je uz teraz poriadne v tom obodbi, tak to hadam nejak prezijeme.
alebo ked si nieco potrebujem urobit, tak ju vyhodim na chrbat a tam sa moze jedovat kolko chce. teda vcera mi zacala vlasy sklbat, ked som robila tu roladu, takze uz ani to nie je bohvieake riesenie 😅

sisa.b
22. dec 2009

inak dnes, ked sme sa vratili z tn, tak som deti vylozila doma a ked som prisla z tesca, tak normalne vysavac pusteny 😨 najskor som si myslela, ze rebeka zas cosi rozbila, ale to MD normalne obyvacku vysaval 😅 akoze od nedele som ho prosila, aj som mu naprostred obyvacky vysavac nechala a nic. dnes, ked som vysavala a zotierala zvysok chalupy, tak som bola v pokuseni, ale teda ze este do zajtra mu dam cas. a stihol to 😀

zuzula25
23. dec 2009

dobre ranko 🙂
tfuj vonku je pocasie,takto budeme zalezeni cely den doma 😠 to mi aj hrabne z toho.uvidim ako za asistencie maleho ozdobim stromcek,ale tiez budem zdobit az ked pride MM z roboty,lebo ho musi privrtat k stene,nebudeme pokusat certa.

sisa a to si chodila tak neskoro na nakupy?aj s malou??sice ona je nocne vtaca 😝
no a stym vysavanim,asi chlapom treba dat dlhsi cas,aby porozumeli co od nich chceme.len niekedy sa toho nedockame 😝 u nas to tak funguje,ze ked chcem nieco od MM a nejde to hned urobit,tak akoze to idem radsej ja spravit a v tom momente mi berie napr.vysavac z ruky a spravi to 😀
a co si kupila drahemu??

ivetka trene cesto je na sposob piskotoveho, ale je hustejsie,mala som ho problem vymiesat klasicky v mixery,musela som pouzit tie vacsie metlicky.recept som si pytala od jednej kucharky.aj lenka mi posielala recept na ne-tiez tam je med-potom chcem vyskusat lenkinych jezov

yvka super,ze sa ti uz deturence zahraju spolu a gratulujeme vojakovi k lezeniu 🙂

babulky neviem ako budem dnes na tom s casom a cez sviatky nebudem asi zapinat PC-tak vam chcem popriat krasne a vesele Vianoce Vam aj Vasim rodinkam,aby detickam ziarili ocka.peknu Vianocnu pohodicku Vam prajeme.Matko posiela Cmuky 🙂

lenka0402
23. dec 2009

Dobre ranko

Yvka v prvom rade mu osetrili pusinku pretoze si ju porezal zvnutra ☹ a potom vseliake testy,brali mu krv,moc,sono bruska,a rengen krku.Chceli zistit ci to neprehltol pretoze nechcel papat,ani pit a 3 krat sa mi pozvracal.Asi to mal ponalepovane v krku tie kusky tak ho museli sledovat. Nastastie uz je to za nami 😝

Ale fakt je ze cim viac ho sledujem a davam nanho pozor tak vzdy si najde aby ma okabatil a vyvjedol nejaku lotrovinu 😒

Chceme popriat vsetkym detickam z MK a vsetkym mamickam,,,Vesele vianoce 🙂 🙂 cmuk,

zuzula25
23. dec 2009

leni fakt je to tak cim viac na nich dohliadas,tym su najdu vacsiu prilezitost nieco vykabatit,ale nastastie je to za vami,ani si clovek nechce predstavit,ze to mohlo byt horsie.takze gule zo stromceka mate prec??ci mate umele??

zdenka112
23. dec 2009

ahojte kocky ja som vas predbezne citala.ivetka fotky su krasne :-my prajeme tiez krasne vianoce a hlavne vela pohody a rozziarene ocka deticiek.

dream.d
23. dec 2009

Ahojte.
Yvka tiež gratulujeme k pokrokom.
Ivetka nádherné foto.
Lenka to je teda riadna smola s Alexíkom, ale chvalabohu ste už doma a môžete si užívať Vianoce.
Moje dieťa ešte spinká od večera, včera sme boli celý deň v obchodoch v Tn, tak toho moc nepospal a teraz dobieha. Ale ráno sa o 6 zobudil na mliečko a pokračuje v snívaní.
Dnes veru nie je čas na precházky, škoda, že také pekné snežné počasie nevydržalo, po Vianociach by kludne mohla byť už aj jar.

lenka0402
23. dec 2009

zuzka sranda je taka ze mi mame na stromceku asi 3 sklenene gule a ostatne mame prevazne umele,ale viac tam mame anjelickov,balicky a rozdne postavicky,,no a krpan si nasiel prave tu sklenenu. ☹
Tak som tie ostatne supla na vrch stromceka a poooriadne ho priviazala o radiator 😉 lebo on je schopny ho cely zvalit 😝 a ako ste to poriesili vy? dali ste to o ten strop? 😕

Zdenka ahoooj 😉

Ivetka mas syna fesaka,,,to si pis 😉 😉

ivetka5
23. dec 2009

Ahojte, tak drobec ešte spinká, stihla som požehliť, zamiesiť na slané, a tiež budeme čakať na tatina so stromčekom. Dnes sľúbil, že príde skôr🙂 No ani my sa nechystáme von, je otras, a že Vianoce, no ale počasím si ich pokaziť veru nenecháme, no nie? Keď na ne čakáme rok 😀 Ešte večer som pobalila darčeky, tak mám už hotovo.

