Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

lenka0402
25. sep 2009

A 😉 hojte
Kvetinka ja mu bananik skrabkam lyzickou a tak mu davam do pusinky.skusali sme aj mliecko ale moc nesmakovalo
Ivetka si napisala ze bracho ma 354 😕 som sa pobavila.
Inac babi klobuk dolu ktore studujete..to ste fakt super mamicky..skola,domacnost,manzel,deti.Fakt vas obdivujem ako to zvladate 🙂 sisa ty aj spavas? 😀
My sme dnes skusali cervenu repu zo zemiackom a veeelmi chutilo,ale zababrany bol statocny,,to tricko uz nevyperie ani ten najsamlepsi prach.A z ovocicka sme mali cucoriedky,ale len malinkato lebo tie zapekaju.
Tak prajeme pekny vikend.

sisa.b
25. sep 2009

lenka, zatial spavam 😀 uvidime, ako po zajtrajsku 😅 😝

my sme boli omrknut tu milionarsku stvrt v dubnici a teda vedela by som si vybrat 🙂

sisa.b
25. sep 2009

vidis, cervenu repu sme este neskusali, to by jej mohlo chutit 🙂

ivetka5
25. sep 2009

Ahojte, oslava dopadla dobre, malý bol dobrý, až ku koncu bol už nesvoj, ael sa mu nečudujem, lebo má svoj režim, ktorý nerád mení. To by človek nepovedal, že také malé je ako hodinky 😅
Lenka, asi mi ušiel prst. Oprava 35 🙂 Repa? tú mám strašne rada, akurát mamina dnes hovorila, že nám dá na zavarenie, tak potom skúsim drobcovi zavariť len takú neochutenú, uvidíme, no a triko to asi veru ani nepustí, ja to mám aj na rukách vždy 2 dni 😀 A čo sa školy týka, zatiaľ zvládam, ale mám super manžela, aj to veľa pomôže🙂 Isto by si aj ty zvládla. No ale Sisu obdivujem aj ja pri 3 deťúrencoch 😵

Kvetinka, ja mu to škrabkám lyžičkou-banán, ako písala aj Lenka, a keď mi kúsok ostel, som ho iba vydličkou popučila. Ja mu dáva zeleninku cca 3 týždne, takže si myslím, že neva už keď sa začne s ovocím. Neviem, ak tak si v budúcnosti vyberie, čo mu chutí a čo nie, a s tým nič asi nespravím. Ibaže čerstvú zeleninku by som mu keď by bol starší skúšala do niakych tvarov, zvieratká, alebo kocečky a tak, aby to spapal. Dosť som to tak videla aj v telke, keď pripravovali pre drobcov.

Sisa, no aj ja tade okolo tých domkov rada chodím, je to tam krásne, ale normálny človek to nemá postavené, neboj, možno sa niektorým dobre darilo za komančov 😀

ivetka5
25. sep 2009

Mkatka, ja som ten dudlík kúpila v Citifarme-lekáreň. To keď som v 14tt išla tatinovi oznamovať, že to bude synček 🙂 No a že 0-2 mes. a spávame s ním dodnes, ale neskôr som mu ho otvorila, a on mi iný nechce, je s ním smiešny, lebo je malý, ale čo už. Ceu deň ok, zaspí mi s iným, tiež MAM, ale v noci, inak mi nechce zaspať, aj keď ho po 5 min. vypluje 😕

yvka1
25. sep 2009

ale nieee-sú tam aj normálni-máme tam dvoch známich 😀

ivetka Vaneske môžem na tanieri urobiť aj celé safari aj tak sa mi na to vybodne ak nechce 😀

dnes som mŕtva-dávala som do pporiadku byt,lebo zajtra bude s deckami mama u nás a ešte príde aj moja babka s dedkom z Blavy tak nech si tu nepripadajú ako v maštali 😀 ešte som piekla americké rezy tak v kuchyni bomba padla ale už aby bolo zajtra,príde aj mangel tak sľúbil že príde potom pre mňa do tn a pôjdeme sa niekam spolu konečne sami poflákať 😵

