Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

golanovci
28. apr 2009

zuzula25-ahoj...ja som buduca mamicka a byvam v dca pol roka,v decemri sa mi narodi vytuzene babatko a rada by som si tu nasla daku kamaratku ktora caka alebo ma babatko....sktorou by sopm kocikovala...

sisa.b
28. apr 2009

no konecne niekto na kocikovanie! 😀

zuzula, ja som zvladla aj 10 litrov mineralky, ked ma ten zub bolel 😕 😝

golanovci
28. apr 2009

sisa.b-mas velmi krasne deticky 🙂 musis byt hrda mamina

sisa.b
28. apr 2009

dakujem 🙂 su to zlaticka, ale niekedy by som ich aj predala 😀

golanovci
28. apr 2009

xixi,to ti verim,tri uz je dost pre kazdu mamicku,ja mam5.5. kontrolu v ilave tak mi doktor povie presnejsie ci budem mat dve....potesili by ale je to dva krat viac starosti a ja nemam skusenosti ale neskutocne sa tesim,,uz aby to bolo 😉

sisa.b
28. apr 2009

a mal podozrenie na dve? ja som mala mat saru z dvojiciek, ale do druhej kontroly v 20tt ho zjedla 😀 😝

golanovci
28. apr 2009

nemal podozrenie len mne babka vestila ze ostanem tehotna a po polrocnom snazeni som ostala a potom mi povedala ze budem mat dve tak som zvedava,vravela som to aj doktorovi ten povedal ze je to zaujimave co babka vie,ze sa uvidi pri kontrole...

sisa.b
28. apr 2009

tak som zvedava 🙂

golanovci
28. apr 2009

no to teda aj ja 😀 hned dam vediet ked sa to dozviem ok???

sisa.b
28. apr 2009

ok. a ku komu do ilavy chodis?

golanovci
28. apr 2009

petrykowsky ci ako sa to pise,ale ma ordinaciu vedla sl.sporitelne...a je to naozaj dobry doktor...

sisa.b
28. apr 2009

aj ja som sa k nemu po porode prevelila 🙂 teda svokra ma k nemu dotiahla 😀

sisa.b
28. apr 2009

tak starsi dvaja su v posteli, mladu sme okupali a este tu na mne visi 🙂 dufam, ze zaspi skor ako o polnoci, aby som mohla strikovat 😝

sisa.b
28. apr 2009

bola zlata, strasne sa mi rehnila vo vani, ked som jej krk umyvala 😀 😵

zuzula25
29. apr 2009

dobre ranko 😉 ja tiez patrim k Petrykowskwmu a tiez som bola s nim spokojna velmi pocas tehu a vlastne aj pred tym,kedze som mala problem otehotniet.som mu velmi vdacna za vela.

sisa tak ty si iny pijan 😀 😀 😀 ze 10 litrov 😀 😀 😝 to ja hadam nevypijem ani za tyzden.preco si tolko pila,to ti pomahalo proti bolesti??? 😕 dnes znova zubar???

golanovci a odkial si z dubnice??

golanovci
29. apr 2009

ahoj zuzula25-ja byvam na uckovych barakoch ak vies kde to je...aj ja si chvalim toho doktora... 🙂

zuzula25
29. apr 2009

viem,kde to je.byvam blizko.a co si sa vydala do dubnice???inac aj ja mam decembrove mimino 🙂

sisa.b
29. apr 2009

zuzi, ano, pomahalo mi to na ten zapal. ked ta zub len boli, tak je dobry teply obklad, ked mas uz zapal (ja som v nom mala aj hnis), tak je lepsi studeny. a tou mineralkou som si to stale chladila, az vecer som zistila, ze som stiahla skoro 6 flias dvojlitrovych 😀 (ta prva a posledna nebola cela) 😝

mam za sebou dalsie cistenie a tvrdil mi, ze uz viac nebudem potrebovat. no som zvedava, lebo ma to pobolieva a ked sa k malej sklonim, tak ma to hnusne boli ☹

golanovci
29. apr 2009

zuzula25-zatial nie som vydata iba zasnubena,ale aj to nas caka,dufam pokial sa nase malicke narodi...ale zasnubili sme sa skor ako sme pocali babo... 🙂

