Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

dream.d
18. sep 2009

Sisa k tomu znakovaniu máš čo ešte aj nejakú knižku? od kolkých mesiacov sa to dá učiť?
Baby už máme zub, zatial len jeden a je vidieť iba špička, ale je tam. 😀
My sme boli včera v Maxe, tiež u Baťu a krásne topánočky tam mali. Ale stavili sme sa aj v detskom bazáre a ceny sa mi zdali podobné ako v obchode. Ale tam sme kúpili topánočky a tatino vybral také boty na jar dierkované, ked ich zbadal, hned ich vyložil na stôl, že tieto berieme. 😀

zuzula25
18. sep 2009

leni ta zlava 10% sa da nakombinovat s tymi kuponmi na pampers,a potom vyde dobra cena,ja som to tak spravila,mas ich skoro o 3 eura lacnejsie
aj my mame Pata a Mata a take podobne,ale ja som &chcela take uplne pre malicke deticky
idem uspat maleho

sisa.b
18. sep 2009

dream, gratulujeme k zubku 😵

k tomu dvd mame este niekde 😀 dvd - prehlad 100 znakov, knihu a 4 leporela.

my ideme von a na postu, asi konecne prisli po 3ch mesiacoch plienocky 😵 dufam 🤐

zuzula25
18. sep 2009

tak maly spi,davam tomu polhodinku pokial zisti,ze tam nelezim pri nom

leni tia gatuse su take tmavohnede,kavove-ja uz neviem ani rozoznat farby,ale nie su na traky

aj my gratulujeme k zubaciku 🙂

mkatka
autor
18. sep 2009

Ahojte

Vojtovi je líp, už tolik nekašle a nezdá se mi, že by ten kašel by kdovíjak tragickej. Jen prostě dobrat ty atb a to je ještě na dlouho, jsme teprve v půlce. Ale moc se polepšil s pitím, nechtěl ty atb brát asi 2 dny dělat cavyky, ale už je zase zlatej a vypije to bez řečí. Jen měl včera i dnes průjmík, tak nevím, jestli mu ty Bio Gaia stačí vynahradit to, co atb sežere 😒 včera jsem mu dala radši ráno i odpoledne těch 5 kapek a stejně se prý dneska pokáknul (jsem byla v Laugu).

Já jsem zatím v klidu, blbě se mi teda spí a už je nepohodlný, však to znáte. Včera jsem si začala balit kufr a půlku věcí zaberou plíny, vložky....to když si vybalím na pokoji, tak bude kufr prázdný... 😅

ivetka5
18. sep 2009

Ahojte, tak mi už poctivo čakáme tatina. Malý má 1-vý prstoklad za sebou, včera som mu odpojila klávesnicu a pracoval, teraz mu nechcem dovoliť, tak sa jeduje 😀 My sme túto noc spali tak všelijak, stále v podvedomí bol drobec hore a posledné 2 dni sa naučil tak zvláštne pišťať, keď si niečo vyžaduje🙂

Dream gratulujeme aj my k zúbku🙂

Yvka, aj my máme tie kupóny, ale ja neviem, mne a pampersky neosvedčili 😒 sem-tam preciká, neverím im navon, na noc, len doma, to dorazíme balenie a už nekupujem. Síce máme ešte 4-ky, možno budú ok.

Lenka, ak by si náhodou išla do DM na nákup, by som sa rada pridala, ak je to aktuálne, ja potrebujem väčší nákup, plienky, výživy... Ak neva, daj vedieť,ďakovala 😀

sisa.b
18. sep 2009

tak prisli nam plienocky, ale nie tie, na ktore uz tak dlho cakam ☹ no aj z tychto mam radost, hlavne ze boli za uzasnu cenu 😵

kupony sme mali aj my a skoncili hned v kosi 😅

yvka1
18. sep 2009

takže už sú v koši aj u nás 😅 pampersky som kúpila prvý raz raz ešte pri Vaneske a stáli za dve veci takže to bolo hneď aj posledný raz 😖

zuzula25
18. sep 2009

napriklad ja som spokojna s pamperskami a velmi,ale zas na druhej strane som ine nikdy neskusala,len z DM.po pamperskach ma Matko taky jemny zadocek bezproblemovy.

tak som doprala s tou solou a nic,flaky su tam stale 😠 co uz

sisa.b
18. sep 2009

zuzi, a aku sol si kupila? lebo v hodnoteni dopadla dobre ta z dmky v zelenom kybliku. mala hodnotenie 3, ta w5ka, ktoru mam teraz, mala hodnotenie az 4. ale z tekutych bola w5ka najlepsia, este pred vanishom.
ja som na noc namocila biele ponozky a teda su fakt krasne vyprane 🙂

sisa.b
18. sep 2009

prave sme prisli z prechadzky a este som chcela na hodinku s drahym vybehnut a hviezda to zalomila ☹

zuzula25
18. sep 2009

kupila som tu,co mi radila Katka,ale kupila som aj tu v zelenom tegliku(to som spominala,ze ju pouziva maminina kamaratka a je velmi spokojna),takze este vyskusam v zelenom tegliku
ta w5ka je z Lidlu??

