Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
30. sep 2009

Sisa, hej na ten špenát, je to dosť, ale zas každý deň ho nepapá.

ivetka5
30. sep 2009

Baby a aké sušienky od Nestlé to kupujete?

mkatka
autor
30. sep 2009

Ahojte

Tak ještě nic. Ráno jsem byla v poradně. 40tt, hlavičkou dolů, ozvy ok, otevřená na 2 cm. Tak jsem si říkala, jéé je, tak to odpo jedem, zvlášt doobeda mě bolelo nezvykle břicho, jak mě prošťourala...ale přešlo to a je dobře.

A mám krááásný růžový dudlíky, ty MaM neměli, koupila jsem od Babylove 2ks v balení, růžové se srdíčkem a růžové s kytičkama. A tvarově jsou stejné jako ty MaM, tak je to fakt jedno.

Komu chybí pár samolepek do DM, můžu přenechat. Mě to na celé platíčko nevyjde.

kvetinkaaa
30. sep 2009

jej diky vanilkovy cukor ma teda nenapadol. no hadam to bude on.

jaj baby moja sa mi dnes uz 3x brutalne pokakala asi budeme onedlho mat aj 10 zubov 😀
prebalovala som juj o dvanastej po papani a teraz o druhej a neviem či mi nebuvala s tym ovienkom lebo ma akusi červenu ritku 😢 😢
dufam ze ju to nebude bolkat, dala som jej tam hrubu vrstvu sudocremu, napada vas este niečo? Imazol?

dikyyy

a čo to cvičenie na fit loptach? hadam to nie je precvičovatelka čo nas mala ako tehuu....
asi mame dalsi kak 😒 paa

yvka1
30. sep 2009

Katka ja som bola na 1,5cmotvorená týždeň pred termínom a nakoniec sa narodil 12 dní po termíne 😀
Vojto bol v škôlke?ako sa má?už je dobre? a kde bude keď budeš v nemocnici?len s tatinom doma či u nejakej babky? a ty čo,už si vyliečená?

kvetinkaaa
30. sep 2009

bol to iba prd prd 😅

yvka1
30. sep 2009

kvetinka taká blondína,zhruba 45 rokov,mňa veru neokúzlila.
Raz som bola na Pilates s ňou.Bola som v 7.mesiaci.Bolo to pre netehotné ale dohodli sme sa že mi dá cviky ktoré robiť môžem a čo nie mi povie aby som vynechala. ale mali sme sa otočiť na brucho a niečo robiť tak som si sadla že budem pokračovať neskôr a ona sa na mňa ocapila že prečo by som ako nemala robiť tento cvik??tak sm sa zdvihla a odišla-prišlo mi choré ležať v siedmom mesiaci na bruchu a cvičiť 🙄 😝 😠

sisa.b
30. sep 2009

yvka, to co? 😨 teta cvicitelka to asi nema v hlave vsetko v poriadku 🙄

nestle susienky mame aj my, ale teda nejak extra ich nemusi 😅

katka, ja som bola tiez otvorena na 3cm dva tyzdne pred terminom a mlada isla tyzden po termine 😝 no ale u vas to moze byt inak 😉

sisa.b
30. sep 2009

ako citam, tak by som na fit lopty chodila radsej do ndca alebo tn 😒 no mne uz sa nechce nikde, lebo mlady ma tolko kruzkov teraz, ze mi staci, ked musim s nim behat. a tie noci nemam nejak ruzove, tak som ako mechom ovalena 😔

dream.d
30. sep 2009

Katka ja som bola na dva prsty otvorená a do hodiny bol malý na svete. 😀
Dnes sme boli na poradni a vážime 9830g. Takže ešte 10 kg a vynecháme manducu. 😀
Včera sme celý den boli v žiline a kúpili sme na splátky kameru a to sme chceli iba nejaký lacný foťák. 😀 A do Metra nás s drobcom nepustili, vraj deti do 12 rokov tam nemôžu. To som teda nepochopila, že prečo.

