Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

adulik144
31. mar 2010

To mi je luto, prepáč! 😔

zuzula25
31. mar 2010

ja mam petrykowskwho a som velmi spokojna,pomohol mi,ked som nemohla ostat tehu,je mily ale mam dojem ze je dost na peniaze,ale zas ktory doktor nie je,ze?

ivetka5
31. mar 2010

Ahojte kočky, tak ja som u mudr. Orálkovej, som max. spokojná, ale ako ste tu už písali, tak každý doktor je v niečom super a v niečom nie, ja som zatiaľ problém klop-klop nemala, pri tehu, keď mi aj bruško už tvrdlo, tak ma radšej do nemocky poslala, čo bolo super hlavne pre mimčo 😉 Myslím, že tiež nič nepodceňuje. Ale treba skúsiť 🙂

gahanka
5. apr 2010

čaute kočky tá škôlka predsa bude. otvárame v priebehu mája viac info na www.docmacko.wbl.sk

dm1
5. apr 2010

gahanka vyzera to zaujimavo ale este sa nas to netyka. uvidime tak za 2 roky sa mozno ozvem 😉

aela
11. apr 2010

ahojte kocky, nahodou som nasla tuto temu, aj ja som z dubnice, tak sem rada nakuknem, ak mozem 😀

gahanka
15. apr 2010

Kto bude mať záujem : 1.5. to je sobota bude v opatrovateľskom centre Macko deň otvorených dverí od 8,00-12,00hod. 🙂

aela
17. apr 2010

gahanka a kde je to centrum Macko?

adulik144
19. apr 2010

Ahoj aela
gahanka dala vyššie (príspevok 5.4.) webovú stránku,tam mas popisane všetko aj mapa tam je, ale Lauru ti tam už asi nezoberú 😀 (pokus o vtip)

gahanka
19. apr 2010

Je to na Hájoch pri zubárke Adamcovej ten žltý dom na kruhovom objazde.

brumca
11. máj 2010

ahojte zienky 🙂 prepacte, ze som sa vam sem tak vkradla, s drahym sme sa prestahovali do D.n.Vahom, na babatku este len pracujeme. Chcela by som sa opytat, ci mi neviete poradit nejaku dobru kadernicku z Dubnice, sme tu len kratko, tak nemam este prehlad 🙂

josie3331
11. máj 2010

ja chodim dobrej kadernicke do NDCA....Blahova...salon Magic....na namesti....

inac baby, ponukam pracu, v tescu je taky stanok s kozmetikou, kolegyna mi odisla, tak potrebujem dost rychlo nahradu..nepoznate niekoho znameho, co by mal zaujem?

brumca
11. máj 2010

ahoj josie 🙂 dakujem za odpoved, som rada, ze mi niekto odpisal 😉

zuzula25
14. máj 2010

brumca vyborna kadernicka je aj u Ruzickovej-v hoteli Kristina.robi tam Majka a je super.ja som velmi spokojna a ma aj prijatelne ceny 😉

brumca
16. máj 2010

ahoj zuzula 🙂 dakujem za tip 😉

adulik144
17. máj 2010

Ahojte ja mam kaderničku v Ilave, ale viem že vela ludi chodi do Kristíny a chvália si. Treba vyskúšať 😉

brumca
17. máj 2010

Dakujem vam baby, ste zlate, pojdem skusit to kadernictvo v Kristine 🙂 prajem pekny dnik

zuzula25
17. máj 2010

brumca urcite neolutujes,ja som veeelmi spokojna. 😉 ale len tu Majku u Ruzickovej 😉

zuzula25
25. máj 2010

haloooo dubnicanky....nikde nikoho???

josie3331
25. máj 2010

nooo ja som tu 🙂

judr
27. máj 2010

Ahojte Dubnicanky,
potrebujem poradit. Privydala som sa sem a aj ked tu byvam druhy rok moc to tu nepoznam.
S malou musim ist ku koznemu, ako to tu prebieha? Da sa k nemu objednat, alebo musim cakat nekonecne hodiny?

