Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
26. júl 2009

zuzi, tak my sme varili, upratovali a dcera sa mi nakrmila mydlovymi papierikmi, tak som jej pchala prsty do krku a dospavala cca 3 hodiny 😅 takze doteraz sme na nu cakali, aby sme mohli ist na zmrzku a nakup 😝 asi si to aj trosku predlzime, lebo zas nebude do polnoci spat po takomto spanku 😝 😅

teplo hlasia na cely buduci tyzden, tak rozmyslam, ci sa s deckami nespakujem do dulova ku svokrovcom, kedze tam maju bazen a tu sa nudia, ani von ich neviem vyhnat 😠

lenka0402
26. júl 2009

Ahojte
my dnes cely den niako po nakupoch,malemu som kupila tie farebne lopticky co ste spominali,a taku ohradku. 🙂 maly sa uz prevaluje veselo z chrbata na brusko,ale este si vie niekedy zabudnut rucickU a to su potom revy 😝 vcera ma zobudil o 2 v noci velky plac,a maly na brusku bojoval,co nemohol vytiahnut rucicku.

Zuzula chcem ist na plienocky,,my to tak striedame z latkovkami,nevies nahodou ci su tie pampersky parfumovane?je tam vykreslena taka slza a napisane lotion.A v reklame spominali ze aloe vera.
Zuzka ked ich ovonias su parfumovane? 🙂 My sa po takych vyhadzeme. ☹ par dni sme pouzivali latkovky,ale chcela som dat na vecer pampersku,manzel mi doniesol pampers sleep play kamilka,a maly za 1 noc
ritka cervena.Tak preto sa pytam.

lenka0402
26. júl 2009

a vcera mi uplne odnietal mlliecko tak som si o tom nieco precitala,a vyskusala pokus,zmenit flasku.Doteraz mi pil z avetku.s tej mi vypil max 50.Tak som skusila Mam A s tej mi vypil 230.Fajnove je to moje dieta 😠 a zaujimave ze doteraz mi pil z aventu.

mkatka
autor
26. júl 2009

Ahojte

objevila jsem kočárek, který asi chci 😝 Peg Perego, vanička Navetta, podvozek Classico. Jen si to potřebuju někde naživo vyzkoušet. Nevíte, kde se tady poblíž prodávají? Pamatuju, že v predeti měli jen Magnum

zuzula25
26. júl 2009

leni su perfemovane s tym aloe vera a je to aj dost citit,moc sa mi to nepaci,lebo ked sa to pomiesa s mocom pekne to nevonia,ale nastastie malemu vyhovuju.neparfumovane su babylove z DM a tie mi pouzivame na noc a neprecika mi ich.som s nimi spokojna.
tak maly Alexko uz je vyberavy,uz vie co je lepsie.ale aspon ste na to prisli a maly je spokojny.

katka este dobry vyber kocikov maju aj v trencine v laugariciu,ale tam pri priore.mali tam aj peg perega,ked som tam bola a viac typov.ak tak si tam zavolaj a opytaj sa,aby si sa neprehnala.a maly aj nejake peg perego aj na 105.skus aj tam

idem maleho uspat

sisa.b
26. júl 2009

mne teda tie pampersky s aloe poriadne smrdeli 😝 kym sme minuli cely balik, tak som ju stale pozerala, ci nie je posrata. a smrdeli mi aj ked neboli pocikane 😝

holky, ja neviem, ci jej tak vytravilio z toho mydla, ale mala sa mi teraz tak nakrmila zeleninkou s maskom, ako doteraz nie 😅

mkatka
autor
27. júl 2009

Holky to je kříž s těma kočárkama....jsem byla ve 105, ale Peg Perego tam mají jen na podvozku Pliko a pravda, vanička mi přišla taková malá. Sice Vojta nebyl velký miminko, ale stejně. Navíc paní říkala, že Navetta na podvozku classico by vypadala směšně, no přijde vám toto směšný? Mě se to líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24650072&tab=4

A ještě je záloze kočárek Bebecar, jenže ten nemají na v predeti na netu, tak na prodejnu se vůbec nepoženu. Jak si mám sakra vybrat, když to nikde nemají 😠

lenka0402
27. júl 2009

Zuzula akurat mi volala Ivetka ze je nechceli predat ten kamistad gel,ze to je pre dospelych,ze obsahuje niecoho 20mg,a moze sposobit slabu srdcovu aritmiju 😝 😠 tak jej dali calgel ako mne po prvykrat.
Ja uz tomu fakt nerozumiem,jednemu preda,druhemu nie. 😝 To uz sa nemozes spolahnut ani na lekarne?

