Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

centik
26. jan 2009

mne dnes spala Biba len dve a pol hodiny 😀

zuzula25
26. jan 2009

ani nam krsna nedrzala maleho na krste, drzal ho manzel.

tak mne uz konecne zaspal maly, teda dufam, ze sa nezobudi, tak idem este umyt riad a tiez zalomim.dobru nocku 😉

3558
26. jan 2009

bru noc

tanidlo
26. jan 2009

No..uz je to tak, mame doma sedmospaca 😀 Co sa spanku tyka, tak je to moja verna kopia, ja sa cudujem, ze som aj porod neprespala..hehe..priemer mame tak 2 a pol az 3 hodinky, niekedy je to len jedna, niekedy aj 5 vkuse a zhruba tak trikrat denne, no a potom este celu noc k tomu..nechcete ? Poziciam niekedy, aby ste si vydychli 😀 😀 😀

3558
26. jan 2009

tanidlo napisat mozes co chces. aj tak ti neverim 😀 😀 😀 😀 😀
alebo zavidim??? 😠

tanidlo
26. jan 2009

No a uz sa zas ukladame..tak drobec ide do postielky a ja sa ulozim k telke, dobru noc vsetkym zucastnenym 😀

tanidlo
26. jan 2009

Zuzi, to uz necham na Teba 🙂 Dobehni na navstevu, presvedcis sa 😀 Uz len aby mu to vydrzalo este aspon nejaky cas..nie je nad dobre vyspate dieta 😉

lugu
26. jan 2009

akurat citam ake mate problemy s krstom,ze vraj uradne hodiny 😀 nemali by byt vzdy poruke?my sme nemali take problemy a to moj brat nema ani birmovku ani prijmanie a dceru im pokrstili v pohode,ved ona za to nemoze,bolo to v rimokatolickom kostole a tiez si ju drzal tatko.my sme nasho krstili v gregokatolickom kostole a drzala ho krstna a mali sme 2v1 aj krst aj birmovku

centik
26. jan 2009

Tánička tak ako pojdeme na perchadzku ked Maco stale spi?? 😀

zuzula25
27. jan 2009

tani tak tvojm Macko ma inac veelmi pekne kukadla,ten teda bude nahanat baby 🙂 😉 a inac si ho poziciam aspon na tyzden,ale ny vymenu 😀 😀 😀 nas prcek bol celu noc na ciciku.uz ani neviem,ze ich mam. 😀

martina35
27. jan 2009

Dáva sa na známosť, že sa nám dnes ráno o 8:17 narodila Laura 48 cm, 2950 g.Baby sú v poriadku maličká bola celá trochu fialová ale inak žiadny problém. Keď bude čas zavesím Nike fotky.

janada
27. jan 2009

tak malej Laurike želám šťastný a bezstarostný život a mladej mamičke vela radosti 😵 😵 😵

tanidlo
27. jan 2009

Janka..neboj, on obcas aj papa, hra sa a vymysla, takze to s tym spankom nebude take hrozne 🙂 Na prechadzku sa vzdy cas najde, aj ked teraz sme prisli od doktorky s antibiotikami, zapalenym hrdlom a hlienami, takze asi si dame zopar dni pauzu..ideme sa liecit ☹ Vynimocne tam dnes nebolo ani nohy, som normalne nechapala..aj u usnej sme boli, aj tam pohodka, to su vsetci zdravi ? 🙂

tanidlo
27. jan 2009

Zuzula, dakujeme..kukadla netusime po kom ma, to dostal asi ako premiu..hehe..

Vymenu zvazime 😀 Ja som uz celu noc hore nebola ani nepamatam..myslis, ze by som to este zvladla ? 😎

tanidlo
27. jan 2009

Jeeej, este vitame novu clenku Modreho Konika malu Lauru, zelame vele zdravicka a stasticka a tesime sa na fotky 😉

centik
27. jan 2009

jeeeej vitame Lauru 🙂 🙂

centik
27. jan 2009

TAni skore uzdravenie Mackovi 😉

3558
27. jan 2009

Nikolka gratulujeme k Laurinke 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tanidlo
27. jan 2009

