Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
5. aug 2009

tak sa neodporuca ☹ ostaneme pri starom - bez sexu 😀

zuzula25
5. aug 2009

sisa myslela som,ze po vybrati splodili babatko,len mi to maly poslal a potom som ho isla krmit tak az teraz som precitala co som napisala.

leni to je jasne u vas nepotrebujes aj ked clovek nikdy nevie

sisa no to veru ten doktor je strasne ale straaasne na peniaze 😠 az to niekedy prehana.

takze uz mrcha dorazila aj ku vam sisa,anastastie ku nam este nie,ale tiez ju ocakavam,ale nemusi nie je vitana

sisa.b
5. aug 2009

zuzi, baby robili hromadnu objednavku na ms kalichy, tak som sa pridala s komentarom, ze ms este nebola a ani nemusi byt. a ona sa potvora na dalsi den dostavila 😠 😠 😠 som to pekne zakrikla.
doktor mi tym riadne lezie na nervy, ale svokra ma na danu ukecavala, ze ona ju mala cely zivot a pohoda. a pritom tatko sa o nu tiez len obtrel a mali deco 😀 u nas tak isto. najskor sme frcali na plodnych a neplodnych dnoch a ked sme chceli malu, tak som otehotnela na prvy sup 😝 a to si moj drahy myslel, ze deti ani nemoze mat, lebo 6 rokov si s byvalou nedaval pozor a ona s druhym hned otehotnela a 9 mesiacov po porode znova. no asi si len nesadli

dream.d
5. aug 2009

sisa svokrovci s danou počali Alenku. Ale ono riziko je všade. Ja žiadnu antiku nemam iba latex. Lebo sa bojím prijímania hormonov do svojho tela, že by som pribrala, alebo neviem čo. Vela dobrého som o tom ešte nepočula.
Inak nejdete zajtra niekto okolo 12 kočíkovať? ideme na klbíky a asi zostaneme v dca čakať ocina, kým do 14 skončí v robote. 😀 Berieme iba manducu.

ivetka5
5. aug 2009

Zuzka mňa víde cca 40 eur na 3 mesiace. Čo už, keď si to spočítam na roky, sa mi panenky obracajú 😀 Ale radšej nepokúšame. Vidíš a tiež malý bol až skoro po roku snaženia, ale to tak býva, keď chceš, nejde, keď nechceš ide 😀 Aj mne najskor doki, že teliesko, ale potom hneď, že vlastne nie, keď chceme ešte baby, možno je tam potom niake riziko poškodenia, ktovie 😕

Baby, malý mi spal od 13:30 až do 17:15, asi sa mu dobre hajinkalo. Tak pôjdeme teraz ešte von, ale boli sme sa vyvetrať aj doobeda. Je to normál, keď tieto 3 dni mával okolo 37°C večer? Ale potom to išlo dole, aj asi počasie, an možno aj tie zúbky, kto vie.

sisa.b
5. aug 2009

ivetka, tak to je cenovo skoro to iste, co nuvaring. ale ja tiez nechcem do seba pchat hormony, takze ostanem asi pri tej dane + pocitani dni plodnosti...

dream.d
6. aug 2009

Dobré ránko. My sme od 5.30 hore. Drobec sa už tretí den jeduje a teploty od 37 do 38. Nič iné na nom nebadám iba zapálené dasná, tak to pripisujem rastúcim zúbkom. No neviem, či by som nemala isť kuknúť doktorku.

lenka0402
6. aug 2009

Dobre ranko.Dream podla mna tiez zubky,coskoro budete mozno zubata selma ako Matko 😀
Ale ak ta to upokoji,chod sa kludne spytat doktorky,budes si na istom 🙂 A poradi ty co mu mas davat,a pozrie sa mu do pusinky.

lenka0402
6. aug 2009

Dream aj mi dnes zajdeme asi doktorke,maly pokasliava ambrobene mu uz nechcem dat,a vela krat sa mi zadycha,ako keby bezal maraton a to v klude lezi. ☹
Ivetka nevies ktora doktorka tam je okrem kadlubiaka?

zuzula25
6. aug 2009

fuuu zas tie zuby,hnusoby.to je strasne.

kadlubiak uz ordinuje nie??a zastupovala ho Baginova,aspon tak to spominala Ivetka 😕 nas tiez trapi uz dlho kaslik,ale tak ze den kasle tak 10krat zakasle pocas dna a zas aj 4 dni pokoj.ale to mame my od zubkov.takze ja to nejako neriesim,nic nedavam

lenka0402
6. aug 2009

zuzi mi to mame inac,u nas to tiez prevlada dlhsiu dobu,tak som mu dala ambrobene a potom tak 2 tyzdne klud,A teraz tyzden znova,ale to niekedy tak zakasle az mu v tom hrdielku pisti.A teraz sa mi zacal zadychavat,tak sa idem pre istotu opytat.

