Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
21. nov 2009

ivetka, ked ty sa podla toho, co pises, ani nemusis ucit 😉 na rozdiel odo mna. my dnes zas dalsiu algebru, no hruza a des 😝 uz nas je o 8 menej a to este ani skuskove nezacalo 😅 do buduceho tyzdna mam odovzdat zadanie z informatiky a este som do toho ani nepichla 😒 no ani neviem, ako zacat. zas to mal spoluziak vyriesene, ale som ho zrusila, lebo to nemal dobre. len prist na to, ako to dat dokopy. nemate nahodou niektora algoritmus k eratostenovmu situ? 😅 😀

a kamaratka si na ekonomike pochvaluje 😨 😵 dokonca som sa vcera dozvedela, ze spoluziacka z nadstavby, ktora prechadzala ltt uz je v bakalarskom rocniku tu v DTI 😨 😨 😨 no hanba mi, stale hovorim 😔

ivetka, prajem skore uzdravenie vsetkym

sisa.b
22. nov 2009

ahojte, vcera posledna, dnes prva? 😅

zuzi, ako oslava? 🙂

ja som sa do noci trapila s tym algoritmom, snad to bude aj spravne 😕

ivetka5
22. nov 2009

Ahojte, no ja aj napriek chorobe som sa dnes pustila do okien, som si povedala, buď ma to vylieči, alebo zabije 😀
Ale som rada, že je to už hotové🙂

Sisa, no tak to je potom na tej našej DTI. Ja sa učiť musím, ale je to určite lahšie, ako to tvoéje, na to by som nervy nemala. Záleží, v akej oblasti v budúcnosti chceš robiť, či sa chceš tomu aj naďalej venovať, alebo aby si mala VŠ, potom by si aj niečo lahšie mohla mať, aj keď ekonomika nie vždy je najlahšia, keď sa to musí človek všetko naučiť. Ja mám celé skriptá 😒
A čo to ty potrebuješ? Apýtam sa MM a dám ti vedieť, prišiel brácho, idem sa povenovať. PAA

lenka0402
22. nov 2009

Ahojte 🙂 som tu dlhsie nebola,ale citam vas priebezne,tak nemam nic zameskane 😉
Ked nam sa zacalo niake blbe obdobie,,spat cez den hrooza,,pokial s nim nelezim,tak nezaspi.
Posledne dni kocik najvetsi nepriatel,ked nema naladu tak zacne vrieskat ako keby ho rezali.
V postielke uz nehrozi spavat,,a to zaspavanie,,prehadzuje sa z jednej strany na druhu,,a nie a nie zaspat.
Posledne dni len dospavame z MM,pretoze sa o 11 zobudi a zaspi o 4.00. A toto jeho nocne stavanie trva uz 3 dni ☹ 😒 😝

lenka0402
22. nov 2009

Ale zaujimave ze ked mi urobil vystup v kociary..ze vrieskal az sa zachadzal.tak som si ho zobrala na ruky.Oprel sa mi o rameno a do minuty spal. Nemoze to byt ta uzkost osemesacnych?

zuzula25
22. nov 2009

ahojte.
leni urcite to moze byt tou uzkostou osemesacnych,ono to zas prejde,alebo nie....no a so spankom no coment 😝 -to uz asi neprejde

oslava dopadla suprovo,zajtra skusim hodit foto,mozno aj dnes.maly bol super na to,ze pocas dna si dal len polhodinovku,ale vecer nemohol zaspat od unavy.vcera sa vytesoval z darcekov a dnes ich zahadzuje 😅 ale strasne rychlo to ubehlo.malemu velmi chutila torta,dala som mu kusok-najprv frflal,porozhadzoval ju po pultiku na stolicke a potom ju spapal a dnes ked sme ju mali-pytal si znova.

ivetka super,ze uz mas okna,hned je to lepsi pocit,ze??aspon budes mat pokoj pred vianocami,potom uz ich len tak light zotriem,aj zaclony si uz prala??
buduci tyzden sa chystam na medovnicky

zuzula25
22. nov 2009

sisa ziadne neziaduce ucinky ockovania sa u vas nevyskytli??teploty??...

ivetka5
22. nov 2009

Lenka, no držíme palčeky, aby sa to dalo znova do starých koľají, no teším sa na 8-my mesiac, keď píšete, že úzkosť 😕 To som nepočula ešte.

