Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
19. jan 2010

Sisa, hej, ale keď pozrieš inde ceny, tak sú oveľa vyššie. Tak bodynka by som ani ja drahé nekupovala 😝

sisa.b
19. jan 2010

ivetka, je mi jasne, ze na nete ich zozenies lacnejsie 😉 no nam stacia aj tie tesco 🙂 ja si na znackove veci nepotrpim, hlavne nech je to kvalitne. a v tescu nakupim vsetko, znacka cherokee nam vyhovuje 🙂

ivetka5
19. jan 2010

To teraz vyzerá, že len značkové kupujem, ja mám veľa vecí tiež z tesca, proti tomu nič nemám 😅 To som sem len hodila tak, aby ste kukli. 😕

sisa.b
19. jan 2010

ivetka, ale ved ja nehovorim, ze len znackove kupujes 😉 ved viem, ze ste boli v tescu na vypredajoch 🙂 ja som za cenu jednej tej znackovej supravy teraz objednala pre nu novu uzasnu plienocku 😀 😀 😀 takze kazda miname na to, na co sa nam paci 🙂

ivetka5
19. jan 2010

Veď ja nehovorím, že si to tak myslela 😉 Tetuš. Všetky vecičky a obzvlášť na drobcoch sú krásne🙂)) Dobrú nôcku. Ty sa zas učíš? Kedy máš najbližšiu skúšku??

sisa.b
19. jan 2010

jj, zarezavam 😝 28. som si dala mechatroniku, ale este pocitam algebru, uz som sa vrhla na vektory 😝 tu som si chcela dat na zajtra, ale nestiham to, tak az po mechatronike, alebo o tyzden v stredu. uvidim, ci ich obe zmaknem po sebe, od stvrtku sa venujem uz len mechatronike

ivetka5
20. jan 2010

Dobré ránko, tak my sa pomaly chystáme von.
Sisa, a to máš 2 krát matiku?? Veď si myslím už mala skúšku? 😕

nami13
20. jan 2010

Ahojte dievčatá, viem že som mimo tému, ale chcela by som sa spýtať- mám doma 2 mesačné bábo a chcela by som s ním chodiť na plávanie dojčiat. POčula som, že aj v DCA niečo také je. Mohli by ste mi dať kontakt, ak viete o niečom takom, alebo napísať, kde by som sa mala ísť pozrieť, alebo prihlásiť? Som prisťahovalec do neďalekého mesta. Nepoznám tu vôbec nikoho a už vôbec nie v DCA. Ďakujem a majte sa zatiaľ!! 😎

sisa.b
20. jan 2010

ivetka, ano, my mame dve matiky - matiku uz mam, algebra ma este caka 😝 o pol siestej som zhasla pri euklidovych priestoroch 😅 svokrovci sa dovalili, aj sa potom odkotulali, lebo o 10tej bolo pre mna este skoro vstavat 😝

nami, a preco chces chodit prave sem? v tn je perfektne detske plavanie hoops baby. tu sa chodi plavat do salusu. na ich strankach najdes vsetko potrebne 😉 www.salusdca.sk

zuzula25
20. jan 2010

ahoj nami.ale tu cvicenie v saluse je az od 4.mesiacov.inac nam sa velmi pacilo.a pridi sem do temy castejsie 🙂

idem skusit hodit fotky

no a budeme mat novu znamost na bytovom,Ivetka tam ide robit po materskej 😀 😀 😀 povedala,ze tam sa nenarobi 😀 😀 😀 ty kokso co tam tie tetuse robia,to je o nervy.tie tam maju casuuuuuu 🤐

ivetka5
20. jan 2010

Nami ahoj, my sme zatiaľ neboli nikde plávať, ale chystáme sa na jar, ja by som brala TN, uvidíme🙂

Zuzka, ty si vajo, no ale vidíš, ja by som tam nemohla pracovať, lebo som až moc aktívna 😀 😀

zuzula25
20. jan 2010

uz mam upravene fotky,idem sa odhlasit a neviem ci sa znova prihlasim-neviem svoje prihlasovacie heslo 😅 😀

zuzula25
20. jan 2010

tak som prihlasena spat,mna sa nezbavite 😀 😀 😀

kvetinka poslala som ti hrkalku po Lenke

dm1
20. jan 2010

baby fotky su krasne 😵 😵 😵 nabuduce musim aj ja zobrat fotak

my sme dnes boli na neurologii a uz nemusime cvicit vojtovkuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 sa tesim strasne!!!!!!

boli sme na prechadzke a bola som si zobrat tlaciva na urade na ten zvyseny rodicak. aj to k tym daniam som si zobrala. A stretli sme aj sisu s malou 😉

baby neviete ci su zajtra na socialke?