dream.d
6. aug 2009

Leni maaraton a zrejme aj víťazí. 😀 ale prajeme skoré uzdravenie.
My sa pomaly chystáme na tie nožičky, a snád už nebudeme musieť baliť na široko. Teraz je vysmiaty, kecá si, brble a stále si pchá ručičky do pusinky, len ono to môže trvať tie zúbky ešte hodne dlho, kým nám vyjde prvý. Už aby to bolo za nami.

ivetka5
6. aug 2009

Ahojte, akosi ste sa dnes rozpísali🙂 Kadlubiak má ešte dovolenku, bola som tam včera stavená, že sa pôjdem spýtať na kašel a tú zvýšenú teplotu, strašne sa mi aj potí, neviem, asi nech mu krvičku vezme, niake veci sme mali naposledy zvýšené 😢 Ordinuje od pondelka, to tam bude ľudí, no a zastupuje Baginová, tam som neišla, naposledy mi nič nové ani nepovedala 😠 Som tam ani nemusela ísť. Na kašel mu dávam znova to Ambrobene, uvidím, ale len 1x za deň. Ale to má taký suchý kašel, neviem, ževraj to môže byť zo zúbkov, ako Zuzka písala. V pondelok ideme na neurológiu, na kontrolu, tak by som sa tam okolo obeda zastavila, keď nebude tam veľa ľudí.

lenka0402
6. aug 2009

Ahojte kocky.Tak mi sme uz doma,maly akurat zadrichmal.Boli sme u Baginovej a dala nam fenistil kvapky,a presne ako vy,mame to zo zubkov.Povedala ze su uz naliate nadoraz,tak mozno aj mi ochvilu budeme zubata
selmicka. 🙂 Tak som rada.teraz to uz neriesim 😉 Uz aby sa tie zubky vykluli nech mame chvilu pokoj. 😉

Dievcence volala mi pani zo stranky kde sme objednavali.Ze to uz chystaju,takze mozno uz zajtra dorazia,alebo v pondelok,Jupiiiii 😅 Len tam 3 kusy musela pomenit,tak ze ci mi to nevadi,ze tam ma niake nove a este neodfotene,ze su peknucke pre chlapcov.Tak som suhlasila,pretoze po nasej objednavke uz nema na sklade skoro vobec nic 😀 😀 Ved objednavka bola skoro za 50eur,tak sme im to tam vsetko skoro vykupili 😀 😀
Ved si to uz niako podelime 😉
A ak to bude zajtra,kto sa prida a pojde so mnou?

zuzula25
6. aug 2009

leni ako to myslis kto sa prida a pojde s tebou??myslis na postu??

zuzula25
6. aug 2009

a super,ze ste tak dopadli,nam tiez dala fenistilove kvapky,zevraj to pomaha,ked su deti mrzute,nam to nepomohlo,ale v kombinacii s nurofenom si pospal po nich polhodinku

zuzula25
6. aug 2009

uz som to pochopila,ze myslis na postu.ja pojdem.ale az tak po 15 hodine,doobeda asi ested nebudu

yvka1
6. aug 2009

ahojte,baby ja by som vám rada pomohla ale ešte sme v mt. leni preto by som ti aj poslala korunky radšej na účet aby si na mňa nemusela čakať.

dream.d
6. aug 2009

Leni tak super, že zubky, len keby to tie detičky tak netrápilo. No lenže inak to asi nepôjde.

zuzula25
6. aug 2009

dream tak ste nakoniec neostali v dubnici cakat tatina???ako ste dopadli??

Matko sa vyprava s vysackou na pyzamku v postielke,aspon som sa stihla naobedovat a za chvilku mame plavanie

lenka0402
6. aug 2009

zuzi ano myslim na postu,a ak by boli zajtra tak urcite do obeda,lebo k nam postarka chodi cca o 11.Ale mozme
to ist vyzdvihnut aj poobede,a dala by som ti aj tie vysielacky 🙂 Do obeda aj tak nemozem lebo musim ist
na socialnu poistovnu potvrdit niaky papier ohladne rodicovskej dovolenky.Lebo materska mi konci.

