Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
15. jan 2010

ivetka, to tazko, lebo ja vzdy poriadne stresujem ☹ tym padom ani neviem, ako sa volam 😝 a profesorku nebudem mat pri sebe, aby mi poradila tak, ako u nej 😀 ale aj tak bola zlata, velmi povzbudive 🙂

lenka0402
15. jan 2010

Zuzka,Ivetka, v nexte som bola tu v Dca,nic moc vyber ale musis vystihnut len kedy maju tovar a potom sa da cosi vybrat.Gatuse sa mi strasne pacili vysla na 13 eur a tricko na 6 eur.Dala mi aj nejaku zlavu tak to bolo aj po zlave 😉

sisa.b
15. jan 2010

parada, zistila som, ze sa na skusku z informatiky musim aj prihlasit a nie som 😅 a uz sa mi ani neda 😝 mam tam vobec zajtra ist? 😕

ivetka, k nemu sa chodi na skusku 2-3x , sam nam to povedal ☹

sisa.b
15. jan 2010

lenka, a kde je tu next? 😕

lenka0402
15. jan 2010

A ano pripravujem sa trochen na oslavu,,musim tento mesiac cosi pokupit aby to potom moja penazenka vo februari vydrzala 😝 pretoze alexko bude mat rok,ja budem mat vo februari narodeniny,a aj bracho bude mat vo februari narodeniny..on je 5teho a ja 4 teho februara ale o 7 rokov starsi 😀 tak to mame tak vsetko pokope 😉 takze to bude 3jita mega oslava 😉 🙂

lenka0402
15. jan 2010

sisa next je tam kde predtym bol disney obchod oproti papiernictvu 😉

ivetka5
15. jan 2010

Sisa, neboj, možno Vás len postrašil, uvidíš nakoniec sama. A to máte ústnu? A je ten obchod v máji.

Lenka, tak super, isto sú krásne🙂 ja keď som tam vždy prišla, tak tam h---o mali, asi som nenatrafila na tovar, vždy mi tetula povedala, že čakajú za 2 týždne tovar, za týždeň a pod. 😀 Tak to bude fakt mega oslava🙂))

mkatka
autor
15. jan 2010

Lenka myslí ten "secondhand" Next, resp. jsou to outletové věci nové, něco nosené. Ještě nedávno měli stánek na tržnici....

Já jsem teda šátkařka, jsem si jí dvakrát uvázala a jednou byla nakloněná nastranu, podruhé se odkláněla od mýho těla - byla opřená ručičkama o hruď a cítila jsem, jak do mˇtlačí a ani jednou se mi nepodařilo podsadit a kolínka mít výš jak zadeček...chce to asi tréning (a trénerku, Sisa? 😝 )

lenka0402
15. jan 2010

katka neviem ci to je seconhand 😕 ivetka?to je sekac? 😕 ale tie veci su uplne nove,a nezdali sa mi ani jedny pouzivane.Fakt neviem 😒

Ivet inac bola som za tou nasou oralkovou,tak mi dala nejake lieky na utlmenie krvacania,a povedala mi ze ked som ju vysadila tak mi nabehol zas normal menzes,,a ze krvacat pri antike 3 tyzdne je uplne normalne 😠
Som skoro ju tam pricrtila 😠 mne to ani trosku normalne nepripada 😝 😠

ivetka5
15. jan 2010

Lenka, nemylím, že yb to bol sekáč, možno tam mala niekedy niake veci také, ale ja som nevidela, čo som tam kúpila šiltovnu a klobúčik next, tak normál s vysačkou. A haj, boli na tržnici ako sa ide do veverice. No to netuším, či je to normálne, mne to tak nepríde, ona je lakár, no ja čo som vždy čítala pri antikách, tak písali jemné špinenie, tak netuším 😕

sisa.b
15. jan 2010

lenka, tak mate riadny dovod sprasit sa 😀

za chvilu maju vasi drobci rok, ale to leti 😔

katka, skoda, ze si nesla dnu, ukazala by som ti aspon zakladny uvaz ksk. ten som v pohode viazala a kolienka MUSIA byt nad zadockom, aby tam bola spravne, nie ako v klokanke 😝 je vela navodov aj na nete

