Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzanat
24. sep 2013

@jojo161 ta posilovna tam funguje uz vela rokov, stroje su tam dost stare...

jojo161
24. sep 2013

@zuzanat Dakujem bola som sa dnes tam pozrieť

zuzanat
24. sep 2013

@jojo161 a co na to vravis? ja som inak chodila do xfitka, ale vraj aj nad pizza mamou je dobre fitko, len tam je menej strojov.

jojo161
24. sep 2013

@zuzanat ked som tam vosla, vyslo zo mna ci neexistuju europ.fondy? Hrozne....do mami chodia vacsinou chalani...do xfit som chodila aj ja...velmi sa mi tam dobre cvicilo, len to bolo pred tehu a teraz nemam moznost pravidelne chodit, lebo nema kde nechat syna, takze sa neoplati drahe fitko ked to nie je pravidelne....moj nazor 😉 alebo vyhovorka? Teraz neviem :-P

zuzanat
24. sep 2013

@jojo161 mne sa tiez v xfitku velmi pacilo, ale mas pravdu, je to drahe, preto som zacala cvicit doma..

jojo161
24. sep 2013

@zuzanat ja sa neviem prinutiť doma 😒

zuba
2. okt 2013

ahoj babule - chcela by som chodiť na rytmicko - pohybovú , čosi ako Yamaha do detského centra Julinka, hľadáme pár parťákov. Že stačí aby sme boli 3. Moja malá ma 10 mesiacov. Nenájde s aniekto, kto by sa k nám pridal. cena by bola 2€ za lekciu.

carrie4
2. okt 2013

@zuba ahojky, a to by bolo dopoludnia alebo poobede?

mirkaandrej
3. okt 2013

Ahoj, ja som z Dca 🙂

zutera
3. okt 2013

Ahojky, já sice nejsem z Dubnice ale z Košece a taky bych chodila ráda cvičit. To je jaké cvičení?

zuba
3. okt 2013

@carrie4 doobedu by sme chceli, lebo vtedy mám staršieho v škôlke, volala som dnes Lenke z Julinky, že mi dá vedieť a že by spravila budúci týždeň ukážkovú hodinu, lebo už som pár mamičiek našla, tak vám potom hodím info, že kedy to bude a ak tak sa prídite na to pozrieť @mirkaandrej @zutera

mirkaandrej
3. okt 2013

@zuba Ja mám tiez 10mesačneho synčeka, a o čom to je?? To cvicenie?? Znie to zaujímavo..

zuba
3. okt 2013

@mirkaandrej http://www.yamahaskola.cz/cs/programy/predskoln... toto je yamaha - bude to čosi na ten spôsob asi, ale nie presne, neviem ako to Lenka bude viesť, aj som k nej chodila na to so starším, ale on tam chodil potom aj do škôlky, tak to mával v rámci toho, tak ja som videla naživo len 3 hodiny,al páčilo sa nám to

zuba
3. okt 2013

@mirkaandrej nebude to ale teda yamaha, len čosi na ten spôsob

mirkaandrej
4. okt 2013

@zuba dakujem, tak potom daj vediet ze kedy a kde to bude.

carrie4
4. okt 2013

@zuba doobeda by mi to vyhovovalo, to by bolo super, lebo tiež mám škôlkarku 🙂 ... tak daj vedieť

jojo161
4. okt 2013

@zuba aj ja by som sa rada pridala...mám ročného syna 😉

zuba
4. okt 2013

@jojo161 ok potom vám sem napíšem kedy bude ukážková hodina

jelsa
11. okt 2013

ahojte maminy chcem sa spytat ci mate v dubnici nad vahom krytu plavaren,letne kupalisko a zimny stadion som z ineho mesta dakujem a poprosila by som aj blizsie info ako sa vam byva kde chodite s detickami ako je to s robotou atd.budem rada ak sa niekto najde a odpovie mi

aknedz
6. nov 2013

Ahojte maminky, nechcem otravovat, nechodim sem do fora ale mam na vas jednu prosbicku. Neviete mi nahodou niektora povedat ako je to v Dubnici so skolkami, ci beru aj neockovane deti? Vopred dakujem 😉

matami
22. nov 2013

@jelsa Ahoj, sice tiez nie som z Dubnice, ale viem ze krytu plavaren tu nemame.Ale je na Novej Dubnici, stara ale celkom prijemna voda, funguje od oktobra do aprila. Kupalisko v DCA nevyuzivam, muz ako rodeny dubnican ma voci nemu predsudky 🙂 Inak som si celkom zvykla - urady, doktori , obchody dostupne v meste, co pri malych detoch ocenujem (som z dediny...)

jelsa
23. nov 2013

ok dakujem pekne za info.pekny vecer

zuba
24. nov 2013

@aknedz no to ti neciem povedat, kolonka pre ockovanie tam nie je, ale sestricka to tam aj tak pise. Tiez to budem riesit ked pojde mala do skvolky, lebo ma a bude mat len hexu. Ak nezoberu bude chodit do sukromnej.