sisa drž sa zajtra a daj vedieť ako sa ti páčilo-hlavne ten veget bez detí 😀

idem spratať tú kuchyňu a do hajan tak dobrú nocku 😉

yvka1
25. sep 2009

náš zaspí len s tým hrkacím ale ten už je taký malý že sa bojím že ho raz prehltne 😕

yvka1
25. sep 2009

mkatka a ozaj si sa už neozvala-nebodaj už rodíš ?? 😉 😀

mkatka
autor
25. sep 2009

Yvka omlouvám se, vypla jsem pc před tím, než jsi odpověděla....

Jde na mě nějaká choroba, kašel, pálí na prsou, chrapot....co si ještě zlomím nohu do porodu.... 🙄

ivetka5
25. sep 2009

Yvka, jasné, že sú, ja zo srandy, no ale väčšina je tam aj takých asi 😨 Tak to si asi iba ja veru mylím, že keď mu vytvorím "slona" na tanieri, že to spapá 😀 Uvidíme. Je to ťažko s tými drobcami našimi. Tak pekne poupratuj, že v maštali 😅 , to by ma nenapadlo.-) Ja chcem ísť zajtra doobeda omrknúť do TN, aj do toho Dráčika, uvidíme, lebo naši majú orať, či sa nepôjde pomôcť. A s tými dudkami, no asi s tým nič nespravíme, bráchov malý, veď už má 8 rokov, ten mal 1 taký kaučukový, ten vydudlal, sa mu rozpadol a koniec, kúpili aj taký istý a nechcel, aspoň nemuseli odúčať, takže nemal ani rok a bol bez dudla.

ivetka5
25. sep 2009

Mkatka, tak sa pekne vylieč, a radšej nohu nelám, to by bolo o ničom tam ísť o barlách 😀 Ono keď sa začne lepiť, tak sa lepí. Ale to zvládneš do pôrodu 😉

ivetka5
25. sep 2009

Zuzka, Lenka, Sisa spíte???

sisa.b
25. sep 2009

nespim, len ked davam refresh a dlho sa nic nedeje, tak sa zabudnem inde 😀 a mam stale o tom co studovat, tak sa nedivte 😝

a nedavajte tu tych smajlov na mna, lebo ja mam z toho fakt strach, tak mozno po tyzdni do skoly ani nepachnem 😀 drahy uz na mna tlaci, ze aby som si dala odklad, lebo moj maly cicicek to bezo mna tazko vydrzi ☹ 😢 a aj mne je z toho dost smutno 😔 navyse nas mozno za kratko caka stahovanie, deturence budu chodit domov cez pol republiky a so samkom je teda pekna makacka ucit sa. no a k tomu stavba... s tymto som teda neratala, ked som si davala prihlasku ☹ tak uvidim, ako bude.

katka, vies, ze pred porodom sme boli skoro vsetky chore? 😅 neviem, ci to nie je prvy priznak, tak aby si cez vikend neporodila 😵

ivetka5
25. sep 2009

Sisa, neboj, zvládneš to, si silná žena a myslím, že aj si ideš za cieľom. Aj keď by to možno bolo ok, ale keď si predstavíš, že o rok už 1-k budeš mať za sebou, uvidíš. Ja som to tiež chcela nechať, že o rok, keď som sa dozvedela, že bude mimi, ale som rada, že som nedala, ja som sa hlavne bála 2-ho semestra, ako to bude, ja po pôrode a skúšky pred sebou. A 2 týždne po pôrode som už aj na skúške sedela. ujde to ako voda, ja by som už asi teraz sa do toho nedokopala, ale neviem, či by som to zvládla ešte popri stavbe 😨 Držím palce.
Ja som pred pôrodom nebola chorá, tak neboj Katka 😉

