Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
18. mar 2009

pozerali ste damsky magazin? hovorili o znakovani 🤐 ta instruktorka viedla seminar, na ktorom sme boli

sisa.b
18. mar 2009

som sekla vedlajsieho smajla 😵 😀

centik
18. mar 2009

dream ja som tiez malu nebudila, zacala som to robit ale len jeden den, lebo ona 6 tyzdnov spavala cez den a skoro celu noc bola hore, tak som si povedala ze dost a zacnem ju cez den budit, ale nejak sa jej potom samej zmenil ten rezim 😉

sisa.b
18. mar 2009

to je pocasie 🙄 moja dilema, ci ist von so soplavym deckom je vyriesena 😝

zuzula25
18. mar 2009

my sm sa akurat vratili z vonka.najprv bola mamina v tescu s malym a ja som potom este hodinku pokracovala.teraz este maly buva v kociku-som zvedava dokedy 😕
bola som si kupit v lekarni gravimilk-vycitala som to tu na konikovi,ze je to dobre na mliecko,obsahuje veeeela vitaminov 😉

inac pocasie vonku fest hnusne a aka zima je 😠

dream.d
18. mar 2009

O 13 sa zobudil sám, napapkal a zase buva. Spachtošov mám riadnych, ale aspoň sa navzájom strážia a ja sa môžem venovať aj iným veciam, alebo si tiež oddýchnuť. Cumlík nepoužívam.Zatiaľ nepotrebuje. keď ho nepozná, nechýba mu. Ale mám nachystaný, keby bol moc nervózny.

sisa.b
18. mar 2009

dream, tak si to uzivaj, kym je taky spachtos z neho 😉

zuzula25
18. mar 2009

dream,len aby si Vladusko nezmenil den za noc.a manzelovi dali dovolenku??ci uz mu to tak vychadzalo??lebo si spominala,ze bude mat dva tt.

sisa uz zahodte ten soplik 😠 ako obliekas malu na noc??ja davam len ponozticky a overal na buvanie a prikryjem dekou.ked si ho v noci beriem k sebe,tak ma teplucke ruky.asi to staci,ze??inac nemas na plane chodit s malou na plavanie??a kde chodis cvicit??nebojis sa,ze stratis mliecko?

sisa.b
18. mar 2009

zuzula, ja by som bola rada, keby ju tie sople opustili ☹ chcela som ist zajtra do mc v tn na stretnutie bezplienkovych babatiek a teraz nemozeme 😢 malej davam na noc len overal a ponozky ako ty, ale buva so mnou v posteli, takze pod paplonom. a urcite jej to staci, aj ked mame v izbe chladnejsie.
a cvicit chodim na ten spinning dolu do squash centra. skor som sa bala, ze jej nebude chutit to mliecko s kyslou prichutou, ale papa v pohode, tak teraz neviem, ci jej to nevadi, alebo je aj tak sladke 😀 bola som len 2x zatial vcera a pred tyzdnom v utorok a teda po prvom raze som sa nemohla skoro tyzden postavit bez opory, aj ked som mala pocit, ze som nic neodcvicila. akurat v sobotu som bola este plavat, lebo som chcela rozohnat svalovicu a vobec mi to nepomohlo 😒

zuzula25
19. mar 2009

dobre tranko,my ideme dnes na kontrolu na krcne s malym,dufam ze to zvladne.min ule bol super,hned po vysetreni zabuval-asi ho to vycerpalo

dream.d
19. mar 2009

Pekný deň. Včera sme prekonali takú koliku, že som myslela, že to drobcovi ani neprejde. fúú to bola fuška. A od 1 až do 5.30 buval čo ho to tak vyčerpalo. chuda moje. dúfam, že to nebude mávať často. Ako riešite koliky? Z čoho to môže bábo dostať?
Zuzula: drahému dali dovolenku už od nedele bude doma, tak som rada, že bude s nami. Chystal si to tak týžden pred termínom pôrodu a týžden po, ale to akosi nevyšlo, ked sa malý narodil skôr.

