Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

stankadca
4. sep 2012

@zahara ja som fakt truba, az teraz kukam do tvojho albumu a naozaj ta z videnia poznam 😀

zahara
4. sep 2012

@stankadca ale coby truba 🙂 myslim aj tak, ze ako na tych foto uz ani nevyzeram... 😀 ale mari sa mi, ze napr.s mojou naj kamoskou sa poznate, neviem, ci ste spolu nechodili na gympel... ona nedavno porodila Tamarku a myslim, ze si jej aj status komentovala 😉

zahara
4. sep 2012

@zuba no ale vies, to by bola uz aka "nehorazna" investicia.. je fakt, ze skolok je malo a deti stale pribuda... aspon mam ten dojem, vsade okolo same porody... 🙂

stankadca
5. sep 2012

@zahara Jasne, so Zdenkou 🙂)) ozaj a este ma napadlo, nemohla by si priamo na skolku nalepit listok s tym, ze ci sa nechce niekto vymenit? ci to by ti nedovolili?

zahara
6. sep 2012

@stankadca hned si uhadla 🙂) aj to mi napadlo, ale chcelo by to asi potom stretko rovno s riaditelkou, aby som sa opytala.. mne este aj Pardon napadol, sestra tam videla min.tyzden obdobny inzerat.. akurat do rozhlasu si to nebudem davat vyhlasovat, to by mi mesto asi nezakceptovalo 😀 inak mate nadherneho drobca, iste vam robi velku radost 😉

stankadca
6. sep 2012

@zahara myslim si, ze do rozhlasu si moze dat vyhlasit ako plateny inzerat hocico 🙂)) bolo by to celkom vtipne...😀
nas drobcek je cely nas zivot, je to to najkrajsie , co clovek moze zazit...ale ved to poznas 🙂

zahara
6. sep 2012

@stankadca hihi, neviem, ci by som mala "gule" az na toto nevies nahodou, aky maju cennik? ano, my mame vcelku diablika, ale uz sa to pomaly ukludnuje asi vekom a myslim, ze momentalne zazivame subjektivne najuzasnejsie obdobie doposial 🙂

liviadanova
19. sep 2012

Ahojte maminky, chodievate do MC Slniečko v TN na cvičenie s fitloptou? Chceli by sme začať aj s dcérkou niekam kultúrne vyžiť a nie len v rámci mesta tak zvažujeme kde a čo a hlavne blízko 🙂 Pekný večer!

addrrianna
20. sep 2012

@liviadanova Ahoj.... ja som teiž nad tým rozmýšlala, len neviem či už moja malá nie je na to veľká a či by spolupracovala 🙂

liviadanova
20. sep 2012

@addrrianna Ahoj 🙂 detičky tam berú od 6 mesiacov tuším do 18 m. - nie som si istá a všetky ostatné krúžky berú až od 18 m. Livika má 13 m. tak nemáme na výber a myslím si, že akákoľvek činnosť v pohybe ju zaujme 😀 Odkedy máme u prababky trampolínu nič iné nerobíme len tam skáčame 😀 A keď ležím na posteli tak hneď na mňa vylezie a začne skákať 🙂

marry26
24. sep 2012

@addrrianna JA SOM BOLA NA TO CVICENIE PRIHLASENA s malou ked mala 6mes ale odisli sme z TN byvat do DCA tak som to zrusila a neni to ani lacne plus cestovanie, oni tam rozdelovali rovnako stare deti do skupin

zuba
24. sep 2012

Ahoj dievčatá, kto by mal záujem, tak od budúceho štvrtka 4.10 bude pravidelne vo štvrtok o 16:00 hod bývať pohybovo hudobný krúžok pre deťúrence vo veku 3 rokov (+,-). Bude to bývať v Julinke a cena je 2€ za hodinu. kto máte záujem môžete sa pridať. Bude to čosi ako tam mávali Yamahu prispôsobené takýmto väčším drobcom.

zuzik1983
10. okt 2012

ahojte , prosim vas viete mi poradit kde v blizkosti dca robia najlacnejsi 3d utz a za kolko? dakujem

dm1
10. okt 2012

@zuzik1983 my sme boli v Pruskom u Mička len uz si nepamatam tusim 50 eur to stalo

zuba
10. okt 2012

@zuzik1983 v pruskom je za tých 50€ a potom robia v Hlohovci, tam je o čosi lacnejší ale tak ešte cestu musíš zarátať, jasom pri prvom bola v Hlohovci a teraz som bola v Pruskom, nakoľko sme chceli zobrať aj malého a toto bolo bližšie, ael ak by som mala tretie, tak idem asi zas do Hlohovca, ako Mičko urobil super vyšetrenie, všetko pekne vysvetlil a povedal, ael výstup je krajší z Hlohovca - tam sme dostali DVD aj s hudbou aj nejaké vytlačené foto a plus všetky merania vytlačené na papieri, u Mička sme síce dostali mnoho foto a video na DVD ale to bolo všetko.

