Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

inneska
21. sep 2009

siska..tak teraz neviem, či ti priať čo najrýchlejšie predanie bytu, alebo najpomalšie 😀 😀

kvetinka...no tak potom je možné, že by sme sa mohli poznať, aspoň z videnia 🙂 ked sa stretneme, tak pokecáme 😉 a ohladom tej manduce 🙂 http://www.nosime.sk/kategoria300-manduca

zuzi...tak ja hlásim na to stretko 😉

inneska
21. sep 2009

ideme von sa prejsť...kto ma stretne, nech do mňa drgne 😀 😀 papapa

sisa.b
21. sep 2009

inneska, no cim skor, tym lepsie 😝 alebo nie? este by som si vedela predstavit, ze sme tu na vianoce 😵

kvetinka, my manducu nosime dost, a vynosis v pohode vpredu, vzadu i naboku 😉 na ten patent nedam dopustit. videla som jednej mamicke vo fotoalbume ten liliputi nosic, ale nevyzeral taky premysleny ako mdc. ja mam v albume tiez par fotiek, mala v mdc presla s nami tatry 😉

sisa.b
21. sep 2009

zuzi, to druhe dvd stale neviem najst ☹ a to uz som prehrabala vsetky kuty. mozno ho najdem az pri stahovani 😅

sisa.b
21. sep 2009

tak uz som ho nasla 😀

ivetka5
21. sep 2009

Ahojte, tak to mám čo robiť, aby som vás dočítala 😀 uff.

Nám stretko v stredu tiež vyhovuje. Takže platí.

Ineska, aj ja som chodila do Pruského do školy. Tak možno odtiaľ ťa z videnia poznám, nevedela som ťa, kam zaradiť.-) neboj, keď ťa uvidím, určite sa prihovorím 😉

Yvka, prajeme skoré uzdravenie, drobček, nech nemá aspoň teploty ☹

Zuzi, som bola dnes pozrieť preliezky, či ste tam neni, a neboli, ale ako som čítala, ste boli asi na účku.

Lenka, ako sa Vám včera húpalo? malý bol zlatý s tým kornútkom 🙂

Sisa, ale to bude dobré, neboj, zvykneš si a keď píšeš, že máš super svokru, postavíte ani nevieš ako, ono sa to vždy zdá hrozné, hrubá stavba rýchlo bude, len asi to dokončovanie je horšie. Držíme palce a pevné nervy 😉

sisa.b
21. sep 2009

baby a kam chodite na preliezky?

sisa.b
21. sep 2009

mame 4. zub 😵 a plienocky na poste 😵

lenka0402
21. sep 2009

Ahojte
Ivetka on rad papa kornutok,ale niekedy sa s nim len hra a potom je spinavy ako take male prasiatenko 😝 🙂
Ano dnes ma Zuzka poviedla po celom podhaji,,doprava,dolava,hore,dole 😒 a boli sme na Ucku,na preliezkach.
Je to tam fakt pekne spravene 🙂 Ale boli sme na ihrisku,asi do cca 10.00.Mozno sme sa obisli ☹

Akurat sme sa zo Zuzkou dohadovali ze ked krpcekovia budu vetsi,budu chodit,dame si velke stretko na ich chate a urobime gril party 🙂 😉 to moze byt inac super,ale keby tam behalo ale 8 deti 😀

Sisa neviem odkial chce objednavat,musela by som sa opytat,ale chcela odomna info.A babetko sa jej ma len narodit.a pytala sa ma ci sa jej oplatia kupovat tie XS/S.alebo hned M/L.
A gratulujeme j zubiku,,niako si sa to tu rozbehlo s tymi zubkami 🙂