Yvka, gratulujeme k pokrokom, len tak ďalej🙂 My sme stále vo fáze sedenia 😀 No dúfam, že model nie 😉

A keď sa to tu tak krásne rozprialo, tak aj my prajeme krásne Vianoce, bohatého Ježiška, aj keď je najbohatší, keď je rodinka spolu a zdravá a všetkým detičkám veľa lásky. Krásne Vianoce. Tiež zajtra budeme už asi pred telkou a variť, tak sa sem nedostanem🙂))

ivetka5
23. dec 2009

Lenka veď vy máte fešákov 😉

Zuzka asi o stenu, hm?

ivetka5
23. dec 2009

250g syra, hl.muky a margarinu + 2 zltky

Baby, to dávala Sisa na vrch žĺtka na potretie, alebo do toho, asi na vrch, hm?

zuzula25
23. dec 2009

ivetka ja si myslim,ze do cesta davala vajicka...pisala len zltka??ja ked robim slane,davam do cesta.

a stromcek pojde o stenu,len MM musi navrtat dieru,radsej diera v stene ako stromcek na Matovi 😀

sisa.b
23. dec 2009

ahojte,

tak my mame za sebou skusku v kostole a zas som pobehala, co sa dalo 😝 este ideme trosku von a uz len vecer zacneme chystat na zajtra.

my prajeme nadherne sviatky plne lasky, radosti a pokoja 😵 😵 😵

sisa.b
23. dec 2009

ivetka, zltko ide do cesta, navrch davam nastruhany syr 😉

inak vcera som sa nepochvalila, ako som sa okaslala s tymi kalendarmi 😖 nakoniec som ich robila cierno-biele, aby to zvladla nasa tlaciaren a dala som sviatky a nedele cervenym. no ta mrcha to tlacila vsetko ruzove, tak som sa dohodla s kolegynou, ze mi to vytlaci. nakoniec som to rovno zvrtla do mesta, ze teda kaslem tych par drobnych, viac preveziem a necham si to cierno-biele vytlacit priamo na mieste. teta ma ukecala na lepsi papier a pytala sa, ci chcem tie dni mat cervene, tak som suhlasila. skoro ma vykotilo, ked mi povedala cenu - zaplatila som samozrejme za farebnu tlac 🙄 krava sprosta. mohla som mat nadherny farebny kalendar, ked uz to stalo tolke peniaze 😔

zuzula25
23. dec 2009

prisla som sa vydychat pri PC,uz som konecne vyzdobila stromcek,je uviazany k stene,ale Matko ma vsetky gule za baloniky 😀 este som umyvala stol,lebo my mame doma len barovy pult,tak sme poziciavali stol.idem este dorobit salat a poupratovat

sisa aka skuska v kostole??

sisa.b
23. dec 2009

zuzi, ty si sikulka 😵 u nas deti akosi nechcu upratovat izbu, ale kym to nebudu mat, tak sa stromcek nebude robit. ja uz som nastastie pokupila vsetko, co som potrebovala.
v kostole bude sarka vystupovat, ako kazdy rok, preto mali nacvik 🙂

dream.d
23. dec 2009

Aj my prajeme šťastné a veselé vianočné sviatky, hlavne pohodičku v kruhu svojich najbližších. 😀

A inak ma ešte napadlo, čo dávate detičkám zajtra na večeru?

zuzula25
23. dec 2009

sisa v dubnickom ci trencianskom kostole??to musi byt pekne 🙂

dream my uz po roku davame rybku-pangasiusa a zemiakovu kasicku,dostane aj fazulovu polievku.pred rokom sa neodporucaju rybky,ale je to na kazdej mamine.

sisa.b
23. dec 2009

zuzi, tu nas kostol nie je, takze v trencine 🙂

a tiez budem davat aj z kapustnice, aj z ryby malej.

inneska
23. dec 2009

tak konečne doupratované, darčeky pobalené...a erik bol straaašne mrzutý celý deň...tak m ivšetko trvalo, kým som porobila...a spať nechcel...ale zvládli sme 🙂

ak by som sa sem zajtra nedostala, tak všetkým prajem krásne vianoce, bohatého ježiška...ale hlavne ich stráviť v radosti, šťastí, zdraví a v kruhu šetkých, ktorých máme radi 🙂 NÁDHERNÉ VIANOCE 😵 😵 😵

sisa.b
23. dec 2009

tak to mas super. u nas posledne tri hodiny hadky, krik a bitka 😠 hodinu som lezala v posteli a ak som z toho spala 10 minut, tak to je vela 😠 stromcek neozdobeny, decka teraz pistia v posteli... hotova rodinna idylka 😝 idem aspon cosi este popratat a upiect si zltkove rezy 🙂

ivetka5
23. dec 2009

Sisa, no ja som tie žĺtka nedala do cesta,ale potrela 😵 Ale absolútne nič sa cestu nestalo, sú výborné a ešte aj syr som tam dal na vrch. Snáď sa deťúrence z toho do rána vyspia, a bude super, neboj.

Mne drobec spinká, huspenina tuhne, mamina si robí nechty, chvíľka pre seba, konečne🙂))

sisa.b
23. dec 2009

tak deti uz stromcek ozdobili, izbu maju upratanu, aj ja som vsetko vyupratovala a vylestila, akurat kuchynu budem musiet dat este raz do poriadku, kedze sa tam aj MD realizuje 😝 ale to az zajtra. a na tie rezy mi cas nevysiel, lebo potrebujem s robotom vrcat. tak zajtra 😎

a super, ze ti vysli aj tak. neviem, co tam to zltko vnutri robi. asi dviha to cesto alebo co.