Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
23. júl 2009

Baby, veru užite si, aj my pôjdeme, ale až tak september asi.

Zuzka a ty si kupovala 3-ky? Koľko je tam ks 86? To je potom super cena, pôjdeme aj my🙂)) 😀 Dík za infooo

zuzula25
23. júl 2009

ivet my uz kupujeme 4,tam ich je 64 tak nejako,ale v 3 je viac,ale asi 74,neviem

mkatka
autor
23. júl 2009

Sisa jede do Brodu do bazíku? Pak poreferuj, nám se naposledy zdála voda dost studená...

Já jsem tu výbavičku Ivetky prohlížela, no neviděla jsem tam žádný kyblík na písek. Buď jsi ho Ivet stáhla, nebo si Yvka spletla koupací kyblík s kyblíkem na písek 😀 sranduju 😉 mmch, Ivetka....jak se koupe newborn v kýbli? uvažuju o něm kvůli malé koupelně....není to lepší už pro mimča, co drží hlavičku?

ivetka5
23. júl 2009

Zuzka aha, ale ja tak sa oplatia. Mali ešte všetky veľkosti?

Mkatka, to nie ja, ale jedna holka, máš link v IP 😀
No my máme ten kýblik, ale nekúpali sme ho tam, keď bol malinký, teraz keď už hlavička je lepšia, e sa drží, tak už ho tam dáme, asi aj dnes vyskúšam, lebo keď bol mimi, som sa ho bála, že ho utopím. je to o to super, že baby nie je zima, je celé ponorené, úspora vody, miesta ako aj ty hovoríš, ja ho skladujem napr. pod postielkou.-)) Treba skúsiť, ale na začiatok by som volila vaničku. Potom ak by si mala záujem, by sme sa mohli na niakej cene dohodnúť, keď budete vy väčší, my už budeme asi aj vo vani veľkej🙂)) Nás vyšiel cca 650,-Kč, zatiaĺ je nový, nakoľko sme ho nepoužívali🙂

dream.d
23. júl 2009

Jej vy sa idete kúpať, tak si to užite. My ešte dnes v chládku, teplota klesá ale nervičky ešte máme. zajtra plánujeme isť pozrieť kamošku tiež má bábo ale už také 1 ročné. tak sa drobec trocha zabaví. Ja rozmýšlam nad tým plávaním v Saluse, len by sa mi tam nechcelo chodiť samej. Ktosi tu spomínal tiež že by šiel, ale už si nepamätám. Možno od budúceho mesiaca.

mkatka
autor
23. júl 2009

No my máme totiž navíc jen sprchu ☹ tam může jí mimi až bude umět stát a to ještě s někým, sprcha je malá, takže je to vždy boj o místo. Vojtovi jsme koupili véélikánský lavor jako náhražku vany, aby si mohl pohrát a taky pipíka odmočit....střídáme to se sprchou.
Vanička by byla asi řešení, ale vzhledem k tý blbý koupelně nejlépe s hadičkou, ty už teda za 5 korun nejsou.... leda tu malou vaničku z Ikea, ta stojí 250 nebo kolik, pak si to nechat buď na prádlo nebo zas poslat dál....jsem zvědavá na reference toho kýble (prax ukáže) a dokdy se dá využívat

zuzula25
23. júl 2009

ivet mali este vsetky velkosti a dost ich bolo,ale povedala ze este budu objednavat,lebo im to tam ide.

dream ak chces vyuzit akciu v saluse,tak ta plati do 5.8,ked si zakupi jeden kurz,dalsi mas zadarmo,teda 16 lekcii.nam sa to tam paci a tiez som vyuzila tuto akciu,akurat dnes ju idem platit

mkatka
autor
23. júl 2009

Ivetka 😅 už to vidím, no když se jí ten Macko Pú tak líbí.... 😉 já osobně jsem se z nakupování hodně dopředu vyléčila, protože pak když je to už potřeba, tak je mi líto, že to nemůžu jít koupit, že už to mám 😝

ivetka5
23. júl 2009

Zuzka, ďakujem, počkáme tatina a pôjdeme na nákup 😀

Katka, aj ja som trošku zaťažená na Macka Poo, máme izbu detskú ladenú s ním🙂 Ale netreba to zas aj preháňať, to je jasné🙂

ivetka5
23. júl 2009

Zuzka, a chodítko máte Chicco DJ? Si spokojná?

zuzula25
23. júl 2009

ivet ano mame a som s nim spokojna a aj maly.da sa vyskovo nastavit,to sedatko v nom je makke.a aj dizajnovo je pekne

ivetka5
23. júl 2009

Zuzi a za kolko ste kúpili, ak sa smiem spýtať? Nepredáte neskôr? 😀

zuzula25
23. júl 2009

okolo 1650 korun nas vyslo,kupovali sme ho vo Fixe,mala som ho vybrate na nete,ale zbadala som ho a hned som hoaj zobrala.potom ho chcem nechat aj pre druhe,ak sa zadari

ivetka5
23. júl 2009

Zuzi, neva, to je jasné, keď plánujete aj druhe🙂 Ideme na tie plienočky, snáď ešte budú. PAaa

zuzula25
23. júl 2009

ivet kupili ste??
a kolko vas vyde to choditko v cechach??