sisa.b
30. sep 2009

dream, to uz som kdesi citala, ze ich nechali pred metrom stat s detmi 😒 a neboj, po pol roku uz ti drobec nebude tak rychlo rast 😉 a manducu vyuzijete aj v troch rokoch 🙂

sisa.b
30. sep 2009

...priberat, som chcela napisat 😅

zuzula25
30. sep 2009

dream preco vynechate manducu??ved prave vtedy sa ti viac zide,aby si ho nemusela na rukach nosit..takze ste kupili kameru,dobra vec,aj my ju mame doma,ale moc nevyuzivame,lebo by som mu ju musela mat stale pri ruke,aby som nakamerovala Matkove kusky,ale musim sa polepsit,aby tam aspon nieco mal z detstva

yvi a kedy ste boli na tom cviceni s fit loptami,nezmenili ju??ja by som to mozno raz isla vyskusat,ivet nepojdes so mnou,alebo niekto iny??

sisa kamaratke ten darcek z Dmky neposlali,aj som tam pisala,ale vobec sa mi nedal dorucit ten mail.no ved uvidime 😅 ale potesilo by.

ja som bola tiez otvorena na dva prsty mesiac pred terminom,ale katka nehovorila ti doktorka,ze ked ta tak rozstuchala,aby si si dala doma hned teply kupel??mne to tak doktor poradil a rano som uz sla s bolestami,sice som porodila az na dalsi den rano-
tak super nakup-ruzove dudliky-tie musia byt roztomile 😵

ivetka ja som kupovala tie susienky od Nestle v Dmke,maju aj ine znacky,maly ich tiez moc nemusi,ale raz za cas spapa s ovocim mu chutia.a maju ich vsade v tescu,v Kauflande,ale su drahsie

dream.d
30. sep 2009

zuzka veď manduca je len do 20 kg a ked bude mať viac tak vtedy ju už nebudem môcť využívať. 😀

zuzula25
30. sep 2009

tak odlozis pre druhe.ozi uz si dostala??a inac uz Vladko nebude tolko priberat,takze este minimalne rok vyuzijete.to nas za chvilku dobehnete,Matko ma 10

zuzula25
30. sep 2009

este sa vratim k ockovaniu,akurat som dnes citala na teletexte na Jojke,ze umrela tusim 14 rocne dievca po ockovani proti rakovine krcku maternice,ty kokso co je stymi ockovacimi latkami 😠

ivetka5
30. sep 2009

Ahojte, tak sme z vonku doma, ale bolo surovo riadne, brrrr.

Zuzka, aj by som išla vyskúšať, prečo nie, ale niake akrobácie s drobcom ako Yvka písala, no neviem, ale veď keď sa nám nebude páčiť, pôjdeme domov 😀 A kde to je? Na 2-ke? Ja mám také keksíky, ale od Sunarky, celozrnné, sú od 6. mesiaca, tie ste nemali? Vraj sú dobré. to neva, že tie od Nestlé sú drahšie, čo je dnes lacné. keď chceme pre drobcov to najlepšie 😅 Dnes mi sprášil celú presnidávku 😕

zuzula25
30. sep 2009

ivetka tak pojdeme vyskusat potom spolu,pozistujem kedy to je.a tie od Sunarky,su rovnake-ono sa to lisi len znackou,gramazou a cenou.mamina mu tiez kupovala keksiky,neviem presne ake.sa mi zda,ze Hipp a su bio,ale nie su take dobre ako od Nestle.

ivetka5
30. sep 2009

Dohodnuté 😉
Pozriem niake v AT.
Ja som bola pozrieť v tom biop obchode piškóty, predavačka hovorila, vraj sú bez vajíčka, ale ako yb ich urobili neviem, ale nemali, vraj bud. týždeň, tak pôjdem potom pozrieť.

zuzula25
30. sep 2009

ivet a kedy idete??

ono su vsetky tieto detske keksiky bez vajicka,potom ich pojdem aj ja kupit.to su akoze klasicke piskoty bez vajicok???

mkatka
autor
30. sep 2009

Uvidíme uvidíme, však na to nespěchá. V sobotu mám poslední dávku bioparoxu, takže čím déle tím lépe, je mi to vcelku jedno.

Vojta už chodí od minulé středy do školky a v pohodě. Každým dnem dokonce lepší, no lepší už to asi nebude, protože to dobré už je. Táta ho přezuje, převlíkne, Vojta dá pápá a jde si hrát. Spokojenej a my též.