josie3331
27. máj 2010

judr- toto prave riesim....v dubnici je kozna, ale zevraj sa tam caka takym sposobom, ze tam prides o 6-tej a na radu prides prinajlepsom o 12-tej.... a na novej co je kozna, tak ma furt plno, treba sa tam objednat a dost vela priplatit...neviem, neviem....ja mam dost velke znamienka a chcela by som ist na vysetrenie, ale toto co tu je, tak ma odradza....chcela by som ist do trencina koznemu, snad by ma zobrali, co myslite? vadi to, ze som z dca?

judr
27. máj 2010

iosie- dik za odpoved, no ja musim ist s nasou malou vyhodilo sa jej nieco na chrbatiku a brusku,a neviem si predstavit ze tam budem s nou cakat tolke hodiny 😠
poliacik mi povedal ze vraj tam mam ist rano o 6. a potom prist na dohodnutu hodinu...moc tomu nechapem 😅
ja som si chvalabohu dala vybrat znamienka este ako slobodna a u nas na orave, sice mam este dva ktore by mohli ist von, ale na tie uz kaslem

tanidlo
27. máj 2010

judr - u kožnej Krupičkovej v DCA to funguje tak, že si prídeš ráno okolo 6-tej, prípadne aj skôr pre časenku, tie vydáva sestrička zhruba v tomto čase..na každej časenke je napísané približne v akom čase Ťa zoberie, takže môžeš ísť kľudne domov a prísť trebárs o 12-tej, záleží na tom, aké číslo sa Ti ujde 🙂 Ak by si mala čísla medzi prvými, aj tak sa skôr ako okolo 8-8:30 na rad nedostaneš, lebo sú tam ešte odbery a kadejaké iné súrne prípady..ale už som tam zažila, že prišli s malým dieťaťom a sestrička ich zobrala aj mimo poradia, hneď ako sa dalo, takže naozaj treba skúsiť a hlavne sa opýtať priamo sestričky..

tanidlo
27. máj 2010

josie3331 - v TN Ťa v pohode zoberú aj keď si z Dubnice, pár rokov som tam ku kožnej chodila, vždy som si dohodla termín ako prednostný pacient, samozrejme pár drobných sa platilo, ale mne to vyhovovalo, lebo ma vždy zobrala presne načas a hlavne som nemusela čakať pol roka na nejaký voľný termín bez platenia..

judr
27. máj 2010

tanidlo - dakujem si poklad, rano poslem manzela nech ide pre casenku 😎
nerada sa pcham dopredu, nie som ten typ, aj ked je to niekedy na skodu

josie3331
27. máj 2010

judr ani ja sa neviem pchat dopredu...a ked sa niekto predbehne, tak sa tvarim nastvano, ale povedat nahlas nieco nemam odvahu....

tanidlo a mozem sa spytat kde presne si chodila a meno tej doktorky? dakujem moc

tanidlo
27. máj 2010

judr - veď ja tiež, radšej ticho sedím a zúrim, ale nehádam sa s nikým 🙂 A za máličko, chodila som tam nejaký čas, tak to mám zmapované..snáď manžel pochodí dobre..držím palce 😉

josie3331 - chodila som do starej nemocnice, tuším ulica K dolnej stanici a doktorka je Vlasta Chlapíková..inak veľmi zlatá 🙂

josie3331
28. máj 2010

tanidlo dakujem, takze si tam mam zohnat cislo a zavolat co? jak som to spravne pochopila

tanidlo
28. máj 2010

josie3331 - ja dnes pohľadám svoju kartu odtiaľ (už dva roky tam nechodím, ale niekde ju nájdem snáď) a hodím Ti číslo do IP, ak si ho ešte nenašla, včera som sa k tomu už nedostala a navyše mi večer padol internet, tak až teraz...