Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
3. jan 2010

aj nam ide dalsi zub, totalne to ma navrete, uz jej presvita a stale nevychadza ☹ 4 hodiny sa ju snazim uspat bez uspechu, len mrnci a mrnci. nic tu na to so sebou nemame a slivovicu jej odmietam dat ☹

sisa.b
3. jan 2010

dm, drzte sa

dm1
3. jan 2010

sisa dik! nas tiez stale mrnci aj cez den je nevrly a v noci sa casto budi.... zub sice presvita ale 6 zubov mal bez problemov tak neviem ci je to preto.... a som si tu na MK precitala o tom pruhu ze aj pri nom mozu byt teploty, bolesti a nechut do jedla. no som zvedava co povie kadlubiak

sisa aj vy sa drzte nech mala rychlo zaspinka! a co nie ste doma? Aj my sme boli u nasich a nemala som nurofen len panadol a ten vobec nezaberal na teplotu len trochu to zrazilo ale teplota bola stale. a cipok vobec nezabral. tak sme sli domov pre ten nurofen a potom uz bol v pohode co sa tyka teploty

a zase je hore....

sisa.b
3. jan 2010

my sme u svokrovcov a veru mam sto chuti ist domov pre olej a pre nurofen ☹

dm1
3. jan 2010

tak to ti verim je to hrozne ked je tym nasim mrnusom zle a vies ze ich nieco boli a nevies im pomoct ☹

sisa.b
3. jan 2010

no nejak to hadam dobojujeme do rana ☹

dm1
3. jan 2010

nas sa tiez prave zase uz asi 6x zobudil takze tiez ma caka krasna noc ☹

sisa.b
3. jan 2010

dm ☹ ja som ju prave uspala, ale uz nemam chut ist sa ucit. idem zalahnut aj ja, lebo rano poletim s babami k doktorke. mala ma uz tyzden riadny kasel a sople, velka dva dni opuchnute hrdlo, asi anginu 😒

zuzula25
4. jan 2010

ahojte.
drobcom prajeme rychle uzdravenie...
hlavne nech Matkovi sa vyhne operacia ☹ ,myslime na Vas,nech to dobre dopadne

my sme mali dnes noc hroznu-stale sa budil,strasne ma boli chrbat a teraz vyska v obyvacke plny sil a energie
dedo pojde s nim von a ja si musim zbehnut na to bytove,hadam tetusky uz dosviatkovali

no a s tymi rozbitymi flaskami sa to hadam u nas skoncilo,Matko vyrovnal skore,jednu mne a jednu MM,nastastie sme to rychlo utreli a vyvetrali a nic nie je citit,len uteraky som nemohla vyprat od toho zapachu,tak sa vetraju na balkone

sisa kolko mate zubkov a ktory vam vylieza??

sisa.b
4. jan 2010

ahojte,

hlasim, ze zub je uz vonku 😵 tak hadam bude dalsia noc lepsia.
zuzi, mame 8 zubov, isla von spodna dvojka vlavo.

zuzula25
4. jan 2010

aj ste boli u doktorky??

a gratulujeme k zubku,nam ta spodna lava dvojka vysla na Novy rok.tak deturence uz maju rovnaky pocet zubkov...a este ta kuse??

sisa.b
4. jan 2010

zuzi, neboli sme, lebo je doktorka na dovolenke. sare idem zobrat do dca nieco na to hrdlo, rebeka kasel hadam zmakne aj bez doktorky, ked uz pekne vykasliava.

tak aj vy mate 8? 🙂 teraz nas cakaju stolicky?

lenka0402
4. jan 2010

Ahojte 🙂 drobcekom prajeme co najrychlensie uzdravenie a velka gratulacia k dalsim zubkom 😉 🙂 aspon maju dalsi za sebou 😝

Sisa nerada ta otravujem,viem ze mas toho vela ale chcela by som ta o nieco poprosit. 😔 mam doma jeden nanoznik ktory mi sedi na tento kociarik,len tam je blba farba,,keby som si kupila latku nenasila by si mi ju na vrch nanoznika 😵 nech to zakrijem...