lenka0402
21. sep 2009

A inac dakujem za vysvetlenie 😉

sisa.b
21. sep 2009

lenka, to je tazko, lebo kazda firma robi ine plienky, z inych materialov, ine strihy, ... a na kazdu ritku sedi ina plienka. skus ju poslat do temy latkovych plienok. ked tam pride nova mamicka, tak jej kazda poradi nieco ine, lebo kazda ma inu oblubenu plienocku 😀 ja nedam napr. dopustit na itti bitti a su holky, ktorym sa nepozdavaju, alebo pretekaju tie plienky a preferuju napr. mommys touch ci cushie tushies. mommys touch nam zas moc nesedia, lebo maju vysoky pas (aj tak mam doma 3 😀 ) a cushie tushies nam pretekaju, zrazili sa na nich vkladacky a zozmolkovali. je to fakt individualne. ale co sa tyka velkosti, tak urcite nebude pre male babatko potrebovat velkost M-L, ale tie mensie. no pozor, novorodenec velmi vela kaka, takze by potrebovala velmi vela takych plienok, aby jej stihali schnut. preto je lepsie pre novorodencov davat klasicke stvorce, aspon nie je luto pokakanej nohavickovej plienocky. a tie frajerske len na von, ci k doktorke. ale to si moze objednat rovno one size - cize jednovelkostnu plienocku, ktoru si pozapina tak, aby babatku sedela. take sa daju zmensit a mali by byt dobre az do konca plienkovania 🙂

zuzula25
21. sep 2009

kornutok casto vyhrava aj u nas,zbasti ho ani okom nemikne 😀

sisa gratulujeme aj my k zubku,uz nas zas za chvilku dobehnete 🙂 este ta kuse??
no a uz aj my skripeme zubami,neprijemny zvuk 😝

no kvetinka veru to leti a ani ty sa nenazdas a uz budete velkaci,kazdy den si hovorim,ze ako to strasne leti,ze len prednedavnom som bola v nemocnici a ako som ho priniesla domov a teraz uz je z neho velky chlap a strasne sidlo,ale moc ho lubime a robi nam velku radost

sisa.b
21. sep 2009

zuzi, vy mate kolko zubkov? 🙂 rebeka skripe uz len sem tam, ked mala dva zuby, skripala viac 😝

inneska
21. sep 2009

sisa...tak možno sa ešte podarí byť na vianoce v dca 😉

ivet...a aký si ročník?? ja 81, tento rok bolo 10 rokov, čo som maturovala 🙂

inneska
21. sep 2009

dnes som sa stavila v tej bambulke, že to tam omrknem a rovno dnes tam neboli 😀 tak nabudúce...tak sme sa prešli, bolo pekne, tak mi to nevadilo, boli by sme sa aj tak len prechádzali..a nikto sa mi neprihovoril 😀

inneska
21. sep 2009

a teším sa na to stretko 😵 😵

nás zúbky ešte len čakajú 😅 vašim drobcom kedy začal rásť prvý zúbok?? kedy asi to môžem očakávať 🙂

zuzula25
21. sep 2009

my mame 6, 4 mame hore a 2 dole.on zacal dnes velmi ho to bavi,ale mna nie,hadam ho to prejde za par dni,ale zas radsej skripat ako keby ma mal kusat.sisa este kojis cez den??

sisa.b
21. sep 2009

jej, vy ste uz taki zubati 😵 este kojim a velmi vela aj cez den. no nevadi mi to 🙂 a hryzenie uz nebyva take strasne, len ked sa pozabudne 😝 cize uz len parkrat za den 😀 🙄

inneska, aky mas kocik? nie taky bezovy? dnes som pri parku stretla jednu mamicku, ale nebola som si ista 😅
akurat lenku som videla z okna 🙂 no ja som slepa, tak som si az neskor domyslela 😀

zuzula25
21. sep 2009

no dnes tam neboli,lebo veduca-ta co to tam vedie mali svadbu,asi jej svagor.lebo byva vedla vo vchode.

inneska nam vybehli prve dva naraz presne v 6.mesiaci a to slintal ako bernardin asi od mesiaca

inneska
21. sep 2009

sisa...mám zelený(svetlá s tmavou) tako natalia 🙂 a mala som čierne gate a fialové tričko 🙂

zuzi...viem, bo som jej volala a vravela mi, že bola na svadbe, tak si ešte na dnes zobrala volno 🙂 aj my už teraz slintáme ako divý 😀

a ešte dosť grckáme 😒 podla dokiho je to ešte stále v poho..spolieham sa, že skončením 3 mesiaca to vymizne 😅 ale zatial pekne priberáme, tak to nieje také strašné 🙂

sisa.b
21. sep 2009

innes a kadial sa flakavate? 😀

inneska
21. sep 2009

no bývam za traťou..takže ideme kolo kaštieľa do mesta, niekedy aj k fixu..väčšinou prechádzku spájam s nakupom, ked niečo potrebujem 🙂 občas aj do parku idem 🙂

ivetka5
21. sep 2009

Innes. ja som 83, ja som maturovala v 2003-m, čiže 6 rokov. Ale isto asi z busu, alebo tak. Tak to sa aspoň riadne prejdeš, keď píšeš, že za traťou. Ja tiež mesto rýchlo prejdem, ja som z Podhája. Ale poflákame sa kade tade a ujde to.

