Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

vikijana
3. apr 2013

@josie3331 tak si to musim kuknut ako to tam funguje🙂snad maju nejaku stranku.dakujeem

vikijana
4. apr 2013

@josie3331 dakujem uz som nasla 🙂

chymenitta33
12. apr 2013

Ahojte kočky🙂

Prosím Vas potrebujem nejaku oftamologičku v DCA ktorá ma kladne referencie, poprípade telefon 😅 Dakujem 🙂

juliagregor
12. apr 2013

@chymenitta33 ak hladaš detsku očnu lekarku tak odporučam Dr. Cagalovú v Trenčíne, v nemocnici, je skvela, venuje sa len deťom, čakačia doba je teraz cca 3 mesiace...

carrie4
15. apr 2013

ahojte, neporadíte mi nejakého dobrého zubného lekára alebo lekárku pre detičky... ja chodím k takej čo deti neberie ☹

suzicka
15. apr 2013

Ahojte poradte dobru kadernicku s ktorou mate dobre skusenosti,neboli ste niektorá v tom novom kadernickom salone v Dubnici?

ricko
15. apr 2013

@carrie4 Ahoj, segra bola s malou ( 3 ročnou ) u Turčanovej na zdravotnom stredisku, trhali jej zúbok, vraj super prístup a hlavne to prebehlo rýchlo, tak že malá ani nestihla nejak plačkať. Ja tam prihlásim tiež moju Nelku. 🙂

suzicka
16. apr 2013

@carrie4 velmi dobra je ondriškova na zdravotnom stredisku nas zobrala v pohode a myslim ze sa aj rozumie tomu z tych vsetkych zubarov naokolo.

carrie4
16. apr 2013

@suzicka @ricko díky za tipy, lebo ja chodím na UH baráky k zubárke a akí su dr. na poliklinike vôbec neviem

falkonka
17. apr 2013

Ahojte mamičky,aj nemamičky,hladam stráženie mojich dvoch deti(6,3),v popoludnajšich hodinach,presnejšie,ked manžel odíde na poobednu,až kým sa nevráti,samozrejme u nas doma.strava,pitný režim,pozeranie telky,používanie internetu atď samozrejmosťou.Budeme sa sťahovat do Dubnice nad Váhom,tak hľadamé pani,ktorá by mala čas.Ďakujem

sandrika1986
21. apr 2013

Ahojte, kto by mal záujem o vaničku s podložkou pre bábo, poprípade o iné vecičky pre bábätko tak dajte vedieť alebo pozrite môj bazárik. ďakujem 🙂

swety1
30. apr 2013

@falkonka dobry den uz ste naslliii opatrovatelku pre vase detickyM???? ja som z Koseceee

lubikan
1. máj 2013

Neviete mi prosim poradit,kde je teraz v Dubnici/okoli Cirkus? Dakujem

falkonka
1. máj 2013

@swety1 dobry,my sa este len budeme naspat stahovat do DCA,a to az v lete,tak sa uvidi,ale vsimla som si,ze mate malicke,tak to asi bude bezpredmetne,pretoze my by sme potebovali opatrvatelku skor ku nam aby chodila.

swety1
1. máj 2013

@falkonka vsak ja robim opatrovatelku aj s malym zalezi od poziadaviek rodin

zuzanat
4. máj 2013

ahojte,chcem sa opytat, mate uz rozhodnutia zo skolky o prijati/neprijati dietata?

kristiii
5. máj 2013

@zuzanat ešte nie, ale mne rovno pri podávaní prihlášky povedali že až v máji budú posielať, a ešte je len začiatok 😖

zuzanat
5. máj 2013

@kristiii ja len tak, lebo niektori uz vedia... nechapem, co im to tak trva, ked uz aj tak maju rozhodnute, koho beru a koho nie 🙄

mirkacik
8. máj 2013

@zuzanat ahoj.my este nemame rozhodnutie,ale manzel sa bol osobne pytat a asi ho nezoberu..ale este cakame na oficialne rozhodnutie

kvetinkaaa
8. máj 2013

my tiez este nemáme rozhodnutie, tusim do 15teho to ma príst.kazda mi chodí do inej skolky tak dufam ze mi mladšiu prehodia k starsej . ale ja hlásim za Nemšovu 🙂

aela
8. máj 2013

@lubikan bude pri hoteli metal neviem či od zajtra alebo cez víkend 😉

careamell
9. máj 2013

@vikijana Ahoj, Dubáčik je len do mája otvorený, my sme veľmi s ním spokojní. Teraz budeme mať akciu Námestie plné kočíkov, prídi sa zúčastniť, bude tam kopec detí 🙂

zuba
20. máj 2013

dávajú už rozhodnutia o prijatí na tretej ZŠ do škôlky?

anaj_janka
20. máj 2013

ahojte kočky. Máte niektorá záujem o lístky na plávanie pre deti. Je to tam u vás v Saluse, chodila som tam na cvičenie pre tehotné a mám 5 lístkov. Na jeden kurz školy plávania a potápania sa dá uplatniť len jeden lístok (čiže z kurzu zlava 4e). Ja to nevyužijem, tak ak máte záujem, ozvite sa 🙂 majte sa krásne

kristiii
22. máj 2013

@zuba zo školy-školy Demitru volali už 15-teho, ale tretia zš neviem

zuba
22. máj 2013

@kristiii mo zas je táto posledná, som tam bola v pondelok a že ešte to len pripravujú

zuzanat
22. máj 2013

@zuba ani rozptyl este nedal rozhodnutia...

katka_grac
22. máj 2013

@zuba mne na 3zs nezobrali a vraj nebrali nikoho kto ma mamu na materskej este... a to ja som davala uz vacsiu, nebola by v tej najmensej...

juliagregor
22. máj 2013

ahojte, na Novej nie su naplnene školky a chcu robiť triedu aj pre 2 ročne deti...