sisa.b
4. jan 2010

lenka, ja nemam teraz cas ani k tomu svojmu si sadnut ☹

zuzula25
4. jan 2010

no mali by ist stolicky a nakoniec ocne,no nie vzdy to tak ide.a nam sa uz asi za chvilku prerazia aj stolicky,mato ma vkuse prst v ustach naboku a pcha ho do zadu.no ved uvidime.

leni ten nanoznik si daj presit v Dklube tam vzadu je krajcirka

lenka0402
4. jan 2010

V pohode sisa ja viem ze mas toho vela,ja sa s tym dnes vecer pohram, poziciam si stroj od svokri na to som uplne zabudla 😕 tam staci prekrit jeden nazov aby sme ladili vo farbe a nasit suchace 😉

Inac nejako sa to rozbehlo zo zubkami mi mame tiez 2 vonku som si akurat pred chvilou vsimla 😕 tak mi mame 6 zubkou..4 vrchne a 2 spodne 😉

zuzula25
4. jan 2010

leni aj vam leti gratulacia k zubkom,no alexkovi potom pekne vysli,ked ani si si to nevsimla.ja tiez tak vrchne 4,len ked sa raz usmial som si vsimla,ze uz su vonku 😀

dream.d
4. jan 2010

Lenka tiež gratulujeme k zúbkom.
My sme dnes boli u doktorky, drobec od Silvestra soplíkuje, a z toho chystil akusi infekciu na hlasivky, tak berieme lieky, ale nemáme teploty.
My už tiež máme 8 zúbkou Zuzka
A od dnes mám zvýšený rodičovský. Bola som si na UPSVaR tam som si vypísala dve tlačivá, žiadosť a potvrdenie, a to potvrdenie som si hned do práce bola potvrdiť a zas zaniesť na ten úrad a je to. Len neviem od kedy to začne prichádzať. Ale aj tak poteší.

sisa.b
4. jan 2010

dream a co si tam potrebovala so sebou? ja by som tam tiez rada skocila vybavit si to.
a rychlo sa uzdravte.

lenka, gratulujeme k zubkom 🙂 mate ich teda dost, my sme v 9tich mesiacoch este len zacinali 😀 za chvilu budu mat drobci plnu pusu zubkov 🙂

zuzi, mala ma nehryzie, ale sucha stale tymi vrchnymi zubkami. uz mam zhrubnutu kozu na bradavkach. kamaratka to iste a ked maleho odstavila, tak sa jej normalne osupali 😅

zuzula25
4. jan 2010

su tam aj zajtra na urade??zeby som tam isla,pokila ma este dedo dovolenku

sisa.b
4. jan 2010

zuzi, v tn tusim nebolo. skus mrknut na nete, v dca by mali mat rovnako uradne hodiny

lenka0402
4. jan 2010

Zuzka mozno ze to zmenili ale co ja viem tak urad soc.veci a rodiny ma nestrankovy den len vo stvrtok 😉 takze zajtra by tam mali byt.

dm1
4. jan 2010

tak my sme boli v noci hore asi 8x uz som to aj prestala pocitat

u dokiho som moc nepochodila vobec nie som mudrejsia. to ze mu nechuti papat zatial vobec neriesil aj ked ani 7kg nemame ze sa to obcas stava ze az ked to bude dlhsie trvat. poslal nas na chirurgiu s tym pruhom a tam to potvrdili ale vraveli ze este netreba operovat ze sa caka do roka. tak si vyber a druha baginova ze hned na operaciu tak ja neviem... este musime ist s tym na urologiu ale maroduje doktorka tak musime cakat

to musim ist kvoli tomu rodicaku do prace potvrdzovat? boze a naco? robia s tym patalie a pritom vsetky doklady tam maju. v telev.novinach davali ze staci normalne napisat na pocitaci ze ziadame o zvyseny rodicak na zaklade zmeny v zakone 😨