ivetka5
25. sep 2009

Idem si ľahnúť, tak vám prajem ešte pekný večer a potom dobrú nôcku 😉
Sisa, zajtra si uži matiku 😵
Yvka, neupratuj už toľko.-)

sisa.b
25. sep 2009

idem pozbierat hrozno a spat 😀

yvka1
25. sep 2009

kuchyňa uprataná,ešte som sem kukla-Ivet keby si k nám niekedy nečakane vkročila tak by si to aj horšie nazvala nie len maštaľ 😀

ja mám na tú školu chuť vykašľať sa každý deň,ale vždy si poviem čo bude keď skončí materská.aj keď nieže by to v tejto dobe bola aj so školou nejaká výhra 😝 😖

a už ozaj dobrú noc 😀

mkatka
autor
26. sep 2009

Já to potřebuju nechat min. na úterý....v pondělí jede mužskej do Ba a já potáhnu Vojtu do školky asi kočárem, pěšky tam půjdem tak hodinu.....odpoledne přijede mamka, takže to už bude v klidu. Teda já budu v klidu.

Jinak podle mě je to normální, teda min. logický - dítě bere vitamíny pro sebe, matka má oslabenou imunitu, a teď se fakt dá chytit obyč rýma jak nic. S Vojtou mě to chytlo po porodu - s rouškou v teplém září se mi báááječně kojilo, dole bolavá, uřvanej Vojta.....paráda 😠

Ale zase by mi mohli protekčně dát nadstandart, abych jako nenakazila další maminky 😀

zuzula25
26. sep 2009

ahojte.
ivetka vcera o 22 som sa uz otacala na druhy bok,ja totizto musim ist spavat s malym,lebo on vzdy na mna caka 😝

katka tiez som bola po porode hned chora(ani sa nedivim,ta zataz pre telo) a dokonca som si striekala Bioparox,ale nastastie to maly nedostal.rychlo sa vyliec az si na porod fit

kvetinka ty sa volas Majka??vcera sme boli na navsteve u mangelovej sestrenici(caka v decembri babatko-dievcatko)tak ta spomenula,ale neviem c si to ty. 😕

baby prajeme aby vam to rychlo ubehlo v skole,sice asi prajem neskoro,uz tam asi sedite.sisa ty potom napis ako to mala zavislacka vydrzala bez prsnika 😕 😝

u nas sa zacalo dost uvazovat nad stavbou domceka,ale zatial len teoreticky,zajtra by sme mali ist omrknut jeden pozemok 🤐 .no a potom by sme sa museli znova stahovat k nasim,ale to je este vo hviezdach

prajeme krasny vikend 😎

sisa.b
26. sep 2009

ahojte 🙂

ja som zo skoly doma, mala zavislacka to vydrzala bez problemov, akurat ja som zavijala od bolesti, ked sa mi prsia naliali 😝 mlieko mi aj po bruchu v skole tieklo 😅 no nevyspata som poriadne, lebo som si sla lahnut o 23,00, ale nemohla som zaspat a ked sa konecne podarilo, tak ma zobudil MD tym, ze si zuby umyval 😝 takze od pol jednej do pol tretej som bola hore a o siestej uz na nohach 😖 a zderivovana uz som statocne, neviem, ci tam este pojdem 😀 😝

katka, drzim palce, nech si rychlo fit 🙂

zuzi, opakujete? 😀 ale nie, domcek je pre deti super vec 😵 a kde by ste chceli ist? pozemok nemate svoj? a ako to vyriesite, ked mate na byt hypoteku? 😕 my sme teda bez hypoteky, byt mame svoj, pozemok tiez a aj tak mam z toho tazku hlavu, ci to zmakneme 😔

lenka0402
26. sep 2009

Sisa to je super ze to mala zvladla.A inac ako MD zvlada latkovanie?vie co kde a ako?
Ci si mu spravila prednasku 😀

kvetinkaaa
26. sep 2009

ahojte!