sisa.b
29. apr 2009

tak ja nie som vydata a ani mi to nechyba 😀 raz som bola, teraz sa do toho uz nejak nehrniem 😝

zuzula25
30. apr 2009

tiez moj nazor,ze do svadby sa nie je kam ponahlat,podstatne je aby si dvaja rozumeli ci uz s papierom,alebo bez.ja som sice mala vysnivanu svadbu od malicka a aj sa mi splnila.
ja som sa len pytala preto,ze co ta donutilo prist z trencina do dubnice??lebo sise sa tu nepaci,ze?? 😀

sisa.b
30. apr 2009

zuzi, bolo by to v pohode, keby som nemala vsetky kamaratky v trencine ☹ bola som zvyknuta denne sa navstevovat, tak tu sa citim dost osamelo ☹

mkatka
autor
30. apr 2009

čaute, tak jsem byla omrknout ten dětský obchod v Máji (je to tam, co je DM, že?). Těhu věcí tam mají malinko a nevybrala jsem si (jsem náročná). Těhu věci teda mají i v kulturáku, šijí si je tam sami. Tam už by se dalo něco vybrat. No půjdu se ještě podívat do toho Trenčína. Příští týden jedeme do Prahy, takže spoléhám hlavně tam, že se poohlédnu 😎

Nevíte, jestli je v Dubnici dnes nějaký program, když jsou ty čarodějnice?

lugu
30. apr 2009

sisa,tak osamelo sa citim aj ja,moje spoluziacky deti este nemaju a svagrinna,ktora ma take stare diata ako ja je na vychode a tu stale nikoho nepozname 😢 Inac prijali nas do skolky,dnes sme si boli pre rozhodnutie a Samovi sa tak pacilo,ze nechcel ist domov,hadam sa to zmeni,ked si najdem pracu 😅

sisa.b
30. apr 2009

mkatka, ja som dobre nakupila cez mmb. boli to uplne nove veci, ktore predavala holka, co mala obchod hore v priore v tn. a polovicne ceny, len uz to ma rozpredane. a moje naj tehu nohavice mi usila krajcirka z mojich starych ciernych, co som nosila do prace za 100sk 😀 odparala pasec, trochu to este znizila a nasila mi tam uplet do posuvnej gumicky. a boli fakt najlepsie zo vsetkych. dokonca lepsie, ako z maderny, co som mala objednane. tie som pred mesiacom a pol predala uplne nove s visackou

zuzula25
30. apr 2009

zajtra je od 10 hodiny namestie plne kocikov pred fixom.ja tam planujem ist.

aj dnes je program,ale uz pisem neskoro-zacal o 19-su lampiony a detsky ohnostroj 🙂

sisa.b
30. apr 2009

to budeme este spat 😀 ale mohli by sme ist pozriet

mkatka
autor
30. apr 2009

Zuzula25....nešla jsi dneska tou jednosměrkou z Partizánské ulice směrem k Pizza Mamma? Modrý kočárek, vlasy vzadu stažené do culíku? Ehm...myslím, žes to byla ty. Já jsem šla v protisměru, měla jsem sluneční brýle a malý jel na odrážečce, helma na hlavě....já jsem si říkala, že tě odněkud znám, v posledním okamžiku mě to i napadlo, že o koho asi jde, ale nezareagovala jsem... 😖

Já vlastně nic moc nepotřebuju, chtěla jsem nějaké tepláko-elasťáky, třeba jak má Litex ty nad bříško. Těhu rifle mám ještě po Vojtovi, minulý víkend jsem v nich upadla, takže se zkracují na kraťasy. Trička nějaký mám, spíš tak co by mi padlo do oka. Kuknu v tej Praze.

lugu, pro rozhodnutí o přijetí do školky se chodí? Já myslela, že to posílají poštou....kam bude chodit tvůj malý? Já si to dala na 5tku, v kopci nad pizza Mamma. Abych něco neprošvihla... 😠

Dnešní program venku jsem odpískala, protože malý odpo nespal, takže by venku nevydržel, navíc jsem nesehnala lampion....zítra jedeme za známýma na chatu, takže mi to budete muset vypravovat.... 😉

sisa.b
30. apr 2009

nadherny ohnostroj 😵 😵 😵

mkatka
autor
30. apr 2009

sisa...z okna? 😉 u nás taky 😀