dream.d
4. jan 2010

Na urad netreba zo sebou nič, dostanete tam tlačivo žiadosť, a potvrdenie,Na žiadosti sú iba údaje vaše: meno, priezvisko, dátum narodenia, rodné číslo, trvalý pobyť, potom dieťaťa: meno, priezvisko, dátum narodenia, prehlásenie, že nepoberáte žiadny iný príjem a že ste s dieťaťom doma a na Potvrdení tiež tie údaje a k tomu bolo aj potvrdenie od zamestnávateľa, od kedy ste na materskej a do kedy a že vám nebola vyplatená dovolenka, to som nepochopila že načo. asi aby mali istotu, že niekto nepracuje načierno.
A u nás sú na urade iba do 14, lebo v stredu je zas sviatok tak majú skrátené hodiny. Možno to tak bude aj inde. A štvrtok je tiež nestránkový deň.

ivetka5
4. jan 2010

Ahojte, tak teda detičky vyzdravte sa. aj keď u nás sú taktiež soplíky, tak odsávame, ale myslím, že my to máme zo zúbkov, isto vrchné, má naliaté, ale aj keď si stále dáva prsty dozadu na stoličky. Cez noc sme ani my moc nespali, mrnčal, ale bol myslím spl, či nie? Že by aj to malo niaky vplyv na drobcov. My máme od dnes prázdninujúceho, je tu synovec, tak malý sa aspoň zabaví🙂

No na ten rodičák by sa patrilo aj ísť požiadať, kým to oni vybavia, no a keď treba potvrdenie od zamestnáv., tak ja si to budem zas musieť zasielať do BA, takže im dávam časovo do konca januára, ovšem, pokiaľ mi zas tlačivo pošta nestratí 😠

inneska
4. jan 2010

fú, detičky rýchlo sa povyzdravujte 😉 😉 😉 my sme zatial zdravučký 🙂 cez víkend sme ešte návštevovali...a dnes sme boli na nákup výživiek v tescu..do zajtra je akcia na hami príkrmy(zeleninové s mäskom)5+3 zadarmo 🙂a od silevstra papáme mrkvičku...dnes ju baštil, aj jej bolo málo 😀 zajtra ideme na zemiačik 😵

a gratulko ku všetkým zúbkom a ked už, tak aj my sa pridávame...pred hodkou som objavila erikovi 2 zúbok 😵 😵

a ja ked som si pred vianocami vybavovala rodičák, tak som musela dať do práce akési trlačivo oraziť...dúfam, že nebudú chcieť znova dalšie oraziť 😅 a tiež tam asi v najbližšej dobe skočím...asi budúci týždeň sa vyberie...a len štvrtky sú nestránkové 🙂ale teraz skrz ten sviatok radšej nejdem..tak budúci týždeň...

dm..dúfam, že sa vám tá operácia nakoniec vyhne 😅

inneska
4. jan 2010

ivet...aj nám idu predné a erik si stále dáva prsty až dozadu ... asi ich to svrbí všetko 😅 neviem či bol spln...my zatial noci rovnaké...3x kojo a spíme dalej 🙂

dm1
4. jan 2010

ineska diky aj ja dufam ze nas operacia minie. inak aj nas dava prsty az dozadu ale my mame uz 6 zubov ktore boli bez problemov tak neviem ci terajsie nase trapenia budu zuby....

horsie je ze drobec stale nechce jest. zje obed ale to len tak max.100g a nechce ani ovocie ani kasu. len sa priblizim lyzickou a je zle. a kedze kojime tak neviem kolko si vytiahne ale mam pocit ze moc neee ze skor len cecikuje. slahne ma z toho taky dobry jedak to uz bol a teraz toto.... a este k tomu ked sme taky prtavy tak zachvilu schudneme hadam naspat na tych 6kg ☹

a dnes bude zase "uzasna" noc. maly bol od 19.00 uz hore asi 5x 😖

inneska
4. jan 2010

dm...ak by ho tie zúbky moc trápili, tak či nechce aj preto papať...aj erik mi 3 dni štrajkoval, čo jesť nechcel..bol hladný, lebo mi stále mrnkal, ale jesť nechcel...potom z ničoho nič sa to zlepšilo..a teraz papá o 106 🙂

dm1
4. jan 2010

ineska dufam ze aj u nas to rychlo prejde