careamell
27. nov 2013

@aknedz No napr. u nás na Novej máme priamo kolonku Povinné očkovanie. Mne to tam vypísala, ale vravela mi, že to vidí prvý krát, že v Dca to nechcú v škôlkach, myslím, že tá moja by to tam isto nepísala naviac.

zuzik1983
27. nov 2013

Ahojte, neviem ci uz tu mal nikto podobny problem, tak napisem.mate tu niekto dietatko, co v skolke nespava?ako to riesia ucitelky? mne mala nespava uz od 2 rokov a pravdaze vymysla so spanim aj v skolke.niekedy tam sice zaspi, ale nie vzdy. ucitelka mi to nikdy nezabudne vyhodit na oci, ze zas nespala a kvoli nej nespali aj ine deti a vzdy mi prizvukuje, aby som ju cez vikend NAUCILA SPAT NA OBED.uz sa citim ako totalny debil, ale fakt aj neviem ako by som ju to naucila,ale podla mna ona je tam od toho a sama si musi s tymi detmi nejako poradit, ci?len chcem vediet reakcie vasich uciteliek v skolke. a teda este v ktorej skolke mate dieta.nutia deti spat aj ked nechcu? alebo vas nutia, aby ste to deti naucili?uz normalne rozmyslam aj nad zmenou skolky(kvoli tej jednej ucitelke)da sa to aj v priebehu roka?a este, prihlaska so skolky sa podava kazdy rok nanovo, ci uz dieta automaticky zaradia tam, kde chodilo prvy rok? velmi pekne vam dakujem za odpovede

aknedz
28. nov 2013

@careamell
@zuba ešte mám na to čas dva roky ale zisťujem, s čím sa budem potýkať a na čo sa mám pripraviť, aj ke´d o dva roky ešte môže byť všetko inak 😉 , ďakujem za skúsenosti!

alenah31
28. nov 2013

@zuzik1983 od začiatku nástupu do škôlky až po ukončenie predškolskej triedy už nepodávaš žiadnu prihlášku. Ak je prijatá tak je prijatá na celú dobu až po ukončenie veľkáckej - predškolskej. Pokiaľ chceš prehlásiť dieťa do inej škôlky podávaš si žiadosť na sekretariáte - u riaditeľa (alebo u toho kto má u vás na starosti prerozdeľovanie miest) Prax je taká, že tam uvedieš dôvod prečo chceš zmeniť škôku - nakoľko sú u nás na okolí všetky škôlky preplnené pokiaľ to nie je sakra dobrý dôvod zmenu neodsúhlasia. Ja som si napr. podala prihlášku do škôlky u nás vo dvore a miesto sme dostali na opačnom konci mesta - malú každé ráno vláčim tam a späť ako debil, ale keby so miesto odmietla musím počkať ďalší rok - automaticky by som ho stratila. Mám podanú žiadosť o preobsadenie do tej škôlky čo je pri nás, už je to rok a pol a už druhú žiadosť nám zamietli.
Čo sa týka toho spania poobede.....rázne upovedom učiteľku, že ak malý/malá poobede nechce spať nech ho/ju nenútia!!!!! Kľudne si to podaj písomne. Tu u nás je tých detí viac, buď ležkajú a listujú knižky alebo sú spolu v jednej prázdnej triede. Ale to je tak zariadené....ak nemajú dostatočný počet ľudí je pravda, že jedno dieťa oddelene nikto povinný strážiť nie je. Pozri si vnútorný poriadok MŠ kam chodíte, ta je presne napísané čo sa počas dňa deje - aký majú denný režim. Ak tam je aj povinný spánok tak potom neviem - ak si si tam dieťa zapísala automaticky súhlasíš s ich podmienkami.

zuzik1983
28. nov 2013

@alenah31 dakujem ti velmi pekne, ved este uvidim, pockam s tou zmenou skolky, veru podmienkysom necitala, asi s tym nenarobim nic, v ich triede spavaju tamer vsetky deti

zuba
28. nov 2013

@zuzik1983 mne chodí malý k dubničanke a poobede nespáva, fakt len výnimočne zaspí, je ich tam akých viac. Nikdy sa mi učiteľka nesťažovala, že nespí, vôbec to nerieši so mnou. Malému som nakázala, že spať nemusí, ale musí ležať a nesmie vymýšľať. Ale jasne, že sa mrví v postielke.
Chvíľu mali pani učiteľku, ktorá ich nútila spať a ked nechceli, tak zobrala telefón, že volá políciu na všetky deti, čo nespia, malý sa vtedy rozplakal. No našťastie túto pani učiteľku chvíľu na to vymenili.

zuzik1983
28. nov 2013

@zuba aj mne mala chodi k dubnicanke.do kolkatky triedy chodi maly?