Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

3558
7. mar 2009

my sme kupili byt pred piatimi rokmi. ale az teraz sme ho prerobili, tak som doteraz a este aj teraz momentalne u palinovej mamy.a kupili sme byt za 105kou a tam tiez nie su vytahy.
a neoslavovali sme,iba doma. rezne,vyvar, torty,puncaky a orechove macane rozky. inak nic.ale bolo super. 😵 😵 😵

zuzula25
7. mar 2009

tak to hadam budete aj so sisou susedky 🙂 a maly neplakal,ked na neho liali vodicku??nas trosku zapistal a potom zabuval 🙂

3558
7. mar 2009

nie neplakal.len mrncal,lebo sa nudil a ked ho popolieval tak stichol a kukal co sa to deje. 🙂

zuzula25
7. mar 2009

tak to teda zvladom bravurne 😉 a ako reagoval na babky a dedkov po takej dobe?

zuzula25
7. mar 2009

myslela som zvladol 😀

3558
7. mar 2009

jemu je to este jedno.len nech neni na zemi ale nech ho nosia na rukach. 😀 😀 😀 😠

sisa.b
7. mar 2009

my tu nemame vytah, ale byvame na tom zvysenom prizemi, tak mi to nejak nevadi. je to len par schodov. navyse kocik sa da velmi rychlo rozobrat na vanu a podvozok, takze si vzdy znesiem podvozok a potom malu vo vanicke nakliknem nan 🙂

co sa tyka jedenia, tak ja bastim vsetko - po sestonedeli som sa do toho poctivo pustila 😀 teda ja este skor, lebo na vianoce uz som papala citrusove ovocie na kila a kapustnicu s rybou so salatom som si tiez dala. ale inak sa snazim vyhybat strukovinam a takym prudko nafukujucim jedlam 😝 s tymi mam problemy aj ja ☹ vsetko ostatne jem normalne.

zuzi, super, ze sa krstiny podarili, taky kolacik by som si dala 😝 nam mala kostol cely prespala, ani na vodu sa nezobudila, ale ona mala len tyzden a pol 🙂

zuzula25
9. mar 2009

haloooo,haloooooooo 😀
sup z postielky do takeho skaredeho pocasia,my sa chystame do trencina so svokrou,chce si kupit koberec

sisa.b
9. mar 2009

ahojte 🙂 tu nikde nikoho? 😕

3558
9. mar 2009

.nie ani vcera ani dnes 😢

zuzula25
9. mar 2009

no veru flakame to

dream.d
9. mar 2009

Ahojte.Keď mám pravidelné kontrakcie každých 10 minút už asi tri hodiny to asi nebudú poslíčkovia. že? ale voda mi neodišla, ani neviem či mi bruško padlo. Nič iné, len tie bolesti v podbrušku ako na krámy, také fajne silné a do krížov mi to ide. No som z toho jeleň. Ešte že mám ráno poradňu. Len dúfam, že sa nič iné diať zatiaľ nebude. Veď mám ešte čas.

sisa.b
9. mar 2009

dream ideeeeeeeeeees 😀 😀 😀 juj, ako by som si to este raz vyskusala, aj ked som v tych bolestiach prisahala, ze uz nikdy viac 😝

sisa.b
9. mar 2009

daj si horucu sprchu a skus pochodovat po byte. ja som si chodzou nahnala rychlejsie a silnejsie bolesti.

sisa.b
9. mar 2009

a neodchadzaj 😀 ja ti tu budem fandit 😵

zuzula25
10. mar 2009

dobre ranko.dream uz ma babatko narodil sa jej chlapcek-Vladko v noci 3.50 s mierami 3500g a 52cm.

gratulujemeeee!!!!!!!!!!!

my ideme dnes na poradnu a ockovanie-juuj bojim sa za maleho.akokeby to tusil dnes v noci bol zly-teda hlavne od polnoci ☹

tanidlo
10. mar 2009

Ahojte.. 🙂

Zuzi, gratulujeme k uspesnemu krstu a Dream-ke k malemu Vladkovi, hlavne ze to vsetko dobre dopadlo..vela zdravicka zelame 😀