zuzula25
16. jan 2010

babule drzime paste na skusky,vy to zvladnete lavou zadnou 🙂

mkatka
autor
16. jan 2010

Sisa, já teoreticky vím, jak na to, taky jsem to študovala na youtube. ale v praxi je to jiná, ona se tak divně kroutí u toho, přitom nosit by se nosila...a taky mi v tom úvazu je hlavička hodně u mýho těla a ona už chce koukat a to jí pak moc nejde....no ráda bych si s tebou někdy na to udělala čas. te´d v po jedeme do Čech, tak až se vrátíme dáme kafíčko 😵

mkatka
autor
16. jan 2010

a s tím sekáčem...teď už možná jen nové věci, ale já tam nakupovala na Vojtu, když byl malý, i nošený věci, tak tak si to pamatuju....

ivetka5
16. jan 2010

Ahojtem tak už som doma, skúška snáď zvládnutá, dalo sa🙂 Sisa, držím na dnes palce, aj keď si už asi tam, aby si robila skúšku aj bez toho, že si nebola zapísaná, robia s tým móresy 🙄

Zuzka, som aj dedka s malým stretla, keď som išla domov, ideme do toho TN, tak potom ti zavolám, keby čosi, ok?

Včera sme mali s mm výročie 6 rokov, to je dosť dlho.-))) Ale nie od svadby, od zoznámenie 😵 A malý včera 3/4 rôčka.

Prajeme pekný víkend🙂

dm1
16. jan 2010

zdravim z moravy od sestry. boli ma stale zub uz od stvrtka vecera tak si davam ibalgin aspon na noc aby som pospala. mm je v anglicku u bracha isiel na ten futbal tak mi urobil aj nakup v nexte 😵

plienky aj bodynka som kupila tu v tescu aj tu je rovnaka akcia ako v SK tak som spokojna. v tom dubnickom tescu nikdy nic nemaju. inak na bodynka tu mali lepsiu akciu nie 1+1 ale proste 50% zlava takze sme mohli zobrat kusov kolko sme chceli nie vzdy parny pocet aby boli v akcii

sisa.b
16. jan 2010

ahojte,

spravila som 😵 na informatike nas bolo 11 a 4 vyleteli a matiku som spravila ako jedina 😕

sisa.b
16. jan 2010

na tej matike nas bolo 14 😝 ivetka, ja som mu vecer este pisala, ze ci mozem prist, alebo az na dalsi termin, tak mi odpisal, ze nech pridem.

katka, dohodneme sa az po skuskovom radsej, musim ist este na dve skusky a rada by som ich mala co najskor z krku 😝

sisa.b
16. jan 2010

teda ta matika bola straaasna. derivaciu som mala na celu stranu, z toho vysledok cez tri riadky!!! a musela som pri nej pouzit vsetky vzorce a vsetky postupy, bleeeeeeee 😝

dm1
16. jan 2010

sisa tak gratulujem ku skuskam! ty vzdy vravis ze nic nevies a vzdy spravis! vidis netreba sa len tolko stresovat 😉

sisa.b
16. jan 2010

dm, ked to inak ani u mna nejde 😝 ked viem, kolko spoluziakov uz ma skoro dostudovane a pritom ake vysledky mali na strednej... tak citim strasnu zodpovednost. no co uz, ked som bola blba 😅 😝

ivetka5
16. jan 2010

Ahojte, tak teda Sisa gratulujem ku skúškam, a bála si sa, no už nám nepíš, že niečo nespravíš 😀 Matika že za A🙂 A prečo Vás bolo tak málo, neprišli, alebo vás len toľko je? Tak super, že ti povedal, aby si prišla, máš o jednu skúšku z krku🙂

