Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

lenka0402
2. okt 2009

Dream v tom mas pravdu,vela mamiciek ani nebude vediet ze nieco take schvalili 😒 Alebo schvaluju...ale myslim si ze to daju niake info aspon cez Tv alebo noviny. 😉

Mame doma nahanacku 😉 Alex v choditku nahana Beniho 😀 a ten sa ho chudak bojiii 😝

zuzula25
2. okt 2009

leni nahanacka 😀 to musi byt krasne 😵

ivetka tak o tom obchode som vobec nepocula,musime mrknut.ale ci sa mi zhodneme na case,ked vy tak dlho vyspavate,my uz sme davno vonku a zas ked vy idete von,u nas sa uz chrni.jedine poobede.

sisa tak tomu kalisku ani ja nerozumiem ako sa pouziva??to staci jeden??to ked je plne,vylejes a zas das naspat??a kedy ho sterilizujes,az ked odide mrcha?? 😕

sisa.b
2. okt 2009

tak ja som o 15tej lahla k malej a vstala som az teraz 😅 mlada samozrejme este spi 😝

neviem, preco sa ma ustrihnut ta stopka, ja ju mam zatial original taku dlhu, lebo mi je pohodlne vytahovat ho za nu 😀 ale niektorym dievcatam zavadzala, tak ju ustrihli a vytahuju aj bez nej, len pomocou svalov a prstov. ja mam len jeden, v pohode staci, vylejes, oplachnes, pichnes a ides. no niektore baby maju aj dva a ja netusim preco 😕 mozno je to jednoduchsie pri tej vymene, lebo takto treba mat vodu pri sebe priamo na wc, cize nejaku flasku, a ked mas dva, tak je po probleme. umyjes ho spolu s rukami po navsteve toalety 🙂
celkom slusny napad, asi si este jeden zaobstaram 😀 aj tak som sa nevedela rozhodnut, ci ruzovy, ci fialovy 😀 😀 😀

mkatka
autor
2. okt 2009

Ahojte

jsem byla shánět Vojtovi boty, kurnik ty jsou drahý. Potřebuje na tohle přechodný období, tak jsem nechtěla dávat 30 e a víc, sehnala jsem za 19 v Humaniku. V Deichnanu mají slevněné Nolenky! Na nějakých 6 eur, celokožený, krásný měkkoučký, si je snad půjdu ještě koupit doforoty. Nevím teda jestli i pro chlapečky, viděla jsem jen růžové, ale nijak jsem se tam nepřehrabovala.....a zimní boty do sněhu mají celkem levné.

Termín mám zítra, no v neděli je svíčková, tu bych ještě ráda stihla 😝

ivetka5
2. okt 2009

Zuzka, no to veru, asi až pobede, alebo keď niekedy budeme skôr hore my zas. 😀

Lenka, aj si to ukludnila doma? 😀 Alexka a Benyho? 😎 To bola isto sranda, ten náš Noel začína nášho Ferda u našich naťahovať za chvost, ale inak sú kámoši, on ho stráži, keď zaplače, je pri ňom. Xi🙂) Ale nikdy samozrejme bez dozoru, človek nikdy nevie. Nepozerali ste na 1-ke tú detskú mini talent šou? Boli super deťúrence 😵

inneska
2. okt 2009

baby, ja som total prepadla farmvillu 😀 furt tam snorím, naháňam susedov, zametám lístie, odháňam líšky 😀 a potom flákam koňa 🙄 ale ja sa polepším 😝

inneska
2. okt 2009

ale dnes som bola vonku doobeda s erikom, spolu s mojou mamou, som si bola kúpiť flísovú mikinu 🙂 a vákuový vak, bo sa mi začali kopiť malé vecičky po erikovi 🙂 a stavila som sa aj za paťkom .... erik sa rovno na cintoríne zobudil, akoby aj on chcel pozdraviť paťka 😔

inneska
2. okt 2009

a kalíšok, no neviem, či by som sa dala na to nahovoriť...ale zatial nepotrebujem...vložky a ostatné, nech sa drží daleko odomňa 😀

