Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zdenka112
27. jan 2010

sisa este k tym teplotam my sme mali 6 noci po sebe 40 horucky a to co robilo viki to by som nikdy nechcela vidiet.ako sme dali diazepan a cipok do hodiny bolo fajn.a to sme vzdy mali od pol 2 rano do tretej a potom bolo uz dobre

lenka0402
27. jan 2010

Tak moje babo uz konecne zalomilo 😝 som vyskakala na lopte skoro duse,pokial zaspal 😒
Zdeni Viki je sikovna,taka akcna 😉 a z rozpravanim sa neboj,zacne a uz neskonci 😀 a inac moze ist do skolky ked takto zle rozprava?aby jej rozumeli ucitelky ked bude volaco chciet 😕

Svagrinina mala zle rozprava a to ma skoro 6 rokov a tak dala odklad na skolu,ale to je asi nieco ine 😒
Kde ju chces dat do skolky?pri dubnicanke?

ivetka5
27. jan 2010

Ahojte, tak naše slniečko už to zalomilo tiež, hneď po kúpeli, bol unavený.

Sisa, gratulujem aj ja, no vidíš, zmákla si to, a zajtra to máš tu mechatroniku?

Inesska, viem len, že mne kázal hocikedy, keď sa mi to nezdá, ale ja som už bola vonku, keď pozeral vás, tak mu radšej zavolaj.

Lenka, ja si myslím, že má kopec času na rozprávanie, veď je ešte maličký. Je myslím taký akurát, na svoj vek. 😉

ivetka5
27. jan 2010

Dm, a Maťko je veľký frajer🙂)))

dm1
27. jan 2010

ivetka dakujeme!!! inak mm ked videl na fotkach Noelka tak neveril ze je o 2tt starsi od nasho. povedal ze vypada starsi ako chalan co uz chodi veselo

ivetka5
27. jan 2010

Dm, to si myslelo viacero ľudí, že už má vyše roka na tých foto 🙂

ivetka5
27. jan 2010

A vy kedy plánujete ísť na fotenie??

centik
27. jan 2010

Leni tiez si myslim ze ma este cas na rozpravanie 😉
Biba zacina skaladat vety v podstate tak lepsie az teraz, predtym to boli len slovicka, takze tvoj maly ma isto cas 🙂

Dm to ma super pozu, ze miesto sedu, uplne taky flegmos 😀 zlaty

dream.d
27. jan 2010

Ahojte. Sisa gratulujem k skúške. Super, že máš ďalšiu za sebou. Držíme palce na tú dnešnú.
Krásne fotečky dm, aj ineska.
Lenka moje dieťa len tak sa snaží pri hre po mne opakovať, papa, mnam pri jedení, alebo keď sa hráme na hodinky, tak hovorí tiktak, celkovo sa mi zdá ukecaný. ale zas ešte neukazuje. A keď niekde ideme tak si celou cestou brble, akoby spieval, ľudia sa na nás na zástavke alebo v autobuse smejú. 😀
Ja som dnes zistila, že ešte nemám tiež ten rodičák zvýšený, lebo mi z roku 2004 našli akúsu neuzavretú dohodu. Tak zajtra musím letieť za zamestnávateľom u ktorého som bola len polroka a potom do Považskej do sociálnej poisťovne. No potešili ma. A keď to nestihnem vybaviť do konca januára nebude sa ma to týkať za prvý mesiac. A pritom ja za to nemôžem. 😠 A každý sa vyhovára na iných.
Aj ja sa teším na Zumbu. A tiež by som si prosila to dvd. ďakujem.
Pekný deň.

sisa.b
28. jan 2010

tak ja som kusok vyspana, tak si to pojdem precitat, nech tam nejdem za absolutne hlupu 😝 spoluziakov mam vsetko elektrikarov, tak na mechatroniku ostanem asi sama na opravak. a mame zrovna dekana, ktoreho si nik nechvali ☹

zuzka, ja aj MD sa pred sexom vzdy totalne drhneme (ja aj po nom), lebo rychlo chytim nejaku infekciu. a na silvestra si neumyl ruky snad za celu noc a chytal sa ma 😝 ani sme sa neumyvali, tak to pokladam za absolutne nehygienicke 😅 😀

lenka, my tiez malicko hovorime, ale coraz viac znakujeme 🙂 ona ani neukazuje ocko, usko... ukazuje v knihach havo, kacka, cica... proste to, co ju ucime 🙂 inak je ukecana straaasne moc, ale nik jej nerozumie 😀
ja uz sa tesim, ked budem mat po skuskovom a pridame sa k vam do MC 😵 tak dlho som vasich drobcov nevidela

sisa.b
28. jan 2010

lubka, vsetko najlepsie k narodeninam prajem 😵 😵 😵

baby, ja som totalne duta z tej mechatroniky ☹ strasne sa mi mylia tie pojmy, ked im nerozumiem.
moja ex-svagrinka mi darovala nahrdelnik s nausnicami na vianoce, ze aby som bola pekna na skuskach. ona to tak robila, ked nebola pripravena na skusku. ze ked ju neurobi, aspon bude pekna 😀 tak ja budem dnes len za peknu 😀 😀 😝

zuzula25
28. jan 2010

lubka aj my sa pripajame ku gratulacii-vsetko naaaj,aby sa ti splnili vsetky tuzby a priania a aby ta chlapi doma posluchali

sisa drzime paste na poslednu skusku,ty to zvladnes 😉

ivetka plati to??my ideme urcite von 🙂

centik
28. jan 2010

idete sa sankovat? 🙂

inneska
28. jan 2010

ale nám to sype 😝

sa mi nechce ísť brodiť po tých závejoch, tak asi zase budeme doma 😅 snád zajtra...