Zuzka, tak super, že ste dobre oslávili🙂 Že za chvíľu rok, ale to uteká, ale teraz vidíme, ako stárneme, aj keď si to nepripúšťame 😀 No je super, že okná sú hotové, preto som ich robila, lebo bud. nedeľu začína advent a chcem nalepiť nálepky, no a v sobotu mám skúšku, to by som neumývala isto. A záclony som hej prala, už nech je to všetko ako má byť. No a medovníčky? Už po 2 roky som ich nepiekla, lebo som mala nervy, keď som nemala dobrý recept na citrónovú polevu, my to nechcelo dlho zaschnúť. No ale som videla v letáku dobrú zdobičku, tak to asi skúsim 😅 tak som si kúpila vždy pred Fixom medovníky len na ozdobu.

zuzula25
22. nov 2009

ivetka v akom letaku??

ivetka5
22. nov 2009

Zuzka, dnes to MM vytiahol zo schránky, sú to domáce potreby, od A-Z, myslím, že v ABC na poschodí, tak by som to išla kúpiť, víde cca 2,19 eura, čo som na aukciách pozerala, že 7 ečiek 🙄

zuzula25
22. nov 2009

idem kuknut,este ich mam v kociku nevyhodene

sisa.b
22. nov 2009

zuzi, tesim sa na fotecky 😵

ivetka, nemyslela som skolu, ale ze si sikovnejsia ako ja 😉 a drzim palce na skusku

upratovat sa u nas tento rok asi nebude 😅 😝

ivetka5
22. nov 2009

Sisa, to sa len tebe zdá, že som šikovnejšia, to by som ani veru nepovedala. Ale hlavne snaha sa cení, no nie? 😉 Ja som sa tiež do školy nemohla dlho dokopať, aj hej, chcela som, len tu nebola taká, ktorá by ma bavila, o tejto mojej som sa neskoro dozvedela. Ďakujem, budem to potrebovať-palčeky 🙂
A na byt ešte žiadny reálny adept nieje?

sisa.b
22. nov 2009

ivetka, no ja by som povedala, ze ano, ked sa este tyzden pred skuskou neucis 😉 to ja som sa mala ucit uz aspon rok, aby som zvladla tento semeter 😝 ked pocuvam, kto vsetko uz ma skoro skolu urobenu, tak si pripadam uplne blba ☹
byt boli obzerat predvcerom, tak uvidime. bolo to strasne narychlo, navyse sme tu mali navstevu, tak som absolutne nestihla upratovat, snad si ten bordel vedeli odmysliet 😅

ivetka5
22. nov 2009

Ale zas si musíš povedať, že VŠ nerobí predsa človeka. Poznám veľa mongolov, čo majú VŠ 😀
Držím palčeky na byt, ale to ťa nemusí trápiť, že si nemala upratané, a vlastne ani ich, vy im tam tie veci nenecháte, takže tak, ja keď aj pozerám Nové bývanie, ma tam ide roztrhnúť, keď tým domácim lezú napr. do chladničky 😠 Čo ich to vôbec trápi, no nie?

sisa.b
22. nov 2009

ivetka, aj nam teraz vliezli do chladnicky 😝
ja viem, ze dnes ma VS hocikto, len ma stve, ze som ju mohla mat davno uz aj ja. a ked som sa dozvedela, ze kto vsetko z nasej triedy, tak som bola v soku 😨 a normalne som sa nasr.ala, lebo su to ludia, co ledva zmaturovali a ja, co som bola najlepsia, ani neprejdem prvym semestrom 😔 😝 😅

ivetka5
22. nov 2009

No to ma podrž, a to tam čo hľadali, vianočné pupáčky, či čo? 😠 No ja by som im dala, ešte mi nepovedz, že ti behali po byte obutí.
Čo by si neprešla, musíš hlavne si veriť a stáť si za svojim cieľom 😵

sisa.b
22. nov 2009

ivetka, take nerobime 😀 a teda podvihlo ma pri tom 😖

a skolu uz radsej neriesim. nepojde, tak nepojde. neobesim sa 😝 😅

sisa.b
22. nov 2009

akurat citam, ze pangasius je vraj riadny bordel 😨 a to som chcela skusit, ked ste ho tu chvalili. vraj je lepsi losos alebo zralok

ivetka5
22. nov 2009

No veď ako píšeš, svet sa nezrúti, len je škoda, keď sa človek do toho pustí, aby to nechal.
Si sa ich mala spýtať, či ti urobili nákup, keď otvárajú chladničku 😝

O tých pangasiusoch aj MM už čítal, ale čo je zdravé, a hlavne v tejto uponáhľanej dobe. Asi nič, aj tie ryby prežívajú stresy 😀

ivetka5
22. nov 2009

Idem si lahnúť k malému, sa zobudil, len plače, ešte som mu kolegov z nošteka odsla,a no to len vysávač videl, už mal hysáky. Chúďatko moje. Ale už zahajal, ale je taký nekludný, či tie zúbky, alebo choroba. Ráno ideme, som zvedavá, čo nám povie 😒