sisa.b
19. mar 2009

dream, koliku moze dostat z cohokolvek. nedaj sa vytocit, ze je to urcite tym, co si zjedla. samozrejme jedlo to velmi ovplyvnuje, ale babo moze dostat kludne koliku aj z naprehltaneho vzduchu pri papani, dokonca aj pri plakani. takze nie vzdy za to mozes ty 😉 teda mna tym vsetci vzdy vytacaju 😠

zuzula25
19. mar 2009

my sme nastastie koliku zatial nezazili-klop,klopa dufam ze uz ani nedostaneme.dream skus mu davat trosku fenykloveho cajiku,alebo ked nebude chciet tak ho pi ty.dobry su aj Espumisan kvapky,nam ich hned odporucila doktorka a pupik krem na brusko-potierat v smere hodinovych ruciciek a ked tak pouzi aj rektalnu rurku

sisa.b
19. mar 2009

my sme tiez nastastie nemali koliky, klop klop. ten feniklovy caj pijem ja, malej som ho davala len asi 3x, ked som sa napchala kapustou. starsi dvaja si koliky pekne pretrpeli ☹ rektalna trubicka bol nas najvacsi kamarat.
baby odporucali aj kvapky sab simplex, ale to je vraj sama chemia, alebo cisto prirodny baby calm. a ceresnove kostky na brusko predavaju v dm-ke

zuzula25
19. mar 2009

sisa ake ceresnove kostky??-to som este nepocula 😕 aj ste boli dnes vonku??

sisa.b
19. mar 2009

zuzula, to su v takom vrecku zasite a tusim sa zohrievaju. ja som to nestudovala, ale viem, ze to baby zhanali pre deti.
my sme boli dnes vonku na hodinku a zrovna ta najvacsia chumelica zacala 😖

zuzula25
20. mar 2009

dobre ranko,u nas noc ako sto certov ☹ maly si zmyslel,ze o 3 je vyspany. 😠 som totalne KO ☹

zuzula25
20. mar 2009

sisa to si si strikovala resp.hackovala ty??tu krasnu ciapocku??

dream.d
20. mar 2009

Ahojte.dakujem za rady. vyskúšame, lebo sa mi zdá, že s tým budeme mať trošku problémy.aspon si trošku poplačeme.tak navečer ho to chytí, ale potom do rána do 4.30 prespí. aspon na niečo je to dobré. možno je to aj zo vzduchu. lebo sa mu nepodarí vždy na prvýkrát poriadne prisať a troška nám to trvá, tak možno vtedy stihne spapať aj vzduch.ale aj tak je to s tými detičkami super. už aby sme aj my mohli chodiť von. trocha sa otužovať.a hlavne ten čerstvý vzduch.

sisa.b
20. mar 2009

zuzula dakujem 🙂 ja som ju strikovala, len este nejake goralky chcem dat do kvetiniek a bude mat mala na leto. uz pracujem na dalsej 😎

sisa.b
20. mar 2009

dream, ved supni doma do kocika a otvor okno 😉 a po niekolkych dnoch uz mozes ist von. mne doktorka v porodnici hovorila, ze 12 dnove babatko uz v pohode moze ist von, ale aby som najskor pred tym otuzovala aspon 2 dni.

sisa.b
20. mar 2009

teda hackovala som tu capicu 😀

zuzula25
20. mar 2009

sisa tak klobuk dole pred tvojou pracou 😉 je uplne perfektna 🙂

sisa.b
20. mar 2009

zas tak perfektne to nie je, ale snazim sa, aby bola v lete z nej kocka 🙂

3558
20. mar 2009

ahojte. tak sa hlasim konecne z domu. 🙂
let v pohode, maly zvladol na jednotku uz siesty krat ale ja som uplne K.O. 😝 mam chripku a neposlucha ma telo. 😝 😝 😝

zuzula25
20. mar 2009

zuzi to si si pekny suvenir doniesla zo Slovenska ☹ chripka ☹

sisa tak to teda bude,mne sa strasne pacia take ciapocky na dievcatkach.to si robila podla niecoho,alebo strikujes uz davno??

sisa.b
20. mar 2009

zuzula, ja ovladam z kazdeho kusok a nic poriadne 😀 vela navodov je aj tu na internete 😉

zuzana, super, ze ste to tak zvladli, akurat ten suvenir si si ozaj nemusela brat ☹

3558
20. mar 2009

ja uz som taka... od vsadial si musim nieco priniest 😀 😀 😀 😀

sisa.b
20. mar 2009

baby, bude akcia vo fotolabe - fotka za 0,06€ 😵 zacina zajtra a trva do 28.3.

sisa.b
20. mar 2009

zuzi, len si si mohla nieco ine vziat so sebou 😀 ja by som skor brala nejaky veternik alebo take nieco 😝