vsetkym skolačkam drzim palce. dali ste mi inak chrobaka do hlavy, len ja som tu v nemsovej sama, muz cele dni v praci, nemala by som kam dat malu na celu sobotu. a este ked bude dalsie, no to by veru nešlo..

zuzula ano volam, hehe ty myslis Lenku-u nej si bola? to je moja veeeelmi dobra kamaratka. ked idem do dubnice takmer vzdy idem aj za nou, sme spoluziačky zo stretdnej. aky je ten svet maly 🙂

aj dnes som bola v dca ale asi som nikoho nestretla, teda jedna mamina sa mi podobala na Iness ale bábo malo ružovu čiapočku tak si vravim ze to Eričko nebude 😀

sisa.b
26. sep 2009

jej, sorry za tu hrubku 😝 no uz som sa vyspala, tak to bude hadam lepsie 😀 akurat kedy teraz zaspim... 😅

a zabudla som vam povedat, ze som tam jedina holka medzi muzskymi 😅 😝

MD latkovanie celkom zvlada, lebo sa k tomu malokedy dostane 😀 akurat teraz, ked som spala, jej supol tu najnovsiu ittku 😝 mohli sme ju mat na prechadzku, ale neva. hlavne ze prebalil 😀 ja na doma davam BL alebo nejake kapsove.

yvka1
27. sep 2009

Dobré ráno 😀

zuzula25
27. sep 2009

dobre ranko 😎

ako vidim u yvky su ranovstaji-ako aj u nas 😝
teraz som ho uz vyslala von s dedom,mangel vari a ja som sa rozhodla ist poupratovat balkon,ale nechce sa mi,akosi ma boli prasina ☹

sisa tak vravis,ze doma sa to zvladlo,super.naliate prsniky,to poznam vecer,ked Matko papa len na obed z jedneho a druhy je cely den odstaveny,vecer uz hrcky,a potom ked zacne papat tak mu to zabieha,ako to rychlo tecie

sisa no veru trosku si ma nabazila tym domcekom,manzel ma uz dlho lomi nan,ale akosi sa mi nechcelo,ale teraz ked som bola u tety,oni maju domcek tak sa mi to akosi zapacilo,ze to je uzasne ako sa zahra na dvore,hupacky a proste relax.mame sice hypoteku,ale to by sa dalo previezt na stavbu a este by sme ho navysili,ale zatial je to len v plane 🤐

sisa.b
27. sep 2009

zuzi 😵 my sa asi tiez bez hypoteky nakoniec nepostahujeme. ale nevadi, hlavne, ze domcek bude. uz mame viac menej aj vybraty, takze uz len plany kupit a cakat na povolenie 🙂

zuzula25
27. sep 2009

aky ste nakoniec vybrali??

sisa.b
27. sep 2009

http://www.archipelag.cz/typove-projekty-rodinn...
ale nie 😀 o tom len snivame, vybrali sme tento http://www.erlis.sk/detail.php?dum=68&srch=1&ka...
bol jediny, na ktorom nam sadne orientacia svetovych stran a aj pocet izieb, ....
vlastne este bol vo vybere tento http://www.erlis.sk/detail.php?dum=11&srch=1&ka... ten sa nam aj dizajnovo viac pacil, ale je tam velmi mala obyvacka a celkovo ta sedlova strecha by sa zas len predrazila, tak sme ho zamietli

zuzula25
27. sep 2009

jaaj no tak ten prvy to je ako vila,ale vybrali ste pekny domcek,juj to sa bude byvat

sisa.b
27. sep 2009

samozrejme na nom ideme este robit viacere upravy, ako zrusit tie pidi okna na severnej strane, zrusit vchod do kuchyne z chodby, takisto zrusime to francuszke okno v kuchyni, nechame len vstup z obyvacky, spodnu kupelnu zvacsime,... 😝