Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

mkatka
autor
24. apr 2009

Jojo, 17tt 🙂
Zkusím ten Trenčín, radši si vľci vyzkouším. Dík

zuzula25
24. apr 2009

mkatka moooc gratulujemeeee 😉

zuzula25
24. apr 2009

pridala som konecne nove foto 😉

sisa.b
24. apr 2009

katka a v maji si bola pozriet? maju tam novy obchod pre deti a myslim aj tehulky 😉

sisa.b
24. apr 2009

zuzi, krasne fotecky 🙂 maly je aky okaty. kedy vas zas stretneme?

my uz mame manducu doma, tak sa nam bude aj lahsie kocikovat 😵 akurat som ju chcela dnes vyskusat, ale je mi nanic, lebo mi trhali zub a nemozem pomaly ani rozpravat 😢

lenka0402
25. apr 2009

ahojte dubnicanky pridavam sa k Vam,Zuzula ten tvoj Matulo sa vam fakt vydaril.

lenka0402
25. apr 2009

krasny okaty chlap.

sisa.b
25. apr 2009

tu je pekne mrtvo 😝 my sme dnes boli u svokrovcov a bola pohodickaaaa. svokra si nevedela manducu vynachvalit, nosila malu asi hodinu a potom jej tam zalomila, tak sa pri nej aj pekne vyspala 😵
vobec v nej nie je citit tych 8 kil, akoby som ju ani na sebe nemala 🙂

sisa.b
25. apr 2009

lenka, tvoj alex je tiez krasny 🙂 a pozor na fotku, admini ti ju za chvilu urcite zrusia, lebo musis mat v pase svoje foto 😉

lenka0402
26. apr 2009

caute babi neviete nejaku dobru meducinu na odstranenie stikutky,nas mali stika aj 5 krat denne,a jedu je sa jak cert,a uz som fakt vyskusala vsetko.Stikame aj 10 minut. ☹

zuzula25
26. apr 2009

vitaj Leni medzi nami,konecne 😉 my tiez casto stikutame az mi je maleho luto ☹ citala som,ze babatkam vobec stikutanie nevadi.prejde to len ked sa mu da zapit,alebo ked si poplace,lebo placom stikutka prejde.jedna mamina na konikovi davala aj kvapku citronu pri stikutke,ze to preslo,ale ja by som do toho urcite nesla 😒

sisa,lenke to nevymazu-to je ona-vyzera tam ako dievcatko 😀
gratulujeme k uspesnej manduce a este vacsia gratulacia k svokre,lebo ved to pozname-terajsie veci ktore pouzivame,resp.nepouzivame/cajik,cumlik/vzdy sa tomu divia preco ano a preco nie 😝 😉

sisa.b
26. apr 2009

tak ja uz ani poriadne nevidim 😀 som mala pocit, ze tam ma fotku babatka. ospravedlnuje ma otrasna bolest po vytrhnutom zube. splnila sa mi nocna mora - dieru mam uz plnu hnisu 😢 😢 😢

zuzula25
26. apr 2009

sisa chudatko,zuby to su svine,ja som si to pretrpela v tehu ked sa mi zacal prerezavat uz neviem po kolkykrat zub mudrusti 😠 a v ziadne lieky som si nemohla dat,bol piatok poobede,tak som si odtrpela cely vikend,nic som nejedla a potom som isla k zubarke,ktora mi to cistila.este tyzden som tam chodila kazdy den 😒
praj aby sa ti to rychlo zahojilo

lenka0402
26. apr 2009

sisa zle si nevidela predtym som tam mala fakt fotku maleho,a ked si napisala ze mi to vymaze tak som si to hned zmenila.A zuzi mas pravdu na tejto fotke som fakt jak dievcatko,to bolo asi pred 5 rokmi naa dovolenke v tunise.Terajsiu fotku ani nemam,niakosik vzdy fotim ja,nooo musim sa dat odfotit mangelovi a potom to tam zmenim.

sisa.b
26. apr 2009

lenka, tak to si ma potesila, ze nie som taka slepa 😝 na tejto fakt vyzeras ako dievcatko 🙂

zuzula25
27. apr 2009

dobre ranko.tak potom lenka stihla pomenit fotky,lebo ja som tu s malym Alexom nevidela 🙂

sisa uz lepsie zub???