zuzik1983
11. okt 2012

@dm1
@zuba
dakujem

ferihegy
29. okt 2012

@zuzik1983 MUDr. Mičko Pruské -55€

suzicka
7. nov 2012

Ahojte je detska kardiológia v Dubnici alebo kde v okoli je?dakujem 🙂

careamell
8. nov 2012

@suzicka V Ilave je určite 🙂

addrrianna
9. nov 2012

Ahojte dubničanky...prosím Vás, neviete či je ešte v poliklinike kožná lekárka MUDr. Zlata Krupičková a aká je?....potrebujem ísť s malou na kožné a neviem kde ju mám objednať...prípadne ak by ste mali nejaké dobre typy...budem vám vďačná ..... 🙂

tominova
9. nov 2012

V Dubnici už nie je žiadna kožná, najbližšie na Novej alebo Trenčín niekde na Palackého.

careamell
10. nov 2012

@addrrianna u nás na Novej je dobrá, ale veľmi drahá a dlho sa čaká, aj keď sa dá zaplatiť aj prednostne, viac sa mi páčilo na Palackého, kde som ale tiež platila za každé vyšetrenie 5,- EUR, ale rýchlo sme sa vždy vybavili a doktorka bola veľmi ochotná.

addrrianna
10. nov 2012

@careamell no tej V novej Dubnica som sa celý týždeň nemohla dovolať a aj som písala majl, ale ziadna odozva....tak som sa na nu uz vykaslala a pojdem na palackeho....ale dakujem za radu

brumca
12. nov 2012

ahojte zienky 🙂 neviete mi prosim poradit, alebo nepoznate nejaku zienku, ktora sa venuje opatrovaniu deti? vopred dakujem za info 😉

mysenac
13. nov 2012

@addrrianna v Dubnici na poliklinike už kožná nie je. Kamarátka má dobrú skúsenosť s kožnou v Ilave - v nemocnici má ambulanciu (myslím, že sa ani netreba objednať dopredu). My chodíme k Šnapko na Novú Dubnicu - jej sa nedovoláš, ona telefóny neberie - buď pošli sms alebo sa objednaj mailom cez jej stránku beaderma. Za prvé vyšetrenie - zaregistrovanie sme platili (bolo to tuším cez 10eur) a odvtedy sme tam boli 2-krát a nikdy sme nič neplatili. A dlho sa čaká preto, lebo 2 týždne je tu a 2 týždne v Poľsku na striedačku - ale ja som naposledy poslala mail a dala nám termín v tom týždni. A keď už sme na nejakú hodinu objednaní nestalo sa, že by som čakala dlhšie ako 10-15 minút. Dobré ohlasy som počula aj na MUDr. Bobockú v TN 🙂

addrrianna
13. nov 2012

@mysenac prosím ťa a ako rýchlo ti odpovedala na tú smsku?...ja som jej písala včera ráno a minulý týždeń aj mail a doteraz nič...už mám na to nervy...dnes som volala a do TN Do Dermatopu ale najskorsi termin žš 18. december....ide ma už poraziť....

mysenac
13. nov 2012

@addrrianna tiež som sa objednávala včera a zatiaľ nič...ale myslím, že cca do týždňa sa ozvala...tak hádam...Ilavu si neskúšala?

josie3331
13. nov 2012

aj my potrebujeme ist koznej, mala je asi alergicka na chlad...objednala som sa do TN, lebo sice zaplatis 5€ ale nemusis cakat...co pri malom dietati je fakt vyhoda
v Ilave som bola raz a boli tam fakt neprijemni.... ☹

addrrianna
13. nov 2012

@josie3331 a kam si sa objednala prosím ťa do TN?.... ako sa tá alegia malej prejavuje?....

josie3331
13. nov 2012

@addrrianna na toho Palackeho - Dermatop
no prejavuje sa tak, ze akonahle vyjdeme von, tak ma Ninka na tvari naozaj skarede vyrazky po celej tvari, akoby poprhlene..ci ju natrem kremom za 3 alebo 15€ proti mrazu..to je jedno...