sisa.b
27. júl 2009

katka, mne sa to teda paci 🙂 a z tety si nic nerob, je sice zlata, ale k niekedy ma pristup o nicom. ja by som tak nepredala ani koleso od auta 😅

lenka, tie gely sa mi zdaju vsetky s chemiou, tak ich nechcem davat. vyriesila som to olejom jakoubek z nobilisu, to je zmes cisto prirodnych olejov. mam aj olej na nos proti nadche a teda moc som tomu neverila. no ked moj drahy chytil zapal dutin, tak to bolo jedine, co mu tie dutiny uvolnilo, takze svoj ucinok to musi mat, aj ked sa natiera zvonku

zuzula25
27. júl 2009

ahojte

katka ten kocik aj mne sa paci a ako pise sisa nedavaj na rady tej predavacky,lebo taku "mudru a inteligentnu predavacku" len tak niekde nevidis.ona vychovala 3 deti a predsa vie co je najlepsie,tak to od nej pocujem zakazdym ked tam idem a ake ona ma info ohladne kocikov to sa tiez vzdy dozviem 😀 .takze sa riad podla seba.ked tak vyskusaj este ten Trencin

leni a nevies v ktorej lekarni jej ho nechceli predat??kde si ho kupovala ty??ja som ho kupovala tu oproti poliklinike a tam povedali,ze ho ponukaju vsetkym mamickam.tak neviem.ja som ho pouzila si 4krat a v poho.uz asi nic tym detom nesmies dat 😅

sisa.b
27. júl 2009

zuzi, ja mam tiez 3 deti, takze mne to este nepovedala 😀 a ona je v podstate dost nestastna zena, tak sa moze aspon v robote trocha odreagovat. kedysi si pisala s mojim drahym a co som sa dozvedela... no ved aj ona mi to sama potom porozpravala 😀 ja si s nou celkom dobre rozumiem. az na to, ze ma nepusti k slovu 😀
no mna moc nepoucuje, lebo som na nu asi moc "alternativna" 😀 niektore metody (bkm, latkove plienocky, satka,...) ani nepoznala. minule som sa "u nej" v obchode rozpravala s jednou mamickou o bkm 🙂
a co sa toho kocika tyka, kazdemu sa paci predsa nieco ine. ja by som si mnohe, co behaju po ulici urcite nekupila, lebo sa mi nepacia. a oni zas ten moj 😀 tak si vyber podla seba.

mkatka
autor
27. júl 2009

Díky za podporu 😵 paní, co to prodává mi poslala tak podrobný fotky na 3 maily + povídání, že nemám pocit, že něco tají. Všechny chybičky vyfocený v detailu. Jen si to prostě "pohoupat, pojezdit" na krámě no....

jinak kdo bude mít z vašich chlapíků na zimu vel. 86? mám tu zimní kombinézku, mailem pošlu fotku i s modelem, beraničku taky 86, na větší hlavy možná aj odrostlejší 74 (Vojta má pidi hlavu) a na 6 měsíců flís overálky, zn. Carters, dovoz USA, barva tmavomodrá a světlemodrá.....event. vel. 74 ještě něco na léto - trička s krátkým rukávem, nějaký kraťásky, + kalhoty s dlouhým......víc přes IS, ať to nesmáznou....

mkatka
autor
27. júl 2009

A Nobilis chválím a taky Eoné kosmetika.....

lenka0402
27. júl 2009

zuzka ja som to kupovala presne ako ty,oproti poliklinike.Nechapem 😕 Baby v ktorom mesiaci tak vase babence
vedeli sami sediet?myslim kedy udrzali stabilitu ked ste ich posadili.Maly by uz najradsej sedel,ked je na chrbatiku
stale zdviha hlavicku ako keby sa chcel posadit. 🙂
Sisa ta stranka nosenie deti.sk to je aj normal obchod,alebo to je len internetovy?Kde sa nachadza niaky obchod z manducami?alebo sa to musi len objednat.
Ale este musim spacifikovat mangela 😝

ivetka5
27. júl 2009

Ahojte maminy, som tu ani včera nebola, neišiel nám net, nakoľko je to cez viac ľudí, tak omylom nás ktosi na 2 dni odpojil. Tak som bola 😠

Lenka, ja neviem jeden povie tak, druhý tak. Tak si má človek ako vybrať, nie? Ale pokiaľ nebude zlý, mu radšej nič nebudem dávať, lebo aj na tom Calgele píšu, že až od 5. mesiaca. On mi to pozeral aj v PC, že aby mi blbosti nehovoril, a fakt to tak bolo, tak neviem, asi mu to radšej zmeň a uvidíš.