sisa.b
23. júl 2009

ved vam hovorim, ze ja mam jedno nepouzite doma 😀

tak sme doma a ja som zas na totalku 😝 ten upek, cesta za volantom, potom santenie s malou v bazene... 😝
malu jasne ze davam do vody. v detskom bazene mala voda 31,1°C, v zabavnom bazene 30,4°C, v plaveckom 27,5°C a vo whirpoolke 34,8°C. my sme najviac boli v tom zabavnom bazene 🙂
s lenkou sme sa tam stretli a jej maly krasne cvakal "zubkami" vo vodicke 😅 take zlate to bolo.
mne sa mala paradne po troch dnoch posrala, aj ja som bola cela od toho. takze plienka 0 bodov na taketo nehody 😀 no decka sa vyblaznili suprovo a ja s malou tiez 🙂 dnes som ju davala uz aj do kolesa (su k dispozicii okolo bazena) a boli sme spolu vsade 🙂

zuzula25
23. júl 2009

sisa kolko je to v km daleko??a na kolko tam chodite??ako myslim v hodinach??

sisa.b
23. júl 2009

zuzi, je to nejakych 50 km 😝 ale to je fakt len moj hruby odhad 😀 no presla som 2x tam aj naspat za 20€ a este mi ostalo v nadrzi, ak ti to pomoze 😀 😀 😀 a kupujeme si vstup na 3 hodiny, to je tak akurat 🙂

lenka0402
23. júl 2009

ahojte
zuzka okolo tych 50 km cca mozno aj o trosku dalej.A zo sisou sme tam boli na 3 hodiny.

zuzula25
23. júl 2009

uz som sa o tom rozpravala aj s mangelom,s tymi eurami a nadrzou to mi nic nepomohlaja sa v tom nevyznam.a kolko stoji vstup na 3 hodiny??

lenka0402
23. júl 2009

sisa na 3 hodiny je malo.mne tam maly prespal 2 a pol hodiny 😀 😀 ale bolo super.

mkatka
autor
23. júl 2009

Ženský, máte někdo monitor dechu? Si říkám koupit - nekoupit 😕

ivetka5
23. júl 2009

Zuzka, my ideme až zajtra, tak potom dám vedieť.

Sisa, tak ste si to tam užili, aj ja by som hneď išla, ešte chvíľku musíme počkať🙂))

Lenka, tak Alexko prebuval? Nabudúce isto vydrží, neboj 😉

Mkatka, ja neviem, ja som ho strašne chcela, lebo som sa bála toho, ale nakoniec sme to nekúpili, lebo som čítala, že všetky malé detičky ešte nemajú riadne vyvinuté plúcka,a oni keď dýchajú, tak niekedy ja na 3 sek. prestanú, a potom dýchajú normál. No a to ti hneď začne pískať, neviem, čo je na tom pravdy, viem, že v nemocnici to dávali detičkám skôr narodeným, alebo s malou pôrodnou hmotnosťou.

ivetka5
23. júl 2009

My sme boli pri Váhu dnes grilovať, bolo supiš🙂 Malý skoro celú grilovačku prespal. Ale išli sme až okolo 16-j.

zuzula25
23. júl 2009

ivet tak ste si to aj vy dnes uzili.

ved vam deti len vsade prespia 😕 aj na stretavke ked sme boli.co im davate do mliecka??samozrejme Rebeku neratam,ta je asi ako nas Mato,nenecha si nic ujst aj za cenu,ze cely den nespi.nas teda musi vidiet vsetko

katka nemame ani my.ani som nad nim nerozmyslala,mozno keby matko sa narodil predcasne,alebo mal nejaku vrodenu chybu.ktorasi zdravotna poistovna ho aj poziciava,neviem ci dovera alebo union

ivetka5
23. júl 2009

Zuzi, myslím, že Union to zapožičiava, ale matka tam musí byť poistená 😒

sisa.b
23. júl 2009

zuzi, rebeku som teraz uspala 😀 a to spala len tu cca pol hodinku na tom kupku 😝 v aute 0 bodov, len sa tam chuda hrozne varila ☹ uz idem objednat vacsiu sedacku, lebo v tejto jej uz nohy poriadne von trcia 😝

oni maju kurz € cca 25,8. ja som vcera platila za 2 dospele + 2 deti 37 cosi aj so zalohou a vratili mi nieco cez 15€, dnes som platila 27 cosi a vratili mi cez 11€

lenka0402
23. júl 2009

ivetka boli sme tam 3 hodiny a s toho mi 2,5 hodky prespal.Ale to mohlo byt aj s toho ockovania.Doma mi malo spava,skor na vzduchu. 🙂

sisa ten tvoj synator to je tiez cislo,zacal mi rozpravat,ze teta ja som si myslel ze deti sa rodia cez zadok,ale uz
viem ze nie,mama mi to vysvetlila.Alebo myslel som si ze pokladnicky v obchodoch si nechavaju vsetky peniazky.
No zlaty bol,nasmiali sme sa. 😀 😀

lenka0402
23. júl 2009

fuuha a to ked sa narodi babo,tak je take skarede,cervene.
Sisa noo musis mat doma veselo. 😀

lenka0402
23. júl 2009

sisa dneska sme sa bavili o tej teme netabulkove maminy,no su tam ine hadky 😝
moj maly uz vykusal,ale len vyskusal milacika,ale dat tvaroch zmiesany z nutrilonom a vanilkovym cukrom 4mesacnemu dietatu,,alebo pol rocnemu svieckovu,rocnemu hriby.solit a cukrit uplne v pohode,a 6 mesacne aby zjedlo skoro vsetko.
Co sa tie maminy s konom zrazili 😝