nas mato sa venci vonku s babkou a dedkom,ale uz ich cakam,aspon som stihla vyumavyt kupelku a WC,kuchynu,povysavat,pozotierat dlazky,navarit a este aj seba dat do pucu.to som sikulka,ze??inec keby mal zaujem niekto mi prist poumyvat okna,budem rada 😀 lebo samo stale nechodi 😀

zuzula25
18. sep 2009

hviezda vie kedy to ma zalomit,ona vam chce dopriat sukromie.
sisa buduci tyzden by sme sa uz mohli stretnut 😉 lebo skor zacneme rozpravat ako sa nauci znakovat 😀

sisa.b
18. sep 2009

zuzi, ano w5ka je z lidlu. tu mam tera prvy raz, ale teda nabuduce kupim tu tekutu, ked skoncila na prvom mieste 😀 no ja teda ci som liala vanish, alebo spala z tegliku vanish, ci zeleneho dm, ci modreho w5, velke rozdiely nevidim 😅 a uz teda viem aj preco 😝 este skusim ten prach, vraj super ucinny aj pri nizkych teplotach - 30°C, ja pravam len na takej (okrem plienok). teraz mi este aj avivaz dosla, tak lejem vsade ocot s EO levandula 😀 no hokusy pokusy stvaram 😅 😀

hviezda mohla ostat kusok hore este, lebo som sa tesila, ze sa prejdeme spolu ☹ samu ma to totiz nikdy nebavi

ja som upratovala za asistencie mladej 😀 doobeda vysavala a drhla wc s kupelnovym umyvadlom, to tu uz bola svokra so svagrom, zotierala som podlahy, ked odisli a mala nemala chybu. rozvalila sa mi na mokru dlazku bruskom na zem a mavala rucickami po tej mokrej zemi 😀 mala radost, ked sa jej tak smykali 😝

a kludne buduci tyzden, vlastne co sa tyka mna, tak som mohla teraz kedykolvek, akurat na pondelok a utorok mam program. uz nam vysiel inzerat na byt, tak nam vyzvanaju

sisa.b
18. sep 2009

tak my mame za sebou prvy kasovy uspech 😵 urobila som jej plny tanier (nas dospelacky) az po strafik a nechala len trosku 😅 teraz neviem, ci bola taka hladna, alebo jej zrazu zachutila. no este sa dotlaca mliekom 😎 😀

lenka0402
18. sep 2009

Sisa to je super ze chuti,mi sme teraz stale na vecernej kasi,niekedy aj cez den.ked on mi teraz neustale odmieta mliekoa uz neviem ako donho dostat niaky vapnik.Ale o tyzden ideme na poradnu tak sa ho opytam co mam robit ked nechce.ale ako ho poznam tam mi povie ze mu mam dat jogurty.A to ja nechcem

Zuzi ak mas na vacku od gatusi vysite take lietadielko,a cislo 1952 tak mame rovnaky out fit.

ivetka5
18. sep 2009

Sisa, dnes som Vás videla, išli ste smerom k Tescu s malou a Samkom, myslím. My sme išli autom okolo, bola som si v škole pre skriptá. A ty ako v škole? Už máš prednášky? A ľudia v pohode na byt, alebo len vyzvedajú. Držíme palce, aby ste natrafili na solidných kupujúcich.

Zuzka, som vašich dnes stretla keď boli na prechádzke🙂

Lenka, zajtra sa isto zastavím, okolo 10-j, ok? Cinknem ti potom.

My máme ísť zajtra k našim varí sa guláš, a tak. Aspoň trošku posedíme, teraz ešte periem drahého veci, inak keď ste pri tom upratovaní, ja som to tiež všetko stihkla doobeda, tak zajtra okrem žehlenia mám voľno 😀 Ešte som ráno zajtra chcela upiecť mufiny, tak som zvedavá, či sa mi bude chcieť, podľa toho, kedy vstanem 😅
Tak vám prajeme pekný večer, skôr dobrú noc 😉

lenka0402
18. sep 2009

Ivet cinkni budeme doma.Boze uz driemem pri tom Pc a ten moj krtko este buntosi.

lenka0402
18. sep 2009

Snazi sa stvornoskovat a ryje hlavou do perin.jak taky mali krtko.