sisa.b
27. apr 2009

neni mi lepsie, ale zubar slubil, ze ma vezme aj s malou. tak to idem dat do poriadku

zuzula25
27. apr 2009

tak drzima paste,nech to dobre dopadne a rychle uzdravenie

sisa.b
27. apr 2009

zuzi, dakujem. nakoniec to trvalo len nejakych 5 minut a sestricka mi pestovala malu 🙂 nebolo to az take strasne, lebo som prisla vcas

zuzula25
28. apr 2009

tak aspon ze tak.a mala sa este necha pestovat od cudzich???nas tiez.ale citala som,ze okolo 4-5 mesiaca deticky rozpoznavaju blizke osoby a ze sa nechce dat pestovat od druhych 😕

sisa.b
28. apr 2009

jasne, ze si vybera, u koho bude a natahuje rucicky, ked k niekomu chce ist. ale bola skor prekvapena, tak cusala a len ocka vypliestala 😀 mala vela noveho na pozeranie a vlastne bola cely cas vedla mna. a bolo to rychle 😝 no zajtra budem musiet ist zrejme zas, lebo nevidim ziadne zlepsenie ☹

sisa.b
28. apr 2009

a mam problem so slnkom a vetrom, takze teraz len doma sedime ☹

golanovci
28. apr 2009

ahojte,mozem sa pridat???

sisa.b
28. apr 2009

ahoj 🙂 a vitaj medzi nami 😉 trencanka?

dream.d
28. apr 2009

au sisa. viem čo su bolesti zuba, tiež riešim zub mudrosti, ale počas tehu mi ho len zablombovala a po dojčení si ho mám prísť dať vytrhnúť. no tešte sa k zubárovi ked viete čo bude robiť. 🙂
inak zápal mám už na ústupe, len mám pocit, že sa mi akosi menej mliečka začalo tvoriť, vždy som mala prsa naliate a teraz som rada, že malému čosi zostane. alebo sa možno len krpec rozjedol. uvidíme ako to bude pokračovať, ale kojiť by som chcela čo najdlšie.
pekný den prajem.

sisa.b
28. apr 2009

dream, ja neznasam trhanie, radsej si dam vrtat a je mi luto toho zuba, lebo uz mi ho mal zalievat, keby sa nezlomil ☹
neboj, taky pocit, ze mas malo mliecka, este bude viackrat. ja som to mala teraz par dni dozadu - to su tie rastove spurty. nase holky uz niektore zacali kvoli tomu prikrmovat, ale ja som to vydrzala a zas sa to pekne upravilo. teraz uz mam napriklad mokre tricko, lebo mala spi dve a pol hodiny 😝 ja chcem bez prikrmov vydrzat co najdlhsie, moc sa mi nechce s nimi zacinat 😀

sisa.b
28. apr 2009

a mna boli prso, len si spomeniem na ten zapal. skusala si nejake ludove recepty?

dream.d
28. apr 2009

z tých ludových receptov som sa tušim aj tu dozvedela kapustové listy, ty si tuším zemiaky struhané spomínala, tiež som počula víno ale suché, alebo ešte akýsi chlast si už nepamätám.
ja som skúšala večer ked mi už nešla ani kvapka a malý stále plakal od hladu dokrmiť UM a vypil ešte 90ml. ale včera mu už stačilo aj moje mliečko, tak čakám až sa to zas rozbehne. pijem vela kávy melty a mám aj ten gravimilk.a ešte neviem čo zvyšuje tvorbu mlieka.

sisa.b
28. apr 2009

skus nejake caje a mne pomahala aj klasicka vinea. a samozrejme pohar vina alebo piva - celkovo alkohol mi zvysuje poriadne tvorbu mlieka, ovsem nepit ho na litre, ale poharik raz za cas 😀
niektore kocky si kupuju aj homeopatika, ale ja som nejak nevidela rozdiel. teda ja hlavne musim byt v pohode, ziadny stres, aby som mala dost mliecka 🙂 UM som nedavala, radsej som prikladala kazdu pol hodinu, aby som stimulovala vyssiu tvorbu mlieka. co sa tyka laktacie, tak ti najlepsie poradi annag 😉

zuzula25
28. apr 2009

veru annag je expertka 😉 mne tiez parkrat pomohla.
dream ono moze byt aj to,ze ked uz nemas pocit plnych prs tak sa ti tvorba mliecka ustalila.ja som zazila pocit plnych prs len asi 5krat v zivote a stale ich mam take ako vechte.a malemu to staci 😝 tiez som to robila ako sisa prikladala som aj kazdu polhodinku.
na to zvysenie tvorby mliecka je dobre aj ked len zvysis prijem tekutin aj 3 litre za den.mne sa to doteraz nepodarilo
😀

golanovci vitaj a prid castejsie 😉