Zuzka, dnes som stretla dedka s Maťkom v Lidli, máme na seba šťastie, a to som ho predtým videla ešte so psíkom. Tí vaši sú super, stíhajú všetko 😉

Lenka, neva, ja som len tak tam mrkla, či nie ste tam, iba ma to napadlo, išla som tade. Veď v stredu si to užijeme všetky🙂

Yvka, vám je už lepšie?

Sisa, gratulujeme k zúbku. Tak ďalší do zbierky🙂

yvka1
21. sep 2009

ahojte, no nie vedúca bola na svadbe ale ona sa vydávala 😀

my máme doma lazaret-malý angína-teraz večer 38,3 ale cez deň už bolo lepšie-konečne aj trošku papal. Vaneska má laryngitídu a ako ju tak z izby počúvam tuším sa zachvíľu z toho kašľa zadusí chúďa mpje 😝 ☹ 😢
ráno sme prišli o pol 9 ku Kadlubiakovi a dovnútra sme vošli až o pol 12tej.ešteže bol manžo doma lebo by som tam musela byť aj s malým 😒

dnes som jej konečne dala trošku do poriadku detskú-tam sa už ani chodiť nedalo-len horšie že tam nemá nábytok tak sa tie hračky ani nedajú bohvieako upratať.Bola som ale v Kauflande a kúpila som také 2 veľké boxy na kolieskach len za 6 €.a sú vážne velikánske tak si myslím že sa oplatilo 😉

takže bez zúbku ostáva už len Noelko a my 😅 -no a ešte Erik ale ten sa ešte neráta bo je ešte malinký 😀

ivetka5
21. sep 2009

Yvka, tak to ste si posedeli, to ani ja nemusím, ale čo už. Buď sa oplatí ísť hneď ráno, alebo až okolo obeda. Ale my zatiaľ iba na poradne čo sme chodili, našťastie, klop-klop. Tak máš aj škôlkárku teda doma. Aspoň ti smutno nie je🙂 So zúbkami máme čas, teraz ste vy na rade, ale ako to pozerám, to slintanie, jedošenie a všetko ako si strká do pusinky, tak to vidím do mesiaca. Uvidíme.

Prajeme Vám krásne sníčky, aj drobčekom, mňa akosi hlava rozbolela, tak idem do hajan. PA 😉

inneska
21. sep 2009

ivetka..no je to možné, že sme sa stretávali v buse alebo na chodbe 😀 ale si len 2 roky mladšia odomňa a maturovala si až 4roky po mne...prečo to?? 😅

yvka..no aby sme vás a noelka ešte nepredbehli 😀 😀 (robím si srandu 😝 )dúfam, že sa čoskoro vyliečite, chudiatka maličké choručké 😅 a u kadlubjaka je vždy plno...aj my tam chodíme 🙂 vždy dúfam, že tam nebudeme dlho čakať 😀 väčšinou márne 😝

inneska
21. sep 2009

ivet...aj my slintošíme, ale v tomto veku asi slintošia všetky detičky 😀 😀 a dobrú nocku 😉 a napi sa vody, nech hlávka nebolí 😉

sisa.b
21. sep 2009

inneska, aj nam kazdy hovoril, ze uz idu zuby, lebo slintala a dasna si drhla ruckami a vysli az pred mesiacom 😅

holky, akurat sa rozhodujeme, ze dalsie ockovanie zrejme odmietneme. normalne mam z toho neprijemny pocit, cim viac sa to blizi ☹ a este po precitani tych informacii... 🙄

inneska
21. sep 2009

sisa...ani mi nevrav o tom očkovaní...mám to rozpozerané to video, ale aj tak mám dosť...tiež neviem, či dať či nedať 🙄

sisa.b
21. sep 2009

no ja som sa k videam este nedostala, snazim sa zatial len zohnat viac info a cim viac citam, tym viac som presvedcena, ze je to ockovanie skoro uplne zbytocne zivot a zdravie ohrozujuce 🙄 😠 😒 zajtra sa spytam doktorky, co nas caka, ak by sme odmietli