Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
9. aug 2009

carrie na okolo rozhodne Petrykowsky,velmi dobry odbornik,je v ilave na namesti.dobry bol aj Mokras,ale ze ten sa pokazil,som pocula lebo ma vela ludi,este mozno Micko v Pruskom

leni nebojis sa ist s drobcom na take priame slnko na kupko??ten Brod je super ze je kryty

sisa dobre ranko 😎 co tak skoro???

lenka0402
9. aug 2009

zuzi nie nebojim,uz sme boli 2 krat a nic sa nestalo,ked davas pozor,nema sa co. 😉Dobry krem,tien,a capicka to isty. 🙂Ja sa skor bojim kliestakov,a vciel ako toho pekneho pocasia 🙂

zuzula25
9. aug 2009

a vsak leni ano.ked vam drobec prespi zas vacsinou casu,tak je v tieni,nas by bol cely cas hore,takze by bol na slnku vo vode a tam tien nie je ani kremik by nepomohol.ale buduci rok sa tiez uz chystame brazdit kupaliska,teraz si musi este vystacit s bazenikom na balkone a krytych plavarni 😎

leni zajtra cakame na balik,potom sa stretneme.yvka nam vyzisti ci prisiel 😉

sisa.b
9. aug 2009

my sme boli minulu nedelu v rajci, ale napriek horucave strasne fukalo, takze urcite sara nachladla tam. mne bola tiez riadna zima, kym sme vystali radu na tobogan. ale boli sme pod stromom a slnecnikom, takze priameho slnka som sa nejak nebala. len tam bola dost studena voda, takze sa rebeke vobec nepacilo 😒 mali sme ist radsej do toho brodu. teraz slecna ani dychat v noci nemohla, tak som bola kazdu chvilu hore, lebo stale mrncala 😢 uz ma aj horucku, tak neviem, ci s nou ist uz na pohotovost, alebo pockame na nasu doktorku.
zuzi, v poslednej dobe vstavame pred 8mou rano 😅 ale pohoda, lebo chodi spavat skor. no niekedy sa nezadari a ide spat o 3tej a aj tak vstava pred 8mou 😠

carrie4
9. aug 2009

babulky dakujem vam za radu, skusim sa nanho ešte popýtať

carrie4
9. aug 2009

ešte ma napadlo... nepočuli ste o dr. Volárovi a dr. Jankovskom? ordinácie by mali mať v TN. ale dr. Volár je zástupca primára v IL...

sisa.b
9. aug 2009

carrie, jankovsky je vychyreny odbornik medzi zenami. vsetky si ho chvalia, myslim, ze je tu o nom aj diskusia. aj k porodom si ho casto volaju. ja poznam len jeho otca.

zuzula25
9. aug 2009

v Rajci je veru dost studena voda,ale zato pekne,cistucko

tak to som len ja taka fajnovka,ked sa bojim s malym ist na kupalisko 😅

sisa.b
9. aug 2009

zuzi, tak pred tyzdnom to malo od cisteho daleko. voda v bazenoch spinava a najviac vo velkom plaveckom. samy bordel tam plaval a ked som sa treti raz zamotala do vlasov, tak som tam viac nesla 😒

zuzula25
9. aug 2009

fuuuj tak to sa tam teda zmenilo riadne 😒

idem k nasim maleho vyspliechat do bazenu 😎

sisa.b
9. aug 2009

tak ale bolo velmi natrieskane, mozno to nestihali len v ten den. vela ludi narobi vela bordelu a bolo ich tolko, ze sme si odstali polhodinovu radu na vstupe, nehovoriac este o rade na listky pred tym. mne sa teda v brode zdalo neporovnatelne cistejsie a aj sa mi tam viac pacilo, hlavne kvoli teplej vodicke pre malu

pekne sa vycvachtajte 🙂

patricia8655
9. aug 2009

carrie4 ja som mala Volára pri cisárskom, je to výborný doktor, ja som bola spokojná.
Baby čítala som, že chystáte stretko tiež by som sa rada pridala 😉

zuzula25
9. aug 2009

patricia ahoj.radi ta uvidime.predbezne to je v stredu,ale ja by som chcela vidiet aj sisu s rebekou tak by sme to mozno nechali az na ten dalsi tyzden
a chodievaj sem pokonikovat castejsie,kde byvas??

lenka0402
9. aug 2009

Ahojte zienky 🙂 🙂
Akurat sme sa vratili bolo vynikajuco,a maly bol 100%ny. 😉 Cestu tam mi prespinal,a aj cestu spet ale tam bol cely cas hore,ani raz nespinkal,a to sme tam boli 5 hodin.To som len kukala kolko energie ma v sebe,a ako strasne sa mu pacilo. 😉
Baby Banovce odporucam vsetkymi desiatimi.Slusne vstupne 3 eura,bol tam DJ,a deticky spievali do mikrofonu a zato dostavali vzdy niaky darcek,a pesnicku na zelanie 🙂 detsky bazenik bol teplucky ako vo vani,a velky palvecky je tiez termalny,vyhrievany,takze super.
Z malym sme sa cely cas len slapkali,a nahanali lopticky po bazene,a poviem vam neskutocne dobre som sa
odreagovala,aj ked bol maly cely cas hore.Odporucam 🙂 🙂 🙂 U mna 3 hviezdicky.