Nami my chodime teraz uz na druhy kurz plavania do salusu a sme spokojni velmi

zuzula25
20. jan 2010

dm stvrtky nebyvaju na socialke a ani na Raimovej vile-vtedy je nestrankovy den

zuzula25
20. jan 2010

a super,ze uz nemusite cvicit vojtovku,ved by som sa aj divila,akurat dnes som spominala Ivetke,ze Matko je sikulka,na to aky je drobulinky,tak tam prefrcal plazenim ako strela.

dm1
20. jan 2010

baby kuknite ci nemate niektora zaujem o veci. su to vsetko nove veci od kamosky z Irska http://www.facebook.com/album.php?aid=13580&id=...

dm1
20. jan 2010

zuzka sak aj ja som strasne rada a aj ja som si myslela ze cvicit nepotrebuje ved robi vsetko ako ostatne deticky tak som sa tym utesovala. Teda az na Ineskynho Ericka ten je teda inak sikovny skoro som odpadla ked tam zacal stvornozkovat 😉

dream.d
20. jan 2010

V centre ste sa podľa fotiek mali super. Normálne sa teším na jar keď sa bude lepšie cestovať a budeme sa tam hrať s vami aj my. Krásne fotky. Yvka tam vyzerala ako oupairka. 😀 obklopená detičkami.
Ineska ten tvoj Erik bude zachvílu aj chodiť, keď je taký šikovný. Aj nášich drobcov predbehne. 😀
Sisa tebe kedy končí skúškové? Koľko ti chýba ešte skúšiek?

sisa.b
20. jan 2010

dm, mne povedala, ze az v piatok do 12tej a potom v pondelok do 15tej. tak u nas realnejsi skor ten pondelok 😝

dream, este dve skusky nemam 😝

zajtra pride mama, tak sa hadam aj cez den cosi naucim. potom idem vecer s nou do tn a pojdem za kamaratkou doucit ju tu nestastnu matiku, lebo skusku nespravila ☹

sisa.b
20. jan 2010

fotecky paradne 😵 😵 😵 a vidim, ze ste tam yvku nenechali samu s detmi 😀

nami13
20. jan 2010

Dievčence ďakujem za info!! 🙂 Prečo chcem chodiť do DCA?? ešte neviem, rozmýšľala som aj nad Trenčínom, ale z Nemšovej sa mi to zdá od ruky. Ale aby som nestratila kontakt s kamoškami, som vaic za TN. V podstate je mi to jedno, len aby sa malinký trošku osmelil a aby sme nadviazali nové kontakty 😀 😀 😀

kvetinkaaa
20. jan 2010

nami ze prstahovalec z nedalekeho mesta, nemšová je dzedina 😀
mimochodom, aj ja som z nemsovej 🙂 ...je to tu o držku, čo?! 😅

kvetinkaaa
20. jan 2010

baby v MC bolo veru dobre, moja napodiv celkom zvládla na to ze nebuvala, az na konci spustila rodeo 🙂 ale vonku zabuvali aj s maťkom (DM) a bolo vsetko ako má byť.

zuzka dakujem za tu hračku. lenka ma prist v piatok tak mi ju prinesie. vazne, dakujem, si zlata.
den pred tym sme stratili v laugu taku čo mala tiez velmi rada, take hryzatko, teraz sme kupili aj lenke take, vela nechybalo a uz som skoro to jej rozbalila : )

DM blahozelam, super ze nemusite cvičit.

a k eričkovi...no comment.... je to proste výnimočné dieťa...a oni ti davaju do TV novín dieta čo ma dlhe vlasy atd...mali by sme tam Erička ukazat, ale neviem či by aj DNA testy nedavali robit, či je to ozaj Inneskyn maly a nie nejake ročné bábo 😅

páá

sisa.b
20. jan 2010

nami, tak aj ty si z trencina? ja som tiez len pristahovalec a ja zas vsetkym mestam hovorim dedina 😀

sisa.b
20. jan 2010

nami, este by si si mohla dat deti do profilu, aby sme vedeli, ako velky je malinky 😉 🙂

kvetinkaaa
20. jan 2010

sisa dva mesiace 😉 teda podla toho čo je v prvom prispevku od nami...... 🙂

sisa.b
20. jan 2010

😀 😀 😀 to uz bolo davno, co to pisala

inneska
20. jan 2010

hojte 🙂

noc u mami super, a 2,5 hodinové vartovanie prebehlo ešte lepšie 🙂 ale erik bol taký vytešený, ked som prišla 😀hned ku mne kutral 😀

joj a dakujeme za všetky chváli čo tu padli 😵 😵 no a nechcem sa chváliť, ale od dnes sa erik stavia na nohy..myslím tým, že sa zachytí a ide hore...ani na sekundu ho nemôžem nechať bez dozoru..a že si nevymýšlam kuknite tu

https://www.youtube.com/watch?v=LpDXpJhX8yk

toto robí celý deň 😅 😅

dm...aj ja som rada, že nemusíte cvičiť...šak maťko bol úplne v pohodke v MC a bol šikovný 😉

zuzka...super fotečky 😵 😵 😵 hlavne tie chrumkové 😀

nami..my začíname bud. týždeň s plavkom v saluse 🙂

kvetinka...daj pokoj s tv😀 stačí nám popularita na koníkovi 😀a super, že sa našla hračka 😵