sisa.b
2. okt 2009

inneska 😀 ja som si kalich kupila a v den, ked mi prisiel som dostala mrchu po roku aj cosi, ked nepocitam sestonedelie. tak zatial pockajte 😀
mna teda dost presvedcilo aj to, ze ma zavadzanie tamponov po par hodinach bolelo, lebo som mala hrozny pocit sucha. navyse tie vlakna ostavaju z tamponov dnu, co moze sposobit aj syndrom toxickeho soku, ci posvove zapaly, s cim mavam dost problemy. so zavadzanim som spokojna, necitim ho, takze v pohode ho mam aj na noc, akurat to svalstvo musim este vytrenovat 😝 a nielen kvoli kalichu, ale aj do buducnosti sa mi to bude hodit

farmville hravam uz len preto, aby mi tam nezhnilo nasadene 😀 vacsinou ked malu kojim, aby som zabila nudu. no ikariam ma tak rychlo urcite nepusti 😀 😀 😀

inneska
2. okt 2009

sisa...tak ikariamu som zase ja nepodlahla(ešte som to nehrala) 🙂

a doteraz som s tamponmi problém nemala, používla som ich asi 5 rokov a vpohode, vyhovovali mi po každej stránke, tak asi zatial pri nich ostanem 🙂

a neposielajú MS ako bonus ku kalichu??? 😀

sisa.b
2. okt 2009

no je to mozne, ale zatial neviem o inej, ktora by ten bonus dostala 😀 😝 😠

tak ja som z ekologickeho hladiska uvazovala aj nad latkovymi intimkami ku kalichu, ale to uz je moc aj na mna 😅 zatial som tam este nedospela. musi stacit, ze triedim odpad, pouzivam kalich a pre malu latkove plienocky 😀

sisa.b
2. okt 2009

mmch, ikariam je vyborna prehliadacova hra, hra ju vela mamiciek z konika, je tu o nej aj tema. dokonca v tom jednom svete maju aj svoju vlastnu konikovsku alianciu 😀 a nebrzdi mi pocitac tak ako farmville 😠

inneska
2. okt 2009

počula som o nej a aj tú tému som zahliadla....a vlastne ani neviem o čo tam ide 😀 asi preto som nepodlahla 😝

inneska
2. okt 2009

a malá ti spinká?? či zase buntoší? 😅

sisa.b
2. okt 2009

uz spinka, zaspala pred jedenastou 😅 a to poobede spala asi 4 hodiny. no musim ju davat castejsie spat, lebo spanok u nas asi produkuje dalsi spanok 🙂
idem pozriet este par prikladov a spat, lebo rano skoro vstavam 😝

v ikariame si stavas mesta, tazis suroviny, kupujes, predavas, budujes armadu atd... alebo suroviny netazis, ako ja, ale chodis rabovat susedov 😀 a to pouzivas na stavbu. ale to musis mat dobru armadu a utocit na takych, ktori na teba nemaju 😀 pripadne viaceri z aliancie sa spojite a utocite, ja vacsinou s nasim vodcom - mojim susedom.
najskor ma to moc nebavilo, potom som zistila, ze mi stale niekto kradne suroviny 😀 (nas vodca), vtedy som chcela aj skoncit, no nakoniec som sa k nim pridala a piseme si skoro kazdy den 🙂 velmi dobre sa mi s nim vykecava, vlastne ma ta hra zacala bavit az vdaka jemu, lebo ma vela naucil a teraz mavam dobry adrenalin, ked ideme niekde bojovat - ci vyhrame, ci prehrame, ci nam to oplatia a tak 😀 😀 😀

sisa.b
2. okt 2009

hram to asi pol roka a na rozdiel od pet society a farmville sa mi to este nezunovalo 🙂 no kazdeho bavi ine, ale pozor, je to tiez prudko nakazlive 😀 😀 😀
mne momentalne dala tip na jedneho hraca holka odtialto z kona, tak mu vyberam sklady a nestiham lode otacat 😀 ona nemoze, lebo maju s nimi mierovku, tak ho rabujem ja a rozdelime sa 😀