Zuzula..ako dopadlo ockovanie ? Snad to Matko zvladol v pohode a bez placu..drzali sme s Mackom palce 🙂

zuzula25
10. mar 2009

tani dakujeme,ale nakoniec nas neockovali,lebo doktorka nam ponukla aj ine ockovanie-tak teraz mam tyzden na premyslanie a buduci tyzden mam zavolat.ponukla nam aj ockovanie proti zapalu mozgovych blan,ze by sme to mali zadarmo,ale malemu by potom vzdy o mesiac bralo krvicku na zistovanie protilatok.tak neviem ci ho chcem aby bol tolkokrat pichany ☹ este si to pozriem na nete o tom meningokoku.
ale sice ockovali nas-ale len proti ratavirusom,ale to sa dava vypit taka tekutina

ideme k svokrovcom...

hadam vecer sa tu uz zideme a pokecame viacere. 😉

centik
10. mar 2009

ahojte,
Tani predchvilou som sla okolo tvojho panelaku, len mobil som mala doma 😠 😅 aj so psom aj s malou

zuzula25
10. mar 2009

tak uz sme sa vratili,maly papa 😉

tanidlo
10. mar 2009

Jani, teeeeda, ved pridem k zvoncekom a zazvonim druhy raz..hehe..ci si zabudla, ako sa volam priezviskom ? 😀 😀 😀 A ja som sa jedovala doma s malym, lebo bol od 12-tej doteraz hore..by som veru bola na chvilu vybehla..len sme sa vratili z vonku okolo 14:15 a uz sa mi nejako samej nechcelo potom 🙂 Zajtra zas idem do TN k doktorke (nech k nim nechodim len v DCA..hehe) a potom ideme na oslavu, takze som nepouzitelna, ale vo stvrtok by sme mohli nieco zbuchnut..sa pripajam k tomu hromadnemu stretku, ak vyjde 🙂

Zuzula..no radsej nastuduj, tiez by som zvazila, ci ho nechavat tak casto pichat potom kvoli tej krvi, zalezi na tom, ako by to znasal..nas Maco bol posledne dve ockovania strasne protivny u doktorky, ale to je tym, ze sme dlho cakali a bol nevrly, inak pri tych prvych ani nepipol, takze to bolo asi stresom a unavou..teda dufam 🙂

Inak pekny vecer vsetkym..

zuzula25
11. mar 2009

zas nikde nikoho ☹

sisa.b
11. mar 2009

nejak to tu flakate vsetky 😝 my sme sa boli vyvencit do tesca a naspat a premyslam, ze este pojdeme raz, aby som dokupila, co som zabudla 😀 len som supla zemiaky do truby, tak ich musim pockat.

centik
11. mar 2009

Sisa a neni tam moc zima? tu u nas pod Kastielom dost fuci..

sisa.b
11. mar 2009

mne sa zima nezdala 😕 dokonca som to stihla aj bez dazda

zuzula25
11. mar 2009

aj my sme sa vratili z prechadzky,nebola az taka zima-teda pokial poriadne nezafucalo-to uz so ruky pchala do vackov.

centik nemate cerveny kocik a nesli ste dnes okolo podchodu pri maji??a nemas taky bledohnedy kabat.sa mi zdalo ze som ta videla.ale nebola som si ista ci si to bola ty 😉

tanidlo
11. mar 2009

Centik, tak nam to dnes zas nevyslo.. ☹ Vy ste vysli von a my prisli domov 🙂 Maly bol uplne grogy z oslavy, tak som ho hned bachla spat..tak ak sa nepodari zajtra, tak uz neviem..aj sa to hromadne stretko planuje, ci ani nie ? Ze kedy, kde a tak + popis kocikov a osob 😀

jajuska81
11. mar 2009

ahojte, s radostou oznamujem, ze 5.3.2009 o 1,25 sa nam v Tn nemocnici narodilo nase prve babenko Alexandra s mierami 3100gr a 49cm 🙂 Sme stastni ze ju mame.

3558
11. mar 2009

no baby teraz stale prsalo tak som myslela ze stretko nebude, ale ak zajtra nebude prsat, tak o dvanastej sa tu stretneme na konovi a upresnime termin. ano? ale iba ak nebude prsat. nezobrala som si prsiplast na kocik. tak napiste kto sa prida a este vecer nakuknem.pa

centik
11. mar 2009

Zuzi sla som cez podchod, ale nemam bledohnedy kabat, mala som ciernu bundu, svetlohnede nohavice a kocik mame cerveny 🙂 vlasy som mala v cope, ale asi som to nebola ja 😀 inak som sla cez maj tak o 17tej

Tani no hadam to uz konecne niekedy vyjde 😉

Jajuska vitame Sašku 🙂 🙂