Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

tanidlo
13. dec 2008

Ja to pre dnesok balim, idem sa zvalit k telke k Harrymu Potterovi, drobec zalomil uz pred dvoma hodinami (chudak mal dnes veselo cely den), tak mam teraz klud..zelam vsetkym pekny vecer a zajtra pohodovu nedelu.. 😎

centik
13. dec 2008

ja som to tiez nevidela, to mi len kamoska vravela ze este mal nejake sproste reci na maleho alebo nieco take,

ja Pottera nemusiiim ale vobec asi som tu jedina 😅

3558
13. dec 2008

inneska ani ja som neni vydata. a to nevadi.pokrstit ho pokrstia aj tak.

CENTIK ako to myslis? manzelske pozehnanie...????? to by som sa tam hned mohla aj vydat? bez kadejakych hovadin okolo toho? to byy bolo fain, nie? nech mam dve muchy jednou ranou. 😀 😀

tanidlo
14. dec 2008

Centik, ja Pottera mozem hlavne knihy, filmy ani tak nie, len som bola zvedava, co to bude zac, lebo som videla len tie prve dva..ale v tej cestine nic moc, slovencina sa mi v nom paci viac..ved aj tak som ho skoro celeho prespala..hehe..

Zuzka..ano, to by si mala rychlovku v ramci krstu, aj nam to ponukal fararko..ale odolali sme zatial..my svadbu v kostole neplanujeme, aj ked je pravda, ze by sme to mali z krku a bolo by to vyhodne takto dva v jednom..no ak sa Vam to bude pozdavat, mozete sa na to dat, urcite vam o tom povie, to bolo prve, co nam ponukal 😀

Inak peknu nedelu zelam vsetkym 😉

inneska
14. dec 2008

zuzi...ja som vydatá, už dokonca druhýkrát, ale prvú svadbu som mala v evanjelickom kostole, a druhú na mestskom úrade(sme mysleli, že už v kostole nemôžem)...ale katolický farár nám to vyvrátil...vraj môžeme mať svadbu v kostole(ale budem musieť prestúpiť na katolickú vieru a tak bude mať o jednu ovečku viac v košiari)a že potom aj malého by pokrstil...inak by ho nemal kto viesť v katolískej viere, kedže ja som evanjelička a manžel by namla splnené všetky sviatosti...mali sme sa s manželom dohodnúť, ale nakoniec som miesto svadby a krstu vbavovala pohreb...

centik
14. dec 2008

dobre rano,
dnes sa mi hrozne vstava, to čo je taka tma vonku?

ked si zoberies podla Biblie vydavat sa mozes len raz, a tusim ti farari si robia co chcu, zrazu podla nich sa mozes este raz v kostole ked prrestupis na katolicku vieru, ale neviem ci tu je niekto veriaci tak uz bezim 😀

centik
14. dec 2008

vsade sa vari? no dobre idem aj ja 😀 aj upciet by som cosi chcela

centik
14. dec 2008

tak mame navarene, napecene, mozem ist upratovat 😀

3558
14. dec 2008

dobreeee,co? ze ked ste zobrati v evanielickom kostole a na urade, a moze sa este raz v katolickom. to je uplna hovadina. ved potom ktory datum ti plati??????
tri krat do roka by si musela oslavovat jeden sviatok 😀 😀 😀

inneska nebojkaj uz bude vsetko dobre teraz. hlavne na to nemysli, a mysli na babetko co mas v brusku.ono ta teraz veelmi potrebuje. aby si bola vyrovnana a v pohode. podla toho ako prezijes tehotestvo, podla toho budes mat aj babetko. ked budes usmiata cely cas, tak aj babetko sa bude iba usmievat. 😵 😵 😵 😵

centik
14. dec 2008

Katolici a hlavne ta nasa dubnicka fara robi strasne ofuky s tym krstom, niezeby boli radi ze chceme dat deti pokrstit ale este budu hladat dovody preco to nespravia 😠 keby to bolo namne malu pokrstim ako evanielicku, pretoze ich viera mi je ovela blizsia, ale to by sa somnou asi polka rodiny nebavila..