Sisa, presne ako píšete, aj ja mám pani v obchode rada, len k tomu slovu 😀 No a čo sa týka kočíka, stále mi hovorila, že Chicco nieje ok, že iný a blabla, my sme chceli zrovna ten. No a nakoniec som sa spýtala prečo, a že nieje jedna známa spokojná, ale kočíkov je vyrobených X, no a zrovna ten jeden je zlý a už všetky? My sme akurát mastili kolesá, ale to si myslím, že je normál, pri používaní, a že mi spoje vŕzgajú, ale na ozdobu to nieje, my sme zatiaľ spokojní, a hotovo, možno časom budem nadávať 😀

Mkatka, ak by si bola taká zlatá, môžeš mi prosím hodiť foto, my by sme možno aj využili 86, teraz ovíňame niektoré 68 na 1-krát, tak uvidíme. Ďakujem.

zuzula25
27. júl 2009

katka aj mne mozes poslat fotky mailom ak by si ivetka nevybrala,nam by bola asi akurat te 86,teraz nosi 74 a do zimy,ale ci mu to uz nebude male.
mail ti poslem di IP

sisa.b
27. júl 2009

ivetka, tak to je jasne, chcela predat ona 😀 ale ja vrcholne neznasam otravnych predavacov a predajcov 😝 od takych utekam prec. predajca ma ponuknut, nie vnucovat. a este sa mi stazovala, ze predvedie kocik a potom vidi mamicku, ako ide s takym po ulici a kupila si ho na nete. vraj s jednymi takymi uz dvere vyrazila 😀 no keby som ja mala nervacit za kazde nepredane auto, tak som prinajmensom v pezinku. a to som nestravila s klientmi pol hodinu, ale cele dni, osobne, na jazdach, na mailoch, na telefone, ... u niektorych som to fakt ratala na dni a aj tak kupili cosi ine, alebo si ho doviezli z nemecka 😝 takym som este aj ovladanie ukazovala, ved ked som ja nezarobila, tak zarobi servis, aj ked z toho nic nemam

sisa.b
27. júl 2009

lenka, ta stranka je len internetovy obchod, ale su to mladi manzelia z tn a ja som bola u nich aj pre satku, aj pre mdc. teda pre tu bol drahy 🙂 ona ti to aj pekne predvedie, ked budes chciet. nasim holkam to aj jej manzel priviezol az domov 😵 su strasne zlati, u nich som videla aj tu hacku a holka rodila najmladsieho doma 😎

ivetka5
27. júl 2009

Sisa, tak v tomto máš pravdu, ale keď vyrazí ešte zopár ľudí, tak jej tam nikto nebude chodiť 😝 My tiež sme objednávali cez net a osobné prevzatie v kamennej predajni, nakoľko to tak bolo najlacnejšie, a boli sme si ho vyskúšať v Laugu v TN pri Priore, bol tam vystavený, kukli sme, povozili, predajca - asi majiteľ neochotný, tak nám ho ani nepredviedol, len čo sme stihli obzrieť. No akurát sa spýtal, že kedy čakáme, že v apríli a on, no to máte čas, ešte nové farby budú, sme sa s manžom na seba pozreli, že čas? A bol január, a keď sme prišli z Čiech aj s kočíkom, týždeň na to som išla do nemocky, no a potom som si musela pozor dávať a nie kočík nakupovať, tak sme to vcelku super stihli. Prosím ťa, daj mi presné dávky na trasúcu tortu, koľko pudingu ole, môže byť aj čoko? A smotany 3? Volala som Lenke, len som si neni istá🙂 Hlava deravá 😀 Ďakovalaaaaa 😉

ivetka5
27. júl 2009

A v príspevkoch späť som to nemohla nájsť

ivetka5
27. júl 2009

http://recepty.dovrecka.sk/recept/blesková-tras...