Dobrú nôcku.

sisa.b
22. nov 2009

ked u mna je problem najst si nieco, co by ma bavilo. rada by som vystudovala nieco, co by ma potom zivilo, len ked ja neviem, co by som chcela robit 😅 😀 😝

a mas pravdu, ze dnes skodi skoro vsetko, v ostatnych morskych potvorach su vraj tazke kovy a pritom sa japonci akeho veku dozivaju aj vdaka nim. sladkovodne ryby zas moc nemusim, kapra len na vianoce a pstruha grilovaneho na vystave

sisa.b
22. nov 2009

ivetka, drzte sa a dobru noc prajem

mkatka
autor
23. nov 2009

Co máte s tím pangasiem? My ho dost často kupujeme, protože je bez kostí....ale už se nám taky zajedl

inneska
23. nov 2009

ahojte 🙂

mne ako keby dieťa vymenili..stále je taký nespavý, a neviem či mu už zúbky nepôjdu..erik včera zaspal asi o 1,30 a ráno o 8,30 bol hore....teraz spinká asi 40 min...masírovala som mu dasienka s kefkou(na nej calgel)a tak držal..je celkovo uplakaný, mrzutý, sám nevie čo by chcel...a soplíky do toho...
a zajtra ideme na preočkovanie, tak sa teším aký bude...hm, rozmýšlam, že ked má soplík, tak ho budú očkovať?? 😕

ja ryby môžem, ale mm vôbec...tak ich nerobím, bo sa mi to pre mňa samú nechce robiť 😝 ale na vianoce kapor musí byť(a pre mm rezne) 😀

ak to pôjde takto dalej, tak na vianoce upratané nebude...ale ved čo, aj ježiško sa narodil v maštali, tak sa bude cítiť u nás ako doma 😀

ivetka5
23. nov 2009

Ahojte, tak angína to nieje, ale je to niaky potvorský vírus ☹ Malý dostal ATB, a sirup na priedušky, no a mamina skoro to isté. A tatino ešte sedí u doktora, tak sme super všetci. S malým sa mám prísť ukázať na kontrolu v stredu, tak uvidíme, teraz hajá, asi dospáva večer, ale na to všetko potom celú noc spinkal 😕 A ráno som na neho čakala, aby sme mohli ísť k dokimu, to som ho o 9:30 musela budiť, čo sa chcel otočiť na druhý bok a spať 😀

Inesska, si to super vystihla, ale sranda, ja si myslím, že človek má poriadky celý rok doma, to je len tak blbo asi zaužívané, že sa musí upratovať na Vianoce, no nie? A je to o rodine, pohode.... Ale aj tak som rada, keď mám všetko ako chcem 😀

Baby, ak by ste chceli niečo z Tescomy, ,majú do konca mesiaca - 20%, vo Fixe

lenka0402
23. nov 2009

Ahojte dnes sme boli na poradni a mame 10 kg a 78 cm..uz sa z nas stava poriadny chlap 😉

Ivetka prajeme skore uzdravenie,nech vas uz len choroby obchadzaju 🙂
Zuzka hod uz to fotooooo 😉 😉

zuzula25
23. nov 2009

ahojte.
my sme sa rano boli prejst v tescu a uz tam úporiadne nic nemali-kupili sme len body s papuckami.

inneska ja by som maleho nedavala ockovat,ked ma sopliky aj ked je to len od zubkov,Matko mal tiez pred dvoma tyzdnami sopliky,odmietla som a teraz v stredu ideme na ockovanie-uz je zdravy-klop,klop

ivetka prajeme rychle uzdravenie,aby vas uz choroby obchadzali,uz sa Noelko napapal dost tych ATB
a diky za info o tescome-urcite pojdem

leni krasne miery 😉

sisa a ty uz nestresuj a ani si neuvedomis a budes mat skolu za sebou a titul pored menom.ja viem lahko sa mi to hovori,este lahsie pise,ale buduci rok uz budem stresovat s tebou ak ma zoberu na skolu.

idem na tie fotky

zuzula25
23. nov 2009

fotky pridane

sisa.b
23. nov 2009

ivetka ☹ rychlo sa uzdravte

zuzi, ved ty si to uz studovala, tak by to nemalo byt pre teba tazke, ci? takze stresovat budem sama 😝

lenka pekneho cvalika mas. my mame 10350g a 81cm

zas ma vytocila samkova ucitelka 😠 😠 😠 v piatok nebol v skole a ona mu dnes dala patku za ulohu, ktoru v piatok dostali. vraj si mal zistit 🙄 od doktorky siel hned k tatkovi a ja jednak neviem, kde byvaju jeho spoluziaci a ozaj nemam co ine na praci len ich obehavat 😠