Patricia vitaj radi ta uvidime,ak vlastne uskutocnime. 😉

lenka0402
9. aug 2009

A je to ako keby v lese,a bazen je fakt veeeeeeeeelky 😉

zuzula25
9. aug 2009

leni super,ze si sa odreagovala a zabavili ste sa.

pridala som nejake new photos 🙂

sisa ako je Rebeke??este teplotuje??aj ste boli na pohotovosti??

sisa.b
9. aug 2009

lenka, super, ked sa vam pacilo 🙂 aspon ste sa zabavili

zuzi, fotecky krasne 😵 teda matko na nich. ta hojdacka vyzera dobre, akurat je to skor na sposob zavesneho kresla ako hacky. ja som sa este stale nedokopala k tomu, aby som nieco usila 😅 treba mi aj plienky dokoncit, lebo mi prisli klieste s baby patentkami na postu a nebudem ich mat kam natlkat 😝

rebeka buva, ale asi nie uz dlho, lebo spi nejaku hodinku. za nurofen som bola zvozena, tak uz nebudem zbytocne davat. urobila som jej masaz s olivovym olejom + tto a supla eukalyptus do aromalampy. tak hadam bude lepsie 🙂 este jej ten tto nakvapkam na noc na podusku, aby sa jej lepsie dychalo. odsavame stale, ale aj tak vlaci sopel za sebou ☹ takze to zatial na stretko nevidim

yvka1
9. aug 2009

Sisa prečo si bola za nurofen zvozená?bože tú nádchu vám nezávidím-vaneska ju mávala ako bábätko strašne často. a tie noci potom-no horor.

no náš krásny deň začal rannou hádkou s pánom mangelom, ktorý sa na nás nakoniec odutý pekne krásne vykašľal a išli sme na kupko sami. no čo-aspoň že sa vaneska zabavila. Bola tam ale dosť studená voda aj v detskom bazéne takže malý mohol kukať len z kočíka 😒 teraz to u nás vyzerá na tichú domácnosť-nie že by to vadilo-veď stále sa aj tak rozprávam len so stenami 😠 😖

dnes sa peťko zdvihol na sekundu na štyri a hneď sa rozpleskol ako placka, skrivil pusu od ľútosti a viac už nechcel byť ani na bruchu 😀

yvka1
9. aug 2009

zuzi no super fotky, pekná šou ti doma začala-už sa fakt neviem dočkať 😝 😀

sisa.b
9. aug 2009

yvka, lebo mala len 38,9 v zadocku. a pri teplote 38,5 sa usmrti vacsina virusov, takze ked jej tu teplotu stiahnem, telicko sa nema ako branit.
este jej supnem probiotika. ale mne sa paradne toci hlava uz asi dve hodiny ☹ a vobec neviem, preco

yvka, drzim palce, nech sa to u vas spravi.

baby, my asi predame byt a pojdeme stavat 🙂

ivetka5
9. aug 2009

Ahojte, tak víkendovali ste super, ako čítam. my sme boli poobede v tých Tepliciach, bolo super, veľa detičiek tam bolo, malý prespal v parčíku celý čas ako sme sa prechádzali, sa mu dobre hajinalo🙂

Yvka, tak ste boli sami, hm? ☹ Držíme aj my palce🙂

Sisa, a kde by ste stavali, tam čo si spomínala pri svokrovcoch? tak to by ste mali isto lepšie, a keď máte pozemok, ja by som išla asi hneď do toho, keby sme mali na čom 😀 Ale zas sú s domčekom aj strarosti, stále niečo robiť, takto prídeš domov na byt a máš porobené, ale zas svoje je svoje. Možno keď malý odrastie, a boli by korunky, ale teraz v čase krízy by sa dobre stavalo, je všetok stav. materiál oveľa lacnejší. Len asi aj za byt teraz by ste menej dostali ako inokedy, išlo to dosť dole oproti min. roku.