Takto nejak? Aj ty si to vyšlahanou šlahačkou zdobila?

sisa.b
27. júl 2009

ja davam jeden puding, jedny mandarinky a dve slahacky 🙂 nezdobim slahackou, posypam grankom.

lenka0402
27. júl 2009

sisa a ako si sa s nimi dohodla?objednala cez net,alebo s nimi telefonicky.A za aku dobu ti to prislo?
Ja len cim rychlensie tym lepsie,nech to manzela neprejde 😀 😀
Sisa a iny obchod z manducami v okoli nieje? 😉

lenka0402
27. júl 2009

a strasne ma zaujal ten ring sling,ja osobne by som si ho nekupila ale zaujal ma v tom ze to je satka z dvoma kruzkami.Tie kruzky sa kde upevnuju 😕 take zaujimave

sisa.b
27. júl 2009

lenka, ja som jej volala a dohodli sme sa na osobnom odbere 😉 byvaju v tn vedla sportoveho gymnazia. na satku som necakala, len na mdc, lebo tu nemali skladom v mojej farbe. na stranke mas presne napisane, co maju skladom a co nie.
ring sling ma kruzky myslim uz nasite a len satku cez ne prevliekas.

ivetka5
27. júl 2009

Tak chodítko som teraz objednala, snáď bude aj v tejto farbe🙂)) Super cena

http://www.eshopbaby.cz/katalog/dj-choditko-s-h...

mkatka
autor
27. júl 2009

Holky, já ty fotky šoupla tady do albumu. Na jednom je Vojta v tý kombinézce, no zrovna chytá balanc, tak jen tak pro představu, na omakání a vyzkoušení můžu donést. pak ještě mnou háčkovaná 😵 čepička,100% bavlna, nutno vyzkoušet, Vojta má všeobecně menší hlavu, takže co nosil letos, může jiné děcko mít už loni.....a tak. pak tu mám ještě nějaký kraťásky na lacle....ježiš víte co? já to naházím do alba a pomrkáte jo?

sisa.b
27. júl 2009

ivetka, a ja ze prefarbis to moje 😀

yvka1
27. júl 2009

Ahojte,no už som sem konečne kuk aj ja. Tiež som bola pre Manducu u nich v Tn. Cez obed som tej pani zavolala a poobede už sme boli pre ňu. mala som na pláne tú bielu s čiernymi ornamentami 😉 ale chvalabohu ju nemala, lebo to už by muž isto neprežil 😀
No my už si nažívame v martine, ale zatiaľ ešte na víkendy budeme chodiť domoov do konca augusta a potom sa uvidí 🙄 zmenili sme bývanie a teraz sme na takom super sídlisku-hneď pred panelákom sú krásne nové preliezky od výmyslu sveta s velkým pieskoviskom,sú oplotené a každý deň ráno o 8ej ich mestskí policajti odomykajú a večer o osmej zamykajú.
mkatka prepáč, ja som ti akosi zabudla odpísať. Vtedy večer som už bola nevládna a potom mi to úplne vypadlo, ale ak budete cez víkend doma by som sa stavila-teda ak ešte môžem 😉
Na tej 105ke som sa s tou pani naposledy bavila o Manduce a ona len že je to hlúposť a zbytočne vyhodené peniaze a bla bla bla a pritom ani nevedela čo to je 😠
leni ty si sa pýtala či už sa môže zdvíhať malého do polosedu v kočíku-ja už ho dvíham úplne bežne,lebo také nervy má keď leží a nespí že by som sa musela zblázniť 😀

sisa.b
27. júl 2009

yvka, to ste sa kedy stahovali? 😲 😲 😲 asi mi cosi uslo, to natrvalo?

pani o mdc pocula a nazivo ju na mne videla. hned na mna, ze co sme vymenili satku za klokanku a na to som ja hakliva, ked mi moju drahu mdc niekto prirovna ku klokanke, ktora stoji desatinu 😀 tak som ju patricne poucila, ale asi slabo. no co uz, oni neponukaju, tak je to blbost 😠 😠 😠 takyto pristup teda neznasam.
ja na mdc nedam dopustit. je to pre nas lepsi vynalez ako kocik a ten je omnoho drahsi, aj keby som mala ten najlacnejsi...