Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
30. sep 2009

ja sa idem ucit, kym mi drahy neodpadne a vladze malu strazit 😝

yvka1
30. sep 2009

držím palce ale radšej by mohla zalomiť malá čo? 😀

dobrú noc 😉

ivetka5
30. sep 2009

Zuzka asi pôjdeme 5-ho, lebo čo som chcela utorok, tak MM ide na nefrológiu, tak sme to preložili.

Ona tá pani vravela, že hej piškóty, snáď mala pravdu, uvidíme, a videla som tam aj tie chrumky všelijaké, aj špaldové bio, len neviem, či to môže 😕

ivetka5
30. sep 2009

Tak ja som pozerala teraz Modré z neba, a taká zlatá baba mala handikep, bola na vozíčku a vraj keď mala 8 mesiacov, pichli jej pendepón, odpadla, a vtedy keď sa prebrala z kómy ochrnula 😔 Smutné, keď si predstavím, čo som ich ja v živote tiež nabrala 😠 Ja som normál rada, že som malého nedala na tie rotavírusy, chceli sme, ale sme si to nakoniec rozmysleli, je pravda, že človek nikdy nevie, čo ho kedy stretne, ale asi niečo na tých vakcínach pravdy bude... Ja som sa dala raz v živote proti chrípke pichnúť, a bola som vtedy 2 krát chorá, takže nič moc na mňa to nezabralo. Odvtedy som na to prdela.

Už všetky spíte?

sisa.b
30. sep 2009

ivetka, nespim, neviem sa k tej matike posadit 😅 vobec som nepochopila par veci 😢 asi by som sa mala na to vykaslat 😔 nejde mi do hlavy ani to, co som par rokov dozadu vedela. kurnik a to som kamaratky pripravovala na maturity z matematiky ☹

ivetka5
30. sep 2009

Tak sa netráp, hlavne si oddýchni, lelbo keď budeš unavená, pôjde to o to horšie, aj keď viem si to predstaviť, že cez deň nemáš na to toľko času, ako keď deťúrence spinkajú. Ale fakt, keby si potrebovala, nieje problém, by si mohla dobehnúť. Aj ja by som sa už mala začať učiť, ale akosi sa k tomu nemám, až keď mi bude horieť za zadkom , asi,.

ivetka5
30. sep 2009

ešte mi poraď prosím, ako sa dostanem na tú farmvile, či čo je to? Aj ja sa chcem pohrať 😀 Viem, že na FCB, ale neviem ako.

sisa.b
30. sep 2009

ivetka, si prihlasena na facebooku? posli mi meno do ip a ja ti poslem pozvanku 😉

sisa.b
30. sep 2009

alebo si daj vlavo dole aplikacie - viac aplikacii a do okienka napis farmville a hraj sa 🙂

ivetka5
30. sep 2009

ok, dík skúsim to, pošlem ti aj IP

ivetka5
30. sep 2009

Len akosi blbne, nechce ma pripojiť

ivetka5
30. sep 2009

Akosi mi to nejde cez tie aplikácie 😒

sisa.b
30. sep 2009

si pripojena? poslala som ti ziadost o priatelstvo

ivetka5
30. sep 2009

mám tam dať stať sa fanúšikom, alebo ako please??

ivetka5
30. sep 2009

som

sisa.b
30. sep 2009

nie, malo by tam byt cosi ako prejst na aplikaciu

ivetka5
30. sep 2009

aha, som ťa prijala

sisa.b
30. sep 2009

kurnik a mne pise

Bohužel jste již vyčerpali limit žádostí odeslaných touto aplikací. Zkuste to znovu zítra.

😠 😠 😠

inneska
30. sep 2009

ivet, vlavo hore je okienko, tam napíš farmvill 🙂 aspoň ja tam tak chodím 🙂

inneska
30. sep 2009

sisa...aj mne to píše, aj darčeky som vyčerpala 😠

sisa.b
30. sep 2009

ivetka, skus este cez tie aplikacie. ked das najst viac, tak potom hore nad tymi aplikaciami je take okienko s lupou, kde napises farmville a das enter. potom je to hned prva

ivetka5
30. sep 2009

ok, neva, myslím, že mi 1 žiadosť od inej kočky prišla, ale tam sa píše, že potvrdením povoľujem vstup do mojich albumov (žiadny nemám 😀 ) a tak, či ako. 😅 To je ok?

ivetka5
30. sep 2009

ja som to našla,

ivetka5
30. sep 2009

a mám dať stať sa fanúšikom?

sisa.b
30. sep 2009

ano, to sa ta pyta kazda aplikacia 🙂

ivetka5
30. sep 2009

alebo vľavo čo je prejsť na aplikáciu?

ivetka5
30. sep 2009

a včul?

ivetka5
30. sep 2009

Povolením prístupu aplikácií FarmVille môže aplikácia používať vaše informácie v profile, fotky, informácie vašich priateľov a iný obsah, ktorý potrebuje na správne fungovanie.

Je toto v poriadku?

sisa.b
30. sep 2009

ja to mam dole v zalozkach, aby som mohla len kliknut 🙂 to ked si otvoris tie aplikacie, tam sa vyroluju nedavno pouzite a pod nimi su zalozky, to staci len mysou pretiahnut a potom sa objavi ikona kukurice v zalozkach naspodu

sisa.b
30. sep 2009

ivetka, ano, v pohode to potvrd, inak sa nezahras 😀