inneska
2. okt 2009

tak to takéto intrigy sa tam dajú páchať 😀 😀 😀 no ale aj tak , zatial ešte odolám .. stačí mi farmville a kôň, ledvo stíham 😝

dream.d
2. okt 2009

Aj ja mám ikona ale od kedy hrám farmville tak ho flákam a je už asi aj vyhladovaný. 😀
Sisa ja neviem či ten kalíšok ružový či fialový, ved ho aj tak nikto nevidí. ale mne sa viac páči fialová.
😀

inneska
3. okt 2009

dobré ránko 🙂

farma obriadená 😀 melta, čaje navarené a môžem koníkovať a venovať sa erikovi 🙂

dnes budú bryndzové halušky 🙂 ...včera mm bol známej opravovať comp a nič za to nechcel(peniaze)tak mu nabalila asi pol kila brindze, maslo, syry(priamo z výrobne)..aj nabudúce Tiborko 😀

zuzula25
3. okt 2009

innes dobry vyber obeda,aj my budeme mat bryndzove halusky 😉

zuzula25
3. okt 2009

sisa ty si ina zakeracka,takto rabovat susedov 😀 take hry ma nebavia,kde musim mat armadu a tak,ale mozno mojho mangela by to zaujalo,ale to mu radsej nepoviem,lebo by sme sa hadali o PC 😀

lenka0402
3. okt 2009

Cauko No u mna by ste neuspeli z haluskami 😒 ja ani MM nemusime 😝 mi dnes mame palacinky 😉 🙂
Tak vcera mi drobec prespal vonku normalne 2 hodiny,,ale to som urobila asi 100 koleciek po parku 😝
Prihovorila som sa jednej mamicke s kocarom,tiez sa prechadzala sama..tak sme aspon pokecali 😉
Ma 4 mesacneho synceka Adrianka a byva na partizanskej ale zabite ma zabudla som jej meno 😒 😝
A to sme si vymenili aj t.c...no hlava derava.

Ivet ukludnilo sa to,,ale sranda velika 🙂 oni su tiez kamosy a velky,Alex sa ho vobec neboji,,to skor Benni. 😀
Ked on mu len zle robi,,taha ho za fuzi,natahuje usi,a nahana ho ked je v choditku.
Ale vcera Alex pustil lopticku a Benimu hu normal doniesol a polozil na pultik na choditku,,no zlaty boli 🙂

Ivet mozno by sme chceli ist pozriet aj mi do Pandorfu,len sa este rozhodujeme.Kolko to je asi od BA?
Plati sa tam eurami?Na vecicky sa tam oplati?Kase,plienku,mliecko..a take veci su tam drahsie,ci lacnejsie.

zuzula25
3. okt 2009

bryndzove halusky dorobene,uff to je makacka,hlavne ked struham zemiaky rucne,este sa slaninka opeka.

za chvilku pride Matko von z prechadzky,dnes je kraasne vonku 😎

mkatka
autor
3. okt 2009

Ahojte

já mám dneska objednanou svíčkovou, jako na posilněnou, že kdyby to dneska přišlo. Ještě si hodím natáčky a udělám jednu z posledních fotek s bříškem a pak už jen čekáme. Mužskej se mě furt ptá, že jestli mi už nepraskla voda 😀

lenka0402
3. okt 2009

Halooo mamicky.kdeee ste 😉

lenka0402
3. okt 2009

Kocky chceli sme vytvorit ten album z nazvom dubnicanky..to treba poprosit adminov vsak?
Len niako nechapem ako a kde sa to vytvori..to budeme tam moc pridavat vsetky?chapete niektora tomu?

zuzula25
3. okt 2009

leni nemusis prosit adminov,normalne vytvorime novy nick a heslo.ja to spravim,potom vam poslem do IP heslo a kazdy sa tam dostane a moze pridavat fotky

dubnicanky
3. okt 2009

ahojte.tak som to vytvorila,heslo vam rozposlem 😉

zuzula25
3. okt 2009

baby ak som na niekoho zabudla,napiste

zuzula25
3. okt 2009

potom tam poprehadzujte fotky,aby ste mali volne albumy 🙂