Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zdenka112
19. okt 2009

tak za chvilu budete aj bez plienociek. 😉

zuzula25
19. okt 2009

no tak musime trenovat,to bude o nervy ho stale obliekat a vyzliekat,ujde mi dovtedy aj s nocnikom 😝

sisa.b
19. okt 2009

zuzi, je to o nervy, preto sme sekli s bkm. ale keby vydavala signaly, tak urcite neprestaneme. no menit stvorce kazdu stvrt hodinu pri jej aktivite by bolo vesele. uz takto mam problem prebalit ju, vzdy jej pri tom musim spievat 😀 este ze to zabera

zdenka, ked ju dam, tak sa vycika (ak sa jej chce), ale pytat sa tak skoro nebudeme podla mna. mozno v lete by sme to mohli natrenovat, ale to je este dalekooo

dnes sme boli u mojej mamy a ta ma taky maly bytik. rebeka tam krasne chodila, lebo jej stacili 2-3 krociky, aby sa dostala od kresla ku gaucu, odtial ku stoliku, ...

zdenka112
19. okt 2009

sikulka 🙂 my sme davali od polroka na serblik a v 18 mesiacoch sme uz nemali na den

sisa.b
19. okt 2009

no tak som davala aj ja oboch starsich a sarka bola v 16tich a samko v 18tich bez plienok uz aj na noc. ale rebeka ma iny geneticky zaklad, ktory sa vraj skryval dlho s plienkou pod stolom, takze to moze byt kludne o rok neskor 😀

sisa.b
19. okt 2009

a moja ex-svagrina bola bez plienok cez den uz v jednom roku 😨 na to cela rodina spomina

zdenka112
19. okt 2009

my tiez sme boli po 2 tyzdnoch bez plienok,davala som jej na noc a ona sa mi este aj v noci vypytala cikat ked mala plienku.moja sestra tiez bola taka sikula ze v roku,mama sa vzdy vychvalovala 🙂

lenka0402
19. okt 2009

Zuzka mi mame elektricky zvlhcovac a som spokojna 🙂 je tam aj pisane baby dreams,,takze to je v poho aj pre babetka 😉 ale my sme kupovali hlavne pre mna pretoze som sa vzdy budila z velmi plnym nosom.

Aj mi sme uz skusali nocnik ale moc sa nevydarilo.ocikal mi vsetko naokolo 😒 😝 Ale zuzka spominala ze su nocniky aj pre dievcata a ine pre chlapcou.Tak mozno to bolo aj tym 😉

inneska
19. okt 2009

ahojte 🙂

som sa neozvala cez víkend...som bola akási nijaká, sa mi totálne nič nechcelo 🙄 ... a dnes sme boli vonku na nákupe a poobede som varila a bavila sa s erikom 🙂

ja si zvlhčujem cez zimu vzduch tak, že sušievam prádlo(nohavičky, ponožky) na radiatore, tak mám vlhkosti až až 😀 😀 a čajovňa je aj v máji na poschodí, hned prvý vchod od Déčka...ak ju už nezrušili 😅 tam mi možno tiež niečo mali 🙂

tak na nočník máme ešte chvílu čas 😀

a ja som bola dnes na tržnici v tom stánku...tiež zháňam čiapku, ale čisto bielu, budeme krstiť, tak preto...a mali tam aj zimné...ešte ich mali v krabici nahádzané..a sa mi zdalo, že výber nebol nejako velký, tuším som zaregistrovala asi 4 druhy(chlapčenské)dievčenské som nevidela...ale možno mali niečo aj vo vnútri...
idem tam aj zajtra, bo dnes tam nemala tie biele, tak pozrem ešte jednu zimnú...snád niečo ostalo, bo ked som tam bola, bolo tam dosť mamičiek, čo kupovali čiapky 🙂

zdenka112
20. okt 2009

ahojte kocky 🙂 tak mi sme sa vyspali pekne do ruzova.uz je aj bordel v celom byte,hracky vsade 😝 ale ani ma to netrapi,pijem si kavicku,viki pozera rozpravku.pojdem dnes pozriet do toho sekaca co otvorili pri pizzerii?boli ste tam uz niekto?ci sa mi tam aj oplati ist?

dzina
20. okt 2009

zdenka112 ja som tam nebola ale teta s ujom ze za 12€ nakupili plne narucie oblecenia 😀 tak to treba ist najlepsie omrknut 😉

zuzula25
20. okt 2009

ahojte
my sme sa uz vratili z prechadzky,stretli sa Vojtu so skolkou,Noelka asi so sestrenicou,tetou a babkou.
nas maly sa uz stihol aj vyspat,spal 10 minut 😅 on ma kazdy den uplne iny spanok

zdeni my sme tam boli pozriet no teda na moj vkus nic moc,ale ludia odtial chodili s velkymi nakupmi,my sme kupili kosielku

ivetka5
20. okt 2009

Ahojte babule,
Zdenka my sme aj so Zuzkou boli min. týždeň ozrieť, ale to vtedy myslím mali 1-vý deň otvorené, ja som kúpila malému svetrík early days a takú nextovú košielku. Ale hovorili, že tovar stále bude chodiť, tak myslím, že je to aj od náhody.

ivetka5
20. okt 2009

Zuzka, hej išiel sa vyvetrať, keď ja s ním nemôžem, nad ránom ma tak bolela noha, až no. A čo robil bubáčik môj? Spinkal? Ty to budeš mať každý deň ako repete, stretneš tie isté detičky.

zdenka112
20. okt 2009

ved pojdem tam len jednym ockom mrknut.bola som v skolke s malu no jednanie riadielky no strasne.strasne neprijemna.yvka si predstav ze uz maju plne stavy ☹

sisa.b
20. okt 2009

ahojte holky,

idem malej objednat kozene topanocky od raka http://www.rak-obuv.sk/products.php nechcete nikto nic?