inneska
14. dec 2008

zuzi...to s prvým manželom som bola v evanjelickom, s druhm sme sa preto brali len na úrade, lebo sme považovali svadbu v katolickom kostole za nemožnú, ale farar mi to vyvrátil 😀 sa ma pýtal na prvého manžela, akého bol vyznania, tak som mu povedala, že v čase svadby bol katolik a týždeň na to prestúpil na evajelickú vieru...tak mi farár zahlásil, že svadba katolíka s evanieličkou v evanjelickom kostole je neplatná...čiže som vôbec nebola vydatá 😀 je to riadny záhul, čo tý farari dokážu zo seba dostať...

a snažím sa byť v pohode, ale občas to nejde...proste musím to dostať zo seba von a inak ako plačom to nejde...ale ked už narastie bruško, a bude ma bambuliačik kopkať, tak to bude omnoho veselšie..teraz ešte stále, ako keby som si to neuvedomovala, alebo mi to tak nedochádza...ked nie je žiadne bruško, tak verím, že potom to bude lepšie a budem spokojnejšia... 🙂

3558
14. dec 2008

nebojkaj brusko bude za chvilku ani sa nenazdas... 😉 😉 neboj aj ja som si poplakala a to som ti len prispevok teraz napisala. a teraz zase 😢
aj kvetinka co sem pise caka babo v maji.
ja by som sa hadam pri tom krste aj vydala, ale drahy akosi je stale ticho. no tak neviem. syna uz ma a na mna akosi zabuda. 😠 😠
asi ho musim dokopat. ale to nie. potom by mi to vycital cely zivot ze som ho uhnala. 😀

centik
14. dec 2008

spravme si vsetky tu svadbu naraz 😀 aj s krstom 🙂

3558
14. dec 2008

centik aj ty chces?

centik
14. dec 2008

Zuzi no jasne 🙂

tanidlo
14. dec 2008

No pockat pockat, ja uz nestiham spolu s krstom, co teraz ? 😀 😀 😀

centik
14. dec 2008

no Tani necakat necakat 😀

centik
14. dec 2008

stihnes s druhym 😉

tanidlo
14. dec 2008

No, ak ma tolko pockate 😎 😀

centik
14. dec 2008

ja dufam ze tolko cakat nebudeeeem 😀 uz teraz sa mi bude Biba takzko niest, ma 11 kg 😀

tanidlo
14. dec 2008

Aj my uz mame skoro 11..bolo to o drzku v kostole, este ze sa vacsinou sedelo 😀 😀 😀

centik
14. dec 2008

coooo Tani sak Marcel je take tintitko na fotkach, kde by tolko nabral 😀

furt myslim na Zuzku25 ona uz asi fakt porodila 🙂 dufam ze sa potom ozve, len nech nenapise ze im nesiel net a ze je stale 2v1 😀

3558
14. dec 2008

to sme vsetky slobodne a mame deti?
toje teraz moda?
dobreeee 😀 😀 😀
tak baby v marci pridem a ideme na to.potom spravime aj spolocnu svadobnu hostinu 😀 😀

centik
14. dec 2008

Zuzi ja som vydata, ale na urade 😉

centik
14. dec 2008

ale tu spolocnu hostinu beriem 😀

3558
14. dec 2008

aj ja by som sa isla niekam dozrat. neviem co je somnou, ale v zivote som nemala chut na sladke a po porode musim piect dva krat do tyzdna, lebo snickersky mi uz lezu hore krkom. a tu v uk poriadny kolac ani nieje. a to neviem piec vobec a nikdy som ani nepiekla. proste viem hrncekovy a ten na miliony sposobov. zjedla by som aj klince. a to nekojim...

centik
14. dec 2008

ja som dnes piekla jablkovy kolac, ale je super mnam nechces recept? je fakt jednoduchy, 😀

3558
14. dec 2008

ja som piekla hrncekovy s marulami na kocky a s posypkou. a uz som zjedla pol plechu. 😢 😢

3558
14. dec 2008

aaale co! ved ten plech neni az taky velky,nie? 😉 😉

centik
14. dec 2008

nieeeee 😀 😀