Mám tu svojí mamku, takže ta bude hlídat počas doby, co budeme v porodnici, pak bude pomáhat s Vojtou a mě s mimčem.

sisa.b
30. sep 2009

zuzi, to som citala aj ja, posielaju mi tie spravy z diskusneho fora z iniciativy pre uvedomenie si rizik ockovania. a vraj tuto vakcinu budu mat dievcata od buduceho roku povinnu 😢 😢 😢
madari sa idu dat povinne vsetci ockovat proti chripke 😒 a podla nejakych planov nasho zdravotnictva by to malo cakat aj nas 😠 pritom vakcina proti chripke je len proti trom virusom z 300, takze je to velka sportka, lebo dopredu to nikdy nevedia, ktory virus bude aktualny. a navyse je dokazane, ze ked si das pichut 5x za zivot vakcinu proti chripke, mas 10x vyssiu pravdepodobnost, ze chytis alzhemeinera 🙄 takze radsej sa dam zabasnut, ako si take svinstvo pichnut.
jedna holka v diskusnej teme pisala, ze uz bola na hygiene kvoli neockovaniu mmr a dostala pokutu (nechcela sa natahovat po sudoch), tak jej oznamili, ze vraj keby jej dieta nejaka skolka vzala, tak by dostali pol milionovu pokutu. takze povinne ockovanie nas zrejme neminie 😔 no aspon to chcem oddialit, ako sa da.

zuzula25
30. sep 2009

povinne ockovanie proti rakovine.co ti ludia u nas chcu,sedia za stolom a nevedie co je realita,ty kokso za chvilku tu bude povinne uz vsetko.kde je slobodna volba obcana 😠

zuzula25
30. sep 2009

sisa prosim posli mi na farmi darceky Apricot tree a Plum tree,lebo potrebujem este dva rozdielne darceky,aby som ziskala šerpu.diky

inneska
30. sep 2009

čafte 🙂

dnes som varila, upratovala, driemala s erikom 🙂

jú, aj vy farmárčite?? aj ja 😀 chcete novú susedu?? 😀 😀

sisa.b
30. sep 2009

zuzi, poslala som tu slivku, dalej mi nejde. skusim neskor.

a co sa tyka toho povinneho ockovania, tak tam bolo toho viac nez proti chripke a hpv. rotavirusy urcite, urcite aj tie kiahne, viac si nepamatam a neviem dohladat ten clanok 😒 no ja urcite nenecham zo seba a svojich deti robit laboratorne mysi 😠 😠 😠

inneska, mna uz to prestalo bavit, tak hraju vacsinou moje deti za mna 😝

inneska
30. sep 2009

sisa...mňa to ešte len teraz chytilo(hrám to od soboty) 😀

inneska
30. sep 2009

a čo sa týka očkovaní, ja tiež určite nebudem nechávať erika pichať nejakými svinstvami navyše..takže len to čo je povinné a šmitec 🙂

a očkovať sa proti chrípke?? min. polovica ludí čo sa dali očkovať(čo poznám) tak chrípku dostalo aj tak..tak načo očkovanie?? 🙄

sisa.b
30. sep 2009

inneska, ved aby si mala istotu, ze stretnes uja alzhemainera 😀 😝

yvka1
30. sep 2009

to proti chrípke sa ani mne nezdá,príde mi to zbytočné-keď nedostanem jeden druh dostanem iný 😝

dnes super výlet-deti unavené a vymrznuté búvajú. boli sme u toho chalana. mal tam 5 koní tak vaneska sa vyvážala,kŕmila ich, sme ju nemohli odtiaľ dostať.Malý tiež už vykúkal z kočára zvedavec-aj zabudol že nejedol 😅 😀 potom sme ešte na takej lúke púšťali šarkanov-to som veru už dávno nerobila 😵 len škoda že bola taká zima.ked sme prišli domov som si už prsty na nohách necítila 😝

zuzi na tých fitloptách sme boli minulý šk.rok.ale ved vyskúšajte-možno sa vám páčiť bude-veď čo človek to názor 😉

čo porábate? ja idem asi do hajan 😔