dream.d
20. okt 2009

Ahojte. Týžden sme nemali doma net, a dočítať vás teda bola pol dna makačka. Ešte že drobec sa dokáže hrať aj sám. Len si tak ležká na brušku a kecá si mamababa a sem tam ešte aj iné sa mu podarí, koko a dúfam, že jeho prvé slová nebudú nadávky, lebo to tatina akosi nemôžem odnaučiť. 😀

Všetkým marodom prajem skoré uzdravenie.
A vítam nové členky klubu.
😀
Sisa so zubmy som asi podobne, tak každé tri mesiace zhruba sedím u zubárky a opravujeme nové kazy. V pondelok idem asi tiež na trhanie a už týžden ma bolí zub, niekedy na nevydržanie. či teplo či studeno nič nezaberá, ale priložila som si cesnak a od včera sa zatial držím v takej vydržatelnej hranici.

Mne drobec ešte neštvornožkuje, ale pekne cupitá, ked je na podložke iba sa tak plazí a presúva ako had. Naťahuje káble a vždy si hladá to s čím sa nemôže hrať. čo sa týka nočníka, ked na nom drobec sedí, vyciká sa, ale tiež väčšinou ako Sisa spomínala, ked sa zobudí, niekedy aj dvakrát za sebou sa vyciká, ako keby si to rozdelil a počká, kým ho položím. Niekedy čaká aj ked ho rozbalím.
😀
Ivetka čo sa tam dá ešte študovať na tej tvojej škole?

mkatka
autor
20. okt 2009

Ahojte

kuk do alba, šupla jsem tam konečně nějaký fotky

Tý jo, ty chodí ven každý den, no aspoň se mu pak bude dobře spinkat 😵

dream.d
20. okt 2009

Katka, krásne fotečky. Vojto aký blonďáčik pekný a sestričke jaho maličká princezná. 🙂

zdenka112
20. okt 2009

katka peknucke fotky,editka ma uz aj ochrancu. 🙂

sisa.b
20. okt 2009

katka, krasne deticky mas 😵

ivetka5
20. okt 2009

Katka krásnučká je Editka,a le Vojtíšek je blonďáčik a ona čiernovláska, sa viete s manželom podeliť asi 🙂

Sisa, a aké sú tam ceny, akosi som nenašla. 😅

Tak mi už máme aj zimnú čiapku, babka išla do Veverice a tak som ju poprosila, aby mu vybrala, poslala teta 2, že si mám vybrať, taká krásna chlpatka so šiltíkom. Cena okolo 9,30.

Dream, je to zameranie jedno, ale teraz ako sme si vyberali v 2-ku, čo ďalej, tak tam bolo ešte strojárina, elektro myslím, odevníctvo. A dúfam, že aj Mgr. otvoria. II. stupeň.

ivetka5
20. okt 2009

teraz bol malý v pavúku a normál sa pocikal, akoby ani plienku nemal 😅 , až na zemi kaluž, to sa nám ešte nestalo, ešte budú horšie nehody 😀

sisa.b
20. okt 2009

ivetka, ved tam mas cennik 😉 http://www.rak-obuv.sk/pricelist.php

zuzula25
20. okt 2009

katka deturence nadherne,mala je krasna,vydarila sa vam 🙂

ivetka to asi asi pocikal z tolkeho nadsenia z pavuka,aj sa mu tam paci??nejeduje sa v nom.my ho mame doma ako ozdobu,maly sa vzdy pri nom postavi,zahra si melodie a odide
ivetka ako vyzera presne ten exem??neviem ci matkovi nevyhodil,ma ho oklo ustociek,ale to su take drobnucke vyrazky,ma to tam drsnejsie,ale ako suvisly fliacik to nie je.neviem ci to nie je ako vsetko pcha do pusinky a rad chodi olizovat kable 😅

tiez som malemu dnes kupila ciapku-taku strikovanu so siltikom a bol k tom u aj sal za len 9,90 ale vo veverici vo Filagore

mkatka
autor
20. okt 2009

Díky 😵 však jsem zvědavá, jestli zůstane černovlasá nebo jí to sleze a bude taky do blond. Jináč já jsem se narodila černovlasá, vypadaly mi a narostly blond a můj byl do 10 let blond jak reklama na jistou rasu a dneska je taky černovlasec.

Jak je to s tím příspěvkem, co dává město Dubnice - třeba tam jít s rodným listem? A kolik to dělá? Co za to asi koupím.... 😵

zuzula25
20. okt 2009

katka robilo to tak 1000 koru tusim,uz si nepamatam ci treba rodny list,ale zas s tym nic neskazis,ked si ho vezmes,daju ti tam nieco vypisat a potom ti povedia,ze ti pride domov oznamenie aby si si prisla po peniaze,po niakom mesiaci

ivetka5
20. okt 2009

Sisa, dík pre oči nevidím 😅

ivetka5
20. okt 2009

Zuzka, my sme to mali fliačik drsný, ale myslím, že to bude mať Maťko asi z toho olizovania 😀 veď ho sleduj, či sa mu to nevyhodí aj na inej časti tela, to by už bol náznak 😉 veď aj my to máme z Veverice. Mne švgriná šál kúpi, aj ona v Kik malému kupovala, neviem, za 2,20 myslím spomínala.
Zuzka, IP

ivetka5
20. okt 2009

Zatiaľ sa mu páči v pavúku, no ale dokedy, terazs a nevie uložiť a chce spinkať 😒
Už mi išiel po úchytkách na linke, už to začne vyhadzovanie hrncov 😀