a volala som kadlubiakovi...tak by sme ten moč mali doniesť ako k polročnej prehliadke 🙂 tak sa budeme snažiť cikať do skúmavky 😀

centik
28. jan 2010

ja musim ist von ci sa mi chce ci nie... so psom 😝
baby neviete do kolko po odpocitani je normalna teplota, biba ma uz niekolko dni min. tak 37,2-,7,3 tak neviem ci to ma normalnu ci zvysenu

inneska
28. jan 2010

jani..odpočítava sa 0,5°C 🙂 takže by nemala mať zvýšenú 🙂

centik
28. jan 2010

no ale to ma po odpocitani

zdenka112
28. jan 2010

centik tak to ma trosky zvysenu teplotu...nejdu jej zubky?nasa viki vzdy mala 37,4 vzdy ked jej sli zubky...

centik
28. jan 2010

este jej chybaju tie posledne stolicky, tak mozno jej aj idu

zdenka112
28. jan 2010

tak mozno aj z tych...nam vysli ked mala viki 2 a pol roka.

zuzula25
28. jan 2010

sisa no co ako???

sisa.b
28. jan 2010

zuzi, prines gate na zumbu 😀 😝
nespravil nikto z nas ☹ ja som bola aj u dekana na koberceku, aby mi povedal, ze som nevyhovela, ale ze mi chybali len 3 body, tak mozem prist uz na dalsi termin. ostatni az ob-termin mozu. a chce od nas tych 610 stran od slova do slova. na prvu otazku som mu napisala celu stranu s dvomi obrazkami, dokreslil mi tam jeden atom a dieru a 1,5 boda z 5tich dole 😒 toto nespravim ani v letnom semestri 😔 ked som sa ho spytala, ci mozem aj vlastnymi slovami, lebo ze tomu nerozumiem, tak sa ucim z viacerych zdrojov, tak mi povedal, ze skusit mozem, mozno v tom nejaky bod najde...
chalani sa sli pytat na ine fakulty na prestup

ivetka5
28. jan 2010

Ahojte, no sype a sype.

Zuzka, že mi ideme isto 😀 A potom si nechcela🙂)) Ale bolo super, nebolo to až tak hrozné, aj keď sme chodili po ceste 😀 ,mne malý teraz spinká, vy idete asi na tie sane, čo?

Sisa, to ma mrzí, že ste nik nespravil, ale na ďalší to isto zvládneš, neboj nič. 😉

Dream, aj my sa pripájame ku gratulke, prajeme všetko len to naj 😵

Yvka, a vy ste sa neboli sánkovať?

sisa.b
28. jan 2010

ivetka, ale drzim si svoje prvenstvo, chlapcov poslal dekan rovno domov, ze nemali ani 5 bodov, tak s nimi nema o com diskutovat 😅 😝 v dalsom semestri nas bude ozaj len zopar 😒

ivetka5
28. jan 2010

Sisa, ale aspoň vidí dekan, že sa snažíš a že si to videla a naštudovala, už aj to je plus na ďalšiu skúšku 😉

zuzula25
28. jan 2010

tak sme sa vratli zo sankovacky,najprv som ho prevrhla na sankach(to som mater) ale potom sa mu velmi pacilo,no a nakoniec sme prisli domov s velkym placom-bolo mu zima na rucicky,stale si daval dole rukavice a chytal sneh.sme ho nemohli utisit,ale uz sa hra

sisa no budem musiet nejake gate doniest 😀 😀 😀 ale neverila som, ze by si nespravila,opravak hadam zvladnes.inac to musi byt riadny sv..a,ked nikoho nepustil na skuske,ja nechapem takych ludi co si v tom vyzivaju.akokeby sa tocil svet len okolo ich predmetov 😒

zuzula25
28. jan 2010

ivetka si som sa nakoniec zlakla toho snehu.no a zajtra nas caka to iste

a zabudla som napisat,ci chcete niektora ten kurz masaze.ze je to 22,23.2pre tie ktore neboli,ta maserka co tam mala prednasku v MC,tak ponukla spravit kurz masaze aj s certifikatom.bolo by to 2 dni a trvalo by to 3-4 hodky.stoji to 33eur

sisa.b
28. jan 2010

zuzi, svet sa netoci okolo neho, ale okolo jeho pos.ratych skript 🙄 hovoril mi, ze chce mat pisomku tak napisanu, aby tomu ako laik rozumel. akurat tie jeho skripta vobec nie su pre laikov 😠 je tam milion grafov, obrazkov a vzorcov a ked jeden nebudem vediet, tak mam otazku v ri.ti. skoda sa rozculovat. asi pojdem skusit uz v utorok, lebo vo stvrtok dal posledny termin, tak nech mam este dva pokusy 😒

zuzula25
28. jan 2010

fuuu to zdruzenie,nemam slov.to by ju mali najmenej za to vsetko vyhodit zo skoly a nikdy ju neprijat do skolstva.hadam nova roaditelka porobi poriadky.

no s tym profakom to je nejaky somar,riesi si hadam s tym svoje komplexy

zdenka112
28. jan 2010

no to co je za ucitelku?sisa deti ti chodia na piatu zakladnu?tam je nova riaditelka?tusim kacikova vsak?moja byvala triedna ona je super...sisa ked budes mat nejake problemy chod za nou ona je strasne ferova....