Lenka, zajtra asi nestihnem ísť s tebou na poštu, alebo síce keď ti to domov donesie, tak nepôjdeš. Ja ti cinknem poobede a prišla by som si pre to, by si len zbehla dole. Ďakujem, už sa ne to teším🙂

Prajem pekný večer, alebo skôr peknú nôcku

yvka1
9. aug 2009

budem hneď ráno volať mame či je to tam 😉

sisa-hmm domček dala by som si veru povedať 😵 keď si predstavím deťúrence ako sa hrajú na dvore 😉 Ale u nás by som si na to asi netrúfla ani keby boli peniažky-jedine ak na kľúč,lebo môj mužíček je na toto dosť lenivý. Keď sme prerábali byt ešte aj maliara radšej zaplatil len aby s tým nemal robotu 🙄

joj už sa tak teším domov-ale už len 5 dní-to ubehne rýchlo. Zajtra ideme s jednou známou na kafe tak aspoň trošku odragovanie.

čítala som zas niečo z témy,,každé dieťa sa naučí spať"-len som sa zas naštvala! 😠

sisa.b
9. aug 2009

ten pozemok nie je pri svokrovcoch, ale v pruskom. a ujco draheho nam uz aj tehlu ponukol 😀 dokonca aj byt, kde by sme mohli dovtedy, kym postavime, byvat. teda dal nam dva na vyber 😅 a je mi jasne, ze je to vsetko lacnejsie, rovnako aj byty. no urcite by sme sa do vianoc nestahovali, ale zas tento byt nie je najlacnejsi, vychadza nas tak o 50 tisic rocne viac, ako chalupa v trencine, v ktorej som byvala 😒
no svokra do mna dnes poriadne hustila, aby som k tomu draheho dokopala. a asi ma pravdu, ktovie, kedy bude takato prilezitost.

sisa.b
9. aug 2009

ivetka a v com je na chalupe viac roboty ako v byte? 😕 ja zahradnicit urcite nebudem a bordel musim upratat rovnako aj tu, sam sa v byte neuprace 😅 😝

yvka1
10. aug 2009

vŕŕŕ, mama mi nedvíha telefón 😠

yvka1
10. aug 2009

zachvíľu hádam zistím,ale myslím že už to tam bude.

inak prajem dobré ráno, my sme dnes ako rýchla rota Chip@dale, umytí, najedení, prezlečení. tak to je tu priam neuveriteľné 😀

s tou robotou na dome-tiež myslím že nič strašné to nie je.bývala som na dome s našimi a okrem toho že bolo treba pokosiť trávnik, tak nič strašného ako na byte. to sa asi tak hovorilo kedysi-keď majú ľudia posadené všetko možné aj nemožné a po celom dvore sliepky a tak pod.

ivetka príjemný posed u kaderníčky 🙂

a ozaj, no len vy pekne čakajte s tým stretkom na sisu, lebo to znamená že počkáte aj na mňa 😀

zuzula25
10. aug 2009

dobre ranko.
vas sa tu vecer zbehne cela kopa a ja uz vtedy spavam.

sisa to by bolo super s domcekom,to ani nevahaj,ja by som to brala,ale zas v Pruskom neviem.ja som asi blba a naucena na mesto.ja som hovorila manzelovi,ze keby chcela tak len okolie Dubnice dalej nie.mali sme tiez pozemok s chalupou ale v Cervenom Kameni,tak tam bych nesla ani tahana zaprahom koni.

sisa inac to je divne s tym nurofenom,ved to je normalne ze pri takej teplote sa uz maju davat lieky,ved telicko je vysilene a uz nevladze bojovat s bacilmi.do 38,5 viem ze sa nema nic davat,vtedy telo bojuje same,ale ked stupa tak tam hrozia aj tie febrilne krce a treba teplotu zrazat.ste boli na pohotovosti??kto tam bol??alebo si volala svojej doktorke??

yvka uzi si kafe so znamou 😎

ivet ty kadernicku 😎 az sa pacis mangelovi,vcera ste isli okolo nasho panelaku vecer a tak pilno si cosi hovorila mangelovi 🙂

tak stretko odkladame a pockame si na sisu aj Yvku,co vy na to??ved to je uz len tyzden navyse a nakoniec s lenkou budem asi dnes.

ivet dobre pochodte na neurologii

a prajeme krasny den

yvka1
10. aug 2009

baby je to na pošte 😉

yvka1
10. aug 2009

A nemusíte čakať na doručovateľku,stačí aj bez oznámenia prísť do priehradky s balíkmi-je tam moja mama tak vám to hneď dá.je to okolo 52€.

lenka0402
10. aug 2009

Ahojte dievcence 😉 tak uz to prislo,ako yvka pise,uz mi prisiel aj dobierkovy listok. 😉 chcem ist pre to ked sa mi maly trosku prespi,lebo je zly,a napapa sa 😉 Zuzi pojdes so mnou?da ty aj tie vysielacky