Jani, dakujeme..v noci sme boli az trikrat hore, to sa nam nestava, tak sa teraz citim ako keby ma presiel parny valec..a dospavam s malym cez den 🙂 Hadam uz po liekoch bude lepsie..a potom sa tesime na prechadzku.. 😀

centik
27. jan 2009

Tani mne sa pokazil kocik vcera 😀 ale tiez sa tesim 🙂 🙂 sak mam asj sportak 😀

tanidlo
27. jan 2009

no, my mame taku staru herku kocik, 2 v 1, ale zatial drzi, to je hlavne 🙂 Uz sa tesim na golface, ked bude krajsie pocasko..konecne budeme moct normalne cestovat, nie ako s touto obludou 😀

zuzula25
27. jan 2009

GRATULUJEME k Laurike prajeme vsetko naaaaaaaaaj,veeeeeela zdravicka,nech je usmiate babatko a aby sa jej v zivote darili a mamine prajeme vela trpezlivosti a aby jej dcerka robila radost.....
mati a ty si bola pri porode???kde ste nakoniec rodili?v Ilava??

no Tani hadam by si to zvladla,ale nooo teraz neviem,ked ste boli trikrat v noci hore,kolko by si po takej nocnej dospavala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

3558
27. jan 2009

mata ano popis nam to, ze kde rodila, ako rodila, epi alebo nie, ci mala strach a ako sa citi nika ako mamina.musim ist s malym k doktorovi potom sa ozvem

3558
27. jan 2009

no pekne. uz som nas nasla na strane 2!!!! 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

centik
27. jan 2009

tak to podme dvihnut na str. 1 😀

3558
27. jan 2009

centik my si možeme tak zdvihnúť nohy na stôl.

lebo tu nikto nieje.

centik
27. jan 2009

Zuzi 😀 😀

martina35
28. jan 2009

Tak rodili sme v Trenčíne a bolo to tam straaašne 🙂 🙂 🙂 super.Majú tam úúplne nové 3 porodné sály modrú, žltú a oranžovú. my sme rodili v oranžovej krásne a moderne zariadená s vaňou postelou a ležadlom na rodenie v tvare vajíčka na diaľkové ovl bolo to fajn na začiatku bola v inej miestnosti a chodila sa sprchovať sestričky jej do sprch doniesli fit loptu keď mala kontrakcie. vystriedali sa pri nás dve smeny ale boli strášne milé sestričky aj lekári samí fešáci pekný chlapci Ja som sa v nemocnici nikdy tak dobre necítila, boli strašne ochotný stále sa chodili vypytovať stále jej čosi pichali každých 20 min od bolesti no bolo tam úžasné apokojné prostredie.

bolesti jej začali večer o 8 postupne častejšie o 3 v noci sme ju viezli bola otvor iba na 1,5 cm ale bol mala každé 2 min. Ja som pri nej zostala nechali ma na chodbe lebo tam rodilo 5 naraz Nika za mnou sem tam chodila o 7,30 ma sestrička prišla volať že si ma pýta k sebe.Akurát ju dali na oranž.sálu a napojili na prístroj bola otv na 4 a žiadala epi tak povedali že to zatiaľ vybavia. epi sa pichá ked je otv na 40až 50 percent.Povedali, že to bude ešte dlho lebo sa pomaly otvára vraj asi 3 hod najmenej mala silné bolesti skoro mi ruky polámala ale ja som sa slále modlila vždy ked to prišlo. musela ležať pri monitore 20 min, bolesti rovnaké, silné.Ked prišla sestrička už odrhnúť papier a odpojila ju začali tlaky, tak zavolala lek aby ju kukol a ten hovorí žiadem epidurál ideme rodiť.Na chodbe už čakal anesteziolog, taký starý pánko odišiel z dlhým nosom a hne´d tlačila na štvrté potlačenie bola malá vonku nastrihli ju aj zašili bola som hneď aj pri maličkej ked ju utierali hneď nám ju dali na izbu a boli sme tam spolu 2 hodky potom niku previezli na oddelenie a meličkú si zobrali okúpať a dali ju pod lampu lebo bola stále fialková.

Potom sme boli poobede na návšteve tie sú kedykoľvek od 10 hod do 18 . detičky si berú všetky baby na návštevu v il sa deti nesmeli.Tak sme ju celá rodinka okukli a pekne ako sa patrí pestovali

jajuska81
28. jan 2009

tak teda, super, ste to zvádli a hlavne Nika 😉 ja ešte stále neviem čo ,ako a kde,....takže ak som to správne pochopila nakoniec nemala ani tú EPI?

zuzula25
28. jan 2009

mati tak to je super,ze ste boli spokojne a dobre,ze ten porod trval tak kratko,sice tie bolesti su hnusne,ked trvaju aj 5 minut a su otravne.ono je fakt ta vyhoda oproti ilave,ze to babatko si moze zobrat na navstevu a poukazovat.a ktory doktor ju rodil?pozdrav Niku od nas,ze moc gratulujeme