jaruska78
18. sep 2009

Ahojte dubnicanky, som tu uplne nová. Chcela som sa spýtať na dobrého gynekologa v dubnici a okolí. Ku komu chodíte vy? díky moc

lenka0402
18. sep 2009

Ahoj jaruska odporucam dokrora Petrikowskeho ktory ma ambulanciu v ilave,alebo doktora Mokrasa.
Myslim ze baby budu suhlasit.

sisa.b
18. sep 2009

tak a mame nove slovo - babo 😵 ona je na deticky velmi zatazena a ked sme sli z vane do obyvacky obliekat, tak ma zastavila, ze babo a natahovala sa za krabickou z odsavacky sopla, tam je navrchu babo 🙂
a vecer bola dalsia jednoducha veta - prisla za mnou, opakovala da-da-da (to je u nas daj) a znakovala pri tom mliecko 😵

ivetka, tak to si videla nas, bola som so samkom a malou 🙂 prednasky od buducej soboty a ja som sa do matiky este nepozrela 😅 😝

lenka, do roka by malo byt mliecko ako hlavna potrava, ale aj v novembrovkach je holka, ktorej mala odmieta. no ona este dojci a mame podozrenie, ze je tehotna 😀 vtedy sa vraj meni chut mliecka a niektore deti ho nechcu

dream.d
19. sep 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1327768
toto sisa? oplatí sa to?
alebo sa viac oplatí si vybrať jednotlivé produkty z www.znakujeme.sk?
Rebeka je šikulka.
Lenka mne tiež odmietal mliečko, ale len tak že jeden den spapal minimum a na druhý den to dobehol.

zuzula25
19. sep 2009

ahojte,tak vidim,ze aj u dream su ranovstaji,dnes Matko vstaval o 5.45,a teraz dospava a pojdeme von nieco nakupit,lebo zajtra sa chystame grilovat ako to moj mangel nazval ukoncit grilovaciu sezonu. 😎

Rebeka sikula 🙂

leni mame rovnake gatusenzeby rovnaky vkus??

ja tiez periem najcastejsie na 30,niekedy na 40,a ked ma mangel monterky moc spinave davam 60,no a ked davam ocot vyvari proti vodnemu kamenu tak raz za dva mesiace dam 90.

sisa a aka kasicka jej chutnala??my mame teraz bananovo-ryzovu od Hame a moc mu chutna(no ale co nechutna 😀 )

chyst

sisa.b
19. sep 2009

dream, my mame celu tu sadu 🙂 a cena je podla mna dobra, o tretinu nizsia.

zuzi, tiez bananovo-ryzova, ale od Hami 🙂 doteraz ju poctivo odmietala.

ja nastastie monterky nemusim prat 😝

zuzula25
19. sep 2009

sisa aj nasa je od hami,takze chutna.

vonku je super,uzasne pocasie na prechadzky,dufam,ze aj zajtra bude tak pekne,ale vsak hlasia buduci tyzden babie leto.

nas maly odkedy papava Activiu denne,tak kakava aj 4krat denne a to nie,ze by do ocikanej plienky,ale on si vzdy pocka na cistu a sup ho tam a potom sa jeduje,ked ho prebalujem 😝

sisa.b
19. sep 2009

zuzi, my activiu nepapame a kakame kazde 3 dni 😅 ona jogurty vobec, ale tak mozno skusim, ved ani kase doteraz nechcela jest.

von sa nechystam, mozno pojde svokra, ked pride. ja chcem urobit poriadky. stale upratujem a stale je tu rovnaky bordel 🙄 milost pan domaci si nevie ani zakladne haraburdie po sebe odpratat (papiere, pohare, taniere,...)

jaruska78
19. sep 2009

Lenka dakujem za tip. Dr. Mokráš nové pacientky neberie. A tí ostatní lekári v poliklinike? Dr. orálková alebo Gáliovská? Máte s nimi skusenosti. Rada by som mala lekára v Dubnici, ale v najhoršom ani Ilava nie je daleko.

inneska
19. sep 2009

ahojte...chcem sa spýtať, kardiológia je v IL nemocnici, že?? 🙂 doki nás poslal, len som sa zabudla spýtať...ked tak mu poprípade zavolám... 🙂

zuzula25
19. sep 2009

jaruska ja som nebola spokojna s Oralkovou,a co som pocula ani Galiovska nic moc,urcite sa oplati radsej do tej Ilavy.

inneska ano kardiologia je v nemocnici v ilave v tej hlavnej budove,kde lezia pacienti,ale nepojdes hlavnym vchodom do budovy,ale lavym ako su detske ambulancie,tam je aj dispecing sanitiek

sisa ani ja teraz nejdem s malym von,dedo uz frcal s nim,idem aj ja poupratovat,lebo je to tu zas ako po vybuchu.Matko vsetko rozhadze,pozhadzuje,povybera zo skriniek ja upracem a stale dookola 😝