Boli sme v tom Tescu, to DCA môžu zatvoriť, nikdy tam nič riadne nemajú, kúpila som plienyk, utierky na zadoček, ešte lepšia cena ako v AT, 4x72 ks za 6 ečiek, no nekúp to. A pampers pritom. A malému som pyžamka a bodynka na leto, bola akcia, ako inak🙂 a boli sme kočík pozerať, ale len golfáče, ak by sme išli cez leto na dovču, tak ale ešte nevieme na 100%, ale chceli by sme Chicco Litle way, či ako sa to píše. A farbu asi akú máme aj tento, nech ladíme 😀

DM, no veď tam sa to super oplatí, nie ako u nás. Keby išiel môj, zabalila by som mu len trenky a aby naspäť kúpil kufor a nakúpil oblečko 😀 😀

sisa.b
16. jan 2010

ivetka, tak ste riadne nakupili a ze nic nemaju 😀 ci to ste boli inde?

no a na zaciatku nas bolo 27. na informatiku niektori nesli, lebo nemali odovzdane zadania. ja som tam strajkovala a 3x som profesorovi povedala, ze idem domov 😀 no nechcel ma pustit, lebo to musim spravit, ze to viem 😅 ale otrasne zadanie. som si zle sadla, druha skupina mala presne ten isty priklad, co sme robili na hodine 😒 takze to mali za stvrt hodinu naprogramovane 🙄 neva, tak ma potom utesoval, ze ved z nasej skupiny som odovzdala prva 😀 zlaty bol. a teda matikar sa nevzpieral, polovica odovzdala iba podpisane papiere. ja som mala jednu chybu - zamenila som - za +. este som v euforii, no musim ist pozriet tu algebru 😝

inneska
16. jan 2010

ivetka, sisa...veliká gratulka ku skúškam 😵 😵 😵 ste šikulky 😉

sisa...ty chodíš do toho bio obchodu pri gymply..čo všetko tam majú? 😅 aj zeleninu, mäso? ešte som tam nebola(kedže sa tam s kočíkom nedostanem) 😠

sisa.b
16. jan 2010

inneska, ja som kocik nechavala pod schodami a malu brala dnu, ale to bolo este teplo. a bola som tam parkrat, maso nemali ani ovocie a zeleninu, akurat nejake mliecne vyrobky a potom tu klasiku, co sa da skladovat v regaloch.

sisa.b
16. jan 2010

ivetka, docitavam a tiez gratulujem ku skuske 😵 😵 😵 ty uz mas tusim koniec, vsak?

a ja by som mala o mesiac s mojim ex 12te vyrocie sobasa 😅 ale som stara 😒 😝

inneska
16. jan 2010

sisa..no tak tam toho asi moc nemajú 🙄 som myslela, že väčší výber bude...no nič...som chcela aspoň zo začiatku erikovi variť z bio vecí...

dream.d
16. jan 2010

Ahojte.
Sisa veľká gratulácia.
Lenka to bude teda osláv, my tiež máme toho viac na začiatku roka, potom tak miernejšie, a ku koncu sa tie sviatky zas hustia. Keď máme toľko rodín. Ako rada obdarúvavam, len mi je niekedy ľúto, keď nemám začo.
Podala som si športku. Keď vyhrám rozdelím sa.

dream.d
17. jan 2010

Dobré ráno mamičky a detičky a peknú nedeľu.
Moje dieťa dnes bolo asi každú hodinu hore, asi zas zmena počasia. A včera bolo tak krásne.

zuzula25
17. jan 2010

ahojte.
u nas je klud,MM si isiel lahnut,bude mat cely tyzden nocne,som zvedava ako sa vyspi pri Matkovi cez den 😝
no a Matko klasika s dedom vonku.doobeda sme boli mi,ale je tam riadna kosa

sisa este raz gratulujeme ku skuskam,si sikula 🙂

ivetka tebe dakujeme za plienky a vlhcene obrusky.

pisala som tamare do MC,takze utorok plati,vyskusame a uvidime ci budeme spokojne.takze zatial sme 4,yvka vy nejdete vyskusat??alebo dream aj spominala??

tiez prajeme krasnu nedelu.

dream u nas je noc taka ako ste mali vy,my ju mame kazdu,Matko je kazdu hodku hore,pomaly si prestavam vychutnavat kojenie.takze chlapec uz to ma spocitane 😀