yvka a ty si to ako vyzdvihnes?ked ste v MT.Niekedy cez vikend?alebo ti to potom poslem ak chces.
Dream a ako ste dopadli,este balis na siroko?ci uz ma Vladko konecne nozky volne 🙂

dream.d
6. aug 2009

Ahojte. Máme konečne od balenia na široko pokoj. A môžeme sa začať prevalovať.
Išli sme tam aj naspäť sanitkou, tak drobec mal prvú jazdu. Dnes našťastie nemali veľa roboty. A na ortopedii to išlo rýchlo ani som malého nestíhala vyzliekať.
Mne končí tiež materská ale budúci mesiac. To treba nejaké potvrdenie zo sociálky? Nestačí ísť rovno na ten urad?

yvka1
6. aug 2009

leni my máme prísť domov budúci piatok, mne nevadí že to budem mať až potom.len aby som tebe poslala korunky.hodím ti to cez internet banking a budeme vyrovnané.

dnes tu celý deň bačujeme sami, vlastne skoro ako každý. náš tatino má tréning doobeda aj poobede, dnes zápas vo Zvolene tak ani neviem kedy príde.už začínam byť na prášky.Každý začiatok sezóny mi strašne dlho trvá kým si zvyknem, že stále neni doma. a ešte aj ten martin-na tom novom sídlisku nikoho nepoznám, len tu tak sami blúdime. tie maminy na detskom ihrisku sú také akési odmerané, pekne vo svojich skupinkách a s nikým viac sa nebavia. ja sa asi zachvíľu začnem rozprávať so stenami ☹

ivetka5
6. aug 2009

Yvka, tak to ti verím, že si z toho smutná, ale isto sa tam časom zoznámiš s niekym. Skús ísť na fórum Martinčanky a uvidíš, či sú až tak odmerané. Ono niekedy výzor klame. Držíme palčeky, aby ste tam mali veľa nových kamarátov 😉

lenka0402
6. aug 2009

zuzula ti slepuch,isli sme pomali oproti sebe mala si Matka na rukach a ty nic 😕 😕 len som sa nemohla zastavit
lebo som ponahlala 😝 Co si sa zadivala na niakeho fesaka? 😀 😀

Dream mne konci materska zajtra,a mam zapisane ze mam ist 7.8 na socialnu poistovnu aby mi potvrdili papier,A okolo 20 mam s tym papierom prist urad socialnych veci a rodiny,,mne to tak kazali.
Zuzula aj ty si to tak urobila?

yvka poslem ti cis.uctu do IP.

zuzula25
6. aug 2009

leni vobec som ta nevidela a kde som hladela,to netusim 😅

a s tou rodicovskou som to tak robola isto.na socialke mi dali papier,ktori som bola potrdit v Reimovej vile,ze dokedy poberala som matersku a doniesla to na socialku.

yvka tak to tam mas take smutne teraz,to poznam ze by som sa aj niekomu prihovorila,ale ten prvy pohlad ma odradi,ale ako pise ivet vyzor moze klamat.a nebudes niekedy aj v dubnici cez tyzden??

navrhujem stretko ako minule 😎

zuzula25
6. aug 2009

dream super,ze uz nemusite balit o kolko plienok sa naperies menej 😀 a maly to bude volnosti,uvidis ako ti zacne vymyslat

lenka0402
6. aug 2009

tak ten moj maly sibal je poriadne prefikany.Pekne mi zahajal na rukach a ked som ho polozila do postielky,hned ocka otvorene.A takto asi 5 krat 😝 😉
Baby inac ako sa hravate zo svojimi deturencami,mna uz pomali fantazie ubuda. ☹ Zuzi ty si tu raz pisala ze Matko bagruje,to si ako myslela.To mate ako auticko?
My mame hupacku,hrazdicku,kopec inych hraciek,vela krat sa malemu paci ked sa obaja valame po posteli,robievam mu lietadielko,skusame tapusky.Niekedy ale fakt neviem ako ho zabavit. ☹

lenka0402
6. aug 2009

A este sa mu paci ked sa schovam pod plienku,a lebo uterak,a urobim kukuk.To sa vzdy chichoce.
Dajte aj vy niake tipy 😉

zuzula25
6. aug 2009

leni u nas znamena bagrovat-papat potravu.to tak tatino pouziva.

u na stiez niekedy dochadza fantazia,ale mne to pripada ze cim mame viac hraciek tak ho menej zaujimaju.
najnovsie u nas plati ked mu dam misky,umele naberacky,riad a taketo veci.no ale ked uz stvornozkuje tak si zoberie co chce.alebo ked uz fakt nic nebavi,dam do kocika a sup s nim na prechadzku,na hupacky